İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. 41 Dikiş Büyüleri Nedir?
Trendlerdeki Yazı

41 Dikiş Büyüleri Nedir?

41 dikiş büyüsü nedir sorularına yanıt veriyoruz. Etkili kara büyülerden birisi olarak bilinen 41 dikiş büyüsü hedeflenen kişi üzerindeki niyete bağlı olarak tahribat oluşturmaktadır. Bu niyetler cinsel yıkım, maddi yıkım, ruhsal yıkım, ailevi yıkım gibi kalıplar üzerine inşa edilmiştir. Karar büyü olarak bilinir ve genellikle büyünün yönelmesi istenen kişiye ait olan bir giysinin üzerinde ya da ona ait bir kumaş parçası üzerinde yapılır.

41 Dikiş Büyüleri Nedir?

41 dikiş büyüsü uzman bir medyumun elinde şekil bulmalıdır. Burada büyüyü talep eden kişi niyetinin ne olduğunu belirtir ve medyum Saliha hoca böylece büyüyü devreye sokar. Kişi hedeflediği kişinin maddi olarak çökmesini ve fakirlik görmesini talep edebilir. Bunun üzerine medyum Saliha hoca hedef kişini bütün bereket kapılarını diker. Bunu yaparken kumaş üzerine attığı her bir dikiş için söylenmesi gereken tılsımları söyler.

41 Dikiş Büyüsü Ne İşe Yarar?

Aynı şekilde büyüyü talep eden kişi hedef kişinin sağlığını kaybetmesini isteyebilir. Bunun üzerine medyum Saliha hoca hedef kişinin bütün şifa kanallarını tıkar ve kişinin günden güne hastalanmasını ve birden çökmesini sağlar. Kapanan şifa kanalları ile kişi yemek yiyemez su içemez bir hal alır. Aynı zamanda da kişinin bedeninde yer alan faydalı bakteriler ve hücreler birer birer ölmeye başlar.

Büyüyü talep eden kişi 41 dikiş büyüsü ile kişinin dışlanmasını istiyor ise kişiyi sevdiren bütün melekeler ortadan kalkar ve kişi çekilmez bir insan olmaya başlar. Ayrıca bu kişiye doğru olan bütün sevgi kanalları üzerine dikiş atılarak insanların bu kişiyi sevmesi engellenir.

41 Dikiş Büyüsü ile Birini Kendine Bağlamak

41 dikiş büyüsü etkili bir kara büyü olduğu kadar etkili bir aşk büyüsüdür aynı zamanda. Ancak bu aşk büyüsü içerisinde mutluluk ve sevgi taşımaz. Aksine çaresizlik, mutsuzluk ve acı taşır. Kısacası 41 dikiş büyüsü ile birisini kendisine aşık etmek isteyen birisi ona ciddi bir aşk acısı yaşatmak istiyordur. Ondan intikam alarak onu kendisine bağlı yapmak istiyor ona istediği her şeyi yaptırmak istiyordur. Medyum Saliha hoca 42 dikiş büyüsünü bu amaçla birçok kez yaptığını belirtmektedir. 41 dikiş büyüsü birisini kendisine bağlamak isteyenler için oldukça etkili bir kara büyüdür. Hatta bu büyü etkilerini oldukça kısa bir sürede kendisini gösterir. Kişi isterse bu büyü ile sadece bir kişiyi değil birden fazla kişiyi de kendisine bağlayabilir. Böylece sadece kendisine aşık etmek istediği adamı değil onun ailesini de kendisine bağlayabilir.

41 Dikiş Büyüsü

Medyum Saliha 41 dikiş büyüsü ile bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlerin içerisinde aşkın olmadığı bir bağlanma ile de istediklerini elde edebileceklerini belirtmektedir. Böylece kişiler okulda, işte, evde ve gündelik hayatın her alanında istediklerini herkese yaptırabilirler ve kısa süre içerisinden hedefledikleri hayatı yakalayabilirler. Tüm bunları elde etmek için ise tek yapmaları gereken büyünün tesir etmesini beklemek olacaktır.

41 Dikiş Büyüsü Yaptıranlar

Özellikle kendilerine zarar veren kişiler için talep edilen 41 dikiş büyüsü büyüyü talep eden kişilerin gerçek dünyaya da zarar veremeyecekleri isimlere yapılmaktadır. Örneğin bir kişi dışarıdan kendisine zarar veren herhangi birisine karşılık verebilir ancak bu kişi kayınvalidesi ise ona karşı eli kolu bağlı olur. Böyle bir durumda medyum Saliha hocadan yardım alanlar kayınvalideleri için 41 dikiş büyüsü talep ederek onları kendileri ile uğraşamaz hale getirmektedirler. Ya da kendilerinin gördükleri zararı büyü ile onlarında deneyimlemelerini sağlamaktadırlar.

Dikiş Büyüsü Yapma

41 Dikiş büyüsü yaptıranlar aynı zamanda da korktukları kişiler için büyü talep etmektedirler. Belalı bir eski eş ya da eksi erkek arkadaş için oldukça etkili olan 42 dikiş büyüsü kişinin elini kolunu bağlamakta ve bir daha da musallat olmasını engellemektedir. Aynı zamanda statü ve mevki olarak kendisinde üstün olanlara gerçek dünyada bir şey yapamayanlar medyum Saliha hoca sayesinde büyü ile tesir etmektedirler. Hakız yere işte atılan birisi patronundan intikamını 41 dikiş büyüsü ile almaktadır.

Son olarak 41 dikiş büyüsü ile kişiler kurumlardan gördükleri zararlarında önüne geçmektedirler. Örneğin bir kişi kendisini haksız yere hapse attıran bir kurumdan ya da iş yerinden 41 dikiş büyüsü ile intikamını almaktadır. Böylece haksızlık yapan dernek ya da işyeri kısa süre içerisinde batacaktır ve yaptığı haksızlığın bedelini ağır ödeyecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap