Akrep Burcu
2
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep burcu özellikleri nelerdir? Akrep burcu yükselen burcu hangisidir? Medyum Saliha'nın burç yorumları yaparken Akrep Burcu hakkında söylediği sözler nelerdir? Akrep burcu haftalık yorumu ve diğer burçlar hakkında tüm detaylar burada.

Akrep Burcu hakkında merak edilenler yazımızda! Akrep burcuna sahip olan kişiler 24 Ekim ile 23 Kasım arasında doğan kişilerdir. Akrep burcu adı üzerinde deyim yerindeyse zehirlidirler. Bu durum yanlış bir algıya sebebiyet vermesin. Akrep burcu gerek sevgilerini gerek nefretlerini damarına basıldığında tehlikeli olacak şekilde gösterirler. Akrep burcu sinirlendiğinde gözlerinden ateş çıkar. Akrep Burcu hırslıdır mücadeleyi asla elden bırakmazlar ve her koşulda savaşçıdırlar. Güvenilir kişilerdir. Fakat bu durumun tam tersi ise akrep burcu karşısındaki kişiye neredeyse hiç güvenmez.

Kolay kolay yanlışlara ve adaletsizliğe ses çıkarmazlar ama damarına basıldığında adeta kaplan gibi tehlikeli ve kinci olabilirler. Buda akrep burcunun istenmeyen orantısız kişisel özelliklerindendir. Akrep burçları kararlıdır. Akrep burçları kendilerine bir hedef belirleyip, kimsenin yoluna taş koyamayacağı şekilde yavaş yavaş ilerlerler. Akrep burcu su grubundandır. Su grubu burcu olan akrep burcu tabiri caizse kendinden bile bir takım şeyler saklar. Nitekim kolay kolay bir açığını ya da bir sırrını açığa çıkartmazlar, duygusaldırlar. Akrep burcunu derinlemesine incelediğimizde son derece gizemli bir burç olduğu biliniyor. Her konuda iddialıdırlar. Dışarıdan bakıldığında sert ve aksi kişiler olarak görünürler.

Akrep Burcu Yükseleni

Yükseleni akrep burcu olan bir kişi aslında son derece inatçıdır. Çünkü bir fikir öne sürdüğünde başka bir fikrin konuşulması son derece yanlıştır. Yükselen burcu akrep olan insanlar liderlik vasfına sahip, bir o kadarda bazen insanları eleştirdiğinde çok sert eleştirdiği için bu konuda bazen akrep burcunu çok fazla dikkate almamalıyız. Akrep Burcu adeta dedektif gibidir, gözlemcidir. Her şeyi gözlemleyip yorum yapabilme kabiliyetlerine sahiptirler.

Akrep Burcu Hangi Gruba Dahildir?

Akrep burcu su grubu olarak adlandırdığımız burçlardandır. Peki nedir bu su grubu? Su grubu burçlarının özellikleri nelerdir? Su grubu burçları yengeç, akrep ve balık burcudur. Su  grubunda olan akrep burcu da tıpkı diğer su grubunda olan burçlar gibi sakindirler. Sinirlendiklerinde bir şeyi kolay kolay belli etmezler. Su grubu burcundan olanlar bir olayın iç yüzünü anlamak için son derece duyarlı davranıp deyim yerindeyse kabuğuna çekilirler.

Yedinci hisleri kuvvetli olan su grubu Burcundan akrep kendi işini yapmaktan son derece keyif alır. Finansal muhasebe anlamında gayet başarılıdırlar. Bir olay olduğunda o olayı anlamaya sorunu çözmeye yönelik olan akrepler partnerine son derece bağlıdırlar. Sınır tanımayan özgürlüğüne düşkün hırslıdırlar. Su grubu burcundan olan akrep aşık olduğunda her şeyinden ödün verir. Aşık olduğu kadın için her şeyi yapar. İç dünyalarında bir o kadar kapanıktırlar. Onları tanımak için uzun bir zaman alabilir. Akıllara gelen bir diğer soru Akrep burcunun yönetici gezegeni hangisidir. Peki bu gezegen burçta ne anlama geliyor? Akrep burcunun yönetici gezegeni Venüs-Plütondur.

Gezegenlerden en tehlikelisi Plütondur diyebiliriz. Başladıkları işe geri dönmeyen nitekim öldükten sonra hayat devam edecek ve aynı zamanda reenkarnasyon yani yeniden doğuş yine bu gezegene aittir. Plüton gezegeninden olan akrep burcu kolay olan bir şeyi sevmez. Zor onun için daha keyif veren bir olaydır. Aynı zamanda cinsel hayatları son derece hareketlidir. Sonuç odaklı olan akrep burçları başladıkları işi tamamlarlar. Yükselen burcu akrep olan kişiler son derece inatçı hayatta tek doğrusunun kendi bildiği olduğuna inanan, damarına basıldığında son derece kindar, bir o kadarda dost canlısı özellikleriyle bilinirler.

Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri

Akrep burcunda olan kişilerin burunları genellikle çıkıntılıdır. Keskin bakışları, ışık saçan gözleri, gür saçları vardır. Köşeli bir yüz yapısına sahiptirler.

Akrep Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcu kadını tam bir dişidir. Dış görünüşleri her zaman dikkat çekmeyi başaran akrep kadını her erkeğin sahip olmak istediği fiziki dış görünüş son derece çekici kadınlardandır. Alnı geniş bir yapıya sahiptir. Dolgun dudakları, oval yüz hatları vardır. Bazı akrep Burcu kadını balıketli olup çoğu dış görünüşüne önem verdiği için fit bir vücut yapıları vardır. Koyu renkli kıyafet tercih eden akrep Burcu kadını dış görünüş itibariyle çekici giyim tarzlarından hoşlanırlar.

Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yüz hatları köşeli olan akrep burcu erkeği keskin bakışlarıyla insanı hem  rahatsız eder hem de büyüleyicidir. Genellikle orta boyludurlar. Midelerine düşkün oldukları için kilo almaya meyilli bir anatomileri vardır. Akrep burcu kadını gibi akrep burcu erkeği de koyu renk giymeyi tercih edenlerdendir.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeği son derece mantıklı olduğu için aşk hayatında da mantıklı seçimler yapar. Çekicidir ve karizmatiktir. Ideal baba özelliklerini taşıdıkları için evliliğe giden yolda kurdukları ilişkileri sağlıklı sonuçlar verir. Akrep burcu erkeği problemli bayanlardan hoşlanmaz. Doğal olan kadınlardan, özü sözü bir olan kadınlardan hoşlanır. Bakımlı olan kadınlardan hoşlanırlar.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep burcu kadınları son derece çekicidirler. Bu onları gizemli kılar. Akrep burcu kadını kolay kolay kimse ile sevgili olamaz. Akrep burcu kadınıyla sevgili olmak için bir takım ön koşulları sağlamak şarttır. Karşıdaki kişi son derece sabırlı, güçlü olmalı bir o kadarda kırılgan olan Akrep burcu kadını kolay kolay kimseye güvenemez.

Akrep Burcu İş Hayatı

Ön sezileri sayesinde neredeyse her işte başarılı olan akrep burcu azimli ve hırslıdır. Bazen öfkelendiğinde bu onlara zarar verir. Çalışılması zor olan burçlardandır. Parayı oldukça severler. Zekalarına güvendikleri içi zekalarıyla ön plana çıkmak istedikleri iş kollarını tercih ederler. Risk almayı severler. Kendisi su grubundan olan akrep burçları toprak olan burçlarla daha çok anlaşır. Hemen herkesle anlaşabilen akrep burcu, özellikle oğlaklar ile anlaşırlar.

Akrep Burcu Aşk

Akrep burcu denildiği zaman ortamı büyük bir gizem kaplamaktadır. Medyum Saliha Hoca, Akrep burcu aşk konusunda büyük bir çekicilik sahibidir der. Akrep burcu aşk yaşantısını gizli tutmayı sevdiği gibi sevgisine de hem cinsel açıdan hem de duygusal açıdan nirvanayı yaşatmaktadır. Akrep burcu asla boyunduruk altına alınabilecek bir tip değildir. Hayatının her zerresine yayılan kendine güven duygusu yanındakileri de güvende hissettirmektedir. Çok büyük bir duygusal kontrol sahibidirler. Hem ruha hem bedene karşı konulmaz bir cazibeyle hükmederler. Yüksek ihtirasları ve yasaklara karşı gelmeleri ile partnerlerini büyüleri altına kolayca alırlar. Medyum Saliha Hanım, delici bakışları insanın direk kalbini cız ettiren akrep burcu aşk hayatının da oldukça hareketli ve gizemli olduğunu ifade eder. İnsanlar akrep burcunu çözmeye çalıştıkça onun kıskaçları arasına girerler. Bir süre sonraysa onunla nasıl bu kadar samimi olduklarını düşünemeyecek kadar aşk sarhoşu olabilirler. Akrep burcu aşk konusunda seçici olsa da ufak tefek heyecanları yaşamaktan da zevk alır. Akrep burcu aşk hayatında sadık olsa da partnerinde o heyecanı ve aksiyonu göremezse karda yürür ve izini asla belli etmez. Akrep burcu aşk hayatında ve normal hayatta sıkıcılığa asla gelemez. Akrep burcuyla birlikteyken tüm yasaklar çiğnenmek içindir. Ancak Medyum Saliha Hocanın da dediği gibi onların asil duruşları sayesinde kimse onların bu adrenalin dolu hayatını onlar istemedikçe çözemez.

Yorum Yap

Yorum Yap