1. Ana Sayfa
  2. Dualar

4444 Duası

4444 Duası
WhatsApp Saliha

4444 duası bilgilerini detaylı olarak bu makalemde veriyorum. Bu gibi salat-ü selamlar Peygamberimiz için uygulanan dualardır. Yapılan ibadetlerin karşılığı kimi zaman dünyada çoğu zaman ise ahirette verilir. 4444 salatı tefriciye gibi dualar yalnız dünya istekleri için değil ebebi hayat için ibadet amacıyla da okunur. 4444 Salatı Tefriciye Duası hakkında detayları yazdık.

4444 duası veya salatı tefriciye yada bilinen adıyla 4444 duası her şartta ve zamanda okunabilecek kıymetli duaların başında gelir. 4444 salatı tefriciye duasını etkili şekilde okumak ve anlamak gerekmektedir.

4444 duası şu şekilde okunur; “Allahümme salli salaten kamileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ukadu ve tenfericu bihi’l kürabu ve tukdâ bihi’l havâicu ve tünâlü bihi’r rağaibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l ğamâmu bi vechihi’l kerîmi ve alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-adedi külli ma’lûmin lek.” Salatı tefriciye olarak bilinen bu salavat-ı şerife’yi okuma usulü ise, işk önce ihlasla 21 kere “Estağfirullah el Aziym ve etubu ileyh” şeklinde istğfar edilir.

Sonra “Eûzü billahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” bir defa okunur. Ardından niyet edilir ve Euzü besmele ile 4444 salatı tefriciye okunmaya başlanır. Kıbleye dönük bir şekilde okunmalıdır. Yorulunca dinlenerek devam edilebilir. Okuma sayısına tam olarak dikkat edilecektir.

4444 salatı terficiye duası nedir? Salatı terficiye duası hangi durumlarda okunmaktadır? Başımıza gelen sıkıntılar için 4444 salatı terficiye mi okumalıyız? 4444 duası okuyanların tecrübeleri nelerdir? Bu yazımızda sizler için sırlı dualar arasında geçen 4444 salatı tefriciye duası hakkında araştırma yaptık. Medyum Saliha Hoca sizler için cevapladı.

4444 Salatı Tefriciye Duası Nedir?

4444 salatı tefriciye duası hakkında birçok kişinin kulaktan dolma bilgileri ve merak ettiği konular bulunmaktadır. Bizler de bu konuyu özellikle sırlı dualar konusunda bilgili olan medyum Saliha Hoca ile konuştuk.

Saliha Hanım’ın verdiği bilgiye göre 4444 salatı tefriciye duası yalnızca salatı tefriciye duası olarak bilinmekle mukabil 4444 kese okunduğunda hasıl olacak durumlardan dolayı o ismi halk nezdinde almıştır. Medyum Saliha Hoca ünlü İslam alimi ve müfessir olan İmam Kurtubi’nin 4444 salatı tefriciye duası hakkında çalışmaları olduğunu ve bu dua hakkında birçok bilgi verdiğini ifade etmektedir.

4444 salatı tefriciye duası okunduğunda ve buna günde 41 veya 100 kere deva edildiğinde birçok yolların size açılacağını, işinizin ve rızkınızın bereketleneceğine iman edilmiştir.

Bunların haricinde bu duayı her gün 99 kere okumaya devam eden kimselere büyü kolaylıkla işlemeyeceği yönünde bazı bilgiler bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca 4444 salatı tefriciye duası adından da anlaşılacağı üzere 4444 kere okunduğunda birçok dilek ve arzularınızın gerçek olabileceğini bildiren kaynaklar olduğunu söylemektedir.

Birçok kişinin de tecrübesi ile sabit olan bu olaylar silsilesi için aşk büyüsü benzeri ve aşk üzerine olan dilekler olmak üzere gerçekleştiği söylenen durumlar bulunmaktadır. Ancak salatı tefriciye duası kesinlikle ismi azam duası değildir. İsmi azam duası her isteği kabul ettiren bir dua iken 4444 salatı tefriciye duası caiz olan durumlar için edilebilmektedir.

4444 Tefriciye Duası

Bir kişi çok önemli bir işinin olmasını ya da sürekli olan bir beladan kurtulmak için 4444 salatı tefriciye okumalıdır. Hiç şüphe duymaksızın Cenab-ı Allah, kulun niyetine eriştirir. Günde 41 kere okuyan bir kimsenin kalbindeki sıkıntı gider, düğümlü işleri açılır ve olacak belalardan uzaklaşır.

Sıkıntılardan dolayı Peygamberimize salâtü selam okumak meşrudur ve Allah onun hatırı için 4444 salatı tefriciye duasını seri olarak kabul edecektir.

Allah her gün en az on yedi defa, “Ya Rab, sadece senden yardım bekleyeceğim” diye söylememizi ister. Fakat biz biliriz ki, Resûlünü çok sever bizim de sevmemizi bekler. Sevgimizi salâtü selam ile gösterir ve vesile göstererek Allah’tan dileğimizi istersek hızlı bir şekilde olacağını umabiliriz.

Oluşan sıkıntılar bu tür duaları okumak için büyük vesilelerdir. Dua ibadettir ve kul dualara ihtiyaç duymaktadır. Dünya işleri için okunan dualarda istekler gerçekleşmediğinde dua kabul edilmedi denilmemeli çünkü duanın vakti gelmemiş olabilir. Bu yüzden devam edilmesi gerekir.

Salatı Tefriciye Duaları

Şeyh Muhammed Tunusi kuddise sirruhu buyurmuştur ki, bir kul her gün 21 kere okuduğunda rızık yağmur yağarcasına akar ve yerden nebatat gibi biter. Her beş vakit namazın ardından 11 kere okumayı alışkanlık haline getirirse maddi ve manevi olarak ferahlar ve rızkı bollaşır. 100 kere her gün okunduğunda aklı hayaline gelmeyen şeylere ulaşır. Günde 4444 defa okunursa idam mahkûmu dahi olsa Allah’u Teala yardım eder.

Okunacak dualar içinden büyük bir dua vardır ki o da 4444 salatı tefriciye olarak bilinir. Çok etkilidir ve çoğu istek için okunur. Kimi insan bir dileği için okurken kimisi ruhani varlıklardan korunmak amacı ile okur. Eğer bir kişide büyü varsa bu dua okunmalıdır. Okuma sayısı oldukça önemlidir. Bu sayılar hadimleri harekete geçirir.

Dua abdestli ve temiz okunmalıdır. Kişinin bu tür şeylere önem vererek okuması yararlıdır. Zor ve ağır bir uygulama olarak görülmesi durumunda yardım alınabilir ve sizler için okuyabiliriz. Yardım almak ve soru sormak için 7/24 cep telefonumdan ulaşabilirsiniz.

4444 Salatı Tefriciye

4444 salatı tefriciye duası her derde deva dualardan birisidir. Derdi olan derdi için, hastalığı olan hastalığı için, isteği olan bu istek için salatı tefriciye duası okur.

Daha çok sıkıntı gideren bu duanın okunuşu şu şekildedir: “Allahümme salli salaten kamileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ukadu ve tenfericu bihi’l kürabu ve tukdâ bihi’l havâicu ve tünâlü bihi’r rağaibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l ğamâmu bi vechihi’l kerîmi ve alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-adedi külli ma’lûmin lek.”

Salatı Tefriciye Nasıl Okunur?

Bu duayı belli sayılarda okumak çeşitli dertler için derman olur. Örneğin, 100 defa veya 41 defa okursanız zaman içinde sıkıntınız geçer ve işleriniz yoluna girer, rızkınız bollaşır, içiniz ferahlar. Her gün 21 adet okunduğunda rızık bollaşır.

Her namazın ardından 11 defa okunursa iç ferahlığı sağlar ve manevi sıkıntıları giderir. Salatı tefriciyeyi en güzel okuma şekli 4444 adettir. Âlimler bu duanın 4444 adet okunmasını tavsiye etmişler ve bu sayıda okunduğunda her dileğin ve isteğin olacağı ve sıkıntıların gideceğini söylemişlerdir.

Bu duayı okumada size yardımcı ve destek olması için medyum Saliha Hanım ile irtibata geçebilirsiniz.

4444 Salatı Tefriciye Duası Tarifi

Bir dileği olan Müslüman insanların yöneldikleri ilk konulardan biri dua etmektir. Dua ile gelen her şeyin hayırlı olacağına dair bir inanç vardır. Bu nedenle de dileği olan insanlar dualar okur fakat bazı dualar vardır ki diğerlerinden daha etkilidir ve dileklerin gerçekleşmesi için oldukça etkilidir.

Bu dualardan bir tanesi de Salatı Tefriciye duasıdır ve Medyum Saliha tarafından yapılmaktadır. Bu duayı uygulamak isteyen bazı kişiler neden sayı ile okunduğunu bilmezler.

Bunun cevabı gayet basittir. Bazı duaları bazı sayılarda okumak amacın gerçekleşmesini kolaylaştırır. Bu nedenle de Salatı Tefriciye duası halk arasında bilindiği üzere 4444 defa dileklerin kabulü için okunur. Medyum Saliha, sizin için Salatı Tefriciye duasını da dileklerinizin gerçekleşmesi için uyguluyor.

Medyum olduğu için enerji akışı daha yüksek olan Medyum Saliha, sizinle dualar arasında köprü görevi görüyor. İsteyen herkes bu duayı güvenilir medyum olan Medyum Saliha’ya uygulatabilir.

4444 Salatı Tefriciye Duası Neden Okunur?

Hayat her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Kimi zaman mutlu kimi zaman mutsuz kimi zaman sağlıklı kimi zaman hasta oluruz. İşte bu tarz durumlarda yapılacak en güzel şeylerden biri de dua etmektir.

4444 Salatı Tefriciye duası neden okunur sorusunun cevabı tam da buradan gelmektedir. Çünkü bazen sorunlarımızı, hastalıklarımızı doğal yollarla çözüme kavuşturamayız. Bu da mutsuz bir yaşam sürmemize sebep olur. Tüm bunlardan bıkan kişiler iyi bir hoca desteğiyle 4444 Salatı Tefriciye duasıyla birlikte dertlerinden, sıkıntılarından arınabilir.

Ya da kişinin istediği bir şey var ve yapamıyorsa, sınavlarında başarılı olmak istiyorsa bu tarz durumlarda da bu dua oldukça etkilidir. Bu dua etki olarak güçlü bir duadır ve kişiye öncelikle güç, kuvvet verir. Kişi bu güç, kuvvetle birlikte sıkıntılarını çok daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturur.

Eğer bir hastalığı varsa bu güçle birlikte hastalığının etkisinden de yavaş yavaş kurtularak mutlu bir hayata kavuşur. Bu dua dertleriniz için bulunmaz bir şifadır.

4444 Duası Yarım Kalırsa

Salat-ı Tefriciyye duası olarak da bilinen 4444 duası çok faziletli olduğu kabul edilen ve birçok kimse tarafından denenmiş dualar arasındadır. Medyum Saliha Hoca 4444 duası hakkında birçok Alimin birçok sözüne rastlamanın mümkün olduğunu ifade etmektedir. Günümüzde bazı ilahiyatçılar Salat-ı Tefriciye duasını inkâr ederlerken birtakım ilahiyatçılar da faziletlerini sıralamaktadırlar.

Bundan dolayı Medyum Saliha Hoca’ya ulaşan bir çok kişi Salat-ı Tefriciye duası hakkında bilgi almak istemektedir. Eldeki rivayetler bu dua 4444 kere okunursa idam mahkumu bile kurtulur demektedir. Medyum Saliha diğer bir sorunun ise 4444 duası yarım kalırsa ne olur sorusu olduğunu ifade ediyor. Allah insanların niyetlerine bakmaktadır. Ameller niyetlere göredir. 4444 duası yarım kalırsa kişi üzülmemelidir.

Çünkü oraya kadar tamamen yürekten ve rehavete kapılmadan Salat-ı terficiye okunduysa gerisi de memur edilen başkaları tarafından okunmaktadır. Bir kimse ne kadar isterse o kadar karşılık görebilir. Salat-ı terfici ye de aynı zamanda insanların sabırla sınavıdır.

Her türlü isteklerin kabul olduğu dua alarak bilinen 4444 duası yarım kalırsa bunu içinize dert ederseniz Allah size bir kolaylık sunacak ve tamamlamanızı sağlayacaktır diye de görüşler bulunmaktadır.

Salat-ı Tefriciye duası farklı sayılarda okunduğunda farklı isteklere göre de cevap verdiği tecrübe ile sabittir. Ancak her türlü durumda gerek büyü bozma olsun gerekse de korunma duaları gibi ihtiyaçlarınız da olsun Medyum Saliha Hoca her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Salatı Tefriciye Duası Abdestsiz Okunur Mu?

4444 Salatı tefriciye duası abdestsiz okunur mu şeklinde birçok araştırma yapıldığını ve konuda bilgisi olmayan kimselerin bir cevap aradığını gördüğümüz için bunu sizler adına Medyum Saliha Hoca’ya sorduk.

Ünlü medyum özellikle 4444 salatı terficiye duasının peygambere salat ve selam olduğunu yani bir dua olduğunu ifade etmiştir. Bu sebeple de özel döneminde olan kadınlar da olmak üzere abdestsiz olarak da bu duanın okunabileceğini ifade etmiştir.

İslam dininde peygambere salat ve selam getirmek çok önemli bir ibadet olarak görülür. Bu sebeple de birçok farklı salat ve selam bulunmaktadır. Bunların hepsinin de abdestsiz okunmasında bir sakınca yoktur. Medyum Saliha Hoca 4444 salatı tefriciye duasının abdestli ya da abdestsiz olarak o sayıda okunmasının başınızdaki birçok belayı def edeceği yönünde ümitler olduğunu ifade etmektedir.

Örneğin papaz büyüsü işlemi yapılan birisinin bu beladan kurtulmak için büyü bozma işlemi yaptırınca her kötülüğe açık olduğu bilinmektedir. Bu sebeple de hemen salatı tefriciye okumaya başlaması ve bunu 4444 sayısına tamamlaması bu kişiyi türlü büyü şerlerinden koruyacaktır.

Medyum Saliha Hoca özellikle birçok din aliminin 4444 salatı tefriciye duasını abdestli ya da abdestsiz okumaya devam eden kişinin kara büyü gibi durumlardan korunacağına ümit etmektedir.

Başarılı medyumlar arasında bulunan Medyum Saliha bu bilgilerin kesinlik arz etmediğini dua maksadıyla yapılmasının bu dünyada ya da ahrette okuyana fayda sağlayacağının ise kesin olduğunu bildirmektedir. Evvela bir kişi niyetini sıkı tutacak ve salatı tefriciye duası neden okunmalı onu kavrayacaktır.

Kimi başındaki bağlama büyüsü işleminden kurtulmak kimi de sıkıntılarına derman olması için okumaktadır. Ancak sabır ve azimle kesintisiz devam edildiğinde fayda görüldüğü tecrübe edilmiştir.

Yorum Yap