İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. 41 Dikiş Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsü konusunda detayları yazıyoruz. Aradığınız her büyü hakkında bana danışabileceğiniz gibi sizlere en çok yararlı olabileceğim konulardan birisi olan 41 dikiş büyüsü ve dikiş iğnesi büyüsü konusunda da danışacağınız ilk kişi ben olmalıyım.

41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsü nasıl yapılır? Bu konu hakkında birinci ağızdan bilgi almak isteyen kadın ve erkeklerin 41 dikiş büyüsü ve dikiş iğnesi büyüsü hakkında birçok sorusu olabilir. Öncelikle şunu asla unutmamalısınız; 41 dikiş büyüsü hem nazara karşı bire birdir hem de kısmet açmaya ya da kapamaya karşı…

Kısmetinizi ya da sevdiklerinizin kapanan kısmetleriniz yeniden açtırmak için mutlaka bana başvurmalısınız. Bu konu hakkında sayısız danışmanlık hizmetim bulunması da sizler için ve de benim bilgi birikimim için bir artıdır.

Dikiş İğnesi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tercih edilme amacı son derece önem arz eden dikiş iğnesi büyüsü yaptırdığınız kişiyi nazarlardan ve ağır gözlerden koruma özelliği taşırken; eğer siz bu büyü sevmediğiniz bir kişinin kısmetini kapatmak için yaptırıyorsanız da yine kesin sonuca ulaşabilirseniz. İsterseniz sevmediğiniz o kişinin kısmetini 41 dikiş büyüsü ve dikiş iğnesi büyüsü ile kapatın, isterseniz de yine aynı büyü ile kendi, kısmetiniz, kızınızın, oğlunuzun kısmetini açtırabilirsiniz. Beni armanız için verilen bu numarayı, dilediğiniz gün arayabilirsiniz.

41 Dikiş Büyüsü Nedir?

Nazara karşı oldukça etkili olan 41 dikiş büyüsü aynı zamanda kısmet açmak ve kısmet kapatmak için de oldukça etkilidir.  Kısmet açam ve kapama işlemi için nazar faktörü üzerinde duran büyü ile hem erkek hem de kadınlarda kısmet üzeriden yönlendirme yapılmaktadır.

Dikiş İğnesi Büyüsü ile Neler Yapılır?

Medyum Saliha hocanın bir çok danışanına yardımcı olmak amacı ile yapmış olduğu dikiş iğnesi büyüsü nazarın kısa sürede ortadan kalkmasını sağlar. Ya da kişilerin doğru kişiyi bulana kadar kısmetini kapatmak için dikiş iğnesi büyüsü yapılarak nazar yolu ile kısmetin kapanması sağlanır. Böylece nazar istenilen yöne doğru hareket ettirebilir.

Dikiş İğnesi Büyüsü Tarifi

Dikiş iğnesi büyüsü çok eski zamanlardan beri uygulanan, oldukça etkili ve çok kötü bir büyü çeşididir. Bu büyü ile birlikte, kişinin başına çeşitli felaketler gelebilir. Birçok amaçla uygulanabilen bu büyü ile hasta etmek, ayırmak, kısmetsizlik, huzursuzluk, psikolojik sorunlar ve hatta cinnet ile intihara bile sebebiyet verebilir. Çok tehlikeli olan bu büyü iyi amaçla da uygulanabilir tabi ama çoğunlukla kötü amaçla yapılır.

Dikişi İğnesi büyüsünü yapabilen kişi sayısı oldukça azdır. Çünkü büyüyü yapmak, zor bir süreçtir. Bu konuda çok bilgi sahibi olmak ve çok fazla bir manevi güce sahip olmak gerekir. Büyüyü yapmak kadar bozmak da zordur. Dikiş iğnesi büyüsü yapmak ve bozmak konusunda en başarılı olan kişi, Medyum Saliha’dır. Medyum Saliha, bu zor büyüyü yapmak ve bozmak konusunda oldukça başarılıdır. Diğer birçok büyü, büyü bozma ve dua işlemlerinde olduğu gibi, dikiş iğnesi büyü ve bozma işlemini de layıkıyla yapan Medyum Saliha’ya gönül rahatlığı ile başvurabilir ve amacınıza ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Güneydoğu da askerlik yapan bir oğlum var. Astsubay olarak görev yapıyor ve yaklaşık 3 senedir orada… Fakat Suriye’ye müdahale edilecek korkusu ile uyku uyuyamaz oldum. Kendisini koruyacak bir tılsım var mıdır?

    • Vatan için yapılan bir görev için böyle bir yola başvurmanızı asla tasvip etmiyorum. Lütfen dua ediniz ülkemizin her alanda galip gelmesi için. Hayırlı günler dilerim.

  2. Bu büyüyü daha önce çok duymuştum ama ismini bilmiyordum. Kocam iş konusunda bazı şanssızlıklar yaşıyor. Bu yüzden 41 dikiş büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için özel olarak istediğiniz bir şey var mıdır hocam?

    • 41 Dikiş büyüsü konusunda en detaylı bilgileri bundan sonra da vermeye devam edeceğim. Kısa süre içerisinde yayınladığım bu makalede güncellemeler yapacağım. İlginize sevindim. İyi günler dilerim.