1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsü konusunda detayları yazıyoruz. Aradığınız her büyü hakkında bana danışabileceğiniz gibi sizlere en çok yararlı olabileceğim konulardan birisi olan 41 dikiş büyüsü ve dikiş iğnesi büyüsü konusunda da danışacağınız ilk kişi ben olmalıyım.


41 dikiş büyüsü nasıl yapılır? Bu konu hakkında birinci ağızdan bilgi almak isteyen kadın ve erkeklerin 41 dikiş büyüsü ve dikiş iğnesi büyüsü hakkında birçok sorusu olabilir. Öncelikle şunu asla unutmamalısınız; 41 dikiş büyüsü hem nazara karşı bire birdir hem de kısmet açmaya ya da kapamaya karşı. Kısmetinizi ya da sevdiklerinizin kapanan kısmetleriniz yeniden açtırmak için mutlaka bana başvurmalısınız. Bu konu hakkında sayısız danışmanlık hizmetim bulunması da sizler için ve de benim bilgi birikimim için bir artıdır.

Tercih edilme amacı son derece önem arz eden dikiş iğnesi büyüsü yaptırdığınız kişiyi nazarlardan ve ağır gözlerden koruma özelliği taşırken; eğer siz bu büyü sevmediğiniz bir kişinin kısmetini kapatmak için yaptırıyorsanız da yine kesin sonuca ulaşabilirseniz. İsterseniz sevmediğiniz o kişinin kısmetini 41 dikiş büyüsü ve dikiş iğnesi büyüsü ile kapatın, isterseniz de yine aynı büyü ile kendi, kısmetiniz, kızınızın, oğlunuzun kısmetini açtırabilirsiniz. Beni armanız için verilen bu numarayı, dilediğiniz gün arayabilirsiniz.

41 dikiş büyüsü nedir?

Nazara karşı oldukça etkili olan 41 dikiş büyüsü aynı zamanda kısmet açmak ve kısmet kapatmak için de oldukça etkilidir. Kısmet açam ve kapama işlemi için nazar faktörü üzerinde duran büyü ile hem erkek hem de kadınlarda kısmet üzeriden yönlendirme yapılmaktadır. Medyum Saliha hocanın bir çok danışanına yardımcı olmak amacı ile yapmış olduğu dikiş iğnesi büyüsü nazarın kısa sürede ortadan kalkmasını sağlar. Ya da kişilerin doğru kişiyi bulana kadar kısmetini kapatmak için dikiş iğnesi büyüsü yapılarak nazar yolu ile kısmetin kapanması sağlanır. Böylece nazar istenilen yöne doğru hareket ettirebilir.

Dikiş iğnesi büyüsü tarifi

Dikiş iğnesi büyüsü çok eski zamanlardan beri uygulanan, oldukça etkili ve çok kötü bir büyü çeşididir. Bu büyü ile birlikte, kişinin başına çeşitli felaketler gelebilir. Birçok amaçla uygulanabilen bu büyü ile hasta etmek, ayırmak, kısmetsizlik, huzursuzluk, psikolojik sorunlar ve hatta cinnet ile intihara bile sebebiyet verebilir. Çok tehlikeli olan bu büyü iyi amaçla da uygulanabilir tabi ama çoğunlukla kötü amaçla yapılır.

Dikişi İğnesi büyüsünü yapabilen kişi sayısı oldukça azdır. Çünkü büyüyü yapmak, zor bir süreçtir. Bu konuda çok bilgi sahibi olmak ve çok fazla bir manevi güce sahip olmak gerekir. Büyüyü yapmak kadar bozmak da zordur. Dikiş iğnesi büyüsü yapmak ve bozmak konusunda en başarılı olan kişi, Medyum Saliha’dır. Medyum Saliha, bu zor büyüyü yapmak ve bozmak konusunda oldukça başarılıdır. Diğer birçok büyü, büyü bozma ve dua işlemlerinde olduğu gibi, dikiş iğnesi büyü ve bozma işlemini de layıkıyla yapan Medyum Saliha’ya gönül rahatlığı ile başvurabilir ve amacınıza ulaşabilirsiniz.

41 dikiş büyüsü uzman bir medyumun elinde şekil bulmalıdır. Burada büyüyü talep eden kişi niyetinin ne olduğunu belirtir ve medyum Saliha hoca böylece büyüyü devreye sokar. Kişi hedeflediği kişinin maddi olarak çökmesini ve fakirlik görmesini talep edebilir. Bunun üzerine medyum Saliha hoca hedef kişini bütün bereket kapılarını diker. Bunu yaparken kumaş üzerine attığı her bir dikiş için söylenmesi gereken tılsımları söyler.

41 dikiş büyüsü ne işe yarar?

Aynı şekilde büyüyü talep eden kişi hedef kişinin sağlığını kaybetmesini isteyebilir. Bunun üzerine medyum Saliha hoca hedef kişinin bütün şifa kanallarını tıkar ve kişinin günden güne hastalanmasını ve birden çökmesini sağlar. Kapanan şifa kanalları ile kişi yemek yiyemez su içemez bir hal alır. Aynı zamanda da kişinin bedeninde yer alan faydalı bakteriler ve hücreler birer birer ölmeye başlar.

Büyüyü talep eden kişi 41 dikiş büyüsü ile kişinin dışlanmasını istiyor ise kişiyi sevdiren bütün melekeler ortadan kalkar ve kişi çekilmez bir insan olmaya başlar. Ayrıca bu kişiye doğru olan bütün sevgi kanalları üzerine dikiş atılarak insanların bu kişiyi sevmesi engellenir.

41 dikiş büyüsü ile birini kendine bağlamak

41 dikiş büyüsü etkili bir kara büyü olduğu kadar etkili bir aşk büyüsüdür aynı zamanda. Ancak bu aşk büyüsü içerisinde mutluluk ve sevgi taşımaz. Aksine çaresizlik, mutsuzluk ve acı taşır. Kısacası 41 dikiş büyüsü ile birisini kendisine aşık etmek isteyen birisi ona ciddi bir aşk acısı yaşatmak istiyordur.

Ondan intikam alarak onu kendisine bağlı yapmak istiyor ona istediği her şeyi yaptırmak istiyordur. Medyum Saliha hoca 42 dikiş büyüsünü bu amaçla birçok kez yaptığını belirtmektedir. 41 dikiş büyüsü birisini kendisine bağlamak isteyenler için oldukça etkili bir kara büyüdür. Hatta bu büyü etkilerini oldukça kısa bir sürede kendisini gösterir. Kişi isterse bu büyü ile sadece bir kişiyi değil birden fazla kişiyi de kendisine bağlayabilir. Böylece sadece kendisine aşık etmek istediği adamı değil onun ailesini de kendisine bağlayabilir.

41 dikiş büyüleri nelerdir?

Medyum Saliha 41 dikiş büyüsü ile bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlerin içerisinde aşkın olmadığı bir bağlanma ile de istediklerini elde edebileceklerini belirtmektedir. Böylece kişiler okulda, işte, evde ve gündelik hayatın her alanında istediklerini herkese yaptırabilirler ve kısa süre içerisinden hedefledikleri hayatı yakalayabilirler. Tüm bunları elde etmek için ise tek yapmaları gereken büyünün tesir etmesini beklemek olacaktır.

41 dikiş büyüsü yaptıranlar

Özellikle kendilerine zarar veren kişiler için talep edilen 41 dikiş büyüsü büyüyü talep eden kişilerin gerçek dünyaya da zarar veremeyecekleri isimlere yapılmaktadır. Örneğin bir kişi dışarıdan kendisine zarar veren herhangi birisine karşılık verebilir ancak bu kişi kayınvalidesi ise ona karşı eli kolu bağlı olur. Böyle bir durumda medyum Saliha hocadan yardım alanlar kayınvalideleri için 41 dikiş büyüsü talep ederek onları kendileri ile uğraşamaz hale getirmektedirler. Ya da kendilerinin gördükleri zararı büyü ile onlarında deneyimlemelerini sağlamaktadırlar.

Dikiş büyüsü yapmak

41 Dikiş büyüsü yaptıranlar aynı zamanda da korktukları kişiler için büyü talep etmektedirler. Belalı bir eski eş ya da eksi erkek arkadaş için oldukça etkili olan 42 dikiş büyüsü kişinin elini kolunu bağlamakta ve bir daha da musallat olmasını engellemektedir. Aynı zamanda statü ve mevki olarak kendisinde üstün olanlara gerçek dünyada bir şey yapamayanlar medyum Saliha hoca sayesinde büyü ile tesir etmektedirler. Hakız yere işte atılan birisi patronundan intikamını 41 dikiş büyüsü ile almaktadır.

Son olarak 41 dikiş büyüsü ile kişiler kurumlardan gördükleri zararlarında önüne geçmektedirler. Örneğin bir kişi kendisini haksız yere hapse attıran bir kurumdan ya da iş yerinden 41 dikiş büyüsü ile intikamını almaktadır. Böylece haksızlık yapan dernek ya da işyeri kısa süre içerisinde batacaktır ve yaptığı haksızlığın bedelini ağır ödeyecektir.

41 dikiş büyüsü çalışması

41 dikiş büyüsü nazara karşı oldukça etkili bir büyüdür. Aynı zamanda da kısmet açma ve kapama için de oldukça ideal bir büyüdür. 41 dikiş büyüsü ile evde kalmış kadınlar ve erkekler kısa süre içerisinde kısmetlerini bulabilirler. Bununla birlikte nazarın etkisi ile hasta olanlar, nazarın etkisi ile psikolojik sorunlar yaşayanlar 41 dikiş büyüsü ile kısa süre içerisinde sağlıklarına kavuşabilirler.

41 dikiş büyüsü ile kısmet açma

41 dikişi büyüsü kişinin bağlı olan ksmetini temsil eder. Bu aşamada medyum 41 adet dikişi büyünü ritüeline bağlı olarak bozar ve böylece kişinin kısmeti açılmış olur. Aynı şekilde bir kişinin kısmetini kapatmak isteyenlerde 41 dikiş büyüsünden faydalanabilirler. Bu aşamada ise büyü ritüeli içerisinde 41 dikiş atılır ve hedef kişinin kısmeti kapatılır. 41 dikiş büyüsü ile kızına ve oğluna hayırlı bir kısmet bulduklarını düşünenler istedikleri takdirde o kişiyi kendi evlatlarına bağlayabilirler. Böylece kısa bir süre içerisinde evladının kısmetini kendilerinin belirledikleri kişi ile görebilirler.

41 dikiş büyüsü nasıl etki eder?

41 dikiş büyüsü nazar konusunda da oldukça etkilidir. Yıldızı düşük olan kişiler için nazardan çok çabuk etkilenirler. Nazarın etkisi ise kişiyi hem psikolojik hasta hem de fiziksel hasta eder. 41 dikiş büyüsü ile kişi üzerindeki bu nazar ağırlığından kısa süre içerisinde kurtulur. Büyü etki etmeye başladığında kişinin yıldız enerjisi birden yükselir. Bu aşamada içine kapanık halinden, öfke halinden ya da sürekli ağlamaklı halinden kurtulur. Sonrasında ise anti depresan kullanıyor ise ilaç kullanmayı bırakır.

41 dikiş büyüsü ile nazardan dolayı işlerinin ters gittiğini düşünenlerinden işleri bir an evvel açılır. Aynı şekilde nazardan dolayı okul hayatında başarı yakalayamadığını düşünenlerde eski başarısına yeniden kavuşur. 41 dikiş büyüsü ile nazarın sebep olduğu bütün etkiler kişinin hayatından hemen kalkmaya başlar. Eskiden eşi ile arası iyi olanlar nazardan dolayı kavgalı hale geldiyse tekrar barışırlar. Tüm bunlar için nefesi kuvvetli bir hocadan yardım almak gerekir. Aksi takdirde medyumun enerjisinin ve aurasının yetmediği bir nazar asla kişinin üzerinden kalkmaz.

41 dikiş büyüsünün sonuçları

41 dikiş büyüsü etkili bir büyüdür. 41 dikiş büyüsünün sonuçları ciddi etkiler bırakabilir. Etkileri arasında; eşlerin yuvasını yıkma, maddi durumun kötüleşmesine sebep olma, hastalıklara sebebiyet açma, akıl yitirtme gibi unsurlar sayılabilir. Yapılması oldukça zahmetli olan bu büyünün sonuçları genelde yıkıcı bir etkiye sahiptir.

Bu büyü tehlikeli bir büyüdür. Büyüyü yapan da yaptıran da etkilenebilir. 41 dikiş büyüsünün sonuçları kişide kalıcı, ciddi hasarlar bırakabilir. 41 dikiş büyüsü diğer dikiş büyülerine oldukça benzerdir. Bu büyüyü gerçek, güvenilir bir medyuma yaptırdığınızda başarılı bir sonuç elde ihtimaliniz yüksektir. 41 dikiş büyüsü astroloji bilimi ile de oldukça ilgilidir.

Büyüyü yapacak olan medyumun aynı zamanda bir astrolog olması da önemlidir. 41 dikiş büyüsü yaptıranların bir bölümü pişman olarak bozdurmak isteyebiliyor. Bu büyünün bozulması; büyünün yapılması ile benzerdir. Dikişlerin atılış şekline göre sökülerek büyü tersine çevrilebilir. 41 dikiş büyüsünü yapacak medyumun gerçek ve güvenilir olması çok önemlidir. Aksi halde karşılık bulamama ihtimaliniz kuvvetle muhtemeldir.

41 büyüsü ne demek?

Medyum Saliha Hoca, büyücülük konusunda bir çok yere ve bu konuda araştırma yapan merkezlere yardımcı olmaktadır. Büyü konusu ve metafizik konusu son yüzyıl da Avrupa’da ve ABD gibi ülkelerde bilimsel araştırmaların da ilgi odağı olmaya başlamıştır. Bu konuda en merak edilen büyüler arasında da 41 dikiş büyüsü yada 41 düğüm büyüsü gelmektedir. Bu iki büyü birbirinden farklı olsa da 41 rakamının gizemi hakkında çokça sorular sorulmaktadır. Peki bu 41 büyüsü ne demek diye merak edenler vardır. Esasında eski lisanlarda 41 gibi rakamlar ki buna yüz, bin gibi rakamlar da dahil edilir çoğulluk ifade etmek amacıyla kullanılırdı.

41 büyüsü ne demek diye sorulduğunda bu büyü bağlama büyüsü olarak kullanıldığı gibi zarar verme amacıyla da kullanılmaktadır. 41 büyüsü ne demek sorusuna büyünün yapılış amacına göre cevap vermek daha doğru olacaktır. 41 büyüsü ne demek diye soran insanlar burada 41 sayısından kastın çokluk ifadesi olduğunu ancak mahir bir medyum Olan Medyum Saliha hoca gibi medyumların bu işlemlere özel 41 ayrı efsun uyguladığını da belirtmek gerekir. 41 büyüsü ne demek diye sayısız gelen soru vardır. Medyum Saliha Hanım, bu soruların sebebinin 41 dikiş büyüsü ve 41 düğüm büyüsü gibi isimlerden dolayı sorulduğunu söylemektedir. 41 büyüsü ne demek diye soranların bir çoğu da 41 sayısının gizemini merak eden kimselerden oluşmaktadır.

Yorum Yap