1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Aşk Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk konusunda problem yaşayan insanların sürekli olarak mutsuz olduğu, kötü durumlara düştüğü ve problem yaşadıkları bilinmektedir. İstediğiniz zamanlarda yaşadığınız en kötü anları sonlandırmak için, Aşk Büyüsü yardımı alabilirsiniz.

aşk büyüsü
7

Aşk büyüsü nasıl yapılır sualini merak edenler için bu makale hazırlandı. Sizleri seven insanların birden bire sizleri sevmekten vazgeçmesi veya sizin sevdiğiniz insanlardan karşılık alamama durumuna düştüğünüz zamanlarda problemsiz olarak birlikteliğe ulaşabilmeniz konusunda destek olacak bu büyü, günümüzde en fazla kullanılan büyülerdendir. Büyü yaptırmak isteyen veya büyüyle alakadar olan herkesin bildiği ve sıklıkla başvurduğu bu büyü, uzmanlar tarafından yapıldığı zaman etkisini iki kat daha hızlı ve fazla göstererek, kısa bir süre içerisinde mükemmele erişme şansınızı da artıracaktır. En iyi medyumlara ulaşabilmenin verdiği problemsiz yapıya hızlıca erişebilmeniz için doğru çözümlere ulaştıracak insanları seçmenizde fayda var.

Çünkü her zaman riskli bir durumu da beraberinde getiren büyüler, hakim olmayan insanlar tarafından yapıldığı zamanlarda ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Geri tepmesi ve farklı insanlara etki etmesi söz konusu olacak olan büyüyle birlikte, çok fazla sorunla uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz. Bu gibi problemleri Aşk Büyüsü ile yaşamamak için, doğru tercih yapabilirsiniz. Aşk büyüsü, ak büyüler olarak bilinen büyüler sınıfından kabul edilmektedir. Bundan dolayı insanların iyiliğine olacak birçok konuda bu büyünün kullanıldığı da bilinen bir gerçektir. Medyum Saliha Hoca yıllar içinde birçok ailenin huzur bulması ve aile bağlarının korunması adına aşk büyüsü yaparak insanların hizmetine sunmaktadır.

Aşk büyüsü yaptırmak için başvuran insanlar genellikle evliliklerini kurtarmak veya sevgililerini, nişanlılarını kendilerine daha da bağlamak için yaptırmaktadırlar. Bu insani bir duygudur ve sonunda mutlu bir ev ve huzurlu bir ortam oluşabilmesi adına önem arz eden büyülerden birisidir. Bazı kişiler de aşık oldukları bir kimseyi kendilerine bağlama adına bu aşk büyüsü yaptırmayı tercih etmektedirler. Bazı durumlarda da akrabaların birbirlerine aşk büyüleri yaptırdıkları durumlar söz konusu olmaktadır.

Aşk Büyüleri Nelerdir?

Her zaman her büyüde olduğu gibi, Aşk Büyüsü konusunda da profesyonel bir deneyime erişmenizi kolaylaştıracak olan en iyi medyumlardan Medyum Saliha Hoca sayesinde, sizlerde güvenilir bir büyü deneyimi yaşayabilirsiniz.

Birbirinden farklı büyülerde destek alabileceğiniz ve her zaman yurtiçinde sorunsuz destek sunacak olan Saliha Hoca, randevu almanızla birlikte problemsiz deneyim yaşamanızı kolaylaştıracaktır. Aklınızdaki her türlü soruyu sorabilir, her zaman en iyi çözümlere de ulaşabilirsiniz. Aşk konusundaki yaşadığınız problemlerin üstesinden gelebilmek için mükemmel hizmetlere erişmek ve aradığınız sonuçları almak sizin elinizdedir. Sadece iyi bir seçim yapmanız gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Kime Yapılır?

Hayatınızın her aşamasında ihtiyaç duyacağınız büyülerden olan Aşk Büyüsü, sevgilinize ve eşinize yaptırabileceğiniz yüksek tesire sahip olan bir büyüdür. Bu büyünün temelinde, insanların belirlenen kişiye aşırı bağlanması ve mutlu olacağına inanması yatmaktadır. İnsanlara bu düşüncelerin yerleştirilmesiyle birlikte, aradığınız mutluluğa ulaşmanız da kolaylaşacaktır. Karşınızdaki insanlara, sizleri sevmesi ve sizlere aşık olması için yaptırabileceğiniz büyüler sayesinde, dilediğiniz zamanlarda problemsiz olarak hayatlarını sizlere adamalarını sağlayabilirsiniz. Genelde karşılıksız aşklar olduğu zaman, sorunların yaşandığı ve her zaman mutlu olacağınıza inanmanıza rağmen karşılık alamamanıza oranla ortaya çıkarılacak bu büyü etkilerini, bilinçli bir medyuma yaptırarak kesin sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı zamanlarda elde edeceğiniz sonuçları olumlu olan Aşk Büyüsü sayesinde, eşsiz bir deneyim şansı yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanların sizlere karşılık vermesini ve kesin olarak sizleri sevmesini sağlamanıza olanak sunacak büyüye, her zaman mutlu olmak istediğiniz insanlar için yaptırabilirsiniz. Bu konudaki en iyi deneyim şansını sizlere sunacak olan Medyum Saliha sayesinde sorun yaşamayacağınız gibi; mükemmele erişme fırsatlarını da medyum hoca sunacaktır. İstediğiniz en doğru sonuçlar sunulurken, sizleri anlayan ve dinleyen bir insanın karşınızda olması da problemsiz bir yapı sunacaktır. İsteklerinizi karşılayacak, Aşk Büyüsü yaptırmak istemenizin sebebini sorgulamayacak ve sonuçları daima mutlulukla alakalı olacak sonuçlara erişmenizi sağlayacaktır. İnsanların isteklerini sorgulamadan yardımcı olan ve büyü etkileriyle kesinlikle olumlu sonuç almanıza fırsatlar sunulacaktır.

Aşk Büyüsünün Etki Süresi Ne Kadar?

Etki konusunda hiçbir büyünün sonsuza kadar sürmediğini bilmeniz gerekir. Aşk Büyüsü, bu konudaki en kırılgan büyüdür. İnsanların bir anlık yanlışlarıyla bile bozulabilecek olan ancak sağlam bir medyum tarafından yapıldığında problemsiz bir deneyime erişebileceğiniz büyü, uzun yıllar boyunca yaptırdığınız insanın sizlere karşı hislerinin sağlam bir şekilde sunulmasını da sağlayacaktır. Farklı materyaller ve teknikler kullanılarak daha sağlam tutması sağlanabilecek büyülerden olan Aşk Büyüsü, kaliteli çözümler sunacaktır.

Bu büyü konusunda daima en iyi deneyimi sağlayacak olan Medyum Saliha Hoca sayesinde istediğiniz zamanlarda en iyi çözümlere erişebilirsiniz. Birbirinden farklı insanlar üzerinde yaptığı büyüler sayesinde mükemmele erişmenizi sağlayacak olan Saliha Hoca, sadece kime ve nasıl etki etmesini istediğiniz söylemenizle birlikte işlemlere başlayıp, kısa bir süre içerisinde tutacak olan mükemmel deneyim şansını da sizlere sunacaktır. Aşk Büyüsü ve diğer büyüler konusunda aradığınız en iyi sonuçları almak için geç kalmadan iletişime geçebilir, sizlerde en iyi fırsatlara erişebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmak önemli bir ilim olduğu için bu ilim işin ehli olmayan kişilerin elin geçtiği takdirde faydadan çok zarar vermektedir. Özellikle de aşk büyüsü nasıl yapılır gibi önemli bir konu üzerinde işin ehli olmayan insanlardan yardım talep edildiğinde büyü yaptırmak isteyen kişi faydadan çok zarar görür. Böyle bir zarar yaşamak istemeyenler ve aşk büyüsü ile sevdiklerine kavuşmak isteyenler büyü yapma ilmine hakim, yaptıkları işlerini tecrübe ile sabitlemiş olan medyum Saliha’dan yardım talep edebilirler. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu karşısında cevap almak isteyenler öncelikle web sitesi üzerinden ya da whatsup iletişim hattı üzerinden iletişime geçerek bir an evvel sorunlarının çözümlerine kavuşabilirler?

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Medyum Saliha’nın yapmış olduğu aşk büyüsü eşi ile arasına soğukluk girmiş çiftler üzerinde, sevdiğine kavuşamayan çiftler üzerinde, sevipte ayrılan çiftler üzerinde etkili olan büyüdür. Aşk büyüsünü kimler yaptırabilir sorusunun kimler üzerinde etkilidir kısmı ile alakalı olan bu alanda etki altına girecek olan kişi büyüyü talep eden kişinin verdiği isimdir. Aşk büyülerini kim yapar cevabında etki alanına giren kişi ile büyü talep eden kişi arasındaki sorunlar, soğukluklar, mesafeler ve engeller kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır.Ayırca Medyum Saliha’nın tecrübe ve ilmi ile büyünün etkisi en kuvvetli yönüyle tesir edecektir.

Aşk büyüsü kimisi için aşık olduğu kişiyi kendine aşık etmenin bir yolu, kimisi için de heyecanını yitirmiş bir evliliği kurtarmak için tek çaredir. Her iki durumda da etkili bir çözüm yolu olan aşk büyüsü genellikle kadınların başvurduğu bir yöntemdir. Çevrenizde mutlaka sevdiği, aşık olduğu kişiden hislerine bir karşılık alamayan tanıdıklarınız ya da arkadaşlarınız vardır. Belki de siz hayatınızın bir döneminde bu durumu yaşamışsınızdır. Bazı insanlar bu durumu kendi içinde yaşamak ister, kimseye anlatmaz. Bazıları ise aşkına karşılık bulamayınca ciddi sorunlar yaşayabilir.  Karşısındaki kişi de ona aşık olsun ister ve bunun için çeşitli yollara başvurur. Aşk büyüsü de istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz için en etkili yöntemlerden biridir. Yaptıracağınız aşk büyüsünden beklediğiniz sonucu alabilmek için bu konuda işin uzmanı olan medyumlara danışmanız gerekir . Bu büyüyü yaptırmaya karar verdikten sonra kendinize şu soruları sormalısınız:

 • Aşk büyüsü nasıl yapılır?
 • Aşk büyüsünü kimler yaptırabilir?
 • Bu konuda işin uzmanı medyumlara nasıl ulaşabilirim?

Öncelikle aşk büyüsünü birisini kendine aşık etmek isteyen herkes yaptırabilir. Aşk büyüsünü her medyum yapamaz. Ancak bu büyü çeşidi konusunda engin bir tecrübeye sahip kişiler bu işi yaparsa memnun edici sonuçlar elde edilir. Eğer sevdiğiniz kişiden karşılık alamıyorsanız ya da evliyseniz ve eşiniz size eskisi gibi aşkla bağlı değilse aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Tarifi

Hepimiz sevdiğimiz insanın bizi aynı bizim onu sevdiğimiz gibi sevmesini isteriz ve sevdiğimiz kişiye şirin görünmek için elimizden geleni yaparız. Bazen sevdiğimiz kişinin gönlünün fethedilmesinde başarılı oluruz. Bazen de işler beklediğimiz gibi gitmez ve ne yaparsak yapalım sevdiğimiz kişiyi kendimize âşık edemeyiz. Bu anlamda yüzyıllar boyunca insanlar hocalardan ve medyumlardan destek almışlardır. Aşk büyüsü yapmanın birçok farklı yöntemi vardır. Bu yöntemler alanında uzman kişilerce uygulandığında oldukça etkili olur ve kesin sonuçlar verir.

Aksi takdirde istemediğiniz sonuçlar almanıza ve durumun sizin açınızdan daha da kötüleşmesine neden olabilir. Alanında uzman Medyum Saliha aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır sahip olduğu engin bilgi ve yetenek sayesinde birçok insanın aşk sorunu çözen Medyum Saliha sizin de sorununuzu çözmek için bekliyor. Eğer çok sevdiğiniz insan varsa ama bir türlü aranızda bir şey geçmiyorsa Aşk Büyüsü tarifi ile o kişiyle aranızda bir şeyler geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarifi en doğru şekilde yapabilen de Medyum Saliha’dır.

Her insan sevmek ve sevilmek ister. Aşk, insanın ruh sağlığı için gerekli olan, mutlu olmasını ve pozitif enerji dolmasını sağlayan dünyanın en güzel duygularından biridir. Nasıl ki aşk, âşık olanı dünyanın en mutlu insanı ederken, aşk acısı da insanı dünyanın en mutsuz insanı edebilir. Kişinin aşkı her zaman karşılık bulmayabilir. Aşk acısı çeken insan hem iş hayatında hem de sosyal hayatında başarısız olup, yaşamdan zevk alamaz hale gelebilir. Bu hem aşk acısı çeken insanı hem de ailesini kötü etkileyen, ailesinin de üzülmesine neden olan, kötü bir durumdur.

Aşk acısı çeken insan bunu kabul edip hayatına devam edebilir. Ama herkes bunu yapamayabilir. Kimi insanlar her an sevdiğini düşünür, onsuz bir hayat düşünemez. İşte bu durumda olan biri için son ve en etkili çare aşk büyesi etmektir. Büyü etmeyi, kişi kendi de yapabilir tabi ki. Ama bu özel bir büyüdür. İlim sahibi ve manevi gücü yüksek insanların ettikleri böyle özel büyüleri daha çok başarılı olur. Medyum Saliha Hoca, böyle özel büyüler için en iyisidir. Bugüne kadar birçok aşığı, sevdiğine kavuşturmuş, mutlu bir yuva kurmalarına vesile olmuş ve birçok evliliğin devam etmesinde etkili olmuştur.

Aşk Büyüsünü Kimler İsteyebilir?

Aşk büyüsü, sevdiğini kendine âşık etmek isteyen herkes, Medyum Saliha’dan isteyebilir. Bu sadece karşılıksız aşk içinde olanların isteyeceği bir büyü değildir. İnsanlar sevgilileri için, nişanlıları ve hatta eşleri için dahi aşk büyüsünü isteyebilir. Ayrılan ya da sevgisinden emin olmayan sevgiliyi, nişan atmış olan nişanlıyı, tekrar kazanmak isteyenler Medyum’dan aşk büyüsü isteyebilir. Aşk büyüsünü, Medyum Saliha Hanım’dan çokça talep edenlerin içinde evlilerde bulunmaktadır. Evlilik, zamanla aşkın bitmesine, sevgi ve saygının azalmasına neden olur. Bu tür evliliklerde, aile içi mutsuzluk ve huzursuzluk olup, sonu genelde boşanmayla biter. Eşini kaybetmek istemeyen, yuvasının yıkılmamasını isteyen kişide, aşk duası ile eşinin zamanla biten aşkını tekrardan alevlendirir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü, sadece iyi niyetli olarak yapılmayabilir. Birileri de sevgilinize, nişanlınıza ve hatta eşinize aşk büyüsü yaptırıp, sevdiğinizi elinizden alabilirler. Böyle bir durumdan şüphelenip, bu büyünün bozulması için Medyum Saliha’ya ulaşabilirsiniz.

Biri, sevdiğinize ya da eşinize aşk büyüsü yaptırdıysa onda birden şu belirtiler görünür;

 • Âşık olduğu kişiden başkasını gözü görmez, her şey iyi gidiyorken size soğuk davranmaya başlar
 • Size karşı hem ruhsal hem de fiziksel olarak soğuklukları olur, aranızdaki cinsel ilişki biter
 • Âşık olduğu kişi ile vakit geçirir, onsuz duramaz, her fırsatta o kişinin yanına gider.
 • Aşk büyüsü çevresinden biri yaptıracaktır. Önceleri bu kişiye karşı oldukça sıradan davranırken, birden yakın ilgi duymaya başlar, hep onu düşünür ve onun hakkında düşünür.

Kolay Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü yapmak isteyen ve bunun için uzun bir zaman ve çaba sarf edilmesini istemeyenler Medyum Saliha hocaya gelerek kendileri için en kolay aşk büyülerini talep edebilirler. Böyle bir durumda yapılacak olan aşk büyüsünü kolay olarak adlandıran şey büyüyü talep eden kişinin fazla bir ritüel yapmak istememesidir. Çünkü medyum Saliha hoca kimi aşk büyülerin büyüy talep eden kişilerin belli günlerde belli saat aralıklarında bazı ritüeller yapmaları gerektiğini belirtmektedir.

Ancak bu ritüellerin devamlılığını sağlayamayacak olanlar medyum Saliha hocaya gelerek kendilerinin bir şey yapmalarını gerektirmeyen kolay aşk büyülerini talep edebilir. Kolay aşk büyüleri aslında adında geçtiği gibi kolay değildir. Burada asıl görev büyüyü yapacak olan kişiye kalır. Bu noktada büyüyü yapacak olan isim işinin ehli, deneyim ve ilim sahibi medyum Saliha hoca gibi birisi olmalıdır. Ayrıca koaly aşk büyüsü yapabilmek için büyüyü yapacak olan ismin hüddam vasıfları olmalıdır. Aksi takdirde büyü ne kadar kolay olursa olsun aslında işin ehli tarafından yapılmadığı için zor olarak atfedilecektir.

Uzaktan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenler en sık sorduğu sorular arasında yer alır uzaktan aşk büyüleri. Böyle bir durumda kişiler kendilerine aşık etmek istedikleri kişilerin çok uzakta olduğunu belirterek bu büyünü nasıl işleyeceğini sorarlar. Medyum Saliha hoca bu noktada kullanılacak olan büyülerin farklı olduğunu belirtirken aynı zamanda da yoğun bir enerji çalışması gerektirdiğini belirtmektedir. Bu yüzden büyüyü yapacak olan kişi medyum Saliha hoca gibi yoğun enerji gönderebilen,  büyü tesiri altına alacağı kişinin enerjisini kontrol edebilen birisi olmalıdır. Medyum Saliha hoca uzaktan yapılacak olan aşk büyülerini kendisi yaptığı takdirde büyü tesiri olan kişi her nerede olursa olsun bir hafta içerisinde büyünün kendisinin göstermeye başladığını belirtmektedir. Yurtdışında yaşayan birisi için yaptığı çalışma sonucunda kişilerin sosyal medya üzerinden birbirlerini bulduklarını ve ilişkiye başladıklarını belirtmektedir. Burada önemli olan şeyin büyüy yapna kişi olduğunu belirtmektedir.

Aşk Büyüsü Uzaktan Tutar Mı?

Uzaktan aşk büyüleri için ayrıca büyüyü yaptırmak isteyen kişinin muhakkak medyum saliha ile yüz yüze irtibata geçmesine gerek yoktur. Medyum Saliha hocaya telefon üzerinden ulaşan kişiler yaptırmak istedikleri kişi hakkındaki ve kendileri hakkındaki bilgileri paylaştıkları takdirde medyum Saliha hoca onlar için en doğru büyü çalışmasını yapacaktır. Kendisinin şehir içinden ve şehir dışından, ülke içinden ve ülke dışından birçok danışanının olduğunu belirten medyum Saliha hoa bu zamanda kadar yapılan bütün uzaktan aşık etme büyülerinin sonuç verdiğini söylemiştir.

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu aradaki mesafedir. Sosyal medya üzerinden gördüğü ya da tanıştığı birisine aşık ola danışanlar aşk büyüsü ile bu kişileri etkileri altına alıp alamayacaklarını merak etmektedirler. U sorunun yanıtısı ise medyum alanında zuman bir medyumsa evet olarak verilmektedir. Aşk büyüsü yapan medyum enerji aurası yüksek bir medyumsa başak bir şehirde ya da başka bir ülkede yaşayan iki kişinin birbirine aşık olmasını sağlayabilir. Bununla birlikte bu kişilerin tez zamanda bir araya gelerek evlenmelerine vesile olabilir. Aşk büyüsü yaptıracak olanlar büyüyü yaptırdıktan sonra etkilerini kısa süre içerisinde görmeye başlarlar. Kısa süre sonra hedef kişi kendisine açılır ve ondan hoşlandığını belirtir.

Yapılan Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Yapılan aşk büyüsünün çeşidi her ne olursa olsun medyum saliha hoca tarafından yapıldığında on gün içerisinde sonuçlarını vermeye başlar. Ancak istisnai olan bazı durumlar hariç. İstisnai durumlar olarak bahsedilen durumlardan ilki hem büyüyü talep eden kişinin hem de büyü yapılacak olan kişinin bir başka büyü etkisi altında olmasıdır. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca önce negatif etkili büyüy bozmaktadır. Bu büyünün etkileri ortadan kalkmadan medyum Saliha hoca aşk büyüs yapmamaktır. Etkiler ortadan kalktıktan sonra aşk büyüsünü devreye sokmaktadır.

Yapılan aşk büyüsünün tutmasını geciktiren bir başka sebep ise büyüyü talep eden kişinin tam olarak büyüye inanmamasıdır. Böyle bir durumda büyünün negatif enerji sarmalına takıldığını belirten medyum Saliha hoca, büyüyü talep eden kişinin niyetini düzeltmesini istemektedir.

Bu yüzden kimi zaman büyüyü talep eden kişiye enerji çalışması yapmakta, arınma ritüeli gerçekleştirmektedir. Medyum Saliha hoca büyüye engel olan durumlar ortadan kalktığı takdirde kişinin on gün içerisinde sonuçlara ulaşacağını söylemektedir. Bu sonuçlar ilk başlarda küçük belirtilerin olarak ortaya çıkar. Ancak hem büyüyü talep eden hem de büyü tesiri altında olan kişi ne kadar aynı ortamda olmaya başlarsa sonuçları o kadar çabuk ortaya çıkar ve kişi kısa süre içerisinde aradığı aşkı yaşamaya başlar.

Aşk büyüsü iki kişinin birbirine aşık olması için yapılan bir büyüdür. Aşk büyüsü çalışmasını hem danışan kendisi için isteyenbilir hem de bir başkası için isteyenbilir. Örneğin aşk büyüsü talep eden birisi hedef kişinin kendisine aşık olmasını isteyebilir. Aynı şekilde aşk büyüsü talep eden birisi hedef kişinin oğluna, kızına, abisine ya da bir başkasına aşık olmasını talep edebilir.

Aşk Büyüsü Kimler için Etkilidir?

Aşk büyüsü herkes için etkili olan bir büyüdür. Aşk büyüsü genç yaştaki kişileri de tesiri altına alır ilerlemiş yaşa sahip yaşlı kişileri de tesiri altına alır. Aşk büyüsü aynı zaman da bedensel ve zihinsel bir engel tanımaz. Aşk büyüsü isteyen kişi engelli birisi bile olsa istediği kişinin kendisine aşık olmasını sağlayabilir. Aynı şekilde evladının ya da yakının zihinsel olarak biraz saf olduğunu bilenler bile sevdikleri için aşk büyüsü yaptırabilirler. Böylece bu kişilerde hayırlı bir evlilik gerçekleştirebilir.

Aşk Büyüsü Bozma

Aşk büyüsü insanların en çok tercih ettiği büyüdür. İnsanlar bu büyüyü yaptırmak için medyumlara başvururlar ve bağlamak istedikleri kişileri kendilerine aşık ederler. Bu büyüye maruz kalan bir insanın bu durumu anlaması bir hayli zor olacaktır. Çünkü büyünün etkisiyle çoğu konuda eskisi gibi düşünemeyecek ve belki de hiç aşık olmayacağı bir kişiye koşulsuz, şartsız bağlanacaktır. Bunu fark eden taraf genelde kişinin yakın çevresi olur. Bu durumu da kişilerin yapması gereken şey büyüye maruz kalan kişilerin son zamanlarda hal ve hareketlerindeki değişimleri buldukları medyumlara aktarmalarıdır.

Medyumu bulurken de dikkat etmelisiniz. Çünkü herkese bu konuda güvenemezseniz ve işleri iyiye götürmek yerine kötü bir medyum bulmanız durumunda işleri daha da kötüye götürebilirsiniz. Aşk büyüsü bozma diğer büyülerin bozulmasına göre biraz daha zordur. Çünkü aşk büyüsünün birçok çeşidi vardır ve bazı çeşitlerini bozmak büyüyü yapmaktan bir hayli zordur. Fakat işinde başarılı bir medyum bulmanız durumunda şansınız bir hayli yükselecek ve büyüye maruz kalan kişiyi büyüden kurtarmış olacaksınız.

Ak ve Kara Aşk Büyüleri

Medyum Saliha Hoca bu konuda birçok farklı işlem yapılabileceğini belirtmiştir. Aşk büyüleri yapılma durumuna göre kara büyüden de faydalanıldığı şekillerde kullanılabilir. Bu gerekliliğin doğması durumunda hocamız bunu kişilere bizzat bildirmektedir. Aşk büyüsü yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Bir büyünün ak büyü ya da kara büyü olması ciddiyet ve tehlikesi yönünden fark arz etmemektedir. Medyum Saliha Hanım gibi bir saygın bir medyuma işlemlerinizi yaptırmadığınız takdirde sıkıntılı durumlar ile yüzleşme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Günümüzde maalesef ki insanların yanlış bilgi ve bilinçsizlikleri yüzünden maddi ve manevi zararlar gördükleri durumlar çokça yaşanmaktadır. Kendinizi ve sevdiklerinizi güvende tutarak istediğiniz bir büyü hakkında yardım alabilmek için Medyum Saliha Hocamıza gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (64)

 1. Saliha hanım bende evliyim ama mutsuzum bu evliliği kurtarmak istiyorum iki çocuk var teşekkür ederim yardım ci olursanız memnun olurum

 2. Birçok arkadaşımdan aşk büyünüzün daha doğrusu bu işte Allah vergisi bir yeteğinizin olduğunu duydum. Malum bu sektörde referans çok önemli. Bu büyüden ben yaptırmak istiyorum.

 3. Aşk büyüsünün bu kadar hızlı etki edeceğini gerçekten de düşünmüyordum. Saliha hocam bana 2 hafta içinde etkisini gösterir dedi ama 3. gün büyüyü yaptırdığım kişi ile konuşmaya başladık. Bu büyüyü yaptırmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 4. Yazınızı büyük bir keyifle okudum ve bende aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim. Acaba siz bu konuda hizmet veriyor musunuz? Eğer aşk büyüsü yapıyorsanız lütfen bana da bu konuda yardım edin. Hayırlı geceler dilerim.

 5. Büyü ve özellikle de aşk büyüsü dendiği zaman Saliha hanımı tek geçerim. Kendisi bilgi ve birikimi ile hiç beklemediğiniz sonuçlara imza atıyor. Yaklaşık 2 sene oldu tanışalı ve her derdimde direkt kapısını çalarım.

 6. Uzun zamandır sevdiğim kız için aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama bu tarz şeyler hakkında hiç bilgim yok. Ne istenir ne yapmam gerekir hiçbir şey bilmiyorum. Bana bu konu hakkında bilgi verirseniz, aşk büyüsü yaptırmak istiyorum.

 7. Hocam şu an 28 yaşındayım. Çok şükür askerliğimi yaptım ve güzel bir işte de çalışıyorum. Fakat lisede aşık olduğum kızı halen unutamıyorum. O zamanlar kendisi beni reddetmişti. Bu yüzden tekrar açılmaya korkuyorum. Aşk büyüsü benim derdime çare olur mu?

 8. Geçen sene Saliha hanıma ulaşıp aşk büyüsü yaptırmak istediğimi söylemiştim. Sağolsun kendisi beni canla başla dinledi. Daha sonra öyle bir tılsım hazırladı ki sevdiğim kız ile 3 gün sonra buluşmaya başladık. İnanılır gibi değil ama Saliha hanım, bu işin piridir.

 9. Saygıdeğer hocam merhaba, hoşlandığım bir kız var ama konuşmaya cesaret edemiyorum. Kendisini o kadar çok seviyorum ki ret etmesine dayanacak gücüm yok. Bu konuda sizin yardımınızı isteyecektim.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Yaşadığın bu soruna üzüldüm Hasan bey kardeşim. Aşk büyüsü konusunda bilgileri bu makalemde verdim. Benzer büyüler hakkında da bilgiler verdim. Aşk büyüsü nasıl yapılır veya Aşk büyüsü nasıl bozulur diye merak ediyorsanız başka yazılarımda onları da açıkladım. Sizin sorununuz için de benimle telefonla arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 10. Daha önce Saliha ablama aşk büyüsü yaptırmış biri olarak şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki kesinlikle %100 sonuç alırsınız. Açıkçası benimde en başta umudum yoktu ama 4 günde etkisini gösterince ağzım açık kaldı.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Merhaba Hanife Kardeşim. Ben Aşk büyüleri konusunda bilgi verirken en doğru bilgileri vermeye gayret ediyorum. Son zamanlarda yaptığımız tüm Aşk büyüsü işlemlerinden olumlu sonuçlar almaya devam ediyoruz. Bunu uzun yılların verdiği tecrübeye bağlıyorum. Herkesin her istediğini de yapmadığım için başarılı sonuçlar alıyoruz. Mutlu olman çok güzel. İyi günler dilerim.

 11. Kısa bir zaman önce Saliha hocamın yanına malum bir derdim üzerine gitmiştim. Kendisi benim derdimin dermanı olarak aşk büyüsü yaptırmamı önerdi. Dediklerini aynen uyguladım ve yaklaşık 10 günlük bir süre de faydasını görmeye başladım.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Cavide kardeşim iyi günler olsun sana. Teşekkür ederim bu güzel yorumun için değerli kardeşim. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim. Sonuç alıp mutlu oldun. Böyle olunca ben de mutlu oldum. Tekrar hayırlı günler dilerim.

 12. Çok yakın bir arkadaşım bu büyüden yaptırmıştı ve sonuçlarına kendi bile inanamamıştı. Bu kadar kısa sürede etkili olması hayret vericiydi. İşinizde bir numarasınız Saliha hanım… Görünce yazmak istedim.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Aşk büyüleri yapma ve bozma konusunda verdiğim bilgilere güveniyorum. Elimden gelenin en iyisini yaparak sizi sonuca ulaştırmaya çalıştım. Mutlu olduysanız ne mutlu bana.

 13. Aşk büyüsünün bu kadar etkili ve hızlı bir şekilde tesir edeceğini inanın bende tahmin etmiyordum. Saliha hanıma teşekkürü bir borç biliyorum. Sayesinde rüyalarım gerçek oldu diyebilirim.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Sizin sevgilinizin üzerine yapılan büyüyü kaldırdık ve buna binaen zaten aşk büyüsü hızlıca gerçekleşmiş oldu ve size bağlandı sevdiğiniz. Ben bir ömür boyu mutlu olmanızı diliyorum. İyi günler dilerim Cansu kardeşim.

   • Saliha ablam, Allah senden razı olsun. Birlikteliğimiz mutlu ve çok huzurlu bir şekilde devam ediyor. İnan o zamandan beri fırsat bulamadım. İlk fırsatta yanına uğrayıp, yüz yüze teşekkürlerimi sunacağım.

 14. Merhabalar hocam ben ve eşimin ikinci evliliği cok mutluyuz lakin kaynanam bize tat vermiyo konuşmadığımız halde laf dedikodu iftara anlayacağınız her şey söylüyo eşimle bu duruma aldırmıyo ruz lakin bazı ağır lafları zoruma gitmiyor değil ne yapabilirim kaynanamdan yana bizi ayırmaya calışıyo da nasıl olacak yardımcı olur sanız sevinirim…

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Aşk büyüsü yapma ve aşk büyüleri bozma işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için beni telefonla arayın Necla hanım. Hayırlı günler diliyorum.

 15. Aşk büyüsü yaptırmak için yaş, evlilik vb. gibi şartlar var mı? Yoksa isteyen herkes bu büyüden yaptırabilir mi? Yaşım 15 olduğundan dolayı sormak istedim. Eğer bir sakıncası yoksa bende aşk büyüsü yaptırmak isterim.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Aşk büyüsü bozma ve benzeri işlemlerde 22 yaşın altında insanlara bilgi vermiyorum ablası. Bu konularla uğraşmak yerine eğitim hayatına odaklan.

 16. Daha önce 3 tane sözde hocaya aşk büyüsü yaptırdım ama hepsi faso fiso çıktı. Sonra tv programlarında Saliha hocamı görünce son bir umut olarak yanına gittim. Yaptığı karışım 3. gün etkisini gösterince gözlerime inanamadım. Allah razı olsun Saliha hocam

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Aşk büyüsü yaptırmak için yola çıkmışsın ama üzerine başka büyüler yapmış gittiğin insanlar. Bizim yaptığımız Aşk büyüsü çalışmaları sayesinde üzerindeki büyüler de kalktı amacına da ulaştın. Mutlu olmana sevindim Elif hanım.

 17. Medyum hocama sevgilimden ayrıldığımı ve onunla tekrardan birlikte olduğumu söyleyince bana bir tılsım hazırladı. Dediklerini harfiyen uyguladım ve 5. günü sevgilim beni arayarak özür diledi.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Tanem kardeşim merhaba. Senin sevgilinin üzerinden Aşk büyüsü vardı. Seni seviyordu adam ama gönlü başkasına kayıyordu. Onu kaldırınca mutlu oldunuz. Ben de mutlu oldum bundan dolayı. İyi günler dilerim ablası.

 18. Esim ailesini yaninda ne cocuguna bakiyo ne ilgileniyo ailesinin sozunden cikamiyo ailesi beni istemiyodu soguttular bizden ne yapilabilir acaba beni ve cocugunu dusman gibi goruyo eskiden ailesini hic sevmezdi simdi tapiyo onlara annesinin bisey yaptigindan eminim ne yapilabilir

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Filiz kardeşim. Eğer eşinin hayatında başka birisi varsa sana tekrar bağlanması için Aşk büyüsü bilgileri verebilirim. Sitemdeki içerikleri inceledikten sonra benimle iletişime geçmeni rica ediyorum.

 19. Kısa bir zaman önce Saliha hocam, bana aşk büyüsü yaptı. Şu an beğendiğim çocukla çok mutlu bir ilişkimiz var. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çok büyük insansın hocam

 20. Büyük bir tartışmanın sonucunda nişanlımdan ayrıldık. Hocam onu çok seviyorum ve ayrılığa dayanamam. Aşk büyüsü ya da daha etkili başka bir büyü yaptırmak istiyorum. Yardımcı olun lütfen…

 21. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum fakat sevdiğim genç başka bir ülkeye gitti. Aradaki mesafe fazla ve belki istenilecek materyalleri bulmam imkansız. Bu şekilde de aşk büyüsü yapılabilir mi?

 22. Saliha ablam bilgili ve irfan sahibi bir kişidir. Kendisine aşk büyüsü ve papaz büyüsü yaptırmıştım. İki büyü de çok kısa bir zamanda gerçekleşti. Bu kadar etkili olacağını inanın hiç tahmin bile etmemiştim.

 23. Saliha hocama, aşk büyüsü yaptırmak için gitmiştim. İçeride epey bir bekleyen vardı. Sıra bana geldiğinde derdimi anlattım. Elleri dert görmesin öyle bir büyü yaptı ki 15-18 gün sonra tesir etti.

 24. Hocam saygılar, aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ama yaşım biraz küçük. 17 yaşındayım ve bu sene YKS’ya gireceğim. Bu büyüyü yaptırmak için herhangi bir yaş sınırı oluyor mu hocam?

 25. Medyum hocam günaydın, aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum. Kocamla aramızda çok ciddi fikir ayrılıkları var. Evliliğimiz şu an sallantı da ve her an boşanabiliriz. Bu yüzden aşk büyüsünü denemek istiyorum.

 26. Saliha hanım, aşk büyüsü ile ilgili sorularım olacaktı. Sizinle nasıl irtibat kurabiliriz? Telefon ya da adres de olabilir. Çok acil bir durum olduğu için hemen sizinle görüşmem gerekiyor.

 27. Hocam merhaba,
  Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Bununla ilgili sizden detaylı bilgi almak istiyorum. Aşk büyüsünün etkisi ne kadar sürer? Etkisi bittikten sonra herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

 28. Geçen ay Saliha hanımın yanına aşk büyüsü yaptırmak için gittim. Bana bir tılsım hazırladı ve yapmam gerekenleri söyledi. 2 gün içinde her şeyi yaptım. Sonuç? 1 hafta dolmadan tılsım işe yaradı. Allah razı olsun sizden hocam

 29. Aşk büyüsü için kimlere gitmedim ki. Hiç kimse derdime çare bulamadı. Ta ki Saliha hocamı tanıyana kadar… Kendisinin hazırladığı tılsım 3. hafta etkisini gösterince ağzım resmen açık kaldı.

 30. Büyüyü özellikle de aşk büyüsünü her medyum yapamaz. Saliha hocam bu sektöre yıllarını vermiş, saygıdeğer bir zattır. Kendisiyle defalarca kez görüştüm ve her seferinde derdime derman oldu.

 31. Saliha hocam, küçük bir ilçede yaşıyorum. Uzun zamandır bir çocuğu seviyorum. Fakat benden haberinin olup olmadığını bile bilmiyorum. Aşk büyüsü yaptırarak benden etkilenmesini sağlayabilir miyim?

 32. Hocam size aşk büyüsü yaptırmak için gelmek istiyorum ama aşk büyüsü yaparken, karşı taraftan herhangi bir obje istiyor musunuz? Ona göre hazırlayıp gelmek istiyorum.

 33. Aşk büyüsü için sizi rahatsız etmiştim. Yıllardır aşık olduğum bir çocuk var. Fakat ne ben ona, ne de o bana açılamıyor. Gerçi bana karşı ilgisi var mı onu da bilmiyorum. Bu yüzden aşk büyüsü yaptırmak istiyorum.

 34. Kısa bir zaman önce Medyum hocama aşk büyüsü yaptırmak için gitmiştim. Kendisi öyle güzel bir büyü hazırladı ki 12 gün sonra etkisini gösterdi. Medyum hocam gerçekten de bu işlerin piridir.

 35. Medyum hocama hoşlandığım bir çocuğa aşk büyüsü yaptırmak için gelmiştim. Aramızda çok büyük sınıf farkı olmasına rağmen Saliha hocamın yaptığı büyü hemen işe yaradı. Şu an birlikte çok mutluyuz

 36. Saliha hocam, uzun zamandır sevgilimle bir takım sorunlar yaşıyoruz. Aramızdaki aşkın bittiğini düşünüyorum. Aşk büyüsü ile aramızdaki aşkı yeniden canlandırabilir miyiz? Kesin sonuç verir mi?

 37. Aşk büyüsünü yaptıran arkadaşım vardı. Ben pek inanmıyordum böyle şeylere, hatta kendisine de çok engel olmaya çalıştım. Fakat kısa bir zaman içinde büyü etkisini gösterince ağzım açık kaldı ve inanmaya başladım

 38. Aşk büyüsü gibi diğer büyülerin gerçek olduğu doğrudur. Kutsal kitabımızda da bununla ilgili hadisler mevcut. Fakat bunu her hoca yapamıyor. Saliha hanım gibi bu işte uzman ve yıllarını vermiş kişiler yapabilir.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Esra hanım bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Aşk büyüsü gerçek bir büyüdür ve işinin ehli bir Medyum tarafından uygulanması gerekir. Bu konuda herkesi özellikle uyarıyorum. Kendisini ispatlamış medyumlar ile iletişim kurun.

 39. Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. Başka bir bölümden kızı seviyorum. Kendisine teklif ettim ama kabul etmedi. Neden kabul etmediğini bilmiyorum. Çünkü erkek arkadaşı da yok. Bu yüzden size aşk büyüsü yaptırmak istiyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Merhaba Tolga kardeşim. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için telefonla iletişime geçebilirsin benimle. Ayrıca diğer büyüler hakkında yayınladığım içeriklere de göz atabilirsin.

 40. Kimileri büyü diye bir şey yok dese de asla doğru değil. Büyünün varlığı Kuran-ı Kerim de bile yazıyor. Bazı basiretsiz ve yalancı hocalar nedeniyle böyle bir algı oluşmuş olabilir. Saliha hocam, bu işin pirlerindendir. Bir çok konuda bana öyle yardımları oldu ki ne yapsam hakkını ödeyemem.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Büyüler tabii ki vardır. Bu konu tartışılmaz. Büyüler ve büyü bozma konusunda bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum sitemde. Takip etmeye devam edin lütfen.

 41. Kız arkadaşımla uzun zamandır birbirimizi seviyoruz. Fakat evlilik ile ilgili çok garip fikirlere sahip. Belli bir yaşa geldik ve bu yüzden bende evlenmek bir yuva kurmak istiyorum. Kız arkadaşımı aşk büyüsü ile ikna edebilir miyim?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İyi günler dilerim Can kardeşim. Ben size yardım etmek isterim ama öncelikli olarak beni telefonla arayarak iletişim kurun lütfen. Yaşadığınız soruna üzüldüm.

 42. 16 senedir evliyim ve eşimle artık eskisi gibi heyecanlı bir ilişkimiz kalmadı. Hayatımız çok monotonlaştı. Elbette bunda geçim sıkıntısı da etkili oluyor ama artık bende çok bunaldım. Aşk büyüsü yaptırarak eski heyecanımızı geri kazanabilir miyiz?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Fatma kardeşim ben senin yaşadığın sorunlara ziyadesiyle üzüldüm. Bana telefonla ulaşırsan sana bilgi vermeye çalışırım.

 43. Çocukluğumdan beri komşumun kızına aşığım hocam, fakat kaybetme korkusundan dolayı kendisine bir türlü açılamıyorum. Bana o gözle baktığından bile emin değilim. Aşk büyüsü yaptırsam ne kadar sürede etkili olur? Ya da %100 olarak etki gösterir mi?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Cevdet kardeşim merhaba. Biraz geç cevap verdim özür dilerim. Bana telefonla ulaşabilirsiniz dilediğiniz zaman.

 44. Medyum hocam, yaşım küçük olabilir ama sınıf arkadaşıma ilgim 2 senedir devam ediyor. Aynı sınıfta olmamıza rağmen gözü beni görmüyor. Hatta ismimi bile bilmiyor olabilir… Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz hocam, inanın kara sevdaya düştüm.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Yaşın küçükse bence önce okulunla ilgilen değerli kardeşim. İyi günler.

 45. Saliha hanım artık intiharın eşiğindeyim. Ailem beni hiç sevmediğim bir akrabamızla evlendirmek istiyor. Aşk büyüsünü tersine çevirebilecek bir tarzda büyü bulunur mu? Bu kişinin benden nefret etmesini ve yüzümü bile görme isteğinin olmamasını istiyorum. Size yalvarıyorum bana bu konuda yardımcı olun. İletişim bilgilerimi bırakıyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ben size en kısa sürede ulaşıp sorularınız hakkında cevapları vereceğim. Bana yazdığınız için müteşekkir oldum.