1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Aşk Büyüsü Bozma

Aşk Büyüsü Bozma

Aşk büyüsü bozma işlemi nasıl bir işlemdir? Aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder? Aşk büyüsü etkileri nelerdir? Aşk büyüsü ne kadar güçlüdür? Medyumlar aşk büyüsü konusunda nasıl çalışmalar yapmaktadırlar? Medyum Saliha Hoca aşk büyüsü bozma konusunda ne gibi çalışmalar yapmaktadır? Aklınızdaki tüm bu soruları sizin için cevapladım.

Aşk büyüsü bozma
1

Aşk büyüsü bozma işlemleri yapılmış olan bir aşk büyüsünden kurtulmak için yapılan büyü bozma işlemlerine verilen isimdir. Genel olarak tek bir isim ile anılıyor olsa da aşk büyüsü hangi yöntem ile yapılmışsa buna mukabil olarak yapılabilen bir aşk büyüsü bozma işlemi de mevcuttur. Tarihin en eski büyülerinden olan aşk büyüsü işlemi göz önüne alındığında aşk büyüsü bozma işlemleri de muhakkak ki aynı büyünün farklı ve nötr versiyonu diye tabir edebileceğimiz bir büyü olduğu için çok eski büyüler arasında yer alır. Aşk büyüsü bozma işlemleri konusunda muhakkak ki uzman medyumlar ile çalışmak gerekmektedir. Zira büyü işlemlerinde yapılacak olan en küçük hata çok büyük sorunlara vesile olabilmektedir. Yıllarımı verdiğim büyü ilminde Medyum Saliha Hoca olarak onlarca çeşit aşk büyüsü bozma çeşidi yapmış bulunmaktayım.

Çünkü insanların çaresizlikleri ve arayışları bir vesile ile yollarımızı kesiştirmektedir. Bazen sevdiğiniz bir aşk büyüsüne kurban olabilmekte, bazen kızınız, bazen oğlunuz, bazen eşiniz bazen de kendiniz yapılan büyünün gelgitlerinde bunun farkına varabilmektesiniz. Hal böyleyken aşk büyüsü bozma konusunda yapmış olduğum birçok çalışma ile başarıyı yakalamak ve insanların normal hayatlarına dönmelerine vesile olmak son derece tatmin edici bir duygu olarak öne çıkmakta. Aşk büyüsü işlemlerinin yapılma çeşitleri her ne kadar derinleşiri ve kara büyü boyutu ne kadar karanlık olursa aşk büyüsü bozma konusunda da işler o kadar zorlaşabilmektedir.

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır gibi sorular medyumların en çok duyduğu sorulardandır. Bu soruyu soran kişiye göre cevabı değişmektedir. Çünkü aşk büyüsü yaptırıp bundan sonuç bekleyen kişinin görebileceği ve tespit edebileceği durumlar ile aşk büyüsü yapılan kişinin hissiyatları ve yaşadıklar bambaşka dünyalardır. Bundan dolayı da aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap verirken bu kriterler göz önünde tutulmalı ve ona göre uygun bir cevap verilmelidir. Özünde yapılan aşk büyüsüne göre nasıl anlaşıldığı farklılıklar göstermektedir. Hatta öyle ki aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap verecek bir durum gözle görülmeyebilir de. Ancak bu aşk büyüsü yapılmadığını ifade de etmez.

Büyü çok derin bir ilimdir ve bu konuda kesinlikle ilim konuşturulmalıdır. Büyü özünde insan aklının almakta zorlanacağı ve evrenin kaynağından beslenen bir oluşum bir ilim olduğu için anlaşılması da güçtür. Aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır şeklinde şahsıma başvuran ve Medyum Saliha Hanım, bu sorunun cevabı nedir nasıl anlarız şeklinde merak eden danışanlarıma belli başlı noktalarda tüyolar vermekten de geri kalmamaktayım.

Ancak aşk büyüsü nasıl anlaşılır konusunda ilk bilinmesi gereken ise bu gözlemlerin ancak uzman kimseler tarafından yapıldığında işe yaradığı ve işin ehli olmayanların da aşk büyüsü konusunda konuşmaması gerektiği ile ilgili durumlardır. Aşk büyüsü yapıldığı ilk evvela normal şartlar altında bakmanızın mümkün olmadığı, asla flört etme durumlarınızın olamayacağı kişiler ile bir araya gelmeniz ya da gelinmesi olarak da tabir edilen durum gözlemlenmelidir. Bu konunun daha açık anlaşılabilmesi için bundan sonraki yazacağım başlıkları da dikkatlice okumanızda büyük fayda vardır.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü etkileri denildiğinde işin içine çok değişik faktörler dahil olmaktadır. Çünkü daha önceki birçok makalemde de ifade ettiğim üzere aşk büyüsü için dünyanın bir çok farklı yerinde yüzlerce farklı yöntem kollanılabilmektedir. O halde farklı farklı etkilerin olması, kültürlerin farklılığından doğan ve büyü yapılırken dahil edilen birçok farklı amaç da aşk büyüsü etkileri konusunda çeşitlenmenin artmasına konu olmuştur.

Örneğin Asya’da yapılan bir aşk büyüsü ile Afrika’da yapılan bir aşk büyüsü çok farklı şekillerde ve ritüeller ile yapılmaktadır. Fakat özünde kara büyü olan her aşk büyüsü bir noktada birleşebilmektedir. Medyum Saliha Hoca olarak aşk büyüsü etkileri konusunda yaptığım çalışmalar çok derinlere kadar inmekle birlikte sizler için bir kaçını sıralamak aslında konunun ciddiyetini anlamak açısından son derece yeterli olacaktır. Kısaca aşk büyüsü etkileri;

 • Aşk büyüsü etkileri içinde en bilineni, kişinin kendinden normalde beklenmeyecek bir şekilde nefret ettiği birisine ya da hiç tanımadığı veya az tanıdığı hatta daha önce reddettiği birisine âşık olmasıdır.
 • Aşk büyüsü yapılmış olan birisi başkalarının görüşlerine kulaklarını tıkamakta hatta bu konuda kendisini uyaranlar olursa da onlarla arasına mesafe koyma hatta yer yer kavga etme yollarına da gitmektedir.
 • Aşk büyüsü özünde her ne kadar sevgi barındırsa da nefret de barındırmakta, hatta bazı kara büyü ile yapılanları da kişileri aşk konusunda bir kişinin bağımlısı haline getirebilmektedir.
 • Aşk büyüsü etkileri içinde bir diğeri de görülen kabusların yoğunluğudur. İlk dönemlerde değişik ve karmaşık rüyalar görme durumu çok yüksektir.
 • Aşk büyüsü etkileri konusunda bir kısım büyülerin de en bilindik etkileri içinde hedef kişinin rüyasında büyü yaptıran kişinin sıkça görünmesi, hatta cinsel ve kalbi manada yakınlaşmalar ile birbirine ısındırmanın olmasıdır.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder şeklinde araştırma yapan birçok insan bulunuyor. Bazen yazılı kaynaklardan, bazen sözlü kaynaklardan, bazen de internet ortamından bu soruya cevap arıyorlar. Oysa ki aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder sorusuna verilecek en güzel cevaplar yine uzman medyumlar tarafından verilebilmektedir. Çünkü büyü yapan kişi onun ne gibi hissiyatlar doğurduğundan muhakkak ki bilgili olmalıdır. Çünkü büyü biz dizi tılsım ağı ve karanlık ilimlerin yanında cinler de başta olmak üzere birçok doğa üstü gücün kullanıldığı işlemlerdir. Aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder meselesi derinlemesine araştırılması gereken bir konu olmakla birlikte bu konu elbette ki büyü ilmi konusunda ihtisas yapan medyumlar tarafından bilinen bir meseledir.

Aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder konusunda şahsım Medyum Saliha Hoca olarak da çalışmalar yürütmekteyim. Bunların yanında da aşk büyüsü konusunun diğer birçok büyü işleminden ayrı tutulması gerektiğini de ifade etmekteyim. Bunun başlıca sebeplerinden birisinin de aşk büyüsü gibi işlemlerin yapılmasında yüzlerce farklı yöntemin kullanılabiliyor olmasıdır. Bu da doğal olarak aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder sorusuna farklı cevaplar doğmasına vesile olmaktadır. Ancak bilinen bariz gerçek odur ki, aşk büyüsü yapılan kişi;

 • Büyü yaptıran kişiyi düşünmeden bir dakika bile duramaz.
 • Sürekli o kişi ile beraber olmak ister.
 • Dünyanın onsuz yaşanamayacağına son derece inanmıştır.
 • Aşk büyüsü yapılan kişi özellikle de ailesinden biri bile olsa bu konuda yorum ve önerileri kaldıramaz.
 • Bu büyünün etkileri kişinin hissiyat konusunda çok farklı gelgitler yaşamasına ve duygu karmaşasının giderek çoğalıp bir kişide huzur bulmasına yol açmaktadır.
Yorum Yap

Yorum Yap