1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk konusunda problem yaşayan insanların sürekli olarak mutsuz olduğu, kötü durumlara düştüğü ve problem yaşadıkları bilinmektedir. İstediğiniz zamanlarda yaşadığınız en kötü anları sonlandırmak için, Aşk Büyüsü yardımı alabilirsiniz.


68

Aşk büyüsü nasıl yapılır sualini merak edenler için bu makale hazırlandı. Sizleri seven insanların birden bire sizleri sevmekten vazgeçmesi veya sizin sevdiğiniz insanlardan karşılık alamama durumuna düştüğünüz zamanlarda problemsiz olarak birlikteliğe ulaşabilmeniz konusunda destek olacak bu büyü, günümüzde en fazla kullanılan büyülerdendir.

Büyü yaptırmak isteyen veya büyüyle alakadar olan herkesin bildiği ve sıklıkla başvurduğu bu büyü, uzmanlar tarafından yapıldığı zaman etkisini iki kat daha hızlı ve fazla göstererek, kısa bir süre içerisinde mükemmele erişme şansınızı da artıracaktır.

En iyi medyumlara ulaşabilmenin verdiği problemsiz yapıya hızlıca erişebilmeniz için doğru çözümlere ulaştıracak insanları seçmenizde fayda var. Çünkü her zaman riskli bir durumu da beraberinde getiren büyüler, hakim olmayan insanlar tarafından yapıldığı zamanlarda ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

Geri tepmesi ve farklı insanlara etki etmesi söz konusu olacak olan büyüyle birlikte, çok fazla sorunla uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz. Bu gibi problemleri Aşk Büyüsü ile yaşamamak için, doğru tercih yapabilirsiniz. Aşk büyüsü, ak büyüler olarak bilinen büyüler sınıfından kabul edilmektedir. Bundan dolayı insanların iyiliğine olacak birçok konuda bu büyünün kullanıldığı da bilinen bir gerçektir. Medyum Saliha Hoca yıllar içinde birçok ailenin huzur bulması ve aile bağlarının korunması adına aşk büyüsü yaparak insanların hizmetine sunmaktadır.

Aşk büyüsü yaptırmak için başvuran insanlar genellikle evliliklerini kurtarmak veya sevgililerini, nişanlılarını kendilerine daha da bağlamak için yaptırmaktadırlar. Bu insani bir duygudur ve sonunda mutlu bir ev ve huzurlu bir ortam oluşabilmesi adına önem arz eden büyülerden birisidir. Bazı kişiler de aşık oldukları bir kimseyi kendilerine bağlama adına bu aşk büyüsü yaptırmayı tercih etmektedirler. Bazı durumlarda da akrabaların birbirlerine aşk büyüleri yaptırdıkları durumlar söz konusu olmaktadır.

Aşk Büyüsü Nedir?

Büyüler genel manası ile bir amaca ya da birden fazla amaca hizmet edebilir. Medyum Saliha Hoca insanların genel manada en çok teveccüh ettikleri büyü aşk büyüsüdür demektedir. Hal bu olunca da aşk büyüsü nedir sorusu akıllarda canlanmaktadır. Aşk büyüsü genellikle insanların sevip de kavuşamadığı kişiler ile bir araya gelmek ya da birisini kendilerine aşık etmek için yaptırdıkları büyü işlemidir.

Aşk büyüsü nedir sorusuna elbette ki büyü yapılırken dilenen dileklere göre cevap vermek daha doğru olacaktır. Bu sayede aşk büyüsü nedir sorusu daha net bir cevap bulmuş olacaktır. Aşk büyüsü eşler arasında yapılacağı gibi henüz tanışmamış insanlar arasında da yapılabilir.

Ancak aşk büyüsü nedir sorusunun cevapları çeşitli olsa da en önemli kriter de medyum Saliha Hanım tarafından belirlenen koşulların yerine getirilmesidir. Aşk büyüsü işlemi için özel yıldızname bakımları yapılır ve karşı tarafın birtakım bilgileri de elinizde olmalıdır. Aşk büyüsü nedir sorusunun cevabına ulaşmak ve aşk büyüleri hakkında bilgi sahibi olmak adına hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmak önemli bir ilim olduğu için bu ilim işin ehli olmayan kişilerin elin geçtiği takdirde faydadan çok zarar vermektedir. Özellikle de aşk büyüsü nasıl yapılır gibi önemli bir konu üzerinde işin ehli olmayan insanlardan yardım talep edildiğinde büyü yaptırmak isteyen kişi faydadan çok zarar görür.

Böyle bir zarar yaşamak istemeyenler ve aşk büyüsü ile sevdiklerine kavuşmak isteyenler büyü yapma ilmine hakim, yaptıkları işlerini tecrübe ile sabitlemiş olan medyum Saliha’dan yardım talep edebilirler. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu karşısında cevap almak isteyenler öncelikle web sitesi üzerinden ya da whatsup iletişim hattı üzerinden iletişime geçerek bir an evvel sorunlarının çözümlerine kavuşabilirler?

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Medyum Saliha’nın yapmış olduğu aşk büyüsü eşi ile arasına soğukluk girmiş çiftler üzerinde, sevdiğine kavuşamayan çiftler üzerinde, sevipte ayrılan çiftler üzerinde etkili olan büyüdür. Aşk büyüsünü kimler yaptırabilir sorusunun kimler üzerinde etkilidir kısmı ile alakalı olan bu alanda etki altına girecek olan kişi büyüyü talep eden kişinin verdiği isimdir.

Aşk büyülerini kim yapar cevabında etki alanına giren kişi ile büyü talep eden kişi arasındaki sorunlar, soğukluklar, mesafeler ve engeller kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır.Ayırca Medyum Saliha’nın tecrübe ve ilmi ile büyünün etkisi en kuvvetli yönüyle tesir edecektir.

Aşk büyüsü kimisi için aşık olduğu kişiyi kendine aşık etmenin bir yolu, kimisi için de heyecanını yitirmiş bir evliliği kurtarmak için tek çaredir. Her iki durumda da etkili bir çözüm yolu olan aşk büyüsü genellikle kadınların başvurduğu bir yöntemdir. Çevrenizde mutlaka sevdiği, aşık olduğu kişiden hislerine bir karşılık alamayan tanıdıklarınız ya da arkadaşlarınız vardır. Belki de siz hayatınızın bir döneminde bu durumu yaşamışsınızdır.

Bazı insanlar bu durumu kendi içinde yaşamak ister, kimseye anlatmaz. Bazıları ise aşkına karşılık bulamayınca ciddi sorunlar yaşayabilir.  Karşısındaki kişi de ona aşık olsun ister ve bunun için çeşitli yollara başvurur.

Aşk büyüsü de istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz için en etkili yöntemlerden biridir. Yaptıracağınız aşk büyüsünden beklediğiniz sonucu alabilmek için bu konuda işin uzmanı olan medyumlara danışmanız gerekir . Bu büyüyü yaptırmaya karar verdikten sonra kendinize şu soruları sormalısınız:

 • Aşk büyüsü nasıl yapılır?
 • Aşk büyüsünü kimler yaptırabilir?
 • Bu konuda işin uzmanı medyumlara nasıl ulaşabilirim?

Öncelikle aşk büyüsünü birisini kendine aşık etmek isteyen herkes yaptırabilir. Aşk büyüsünü her medyum yapamaz. Ancak bu büyü çeşidi konusunda engin bir tecrübeye sahip kişiler bu işi yaparsa memnun edici sonuçlar elde edilir. Eğer sevdiğiniz kişiden karşılık alamıyorsanız ya da evliyseniz ve eşiniz size eskisi gibi aşkla bağlı değilse aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Tarifi

Hepimiz sevdiğimiz insanın bizi aynı bizim onu sevdiğimiz gibi sevmesini isteriz ve sevdiğimiz kişiye şirin görünmek için elimizden geleni yaparız. Bazen sevdiğimiz kişinin gönlünün fethedilmesinde başarılı oluruz. Bazen de işler beklediğimiz gibi gitmez ve ne yaparsak yapalım sevdiğimiz kişiyi kendimize âşık edemeyiz. Bu anlamda yüzyıllar boyunca insanlar hocalardan ve medyumlardan destek almışlardır.

Aşk büyüsü yapmanın birçok farklı yöntemi vardır. Bu yöntemler alanında uzman kişilerce uygulandığında oldukça etkili olur ve kesin sonuçlar verir. Aksi takdirde istemediğiniz sonuçlar almanıza ve durumun sizin açınızdan daha da kötüleşmesine neden olabilir. Alanında uzman Medyum Saliha aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Uzun yıllardır sahip olduğu engin bilgi ve yetenek sayesinde birçok insanın aşk sorunu çözen Medyum Saliha sizin de sorununuzu çözmek için bekliyor. Eğer çok sevdiğiniz insan varsa ama bir türlü aranızda bir şey geçmiyorsa Aşk Büyüsü tarifi ile o kişiyle aranızda bir şeyler geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarifi en doğru şekilde yapabilen de Medyum Saliha’dır.

Her insan sevmek ve sevilmek ister. Aşk, insanın ruh sağlığı için gerekli olan, mutlu olmasını ve pozitif enerji dolmasını sağlayan dünyanın en güzel duygularından biridir. Nasıl ki aşk, âşık olanı dünyanın en mutlu insanı ederken, aşk acısı da insanı dünyanın en mutsuz insanı edebilir. Kişinin aşkı her zaman karşılık bulmayabilir. Aşk acısı çeken insan hem iş hayatında hem de sosyal hayatında başarısız olup, yaşamdan zevk alamaz hale gelebilir. Bu hem aşk acısı çeken insanı hem de ailesini kötü etkileyen, ailesinin de üzülmesine neden olan, kötü bir durumdur.

Aşk acısı çeken insan bunu kabul edip hayatına devam edebilir. Ama herkes bunu yapamayabilir. Kimi insanlar her an sevdiğini düşünür, onsuz bir hayat düşünemez. İşte bu durumda olan biri için son ve en etkili çare aşk büyesi etmektir. Büyü etmeyi, kişi kendi de yapabilir tabi ki. Ama bu özel bir büyüdür. İlim sahibi ve manevi gücü yüksek insanların ettikleri böyle özel büyüleri daha çok başarılı olur. Medyum Saliha Hoca, böyle özel büyüler için en iyisidir. Bugüne kadar birçok aşığı, sevdiğine kavuşturmuş, mutlu bir yuva kurmalarına vesile olmuş ve birçok evliliğin devam etmesinde etkili olmuştur.

Kolay Aşk Büyüleri

Kolay aşk büyüleri yapmak isteyen ve bunun için uzun bir zaman ve çaba sarf edilmesini istemeyenler Medyum Saliha hocaya gelerek kendileri için en kolay aşk büyülerini talep edebilirler. Böyle bir durumda yapılacak olan aşk büyüsünü kolay olarak adlandıran şey büyüyü talep eden kişinin fazla bir ritüel yapmak istememesidir.

Çünkü medyum Saliha hoca kimi aşk büyülerin büyüy talep eden kişilerin belli günlerde belli saat aralıklarında bazı ritüeller yapmaları gerektiğini belirtmektedir. Ancak bu ritüellerin devamlılığını sağlayamayacak olanlar medyum Saliha hocaya gelerek kendilerinin bir şey yapmalarını gerektirmeyen kolay aşk büyülerini talep edebilir.

Kolay aşk büyüleri aslında adında geçtiği gibi kolay değildir. Burada asıl görev büyüyü yapacak olan kişiye kalır. Bu noktada büyüyü yapacak olan isim işinin ehli, deneyim ve ilim sahibi medyum Saliha hoca gibi birisi olmalıdır. Ayrıca koaly aşk büyüsü yapabilmek için büyüyü yapacak olan ismin hüddam vasıfları olmalıdır. Aksi takdirde büyü ne kadar kolay olursa olsun aslında işin ehli tarafından yapılmadığı için zor olarak atfedilecektir.

Aşk Büyüsü Bozma

Aşk büyüsü bozma konusunda bilgi veriyoruz. Bu büyü, insanların en çok tercih ettiği büyüdür. İnsanlar bu büyüyü yaptırmak için medyumlara başvururlar ve bağlamak istedikleri kişileri kendilerine aşık ederler. Bu büyüye maruz kalan bir insanın bu durumu anlaması bir hayli zor olacaktır.

Çünkü büyünün etkisiyle çoğu konuda eskisi gibi düşünemeyecek ve belki de hiç aşık olmayacağı bir kişiye koşulsuz, şartsız bağlanacaktır. Bunu fark eden taraf genelde kişinin yakın çevresi olur. Bu durumu da kişilerin yapması gereken şey büyüye maruz kalan kişilerin son zamanlarda hal ve hareketlerindeki değişimleri buldukları medyumlara aktarmalarıdır.

Medyumu bulurken de dikkat etmelisiniz. Çünkü herkese bu konuda güvenemezseniz ve işleri iyiye götürmek yerine kötü bir medyum bulmanız durumunda işleri daha da kötüye götürebilirsiniz. Aşk büyüsü bozma diğer büyülerin bozulmasına göre biraz daha zordur.

Çünkü aşk büyüsünün birçok çeşidi vardır ve bazı çeşitlerini bozmak büyüyü yapmaktan bir hayli zordur. Fakat işinde başarılı bir medyum bulmanız durumunda şansınız bir hayli yükselecek ve büyüye maruz kalan kişiyi büyüden kurtarmış olacaksınız.

Ak ve Kara Aşk Büyüleri

Medyum Saliha Hoca bu konuda birçok farklı işlem yapılabileceğini belirtmiştir. Aşk büyüleri yapılma durumuna göre kara büyüden de faydalanıldığı şekillerde kullanılabilir. Bu gerekliliğin doğması durumunda hocamız bunu kişilere bizzat bildirmektedir.

Aşk büyüsü yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Bir büyünün ak büyü ya da kara büyü olması ciddiyet ve tehlikesi yönünden fark arz etmemektedir. Medyum Saliha Hanım gibi bir saygın bir medyuma işlemlerinizi yaptırmadığınız takdirde sıkıntılı durumlar ile yüzleşme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Günümüzde maalesef ki insanların yanlış bilgi ve bilinçsizlikleri yüzünden maddi ve manevi zararlar gördükleri durumlar çokça yaşanmaktadır. Kendinizi ve sevdiklerinizi güvende tutarak istediğiniz bir büyü hakkında yardım alabilmek için Medyum Saliha Hocamıza gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

En Ağır Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü işlemleri hakkında çok fazla şey yazılıp çizilmektedir. Özellikle de Medyum Saliha Hocamız bu konunun bilen bilmeyen birçok kesim tarafından suistimal edildiğini de belirtmektedir.

Aşk büyüleri de kendi içinde farklı çeşitlere ayrılır. Bazı aşk büyüleri vefk yöntemleri ile yapılabilirken, bazı aşk büyüleri de kara büyü yöntemleri ile yapılır. En ağır aşk büyüsü işlemleri de aslında medyumun yeteneğine göre değişiyor olsa da kara büyü yöntemi ile yapılan aşk büyüleridir.

En ağır aşk büyüsü için Medyum Saliha Hocayı tercih etmek en sağlıklı tercih olacaktır. Çünkü Medyum Saliha Hanım, en ağır aşk büyüsü konusunda binlerce işlem yapmış ve bu işlemlerden sonra olmaz denilen ilişkiler şaha kalkmıştır. Medyum Saliha Hoca, en ağır aşk büyüsü işlemleri sayesinde birçok evliliğin kurtulduğunu ve mutlu yuvaların bacalarının yeniden tütmeye başladığını da ifade etmektedir.

En ağır aşk büyüsü işlemlerinin kime ve ne maksatla yapıldığı da önem arz etmektedir. Bu büyü için çok özel ritüeller ve zaman ayırmak gereklidir. Medyum Saliha Hoca, kara büyüler içinde yer alan en ağır aşk büyüsü işlemlerinin herkes tarafından yapılamayacak kadar zor ve bazılarının da korkunç olduğunu ifade etmektedir.

Ancak Medyum Saliha Hanım gerek cinler konusunda ve gerekse de doğa üstü güçler konusunda duayen bir medyumdur. Bu sebeple en ağır aşk büyüsü için hocamızdan randevu almanız sizlerin aşkınıza kavuşması için en sağlam adım olacaktır.

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanoğlunun yaratılışından beri en özel duygusu aşk olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple birçok kimse sevdiğine kavuşabilmek adına aşk büyüsü yaptırmayı tercih ediyor. Medyum Saliha hoca sizlerin etkili aşk büyüsü nasıl yapılır konusuna olan merakınız da hocamızın gözünden kaçmamaktadır. Aşk büyüleri genel itibari ile etkili işlemlerdir.

Aşk büyüsü ile bağlama ya da aşk büyüsü çeşitleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Aşk büyüleri genel itibari ile iyi yönde kullanılan papaz büyüleri ve kara büyüler olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Medyum Saliha, büyük toplumlardan izole bir şekilde yaşayan küçük kabilelerde bile aşk büyüsü işlemleri yapıldığını ifade etmekte. Bu bakımdan incelendiğinde de etkili aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilecek cevap kim için, ne kadar sürede, hangi amaca hizmet edecek sorularının sorulması gerektiğidir.

Medyum Saliha Hanım insanların büyüler ve büyücüler konusunda da merakları sebebiyle kendi başlarına büyü yapma ve ya evde büyü bozma gibi işlere de giriştiklerini bu sebepten dolayı da etkili aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna kendi kendilerine cevaplar aradıklarını söylüyor. Oysa medyum olmayan birisi için büyü yapmak veya yapılmış olan bir büyüyü bozma imkansızdır.

En iyi medyumlar bile bu konularda çok hassas davranır bizlerin evlerimizde büyü yapmak gibi bir çılgınlığa kalkması en basitinden cin musallatı daha kötüsü ise ölümle bile sonuçlanabilir. Etkili aşk büyüleri ancak medyum Saliha gibi işinin ehli medyumlarca yapılması gereken işlemlerdir.

Aşk büyüsü kimler yaptırır?

Aşk büyüsü, genel olarak sevdiği insana açılmakta zorlanan insanlar tarafından yaptırılmaktadır. Bir sevdiğiniz kız erkek var ve siz ona nasıl açılacağınızı bilmiyorsanız işte tam burada Medyum Saliha tarafından profesyonelce yapılmakta olan aşk büyüsü yardımınıza koşuyor.

Medyum Saliha, sadece gerçek anlamda seven insanların birbirlerini bulup mutlu bir hayat sürmeleri için, sizlerin isteğine göre aşk büyüsü yapmaktadır. Aşk büyüsü, yaptırmak istediğinizde sizin yapmanız gereken tek şey, Medyum Saliha ile iletişime geçmek ve onun size yardımcı olmasını istemektir.

Aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken şey ise, aşk büyüsü yaptırmak istediğiniz kişiyi gerçekten sevip sevmediğinizi düşünmeniz gerekmektedir. Aşk büyüsü, büyü yaptırdığınız kişinin sizi gerçekten sevmesini sağlayacaktır ama sizin onu çok sevmeniz, sizinle alakalı bir durumdur.

Aşk büyüsü yapan medyumlar

Aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde en büyük sorun olarak bu aşk büyüsü yaptırmak için kime ve nereden ulaşabilirim çıkmaktadır. Biz, bu yazıda size birkaç öneri sunmayı arzu ediyoruz. Öncelikli olarak aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde internette bu konuda geniş bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Çünkü birçok dolandırıcı etkili aşk büyüsü yapmak vaadiyle insanların hem duygularıyla oynamakta hem onları maddi olarak zarara sokmaktadır. Öte yandan en büyük sorun ise bilgisiz kişiler tarafından yapılan aşk büyüleri mutluluk ve aşk getirmek yerine daha çok sorun ve tehlike getirmektedir.

Medyum Saliha, etkili aşk büyüsü konusunda tamamen güvenebileceğiniz bir gerçek medyum olarak sizlere yardımcı olmaya her daim hazırdır. Medyum Saliha hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Bugüne kadar başta aşk büyüsü olmak üzere yardımcı olduğu binlerce kişi kendisine her daim dua etmekte, kendisi de bu insanları ve sizleri yüz üstü bırakmamak için aşk büyüsü konusunda bilgi birikimini sürekli artırmaya çalışmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (68)

 1. Saliha hanım artık intiharın eşiğindeyim. Ailem beni hiç sevmediğim bir akrabamızla evlendirmek istiyor. Aşk büyüsünü tersine çevirebilecek bir tarzda büyü bulunur mu? Bu kişinin benden nefret etmesini ve yüzümü bile görme isteğinin olmamasını istiyorum. Size yalvarıyorum bana bu konuda yardımcı olun. İletişim bilgilerimi bırakıyorum.

  • 4 sene önce

   Ben size en kısa sürede ulaşıp sorularınız hakkında cevapları vereceğim. Bana yazdığınız için müteşekkir oldum.

 2. Medyum hocam, yaşım küçük olabilir ama sınıf arkadaşıma ilgim 2 senedir devam ediyor. Aynı sınıfta olmamıza rağmen gözü beni görmüyor. Hatta ismimi bile bilmiyor olabilir… Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz hocam, inanın kara sevdaya düştüm.

  • 4 sene önce

   Yaşın küçükse bence önce okulunla ilgilen değerli kardeşim. İyi günler.

 3. Çocukluğumdan beri komşumun kızına aşığım hocam, fakat kaybetme korkusundan dolayı kendisine bir türlü açılamıyorum. Bana o gözle baktığından bile emin değilim. Aşk büyüsü yaptırsam ne kadar sürede etkili olur? Ya da %100 olarak etki gösterir mi?

  • 4 sene önce

   Cevdet kardeşim merhaba. Biraz geç cevap verdim özür dilerim. Bana telefonla ulaşabilirsiniz dilediğiniz zaman.

 4. 16 senedir evliyim ve eşimle artık eskisi gibi heyecanlı bir ilişkimiz kalmadı. Hayatımız çok monotonlaştı. Elbette bunda geçim sıkıntısı da etkili oluyor ama artık bende çok bunaldım. Aşk büyüsü yaptırarak eski heyecanımızı geri kazanabilir miyiz?

  • 4 sene önce

   Fatma kardeşim ben senin yaşadığın sorunlara ziyadesiyle üzüldüm. Bana telefonla ulaşırsan sana bilgi vermeye çalışırım.

 5. Kız arkadaşımla uzun zamandır birbirimizi seviyoruz. Fakat evlilik ile ilgili çok garip fikirlere sahip. Belli bir yaşa geldik ve bu yüzden bende evlenmek bir yuva kurmak istiyorum. Kız arkadaşımı aşk büyüsü ile ikna edebilir miyim?

  • 4 sene önce

   İyi günler dilerim Can kardeşim. Ben size yardım etmek isterim ama öncelikli olarak beni telefonla arayarak iletişim kurun lütfen. Yaşadığınız soruna üzüldüm.

 6. Kimileri büyü diye bir şey yok dese de asla doğru değil. Büyünün varlığı Kuran-ı Kerim de bile yazıyor. Bazı basiretsiz ve yalancı hocalar nedeniyle böyle bir algı oluşmuş olabilir. Saliha hocam, bu işin pirlerindendir. Bir çok konuda bana öyle yardımları oldu ki ne yapsam hakkını ödeyemem.

  • 4 sene önce

   Büyüler tabii ki vardır. Bu konu tartışılmaz. Büyüler ve büyü bozma konusunda bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum sitemde. Takip etmeye devam edin lütfen.

 7. Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. Başka bir bölümden kızı seviyorum. Kendisine teklif ettim ama kabul etmedi. Neden kabul etmediğini bilmiyorum. Çünkü erkek arkadaşı da yok. Bu yüzden size aşk büyüsü yaptırmak istiyorum.

  • 4 sene önce

   Merhaba Tolga kardeşim. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için telefonla iletişime geçebilirsin benimle. Ayrıca diğer büyüler hakkında yayınladığım içeriklere de göz atabilirsin.

 8. Aşk büyüsü gibi diğer büyülerin gerçek olduğu doğrudur. Kutsal kitabımızda da bununla ilgili hadisler mevcut. Fakat bunu her hoca yapamıyor. Saliha hanım gibi bu işte uzman ve yıllarını vermiş kişiler yapabilir.

  • 4 sene önce

   Esra hanım bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Aşk büyüsü gerçek bir büyüdür ve işinin ehli bir Medyum tarafından uygulanması gerekir. Bu konuda herkesi özellikle uyarıyorum. Kendisini ispatlamış medyumlar ile iletişim kurun.

 9. Aşk büyüsünü yaptıran arkadaşım vardı. Ben pek inanmıyordum böyle şeylere, hatta kendisine de çok engel olmaya çalıştım. Fakat kısa bir zaman içinde büyü etkisini gösterince ağzım açık kaldı ve inanmaya başladım

 10. Saliha hocam, uzun zamandır sevgilimle bir takım sorunlar yaşıyoruz. Aramızdaki aşkın bittiğini düşünüyorum. Aşk büyüsü ile aramızdaki aşkı yeniden canlandırabilir miyiz? Kesin sonuç verir mi?

 11. Medyum hocama hoşlandığım bir çocuğa aşk büyüsü yaptırmak için gelmiştim. Aramızda çok büyük sınıf farkı olmasına rağmen Saliha hocamın yaptığı büyü hemen işe yaradı. Şu an birlikte çok mutluyuz

 12. Kısa bir zaman önce Medyum hocama aşk büyüsü yaptırmak için gitmiştim. Kendisi öyle güzel bir büyü hazırladı ki 12 gün sonra etkisini gösterdi. Medyum hocam gerçekten de bu işlerin piridir.

 13. Aşk büyüsü için sizi rahatsız etmiştim. Yıllardır aşık olduğum bir çocuk var. Fakat ne ben ona, ne de o bana açılamıyor. Gerçi bana karşı ilgisi var mı onu da bilmiyorum. Bu yüzden aşk büyüsü yaptırmak istiyorum.

 14. Hocam size aşk büyüsü yaptırmak için gelmek istiyorum ama aşk büyüsü yaparken, karşı taraftan herhangi bir obje istiyor musunuz? Ona göre hazırlayıp gelmek istiyorum.

 15. Saliha hocam, küçük bir ilçede yaşıyorum. Uzun zamandır bir çocuğu seviyorum. Fakat benden haberinin olup olmadığını bile bilmiyorum. Aşk büyüsü yaptırarak benden etkilenmesini sağlayabilir miyim?

 16. Büyüyü özellikle de aşk büyüsünü her medyum yapamaz. Saliha hocam bu sektöre yıllarını vermiş, saygıdeğer bir zattır. Kendisiyle defalarca kez görüştüm ve her seferinde derdime derman oldu.

 17. Aşk büyüsü için kimlere gitmedim ki. Hiç kimse derdime çare bulamadı. Ta ki Saliha hocamı tanıyana kadar… Kendisinin hazırladığı tılsım 3. hafta etkisini gösterince ağzım resmen açık kaldı.

 18. Geçen ay Saliha hanımın yanına aşk büyüsü yaptırmak için gittim. Bana bir tılsım hazırladı ve yapmam gerekenleri söyledi. 2 gün içinde her şeyi yaptım. Sonuç? 1 hafta dolmadan tılsım işe yaradı. Allah razı olsun sizden hocam

 19. Hocam merhaba,
  Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Bununla ilgili sizden detaylı bilgi almak istiyorum. Aşk büyüsünün etkisi ne kadar sürer? Etkisi bittikten sonra herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

 20. Saliha hanım, aşk büyüsü ile ilgili sorularım olacaktı. Sizinle nasıl irtibat kurabiliriz? Telefon ya da adres de olabilir. Çok acil bir durum olduğu için hemen sizinle görüşmem gerekiyor.

 21. Medyum hocam günaydın, aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum. Kocamla aramızda çok ciddi fikir ayrılıkları var. Evliliğimiz şu an sallantı da ve her an boşanabiliriz. Bu yüzden aşk büyüsünü denemek istiyorum.

 22. Hocam saygılar, aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ama yaşım biraz küçük. 17 yaşındayım ve bu sene YKS’ya gireceğim. Bu büyüyü yaptırmak için herhangi bir yaş sınırı oluyor mu hocam?

 23. Saliha hocama, aşk büyüsü yaptırmak için gitmiştim. İçeride epey bir bekleyen vardı. Sıra bana geldiğinde derdimi anlattım. Elleri dert görmesin öyle bir büyü yaptı ki 15-18 gün sonra tesir etti.

 24. Saliha ablam bilgili ve irfan sahibi bir kişidir. Kendisine aşk büyüsü ve papaz büyüsü yaptırmıştım. İki büyü de çok kısa bir zamanda gerçekleşti. Bu kadar etkili olacağını inanın hiç tahmin bile etmemiştim.

 25. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum fakat sevdiğim genç başka bir ülkeye gitti. Aradaki mesafe fazla ve belki istenilecek materyalleri bulmam imkansız. Bu şekilde de aşk büyüsü yapılabilir mi?

 26. Büyük bir tartışmanın sonucunda nişanlımdan ayrıldık. Hocam onu çok seviyorum ve ayrılığa dayanamam. Aşk büyüsü ya da daha etkili başka bir büyü yaptırmak istiyorum. Yardımcı olun lütfen…

 27. Kısa bir zaman önce Saliha hocam, bana aşk büyüsü yaptı. Şu an beğendiğim çocukla çok mutlu bir ilişkimiz var. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çok büyük insansın hocam

 28. Esim ailesini yaninda ne cocuguna bakiyo ne ilgileniyo ailesinin sozunden cikamiyo ailesi beni istemiyodu soguttular bizden ne yapilabilir acaba beni ve cocugunu dusman gibi goruyo eskiden ailesini hic sevmezdi simdi tapiyo onlara annesinin bisey yaptigindan eminim ne yapilabilir

  • 4 sene önce

   Filiz kardeşim. Eğer eşinin hayatında başka birisi varsa sana tekrar bağlanması için Aşk büyüsü bilgileri verebilirim. Sitemdeki içerikleri inceledikten sonra benimle iletişime geçmeni rica ediyorum.

 29. Medyum hocama sevgilimden ayrıldığımı ve onunla tekrardan birlikte olduğumu söyleyince bana bir tılsım hazırladı. Dediklerini harfiyen uyguladım ve 5. günü sevgilim beni arayarak özür diledi.

  • 4 sene önce

   Tanem kardeşim merhaba. Senin sevgilinin üzerinden Aşk büyüsü vardı. Seni seviyordu adam ama gönlü başkasına kayıyordu. Onu kaldırınca mutlu oldunuz. Ben de mutlu oldum bundan dolayı. İyi günler dilerim ablası.

 30. Daha önce 3 tane sözde hocaya aşk büyüsü yaptırdım ama hepsi faso fiso çıktı. Sonra tv programlarında Saliha hocamı görünce son bir umut olarak yanına gittim. Yaptığı karışım 3. gün etkisini gösterince gözlerime inanamadım. Allah razı olsun Saliha hocam

  • 4 sene önce

   Aşk büyüsü yaptırmak için yola çıkmışsın ama üzerine başka büyüler yapmış gittiğin insanlar. Bizim yaptığımız Aşk büyüsü çalışmaları sayesinde üzerindeki büyüler de kalktı amacına da ulaştın. Mutlu olmana sevindim Elif hanım.

 31. Aşk büyüsü yaptırmak için yaş, evlilik vb. gibi şartlar var mı? Yoksa isteyen herkes bu büyüden yaptırabilir mi? Yaşım 15 olduğundan dolayı sormak istedim. Eğer bir sakıncası yoksa bende aşk büyüsü yaptırmak isterim.

  • 4 sene önce

   Aşk büyüsü bozma ve benzeri işlemlerde 22 yaşın altında insanlara bilgi vermiyorum ablası. Bu konularla uğraşmak yerine eğitim hayatına odaklan.

 32. Merhabalar hocam ben ve eşimin ikinci evliliği cok mutluyuz lakin kaynanam bize tat vermiyo konuşmadığımız halde laf dedikodu iftara anlayacağınız her şey söylüyo eşimle bu duruma aldırmıyo ruz lakin bazı ağır lafları zoruma gitmiyor değil ne yapabilirim kaynanamdan yana bizi ayırmaya calışıyo da nasıl olacak yardımcı olur sanız sevinirim…

  • 4 sene önce

   Aşk büyüsü yapma ve aşk büyüleri bozma işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için beni telefonla arayın Necla hanım. Hayırlı günler diliyorum.

 33. Aşk büyüsünün bu kadar etkili ve hızlı bir şekilde tesir edeceğini inanın bende tahmin etmiyordum. Saliha hanıma teşekkürü bir borç biliyorum. Sayesinde rüyalarım gerçek oldu diyebilirim.

  • 4 sene önce

   Sizin sevgilinizin üzerine yapılan büyüyü kaldırdık ve buna binaen zaten aşk büyüsü hızlıca gerçekleşmiş oldu ve size bağlandı sevdiğiniz. Ben bir ömür boyu mutlu olmanızı diliyorum. İyi günler dilerim Cansu kardeşim.

   • Saliha ablam, Allah senden razı olsun. Birlikteliğimiz mutlu ve çok huzurlu bir şekilde devam ediyor. İnan o zamandan beri fırsat bulamadım. İlk fırsatta yanına uğrayıp, yüz yüze teşekkürlerimi sunacağım.

 34. Çok yakın bir arkadaşım bu büyüden yaptırmıştı ve sonuçlarına kendi bile inanamamıştı. Bu kadar kısa sürede etkili olması hayret vericiydi. İşinizde bir numarasınız Saliha hanım… Görünce yazmak istedim.

  • 4 sene önce

   Aşk büyüleri yapma ve bozma konusunda verdiğim bilgilere güveniyorum. Elimden gelenin en iyisini yaparak sizi sonuca ulaştırmaya çalıştım. Mutlu olduysanız ne mutlu bana.

 35. Kısa bir zaman önce Saliha hocamın yanına malum bir derdim üzerine gitmiştim. Kendisi benim derdimin dermanı olarak aşk büyüsü yaptırmamı önerdi. Dediklerini aynen uyguladım ve yaklaşık 10 günlük bir süre de faydasını görmeye başladım.

  • 4 sene önce

   Cavide kardeşim iyi günler olsun sana. Teşekkür ederim bu güzel yorumun için değerli kardeşim. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim. Sonuç alıp mutlu oldun. Böyle olunca ben de mutlu oldum. Tekrar hayırlı günler dilerim.

 36. Daha önce Saliha ablama aşk büyüsü yaptırmış biri olarak şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki kesinlikle %100 sonuç alırsınız. Açıkçası benimde en başta umudum yoktu ama 4 günde etkisini gösterince ağzım açık kaldı.

  • 4 sene önce

   Merhaba Hanife Kardeşim. Ben Aşk büyüleri konusunda bilgi verirken en doğru bilgileri vermeye gayret ediyorum. Son zamanlarda yaptığımız tüm Aşk büyüsü işlemlerinden olumlu sonuçlar almaya devam ediyoruz. Bunu uzun yılların verdiği tecrübeye bağlıyorum. Herkesin her istediğini de yapmadığım için başarılı sonuçlar alıyoruz. Mutlu olman çok güzel. İyi günler dilerim.

 37. Saygıdeğer hocam merhaba, hoşlandığım bir kız var ama konuşmaya cesaret edemiyorum. Kendisini o kadar çok seviyorum ki ret etmesine dayanacak gücüm yok. Bu konuda sizin yardımınızı isteyecektim.

  • 4 sene önce

   Yaşadığın bu soruna üzüldüm Hasan bey kardeşim. Aşk büyüsü konusunda bilgileri bu makalemde verdim. Benzer büyüler hakkında da bilgiler verdim. Aşk büyüsü nasıl yapılır veya Aşk büyüsü nasıl bozulur diye merak ediyorsanız başka yazılarımda onları da açıkladım. Sizin sorununuz için de benimle telefonla arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 38. Geçen sene Saliha hanıma ulaşıp aşk büyüsü yaptırmak istediğimi söylemiştim. Sağolsun kendisi beni canla başla dinledi. Daha sonra öyle bir tılsım hazırladı ki sevdiğim kız ile 3 gün sonra buluşmaya başladık. İnanılır gibi değil ama Saliha hanım, bu işin piridir.

 39. Hocam şu an 28 yaşındayım. Çok şükür askerliğimi yaptım ve güzel bir işte de çalışıyorum. Fakat lisede aşık olduğum kızı halen unutamıyorum. O zamanlar kendisi beni reddetmişti. Bu yüzden tekrar açılmaya korkuyorum. Aşk büyüsü benim derdime çare olur mu?

 40. Uzun zamandır sevdiğim kız için aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama bu tarz şeyler hakkında hiç bilgim yok. Ne istenir ne yapmam gerekir hiçbir şey bilmiyorum. Bana bu konu hakkında bilgi verirseniz, aşk büyüsü yaptırmak istiyorum.

 41. Büyü ve özellikle de aşk büyüsü dendiği zaman Saliha hanımı tek geçerim. Kendisi bilgi ve birikimi ile hiç beklemediğiniz sonuçlara imza atıyor. Yaklaşık 2 sene oldu tanışalı ve her derdimde direkt kapısını çalarım.

 42. Yazınızı büyük bir keyifle okudum ve bende aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim. Acaba siz bu konuda hizmet veriyor musunuz? Eğer aşk büyüsü yapıyorsanız lütfen bana da bu konuda yardım edin. Hayırlı geceler dilerim.

 43. Aşk büyüsünün bu kadar hızlı etki edeceğini gerçekten de düşünmüyordum. Saliha hocam bana 2 hafta içinde etkisini gösterir dedi ama 3. gün büyüyü yaptırdığım kişi ile konuşmaya başladık. Bu büyüyü yaptırmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 44. Birçok arkadaşımdan aşk büyünüzün daha doğrusu bu işte Allah vergisi bir yeteğinizin olduğunu duydum. Malum bu sektörde referans çok önemli. Bu büyüden ben yaptırmak istiyorum.

 45. Saliha hanım bende evliyim ama mutsuzum bu evliliği kurtarmak istiyorum iki çocuk var teşekkür ederim yardım ci olursanız memnun olurum

 46. 3 sene önce

  Benim uzun yıllar süren bu esaretimi Saliha Hanım bitirdi. Benim sevdiğim adamı elimden alan kadından o adamı geri almamı sağladı. Ben inanın çok medyumla iletişim kurmuş bir insanım. Çoğunlukla zararlar gördüm ama tabi bu zararlar Medyum Saliha ile tanışıncaya kadardı. Çok teşekkür ederim hocam. Siz aşk büyüleri denince gerçekten çok kaliteli işler çıkaran birisiniz. Allah size güç kuvvet versin. Saygılar hocam.

  • 3 sene önce

   Aşk büyüsü yazımıza yaptığın bu güzel yorumun için öncelikle teşekkür ederim Elyesa kardeşim. Ben senin üzerine yapılan büyülerin kötü etkilerini ortadan kaldırmak için rahmani yollara başvurdum ve başarılı oldum. Allah seni muvaffak etsin kardeşim. İnşallah daha mutlu olursun.

 47. 3 sene önce

  Hem Aşk Büyüsü hem de Bağlama Büyüleri hakkında en iyi ama en iyi medyum hoca Saliha hanımdan başkası değildir. Ben çok uzun süre araştırma yapıp kendisine ulaştım ve bana her konuda yardım edip beni istediklerime ulaştırdı. Allah ondan razı olsun.

  • 3 sene önce

   Uzun süredir Aşk Büyüleri konusunda detaylı açıklamalar yayınlıyorum. Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim Ökkeş kardeşim. Sağ olun, var olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir