İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü hüddamlık makamında olan kişilerin yapmış olduğu bir büyüdür. Ancak aşk büyüsü tek bir büyü çeşidi değildir. Büyü talep eden kişilerin farklı olması, büyü ile tesir altına alınacak olan kişilerin farklı olması ve ortamın farklı olması aşk büyülerinin de çeşitlenmesine neden olmaktadır.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü yapmak isteyen ve bunun için uzun bir zaman ve çaba sarf edilmesini istemeyenler Medyum Saliha hocaya gelerek kendileri için en kolay aşk büyülerini talep edebilirler. Böyle bir durumda yapılacak olan aşk büyüsünü kolay olarak adlandıran şey büyüyü talep eden kişinin fazla bir ritüel yapmak istememesidir.

Çünkü medyum Saliha hoca kimi aşk büyülerin büyüy talep eden kişilerin belli günlerde belli saat aralıklarında bazı ritüeller yapmaları gerektiğini belirtmektedir. Ancak bu ritüellerin devamlılığını sağlayamayacak olanlar medyum Saliha hocaya gelerek kendilerinin bir şey yapmalarını gerektirmeyen kolay aşk büyülerini talep edebilir.

Kolay Aşk Büyüleri

Kolay aşk büyüleri aslında adında geçtiği gibi kolay değildir. Burada asıl görev büyüyü yapacak olan kişiye kalır. Bu noktada büyüyü yapacak olan isim işinin ehli, deneyim ve ilim sahibi medyum Saliha hoca gibi birisi olmalıdır. Ayrıca koaly aşk büyüsü yapabilmek için büyüyü yapacak olan ismin hüddam vasıfları olmalıdır. Aksi takdirde büyü ne kadar kolay olursa olsun aslında işin ehli tarafından yapılmadığı için zor olarak atfedilecektir.

Uzaktan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenler en sık sorduğu sorular arasında yer alır uzaktan aşk büyüleri. Böyle bir durumda kişiler kendilerine aşık etmek istedikleri kişilerin çok uzakta olduğunu belirterek bu büyünü nasıl işleyeceğini sorarlar. Medyum Saliha hoca bu noktada kullanılacak olan büyülerin farklı olduğunu belirtirken aynı zamanda da yoğun bir enerji çalışması gerektirdiğini belirtmektedir. Bu yüzden büyüyü yapacak olan kişi medyum Saliha hoca gibi yoğun enerji gönderebilen,  büyü tesiri altına alacağı kişinin enerjisini kontrol edebilen birisi olmalıdır.

Medyum Saliha hoca uzaktan yapılacak olan aşk büyülerini kendisi yaptığı takdirde büyü tesiri olan kişi her nerede olursa olsun bir hafta içerisinde büyünün kendisinin göstermeye başladığını belirtmektedir. Yurtdışında yaşayan birisi için yaptığı çalışma sonucunda kişilerin sosyal medya üzerinden birbirlerini bulduklarını ve ilişkiye başladıklarını belirtmektedir. Burada önemli olan şeyin büyüy yapna kişi olduğunu belirtmektedir.

Aşk Büyüsü Uzaktan Tutar Mı?

Uzaktan aşk büyüleri için ayrıca büyüyü yaptırmak isteyen kişinin muhakkak medyum saliha ile yüz yüze irtibata geçmesine gerek yoktur. Medyum Saliha hocaya telefon üzerinden ulaşan kişiler yaptırmak istedikleri kişi hakkındaki ve kendileri hakkındaki bilgileri paylaştıkları takdirde medyum Saliha hoca onlar için en doğru büyü çalışmasını yapacaktır. Kendisinin şehir içinden ve şehir dışından, ülke içinden ve ülke dışından birçok danışanının olduğunu belirten medyum Saliha hoa bu zamanda kadar yapılan bütün uzaktan aşık etme büyülerinin sonuç verdiğini söylemiştir.

Yapılan Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Yapılan aşk büyüsünün çeşidi her ne olursa olsun medyum saliha hoca tarafından yapıldığında on gün içerisinde sonuçlarını vermeye başlar. Ancak istisnai olan bazı durumlar hariç. İstisnai durumlar olarak bahsedilen durumlardan ilki hem büyüyü talep eden kişinin hem de büyü yapılacak olan kişinin bir başka büyü etkisi altında olmasıdır. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca önce negatif etkili büyüy bozmaktadır. Bu büyünün etkileri ortadan kalkmadan medyum Saliha hoca aşk büyüs yapmamaktır. Etkiler ortadan kalktıktan sonra aşk büyüsünü devreye sokmaktadır.

Yapılan aşk büyüsünün tutmasını geciktiren bir başka sebep ise büyüyü talep eden kişinin tam olarak büyüye inanmamasıdır. Böyle bir durumda büyünün negatif enerji sarmalına takıldığını belirten medyum Saliha hoca, büyüyü talep eden kişinin niyetini düzeltmesini istemektedir. Bu yüzden kimi zaman büyüyü talep eden kişiye enerji çalışması yapmakta, arınma ritüeli gerçekleştirmektedir.

Medyum Saliha hoca büyüye engel olan durumlar ortadan kalktığı takdirde kişinin on gün içerisinde sonuçlara ulaşacağını söylemektedir. Bu sonuçlar ilk başlarda küçük belirtilerin olarak ortaya çıkar. Ancak hem büyüyü talep eden hem de büyü tesiri altında olan kişi ne kadar aynı ortamda olmaya başlarsa sonuçları o kadar çabuk ortaya çıkar ve kişi kısa süre içerisinde aradığı aşkı yaşamaya başlar.

Yorum Yap

Yorum Yap