İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Aşık Etme Yöntemleri

Aşık Etme Yöntemleri

Aşık etme yöntemleri konusunda ileri seviye bilgilere sahip olan Medyum Saliha'dan bilgi alabilirsiniz.

Aşık Etme Yöntemleri

Aşık etme yöntemleri genel hatları ile ikiye ayrılır. Bunlardan ilki aşık etme duası diğeri ise aşık etme büyüsüdür. Her ikisi de medyum Saliha hocanın elinden çıktığında oldukça etkilidir. Ancak doğru kişiye doğru dua ve doğru büyünün yapılması aşık etme yöntemleri kullanmanın ilk aşamasıdır.

Tuz Yakarak Aşık Etme Büyüsü

Kadim bir büyü olarak bilinen tuz büyüsü etkili bi aşık etme yöntemidir. Eski bir büyü olduğu için şamanizmden kalma tılsımların kullanıldığı bir büyüdür. Kutsal kitaplardan gelme bir büyü olmadığı için ve eski bir ilme ait olduğu için tesir gücü her dinden olan herkes için geçerlidir. Tuz büyüsü ile kişiler kendileri Müslüman oldukları halde yabancı birisini kendilerini aşık edebilirler. Ancak bu büyü aynı zamanda da gerçek bir ilim gerektirdiği için medyum Saliha gibi uzman bir kişinin elinden yapılmalıdır. Aksi takdirde harekete geçirilen güçler kontrol altına alınamaz ve tılsımın yanlış yapılması büyünün yanlış kişiye yönelmesine neden olabilir.

Tuz yakarak aşık etme büyüsü sadece bi avuç tuzun yakılması ile yapılan bir işlem değildir. Burada önemli olan tılsımların doğru kullanılmasıdır ve harekete geçirilecek olan güçler ile doğru temas halinde olunmasıdır. Bu yüzden bu işlem tarifi verilecek evde yapılacak bir büyü değildir. Ayrıca tuz büyüsünün evde yapılabileceğine dair internette gezen tarifler sahtecilikte öteye gitmeyen işlemlerdir. Çünkü tuz büyüsü için büyüyü yapacak olan kişi medyum Saliha hoca gibi hüddam vasıflarına sahip birisi olmalıdır. Aksi takdirde tüm tılsımlar doğru oalrak okunsa bile tılsımlar aşkın kapısını açmaya yetmeyecektir.

En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü aslında kişiye özel olarak hazırlanmış ve medyum Saliha hoca gibi doğru kişiler tarafından hazırlanmış büyülerdir. Böyle bir durumda en ağır aşk büyülerinden birisi olan karasevda büyüsü bile yanlış yapıldığında tesirsiz kalacaktır. Ayrıca en ağır aşk büyüleri kişinin üzerinde başka bir büyü var ise etkili olmayacaktır. Bu yüzden büyüyü talep ettiğiniz kişi doğru kişi olmalıdır.

Üstelik her ağır aşk büyüsünü herkes kaldıramaz. Bu yüzden medyum Saliha hoca hem büyüyü yaptırmak isteyene özel olarak hem de büyünün yapılacağı kişiye özel olarak büyüler hazırlar. Kimileri kişiye özel büyü yaptırmadan en ağır aşk büyülerini yaptırırlar ve bu gerçekten de kişilere ağır gelir. Kişi aşkı yaşamak yerine onun acısını çekmeye başlar böylece hem büyüyü yaptıran yaptırdığına pişman olur hem de büyü altında olan kişi hayatının bir dönemini çok zor geçirmek zorunda kalır.

En ağır aşk büyüsü için kişiler öncelikle kadim büyülerin kullanılması gerektiğini bilmelidirler. Bu yüzden medyum Saliha hoca kadim büyüleri günümüz insanlarının hizmeti için kullanır ve onların ömürleri boyunca mutlu olmalarını sağlar. Ayrıca en ağır aşk büyülerinin kontrol altında tutulabilmesi için büyüyü yapacak olan kişinin güçlü bir zihinsel kontrol yeteneğinin olması gerekir. Böylece büyünün tesiri ile büyü altına alınacak olan kişinin hem kalbini hm de zihnini kontrol edebilir. Ayrıca bu kişinin enerjisini ve aurasını da kontrol edebilir ve büyü talep eden kişi ile büyü altında olan kişinin aynı ortamlarda olmalarını sağlar.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri arasında en çok bilineni resme bakarak aşk büyüsü yapmaktır. Birçok medyum resme bakarak aşk büyüsü yaptığını iddia etmektedir. Ancak her birisi doğru tekniği ve doğru tılsımı kullanmadığı takdirde bu büyü talep eden kişiyi kandırmaktan öteye geçemez. Medyum Saliha hoca ise kendisinin yaptığı aşk büyülerinin en geç on gün içerisinde tesir etmeye başladığını belirtmektedir. Bu yüzden bir başkasına yaptırılan resim ile aşk büyüsü on gün içerisinde tesir etmeye başlamamış ise büyünün tekrarı için kişi medyum Saliha hocaya gitmelidir. Böyle bir durumda bir önceki hocanın gerçekten de bir bğyü yapıp yapmadığını görebilir ve hedef kişiye yeni bir aşk büyüsü yaparak sonuçlandırır.

Medyum Saliha hoca resim ile aşk büyüsü yapmanın en güzel yanının büyünün başka bir hedefe yönelmesini önüne geçmek olduğunu belirtmektedir. Ancak kişinin resmi burada sadece hedef kişiyi sembolize eder. Büyünü tesirli olabilmesi için resim büyüsünde kullanılan ritüellerin uygulanması gerekir.

Aşık Etmek için Büyüler

Aşık etmek için yapılan büyüler hem ak büyüler hem de kara büyüler olarak bilinirler. Kişilere aşk acısı çektirmek için yapılan büyüler kara büyüler, aşk ile mutlu bir hayat yaşamak ve yaşatmak isteyenler için yapılan büyüler ise ak büyülerdir.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsü

Düğüm atarak aşık etme büyüleri aynı zamanda kör düğüm büyüsü ya da ip büyüsü olarak bilinirler. Bu büyü yapılırken genellikle ip kullanılır ve büyünün bağlanması düğün atılarak yapılır. Kuvvetli bir bağlama büyüsü olarak da bilinirler. Bu yüzden büyüyü talep eden kişiler aynı zamanda da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilerin sadık ve kendisinin sözünden çıkmayan bireyler olmalarını isterler. 25 senelik tecrübesi ile birçok ip büyüsü yapan medyum Saliha hoca bu büyüyü evli olan çiftler için de yaptığını belirtmektedir. Evli oldukları halde eşinin kendisi ile ilgilenmediğini düşünenler, eşi yerine kendi aile babasına bağlı olanlar, arkadaşları ile gezmekten eşine vakit ayıramayanlar için yapılan bir büyüdür.

Düğüm atarak yapılan aşık etme büyülerinde atılan her bir düğümün temsil ettiği bir anlam ve ritüel içerisinde yeri olan bir düzeni bulunmaktadır. Bu yüzden atılan her bir düğüm Medyum Saliha hoca tarafından atıldığı takdirde hedef kişide istenen özellikler kuvvetli bir şekilde etki edecek demektir. Atılan düğümlerin sıklığı birbirlerine yakınlığı ve buna benzer birçok özellik büyü içerisinde farklı anlamlar taşımaktadır.

Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

Nohut büyüsü ile yapılan aşık etme büyüsü kadim dönemlerden gelen etkili bir büyü çeşididir. Özellikle ipek yolu ticareti döneminde sıkça kullanılan bu büyü giden tüccarları kendisine bağlamak ve kendisine aşık etmek için dönemin kadınları tarafından sıkça kullanılmaktadır. Eski dönemlerden bu yana hüddamlar aracılığı ile günümüze kadar gelen nohut büyüsü hızlı etki eden bir büyü olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Medyum Saliha hocanın da sıklıkla danışanlarına uygulamış olduğu nohut büyüsü aynı zamanda hemen hemene herkesin yıldıznamesine uygun olduğu için kullanılmaktadır.

Medyum Saliha hoca kendisine gelen danışanları için nohut büyüsü yaptığı takdirde büyü tesirini en geç on gün içerisinde ortaya koymaktadır. Bununla birlikte büyünün yapılacağı kişi her kim olursa olsun ne kadar uzaklıkta olursa olsun fark etmez büyü medyum Saliha hoca tarafından yapıldığı takdirde hızla etki edecektir. Kimi zaman büyünün yapılması istenen kişinin bir hoca olduğu ya da bir imam olduğu söylenmektedir. Bu kişiler üzerinde büyülerin tutup tutmayacağına dair endişeler bulunmaktadır. Ancak medyum Saliha hoca hedef kişi ister Müslüman olsun isterse de gayri müslim olsun fark etmez başarılı bir şekilde büyüyü aktive edebilmektedir.  Nohut büyüsü kadim bir büyü olduğu için tılsımları ve ritüelleri oldukça etkilidir. Bu yüzden doğru yapıldığı takdirde ve medyum Saliha hoca gibi ilim ehli birisi tarafından yapıldığında kısa sürede etki etmektedir.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri

Yakarak yapılan aşk büyüleri hazırlanan aşk vefkinin yakılması ile elde edilen büyülerdir. Medyum Saliha hocanında sıklıkla yapmış olduğu bir büyüdür ve genellikle aşk acısı çektirmek için yapılan kara büyüler arasında yer almaktadır. Yakarak yapılan büyüleri ile kişiler genellikle intikam almak için büyü talep ederler. Böyle bir durumda eşi kendisi terk eden kadınlar, boşanmış olan çiftler, sevgilisi tarafından aldatılmış kişiler yakarak yapılan aşk büyülerini kullanarak karşı tarafın aşk acısı çekmesini sağlayabilir.

Yakarak yapılan aşk büyüleri hem her büyü uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılamazlar hem de büyü uzmanı olmayan kişiler tarafından bozulamazlar. Büyünün bozulması için mutlaka medyum Saliha hoca gibi ilim ehli birisinden yardım alınmalıdır. Medyum Saliha hoca yakarak yapılan aşk büyüleri için şeytani güçlerin kullanıldığını belirtmektedir. Bu yüzden de bu büyüyü yine bu şeytani güçlere söz geçirebilen bir hoca engel olabilir ki medyum Saliha hoca zihinsel kontrol gücü kuvvetli bir hocadır.

Son olarak yakarak yapılan aşk büyüleri için önemli olan noktanın tılsımlar ve ritüeller olduğunu söyleyen medyum Saliha hoca evde yapılan büyülerin tesir gücünün olmadığını belirtmektedir. Bu yüzden internette dolaşan tarifleri evde uygulamaya çalışmanın boş bir çaba olduğunu söylemektedir. Yardım almak isteyenler iletişim numarasına tıklayarak medyum Saliha hocaya ulaşabilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap