1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Aşık Etme Yöntemleri

Aşık Etme Yöntemleri

Aşık etme yöntemlerini öğrenmek için internette araştırma yapanlar var. İşte bu araştırmak yapanlara net yanıt vermek için bu makalemizi hazırladık. Aşık etme yöntemleri konusunda ileri seviye bilgilere sahip olan Medyum Saliha'dan bilgi alabilirsiniz.

Aşık Etme Yöntemleri

Aşık etme yöntemleri genel hatları ile ikiye ayrılır. Bunlardan ilki aşık etme duası diğeri ise aşık etme büyüsüdür. Her ikisi de medyum Saliha hocanın elinden çıktığında oldukça etkilidir. Ancak doğru kişiye doğru dua ve doğru büyünün yapılması aşık etme yöntemleri kullanmanın ilk aşamasıdır.

Tuz yakarak aşık etme büyüsü

Kadim bir büyü olarak bilinen tuz büyüsü etkili bi aşık etme yöntemidir. Eski bir büyü olduğu için şamanizmden kalma tılsımların kullanıldığı bir büyüdür. Kutsal kitaplardan gelme bir büyü olmadığı için ve eski bir ilme ait olduğu için tesir gücü her dinden olan herkes için geçerlidir.

Tuz büyüsü ile kişiler kendileri Müslüman oldukları halde yabancı birisini kendilerini aşık edebilirler. Ancak bu büyü aynı zamanda da gerçek bir ilim gerektirdiği için medyum Saliha gibi uzman bir kişinin elinden yapılmalıdır. Aksi takdirde harekete geçirilen güçler kontrol altına alınamaz ve tılsımın yanlış yapılması büyünün yanlış kişiye yönelmesine neden olabilir.

Tuz yakarak aşık etme büyüsü sadece bi avuç tuzun yakılması ile yapılan bir işlem değildir. Burada önemli olan tılsımların doğru kullanılmasıdır ve harekete geçirilecek olan güçler ile doğru temas halinde olunmasıdır.

Bu yüzden bu işlem tarifi verilecek evde yapılacak bir büyü değildir. Ayrıca tuz büyüsünün evde yapılabileceğine dair internette gezen tarifler sahtecilikte öteye gitmeyen işlemlerdir. Çünkü tuz büyüsü için büyüyü yapacak olan kişi medyum Saliha hoca gibi hüddam vasıflarına sahip birisi olmalıdır. Aksi takdirde tüm tılsımlar doğru oalrak okunsa bile tılsımlar aşkın kapısını açmaya yetmeyecektir.

En ağır aşk büyüsü

En ağır aşk büyüsü aslında kişiye özel olarak hazırlanmış ve medyum Saliha hoca gibi doğru kişiler tarafından hazırlanmış büyülerdir. Böyle bir durumda en ağır aşk büyülerinden birisi olan karasevda büyüsü bile yanlış yapıldığında tesirsiz kalacaktır. Ayrıca en ağır aşk büyüleri kişinin üzerinde başka bir büyü var ise etkili olmayacaktır. Bu yüzden büyüyü talep ettiğiniz kişi doğru kişi olmalıdır.

Üstelik her ağır aşk büyüsünü herkes kaldıramaz. Bu yüzden medyum Saliha hoca hem büyüyü yaptırmak isteyene özel olarak hem de büyünün yapılacağı kişiye özel olarak büyüler hazırlar. Kimileri kişiye özel büyü yaptırmadan en ağır aşk büyülerini yaptırırlar ve bu gerçekten de kişilere ağır gelir. Kişi aşkı yaşamak yerine onun acısını çekmeye başlar böylece hem büyüyü yaptıran yaptırdığına pişman olur hem de büyü altında olan kişi hayatının bir dönemini çok zor geçirmek zorunda kalır.

En ağır aşk büyüsü için kişiler öncelikle kadim büyülerin kullanılması gerektiğini bilmelidirler. Bu yüzden medyum Saliha hoca kadim büyüleri günümüz insanlarının hizmeti için kullanır ve onların ömürleri boyunca mutlu olmalarını sağlar.

Ayrıca en ağır aşk büyülerinin kontrol altında tutulabilmesi için büyüyü yapacak olan kişinin güçlü bir zihinsel kontrol yeteneğinin olması gerekir. Böylece büyünün tesiri ile büyü altına alınacak olan kişinin hem kalbini hm de zihnini kontrol edebilir. Ayrıca bu kişinin enerjisini ve aurasını da kontrol edebilir ve büyü talep eden kişi ile büyü altında olan kişinin aynı ortamlarda olmalarını sağlar.

Resme bakarak aşk büyüsü

Aşk büyüleri arasında en çok bilineni resme bakarak aşk büyüsü yapmaktır. Birçok medyum resme bakarak aşk büyüsü yaptığını iddia etmektedir. Ancak her birisi doğru tekniği ve doğru tılsımı kullanmadığı takdirde bu büyü talep eden kişiyi kandırmaktan öteye geçemez.

Medyum Saliha hoca ise kendisinin yaptığı aşk büyülerinin en geç on gün içerisinde tesir etmeye başladığını belirtmektedir. Bu yüzden bir başkasına yaptırılan resim ile aşk büyüsü on gün içerisinde tesir etmeye başlamamış ise büyünün tekrarı için kişi medyum Saliha hocaya gitmelidir. Böyle bir durumda bir önceki hocanın gerçekten de bir bğyü yapıp yapmadığını görebilir ve hedef kişiye yeni bir aşk büyüsü yaparak sonuçlandırır.

Medyum Saliha hoca resim ile aşk büyüsü yapmanın en güzel yanının büyünün başka bir hedefe yönelmesini önüne geçmek olduğunu belirtmektedir. Ancak kişinin resmi burada sadece hedef kişiyi sembolize eder. Büyünü tesirli olabilmesi için resim büyüsünde kullanılan ritüellerin uygulanması gerekir.

Aşık etmek için büyüler

Aşık etmek için yapılan büyüler hem ak büyüler hem de kara büyüler olarak bilinirler. Kişilere aşk acısı çektirmek için yapılan büyüler kara büyüler, aşk ile mutlu bir hayat yaşamak ve yaşatmak isteyenler için yapılan büyüler ise ak büyülerdir.

Düğüm atarak aşık etme büyüsü

Düğüm atarak aşık etme büyüleri aynı zamanda kör düğüm büyüsü ya da ip büyüsü olarak bilinirler. Bu büyü yapılırken genellikle ip kullanılır ve büyünün bağlanması düğün atılarak yapılır. Kuvvetli bir bağlama büyüsü olarak da bilinirler

Bu yüzden büyüyü talep eden kişiler aynı zamanda da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilerin sadık ve kendisinin sözünden çıkmayan bireyler olmalarını isterler. 25 senelik tecrübesi ile birçok ip büyüsü yapan medyum Saliha hoca bu büyüyü evli olan çiftler için de yaptığını belirtmektedir. Evli oldukları halde eşinin kendisi ile ilgilenmediğini düşünenler, eşi yerine kendi aile babasına bağlı olanlar, arkadaşları ile gezmekten eşine vakit ayıramayanlar için yapılan bir büyüdür.

Düğüm atarak yapılan aşık etme büyülerinde atılan her bir düğümün temsil ettiği bir anlam ve ritüel içerisinde yeri olan bir düzeni bulunmaktadır. Bu yüzden atılan her bir düğüm Medyum Saliha hoca tarafından atıldığı takdirde hedef kişide istenen özellikler kuvvetli bir şekilde etki edecek demektir. Atılan düğümlerin sıklığı birbirlerine yakınlığı ve buna benzer birçok özellik büyü içerisinde farklı anlamlar taşımaktadır.

Nohut büyüsü ile aşık etmek

Nohut büyüsü ile yapılan aşık etme büyüsü kadim dönemlerden gelen etkili bir büyü çeşididir. Özellikle ipek yolu ticareti döneminde sıkça kullanılan bu büyü giden tüccarları kendisine bağlamak ve kendisine aşık etmek için dönemin kadınları tarafından sıkça kullanılmaktadır. Eski dönemlerden bu yana hüddamlar aracılığı ile günümüze kadar gelen nohut büyüsü hızlı etki eden bir büyü olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Medyum Saliha hocanın da sıklıkla danışanlarına uygulamış olduğu nohut büyüsü aynı zamanda hemen hemene herkesin yıldıznamesine uygun olduğu için kullanılmaktadır.

Medyum Saliha hoca kendisine gelen danışanları için nohut büyüsü yaptığı takdirde büyü tesirini en geç on gün içerisinde ortaya koymaktadır. Bununla birlikte büyünün yapılacağı kişi her kim olursa olsun ne kadar uzaklıkta olursa olsun fark etmez büyü medyum Saliha hoca tarafından yapıldığı takdirde hızla etki edecektir. Kimi zaman büyünün yapılması istenen kişinin bir hoca olduğu ya da bir imam olduğu söylenmektedir. Bu kişiler üzerinde büyülerin tutup tutmayacağına dair endişeler bulunmaktadır.

Ancak medyum Saliha hoca hedef kişi ister Müslüman olsun isterse de gayri müslim olsun fark etmez başarılı bir şekilde büyüyü aktive edebilmektedir.  Nohut büyüsü kadim bir büyü olduğu için tılsımları ve ritüelleri oldukça etkilidir. Bu yüzden doğru yapıldığı takdirde ve medyum Saliha hoca gibi ilim ehli birisi tarafından yapıldığında kısa sürede etki etmektedir.

Yakarak yapılan aşk büyüleri

Yakarak yapılan aşk büyüleri hazırlanan aşk vefkinin yakılması ile elde edilen büyülerdir. Medyum Saliha hocanında sıklıkla yapmış olduğu bir büyüdür ve genellikle aşk acısı çektirmek için yapılan kara büyüler arasında yer almaktadır. Yakarak yapılan büyüleri ile kişiler genellikle intikam almak için büyü talep ederler. Böyle bir durumda eşi kendisi terk eden kadınlar, boşanmış olan çiftler, sevgilisi tarafından aldatılmış kişiler yakarak yapılan aşk büyülerini kullanarak karşı tarafın aşk acısı çekmesini sağlayabilir.

Yakarak yapılan aşk büyüleri hem her büyü uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılamazlar hem de büyü uzmanı olmayan kişiler tarafından bozulamazlar. Büyünün bozulması için mutlaka medyum Saliha hoca gibi ilim ehli birisinden yardım alınmalıdır. Medyum Saliha hoca yakarak yapılan aşk büyüleri için şeytani güçlerin kullanıldığını belirtmektedir. Bu yüzden de bu büyüyü yine bu şeytani güçlere söz geçirebilen bir hoca engel olabilir ki medyum Saliha hoca zihinsel kontrol gücü kuvvetli bir hocadır.

Son olarak yakarak yapılan aşk büyüleri için önemli olan noktanın tılsımlar ve ritüeller olduğunu söyleyen medyum Saliha hoca evde yapılan büyülerin tesir gücünün olmadığını belirtmektedir. Bu yüzden internette dolaşan tarifleri evde uygulamaya çalışmanın boş bir çaba olduğunu söylemektedir. Yardım almak isteyenler iletişim numarasına tıklayarak medyum Saliha hocaya ulaşabilirler.

Etkili aşık etme yöntemi

Psişik Saliha Hoca, aşkın büyüsü ve bağlanma büyüsü hakkındaki en önemli soruları yanıtlar. Geçmişte ve bugün, dilekleri mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirebilmek için, sihir gibi zayıf içeriği olan insanlardan kaçınılmalı ve insanların inançlarını sarsabilecek ve onlara zarar verebilecek inançlarından sapmaları gerekir. Büyü yapmak ya da büyü gibi şeylere başvurmak manevi zarar verebilir, ancak inancınızı sarsabilirsiniz.

Tuz yakarak aşık etmek

Bu eski bir büyü olduğundan şamanizmden gelen bir tılsım kullanıyor. Kutsal kitaplarda sihir olmadığı ve eski bilime ait olduğu için etkinin gücü tüm dinler için geçerlidir. Tuz büyüsü ile insanlar, müslüman olsalar bile, bir yabancıya aşık olabilirler. Ancak, bu büyü aynı zamanda gerçek bir bilim gerektirir, bu yüzden Medyum Saliha gibi bir uzman çevreyi telafi etmelidir. Aksi takdirde, toplanan kuvvetler kontrol edilemez ve yanlış tılsım büyünün yanlış kişiye dönmesine neden olabilir.

Tuza aşık olma büyüsü sadece tuz yakma işlemi değildir. Muskaların doğru kullanımı ve aktif hale getirilmesi gereken kuvvetlerle doğru temas burada önemlidir. Bu nedenle, bu işlem evde tanımlanması gereken bir büyü değildir. Buna ek olarak, internette tuz sihrinin evde yapılabileceği tarifleri bulabilirsiniz ve aşık etme yöntemleri içinde bunlar sahtekarlığın ötesine geçmeyen işlemlerdir.

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak

Aşk büyülerinden en ünlüsü, bir resme bakarak aşk büyülerinin yaratılmasıdır. Birçok psişik, resme bakarak bir aşk büyüsü olduğunu iddia ediyor. Psişik Saliha, aşk büyüsünün on günden kısa bir süre sonra onu etkilemeye başladığından bahseder. Bu sebeple, aşk büyüsü on gün içinde başka bir kişi için yapılmış bir resim ile çalışmaya başlamazsa, sihir tekrarı için psişik öğretmen Saliha’ya başvurmalıdır.

Bu durumda, önceki öğretmenin gerçekten bir kravat bağlayıp bağlanmadığını ve onu hedef kişide yeni bir aşk büyüsü ile aşık etme yöntemleri işlemlerinin tamamlanıp tamamlanamadığını görebilir. Psişik Saliha, bir sihirbazla aşk büyüsünde yapabileceğiniz en iyi şeyin sihrin başka bir hedefe dönüşmesini engellemek olduğunu söyler. Bununla birlikte, buradaki bir kişinin görüntüsü sadece hedef kişiyi sembolize eder.

Düğüm atarak aşk büyüsü

Düğüm döküm büyüleri ayrıca kör düğüm büyü veya ip büyü olarak da bilinir. Bu büyü genellikle ip kullanıldığında kullanılır ve büyü bir düğünün yapılarak yapılır. Bu nedenle aynı anda sihir isteyen insanlar, sadık ve sözsüz insanlar olmak istediklerine aşık olmak isterler. Psişik Saliha’nın büyülerinden birçoğunda 25 yıllık deneyim, bu büyünün çiftler için olduğunu söylüyor.

Bu aşık etme yöntemleri, evli olmalarına rağmen, eşlerini önemsemediklerini, eşleriyle değil ailelerinin babasına bağlı olduklarını ve arkadaşlarıyla zaman geçiremediklerini düşünenler içindir.

Etkili aşık etme büyüleri

İnsanlar birçok konuda büyü yaptırırlar. Fakat incelediğimiz vakit en çok tercih ettikleri konu aşk konusudur ve insanlar kimi zaman karşılıksız aşkları için kimi zaman yolunda gitmeyen ilişkileri için aşk büyüsü yaptırırlar. Aşk büyüsü yaptırırken birden fazla aşk büyüsü bulunmaktadır.

Güçlü aşık etme büyüleri incelendiği vakit en çok tercih edilen yöntemin bağlama büyüsü olduğunu söyleyebiliriz. Bağlama büyüsüne maruz kalan kişi eşi ya da sevgilisine eskisinden çok daha fazla bağlı kalacak deyim yerindeyse onun sözünden çıkmayacaktır. Onun yanında olmadığı durumlarda kendisini sıkıntılı hissedecek onun olmadığı ortamlarda zevk alamayacaktır.

Bu yüzden bu büyüye maruz kalan kişi sürekli partneriyle birlikte olmak isteyecektir. Bir diğer en çok tercih edilen ve etkisi diğerlerine göre daha fazla olan büyü resme bakarak aşık etme yöntemi olabilir. Bu yöntemle büyüye maruz kalan kişi bağlama yönteminde olduğu gibi partneriyle büyük yakınlık kuracak ve hep onla beraber olmak isteyecektir. Tabii ki bu büyüleri yaparken işinin ehli medyumlardan yardım almalısınız.

Erkeği kendine çekme yolları

Bir çok kadın erkeklerin ellerinden muzdarip duruma düşmektedir. Medyadan ya da çevremizden gördüğümüz gibi bir çok erkek eşini ve sevgilisini sürekli kandırmakta ya da başkalarıyla gününü gün etmektedir. Medyum Saliha Hoca ile iletişime geçen bir çok kadın, erkeği kendine çekme yolları ile ilgili bilgi almaktadır. Medyum Saliha Hanım, bir çok ilişki uzmanına giden ancak terapilerine cevap alamayan sevgili ve evli çiftlerin ya da bir erkeğin ilgisini çekmeye çalışan bayanların kurtarıcısı olmuştur. Medyum Saliha Hanım, erkeği kendine çekme yolları hakkında en etkili silah olan büyü yapma ve vefk işlemlerinin duayenidir. Bir çok kadın hocamız sayesinde erkeği kendine çekme yolları arasındaki aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi yöntemler ile sevdiğini, kocasını ya da arzuladığı bir erkeği elde etmeyi başarmıştır.

Medyum Saliha Hanım, uyguladığı erkeği kendine çekme yolları sayesinde oldukça etkili ve şaşılacak sonuçlar elde edildiğini ve kendisine yüzlerce teşekkürler eden kadınlar olduğunu ve her birine ayrı ayrı değerli olduklarını söylemektedir. Kadın hayatın var oluş sebebidir. Bu yüzden Medyum Saliha Hoca, erkeği kendine çekme yolları konusunda kendisine başvuran kadınların akıllarındaki tüm sorunları ortadan kaldıran büyü yapma yöntemleri ve bağlama büyüsü işlemleri ile bu derde son vermektedir. Erkeği kendine çekme yolları içinde en kesin ve net sonuçları almak için Medyum Saliha Hanımın her talimatına uyulmalı, sonuçların mükemmelliğinin tadı çıkarılmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap