Akrep Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadınları hakkında burç yorumu araştıranlar için bu makalemizi yayına aldık. Medyum Saliha Hanım tarafından hazırlanan bu yazı sayesinde Akrep burcu kadını özelliklerini tamamen öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitemizde diğer tüm burçlar konusunda detaylı açıklamalar bulunuyor.

Akrep burcu kadını hakkında bilgi arayanlar için bu makalemizi hazırladık. Her ne kadar farklı internet sitelerinde değişik bilgiler olsa da, Medyum Saliha tarafından hazırlanan burç yorumlarını incelemenizi her zaman tavsiye ederiz. Akrep burcuna sahip olan kişiler 24 Ekim ile 23 Kasım arasında doğan kişilerdir. Bu makalemizde akrep burcu kadını kişisel özellikleri, fiziksel özellikleri, gezegeni, akrep burcu kadını olumsuz ve olumlu özellikleri, akrep burcu kadını cinsellik hayatı, konuları üzerinde duracağız.

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Burcu kadını uç noktalarda yaşayan, ayaklarının üzerine sağlam basan, denizin derinliklerinde keşfedilmeyi bekleyen bir inci gibi gizemlidirler. İmkansızlıkların kadını olan akrep burcu, olasılık sız, imkansız olan şeylerden hoşlanırlar. Oldukça gururludurlar. Kolay kolay sırrını kimseye vermez, deyim yerindeyse tam bir sır küpüdür. Zayıf görünmek istemezler, bilakis hep güçlü görünmeyi tercih ederler. Akrep burcu kadınının damarına basıldığında son derece gaddar ve bir o kadar da kindar olurlar. Mücadeleyi seven yapıları sebebiyle hırslıdırlar, savaşçıdırlar.

Deyim yerindeyse bir iş için kanının son damlasına kadar savaşacak kadar hırslıdırlar. Hayata bakış açıları oldukça gizemli olan, görüp görebileceğiniz inatçı burçlardandır. Akrep burcu kadını, bir şeyi kafasına koyunca artık geri dönüşü yoktur. Kendisi için bir hedef belirleyip hedefin peşinden giderler. Akrep burcu kadınına tam olarak güvenebilirsiniz ama akrep burcu kadını karşıdaki kişiye hiç güven duymaz ve hep bir adım temkinli olmakta fayda var edasıyla yaklaşırlar. Akrep burcu kadını kendinden son derece emin bir şekilde hedefine odaklanır. Akrep burcuyla kolay kolay anlaşamazsınız.

Akrep Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Tutkuludur kolay kolay aşklarından vazgeçmezler. Bir şeyi isterler ve yapana kadar uğraşırlar, akrep burcu kadınları dürüsttürler. İkiyüzlü insanlardan hiç hoşlanmazlar, yalan onların hayatından çıkardıkları en önemli şeylerden biridir. Dobra özellikleri sayesinde insanlarla ilişkileri çok güçlüdür deyim yerindeyse kimseyi satmazlar. Son derece gururlu yapısı vardır. Ayakları yere hep sağlam basar. Akrep kadını diğer burçlara göre daha çekici ve gizemlidir. Her zaman ve her yerde bir adım öne çıkmayı başarırlar.

Akrep Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Son derece kıskançtırlar. Damarına bastığınız an canınızı yakacak kadar tehlikelidirler. Kimseye güvenmedikleri için devamlı kafalarında soru işaretleriyle dolaşırlar bu onları bir hayli yıpratır. Akrep Burcu kadınının yer aldığı grup, su grubudur. Su grubundan olan akrep kadınları ihtiraslı ve gizemlidirler. Tıpkı diğer su grubu burçları gibi akrep Burcu kadını da son derece duygusaldır. Hayatlarını çok ciddiye alırlar, dışarıdan umursamaz gözükmeleri, vurdumduymaz anlamına gelmesin.

İç hayatları son derece soru işaretlerle doludur, keskin zekaya sahiptirler, idealisttirler. Son derece gizemli bir burç olduğu bilinmekle beraber akrep burcu kadınının yönetici gezegeni ise Mars ve Plüton’dur. Mars tan enerjisini Plüton’dan ise değişim ve dönüşümünü alan akrep kadını en çok Başak, Boğa ve Oğlak Burcuyla anlaşırlar. Eğer yükselen burcunuz akrep ise, liderlik sizin kanınızda var çok sert kişiliğiniz olsa da bunun bit önemi yoktur. Akrep Burcu kadını dışarıdan olan olayları gözlemler ama kolay kolay ses çıkarmaz. Sinirlendiklerinde  kolay kolay belli etmezler, Yedinci hisleri sayesinde olaylardan son derece başarılı çıkarlar.

Akrep Kadını Aşk Hayatı

Akrep Burcu kadını aşkta da hiç sıradan değildir. Gözleri son derece mıknatıs gibi herkesin çekim alanına girer ve karşıdaki erkeği kolaylıkla etkileyebilirler. Son derece sahiplenici bir yapısı olan akrep kadını  tutkulu ve aşk dolu sever. Kolay kolay gönlünü çakamazsınız. Alçak gönüllü olmaları aşk devreye girince adeta hiç bir anlam ifade etmez. Sevdiği insan için gözünü kırpmadan her fedakarlığı yapacak kadar cesurdur. Karşıdaki eşine son derece merhametlidir (damarına basılmadığı sürece )Cinsel hayatları son derece hareketlidir.

Akrep Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Keskin yüz hatları olan akrep Burcu kadını genellikle orta boyludurlar. Vücut hatları son derece belirdik bu onları çekici kılar. Gözleri iri be keskin bakışları vardır. Kemik yapıları güçlüdür köşeli bir yüz yapısına sahiptirler. Gözleri hep ışıldar. Dolgun dudaklara sahiptirler. Vücutları genelde fit olan akrep Nurcu kadınları balıketli de olabilir. Giyim tarzı olarak modayı çok yakından takip etmezler ama kendilerine yakışanı kendilerini çekici giyip hissettirdikleri kıyafetleri seçerler. Daha çok siyah ve kırmızı renkleri tercih ederler.

Akrep Burcu Kadını İş Hayatı

Akrep Burcu kadını idealisttir. Saygı duyulan ağır başlı yönetici lider olduğu işlerde çalışmak ister. Kuralcıdırlar. Parayı çok severler. Bir bakarsınız parayı har vurur harman savururlar ama birden cimrilikleri de tutabilir. Risk almaktan hoşlanırlar. Güçlü zekaları sayesinde hemen her işten başarıyla çıkarlar. Hemen hemen herkesle anlaşan akrep burçları daha çok boğa Başak ve oğlak Burcuyla anlaşmakla beraber en çok oğlak Burcuyla uyum sağlarlar. Akrep burcu kadınının kolaylıkla anlaşamadığı burçlar ise ateş grubundan olan Koç, Aslan ve Yay hava grubundan olan burçlardan ise ikizler terazi ve kova Burcuyla anlaşamazlar.

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Çekicidir, dürüsttürler, samimi, maceracı, lider, savaşçı özellikleri vardır. Enerjisini bitiren insanları sevmez ve yanlarında tutmak istemezler. Akrep kadını kullanıldığını kaldırıldığını hissettiği an dünyaları başınıza yıkar. Eğer bir akrep kadını. Size bir şey Hakkında söz verdiyse söz onun için adeta namustur o sözü yerine mutlaka getirecektir. Akrep Burcu kadını son derece güçlü hafızaya sahiptirler Buda onların zekasını ortaya çıkarır. Güçlü anlamda finansçı özellikleri gelişmiştir tutumludur. Liderlik özellikleriyle tanınırlar bu özellik doğuştan gelir, olaylara Son derece soğukkanlı yaklaşımları akrep Burcu kadınının zekasını ortaya çıkarır.

Akrep Kadını Güzelliği

Medyum Saliha Hoca kendisine sorulan burçlar arasında akrep kadını güzelliği hakkında çok sorular geldiğini ifade ediyor. Ancak akrep burcu kadını insanların güzellik görecelerinin çok dışında bir güzelliği sahiptir. Tamamen akrep burcunun etkisinde olan akrep kadını güzelliği kısa boy ve yuvarlak hatlar ile ifade edilebilir. Akrep kadını güzelliği açısından bir diğer özellik de onun balık etki olmasından geçmektedir. Tabi ki tüm bunlar başta da bahsettiğimiz gibi akrep burcu etkisinin tamamen yansıtan akrep burcu kadınlarında görülmektedir. Diğer açıdan bakıldığında ise akrep kadını güzelliği karma bir güzelliktir. Tutkulu bir aşık olan akrep kadını güzelliği anlatmak ile bitirilemeyecek kadar çok özellik taşımasında gizlidir.

Akrep burcu kadını güzelliği denildiğinde göreceli kavramların da dışına çıkılması gerekmektedir. Çünkü akrep kadını görüp görebileceğinin en dürüst insanlardan birisidir. Medyum Saliha bu konuda bir çok kişinin yaptığı burç yorumları incelendiğinde aynı özelliklerden bahsedildiğine de değinmektedir. Akrep burcu kadını tutkunun kalbinde sizi aşka doyurmaya yetecek kadar zirvededir. Akrep kadını güzelliği aynı zamanda duygularında olduğu için sizi derinden etkileyecek ve kolay kolay etkisinden çıkamayacaksınız. Akrep kadını sizin sırlarınızı sonuna kadar saklar ve aile bağları konusunda da çok özenlidir. Akrep kadını özellikle burçlar içinde bu özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Medyum Saliha Hanım, kendisine akrep kadını güzelliği hakkında sorulan birçok sorunun kişisel bakış açısına göre değişiklik gösterebileceğini de dile getirmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap