Akrep Burcu Özellikleri
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcunun Özellikleri nelerdir? Medyum Saliha Hanım'ın Akrep Burcunun Özellikleri hakkında yorumu nedir? Akrep Burcunun Özellikleri bu yazıda. Akrep burcunun özellikleri, hırslı, zeki, ihtiraslı, şüpheci, analitik, gerçekçi, çekici, kıskanç ve maymun iştahlı olmasıdır.

Akrep burcunun özellikleri, birde azimli ve akılcı olmalarıdır. Girdiği her işte başarılı olmak ve yükselmek isterler. Sezgileri çok güçlüdür, yalan söylenirse hemen anlarlar. Hırslı ve her zaman tutkuludurlar. Girdiği ortamda akrep burcu çok ilgi çeker ve odak noktası olur. Zarafeti ve asilliği ile herkesi büyüler. Yüce gönüllüdür, sevdiği insanları kimseyle paylaşamaz. Hafızaları çok güçlüdür. Yıllar önce söylenen lafları asla unutmazlar adeta içlerinde yara kalır. Zamanı gelince intikam alırlar çok kincidirler. Kötülük kolay kolay kimseye etmezler fakat kötülük gördükleri taktirde tanınamaz bir insan kılığına bürünür. Hayatta tek isteği şey güçtür.

Parasal olarak güçlü olmayı ve kimseye boyun eğmemeyi isterler. İş ortamında çok hırslılardır, kendinden üsteki insanlara tahammül edemez ve hep onlardan iyi olmayı isterler. Şeytan tüylüdür, insanlara daima çekici ve güzel görünür. Etkili konuşması sayesinde karşısında ki insanı adeta büyüler ve her şeye ikna ederler. İkna yetenekleri çok gelişmiştir. Bir insanı tanımaları için birkaç kez konuşmaları yeterli olacaktır. İnsan sarrafıdır. Çabuk tanır insanları. Bir defa gördüğü yüzü asla unutmaz 15 senede geçse gördüğü anda tanır ve hatırlar. Nankörlükten nefret ederler, birine bir iyilik yaptı mı, onun hep hatırlanmasını ve karşılığının verilmesini beklerler. Sevdiği insanları başka biriyle arkadaş görmesine dayanamaz, dünya hep kendi etrafında dönsün ister.

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Beğenilmemeye ve ilgi görmemeye tahammül edemezler. Akrep burçları beğenilmekten ve övülmekten beslenirler. Çıkarları ve menfaatleri için her şeyden ödün verirler. Almak istediklerini alıncaya kadar savaşırlar ve onu eninde sonunda elde ederler. Aile bağlarına düşkündür, annesi ve babasına son derece düşkündür. Akrep burcunun özellikleri, ayrıca çocuklarını güçlü ve hırslı olarak yetiştirmesidir. Her sorun karşısında dik ve güçlü durmalarını isterler. Güçsüz ve tembel insanlara hiç tahammülü yoktur. Duygularını kolay kolay belli etmez.

Gizlemekte ustadır. Yalan söylemeyi istemez ama yeri gelince de söylemekten de çekinmez. İnsanları kolay etkilerler güzel ve her zaman şık giyinirler. Hayatta uyuma çok özen gösterirler planları ve programları hep düzen içerisindedir. Bazen en yakınını bile kıskanabilir akrep burcu. Kıskandığı kişiyi de genelde geçer. Hırslı ve stratejik yönleriyle ne yapacaklarını çok iyi belirler ve bu yolda yılmadan kararlılıkla yürürler. Engellerle çok güzel mücadele ederler ve güçlü dururlar. Akrep burcu ile beraber olmak cesaret ve özveri ister. Çok zor insanlardır.

Kolay kolay memnun olmaz ve beğenmezler, akrep burcuyla beraber olmak isteyecek insanın her anlamda güçlü ve idealist olması ve her zaman arkasında durması gerekecektir. Aksi takdirde akrep burcu bu ilişkiyi sonlandırmak isteyecektir. Onlar için beraber olunacak insanın para anlamında güçlü ve mevkiinin yüksek olması gerekir. Kültüre ve bilime çok önem verirler. Kitap okumak ve kendini geliştirmek tam onlara göredir. Sorumluluklarının bilincindedir ve asla sorumluluklarını savsaklamaz. Yolunda istikrarlı yürür ve ne istediğini çok iyi bilir. Çevresindekilere çok iyi fikirler verir ve onların güçlü olmalarını isterler. Akrep burcu yeri gelir çok iyi bir mevki de olur yeri gelir simit satar ve bundan gocunmaz. O sadece hep ayakları üzerinde kimseye muhtaç olmadan yaşamayı ister.

Akrep Burcunun Olumlu Yönleri

Akrep burcunun olumlu yönleri, azimli, ne istediğini bilen, öz güvenli, dakik, güçlü, hırslı, zeki ve mantıklı olmasıdır. Akrep burcu daima akıllıca davranır ve ondan aptalca bir hareket göremezsiniz. Akrep burcu daima kararlı ve sabittir. Büyülü bir havaları vardır. Kadınları zarif ve güzel erkekleri çekici ve karizmatiktir. Akrep burcu ayrıca son derece zekidir. Stratejik yollarla neyi elde etmek isterse istesin onu elde eder ve bu uğurda savaşır. Ayakları üzerinde durmayı ister ve kimseye boyun eğmez. Gururları daima ön plandadır.

Akrep Burcunun Olumsuz Yönleri

Akrep burcunun olumsuz yönleri, kıskanç, kuşkucu, egoist, kurnaz ve bencil olmalarıdır. Kıskançlıkları yüzünden sevdikleri insanları yanlarından uzaklaştırırlar. Hep bana, olsun isteler. Bütün ilginin alakanın kendi üzerinde olmasını isterler ve bundan gurur duyarlar. Uyanıklıkları yüzünden pek sevilmezler.

Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri

Akrep burcunun fiziksel özellikleri, kısa ya da orta boyludur, ayrıca tenleri beyaz ve buğday tenlidir. Elleri küçük burunları biraz büyüktür. Ağızları hafif küçüktür. Gözleri ve bakışları etkileyicidir. Omuzları geniştir. Güçlü bir yapıya sahiptirler. Elleri çok iş görür beceriklidirler. Saçları kıvırcık ve dalgalıdır genelde hafif seyrektir.

Akrep Burcunun Aşk Hayatı

Akrep burcunun aşk hayatı, çok çalkantılıdır. Sessiz ve monoton bir aşk hayatını sevmez. Aşk hayatında daima yenilik ve macera arar. Sevdiği insanı her şeyden kıskanır ve bu kıskançlık çoğu zaman abartıdır. Akrep burcu aşk hayatında, sadık ve özverilidir. Berber olacağı insanın hep yanında, güçlü ve idealist olmasını bekler. Kolay kolay elde edilemezler çok seçici ve kolay kandırılmazlar. Aynı zamanda akrep burcu duygusal gibi gözükmese de çok duygusaldır ama bunu belli etmez.

Akrep Burcu Aşk

Akrep burcu denildiği zaman aklımıza ilk gelen kelime gizemdir. Akrep burcu özellikleri itibariyle çok sabırlı bir karakterdedir. Medyum Saliha hayatın özünü içinde hisseden akrep burcu kadını ve erkeğinin delici bakışları olduğunu söylemektedir. Akrep kadını bir erkeğe baktığı zaman o erkeğin dünyası değişir ve onunla konuşabilmek için her şeyini feda edebilir. Akrep burcu erkeği de bakışlar konusunda kadınların başına tatlı bir beladır. Akrep burcu burç yorumlarında da görülebileceği gibi cinsellik konularında oldukça istekli ve arzusu çok olan bir burçtur. Medyum Saliha Hoca akrep burcu gizemli ve sert görünse de insanlara zarar vermeyi ve başkalarını kırmayı asla sevmez demektedir.

Akrep burcu aşk konusunda çok kıskanç bir kişiliğe sahiptir. Gizemli yapılarının yanında hayatı sorgulamayı da çok seven biridir. Akrep burcu aşk hayatı sert kavgalarla dolu olsa da sevdiğine başlanma konusunda eşsizdir. Akrep burcu erkeği ele alındığında birçok kere hakkında kötü ifadeler duymuş olsanız da sevdiğine karşı çok korumacı ve tutkulu birisi olduğunu da sözlerimize eklemek gerekiyor. Akrep kadını ile aşk yaşamak ise bir erkeğin yaşayabileceği en tutkulu ilişkilerden birisi olabilmektedir. Akrep burcu aşk konusunda aradığını bulduğu ve bunu yüreğinden hissettiğinde ona kendini teslim edip ömürlük bir ilişki kurmaya hazır olur. Ancak kıskançlık krizleri yaşayan akrep burcu ile çok kavga edebileceğiniz gerçeğini de aklınızdan çıkarmamalısınız. Tüm bunlara rağmen akrep burcu aşk ve sevgiye bağlılığını size gösterecek ve tüm yaşananları unutturabilecek sürprizlerle de doludur.

Yorum Yap

Yorum Yap