İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Aşık Etme Yöntemleri

Aşık Etme Yöntemleri

Aşık etme yöntemleri konusunda ileri seviye bilgilere sahip olan Medyum Saliha'dan bilgi alabilirsiniz.

Aşık Etme Yöntemleri

Aşık etme yöntemleri genel hatları ile ikiye ayrılır. Bunlardan ilki aşık etme duası diğeri ise aşık etme büyüsüdür. Her ikisi de medyum Saliha hocanın elinden çıktığında oldukça etkilidir. Ancak doğru kişiye doğru dua ve doğru büyünün yapılması aşık etme yöntemleri kullanmanın ilk aşamasıdır.

Tuz Yakarak Aşık Etme Büyüsü

Kadim bir büyü olarak bilinen tuz büyüsü etkili bi aşık etme yöntemidir. Eski bir büyü olduğu için şamanizmden kalma tılsımların kullanıldığı bir büyüdür. Kutsal kitaplardan gelme bir büyü olmadığı için ve eski bir ilme ait olduğu için tesir gücü her dinden olan herkes için geçerlidir. Tuz büyüsü ile kişiler kendileri Müslüman oldukları halde yabancı birisini kendilerini aşık edebilirler. Ancak bu büyü aynı zamanda da gerçek bir ilim gerektirdiği için medyum Saliha gibi uzman bir kişinin elinden yapılmalıdır. Aksi takdirde harekete geçirilen güçler kontrol altına alınamaz ve tılsımın yanlış yapılması büyünün yanlış kişiye yönelmesine neden olabilir.

Tuz yakarak aşık etme büyüsü sadece bi avuç tuzun yakılması ile yapılan bir işlem değildir. Burada önemli olan tılsımların doğru kullanılmasıdır ve harekete geçirilecek olan güçler ile doğru temas halinde olunmasıdır. Bu yüzden bu işlem tarifi verilecek evde yapılacak bir büyü değildir. Ayrıca tuz büyüsünün evde yapılabileceğine dair internette gezen tarifler sahtecilikte öteye gitmeyen işlemlerdir. Çünkü tuz büyüsü için büyüyü yapacak olan kişi medyum Saliha hoca gibi hüddam vasıflarına sahip birisi olmalıdır. Aksi takdirde tüm tılsımlar doğru oalrak okunsa bile tılsımlar aşkın kapısını açmaya yetmeyecektir.

En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü aslında kişiye özel olarak hazırlanmış ve medyum Saliha hoca gibi doğru kişiler tarafından hazırlanmış büyülerdir. Böyle bir durumda en ağır aşk büyülerinden birisi olan karasevda büyüsü bile yanlış yapıldığında tesirsiz kalacaktır. Ayrıca en ağır aşk büyüleri kişinin üzerinde başka bir büyü var ise etkili olmayacaktır. Bu yüzden büyüyü talep ettiğiniz kişi doğru kişi olmalıdır.

Üstelik her ağır aşk büyüsünü herkes kaldıramaz. Bu yüzden medyum Saliha hoca hem büyüyü yaptırmak isteyene özel olarak hem de büyünün yapılacağı kişiye özel olarak büyüler hazırlar. Kimileri kişiye özel büyü yaptırmadan en ağır aşk büyülerini yaptırırlar ve bu gerçekten de kişilere ağır gelir. Kişi aşkı yaşamak yerine onun acısını çekmeye başlar böylece hem büyüyü yaptıran yaptırdığına pişman olur hem de büyü altında olan kişi hayatının bir dönemini çok zor geçirmek zorunda kalır.

En ağır aşk büyüsü için kişiler öncelikle kadim büyülerin kullanılması gerektiğini bilmelidirler. Bu yüzden medyum Saliha hoca kadim büyüleri günümüz insanlarının hizmeti için kullanır ve onların ömürleri boyunca mutlu olmalarını sağlar. Ayrıca en ağır aşk büyülerinin kontrol altında tutulabilmesi için büyüyü yapacak olan kişinin güçlü bir zihinsel kontrol yeteneğinin olması gerekir. Böylece büyünün tesiri ile büyü altına alınacak olan kişinin hem kalbini hm de zihnini kontrol edebilir. Ayrıca bu kişinin enerjisini ve aurasını da kontrol edebilir ve büyü talep eden kişi ile büyü altında olan kişinin aynı ortamlarda olmalarını sağlar.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri arasında en çok bilineni resme bakarak aşk büyüsü yapmaktır. Birçok medyum resme bakarak aşk büyüsü yaptığını iddia etmektedir. Ancak her birisi doğru tekniği ve doğru tılsımı kullanmadığı takdirde bu büyü talep eden kişiyi kandırmaktan öteye geçemez. Medyum Saliha hoca ise kendisinin yaptığı aşk büyülerinin en geç on gün içerisinde tesir etmeye başladığını belirtmektedir. Bu yüzden bir başkasına yaptırılan resim ile aşk büyüsü on gün içerisinde tesir etmeye başlamamış ise büyünün tekrarı için kişi medyum Saliha hocaya gitmelidir. Böyle bir durumda bir önceki hocanın gerçekten de bir bğyü yapıp yapmadığını görebilir ve hedef kişiye yeni bir aşk büyüsü yaparak sonuçlandırır.

Medyum Saliha hoca resim ile aşk büyüsü yapmanın en güzel yanının büyünün başka bir hedefe yönelmesini önüne geçmek olduğunu belirtmektedir. Ancak kişinin resmi burada sadece hedef kişiyi sembolize eder. Büyünü tesirli olabilmesi için resim büyüsünde kullanılan ritüellerin uygulanması gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap