Aslan Burcu Erkeği
2
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği oldukça sosyaldir. Arkadaş toplantılarını çok severler. Yeni arkadaşlıklar edinmeye de çok yatkındırlar. Aslanı dinlerseniz o sizden asla vazgeçmez. Aslan burcu erkeği sevgisi kolay kazanılan bir burç türündedir. Onları pohpohlamak onların sevgisini kazanmanın ilk yoludur.

Aslan burcundaki erkeklerin sessiz tavırlarına aldanmamak gerekir. Onlar oldukça ters ve huysuz insan olabilir. Sinirlendikleri an gözleri hiçbir şey görmez. Aslan burcu erkekleri kendini çok beğenir. Onları yönetmek isteyen kadınların bu konuda şansı hiç yoktur. Aslan burcu erkekleri doğuştan liderdir. Bunu kurdukları her ilişkide açıkça gösterirler.

Onlar şövalye ruhludur. Oldukça arzu dolu ve maceraya düşkün kişilerdir. Heyecanlarının peşinden gitmeyi isterler. Aslan burcu erkekleri hayatlarında aşk olmamasını çok büyük sorun ederler. Aşkı buldukları an hiçbir harcamadan kaçmayacaklardır. Size bir kraliçe gibi davranacaklardır. Aslan burcu erkekleri sadece ilişki konusunda değil her konuda en iyiyi isterler.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkekleri hakimiyet kurmayı çok sever. Bu yüzden eşlerinden itaat isterler. İş hayatını ön planda tutan bir kadınla ilişki yürütmeleri oldukça zordur. Eğer çocuklarınıza ona gösterdiğiniz ilgiden daha fazlasını gösterirseniz gururu kırabilir. Ve bu duruma çok fazla üzülür. Onun için onun gururunu kırmamaya dikkat etmek gerekir. Aslan burcu erkekleri çok gururludur. Gittikleri zaman dönmeyen bir yapıya sahiptirler. Aslan burcu erkeklerinin doymak bilmez bir iştahları vardır. Onlar emir vermekten hoşlanırlar.

Çevrelerindeki insanların onlara hayran olmasını ve övmesini beklerler. Aslan erkeği asla başarısızlık yaşamak istemez. Bu yüzden başarmak için tüm enerjisini ve zamanını harcar. Bununla birlikte yaşamlarında her konuda olduğu gibi onlar için zirvede olmak önemlidir. Sadece başarılı olmak değil en başarılı olmak isterler. Bu yüzden çok hırslıdırlar. En iyisi olmak için büyük çaba sarf ederler. Hayatlarında her alanda en iyi olmak isterler. En iyi çalışan, en iyi eş, en iyi baba vb. sıfatlarla tanımlanmak onları oldukça mutlu eder.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Gurupta?

Aslan burcu erkeği ateş grubundandır. Doğuştan yaratıcı bir ruha sahiptirler. Aynı zamanda patronluk taslayan bir kişi de olabilirler. Çünkü emir vermek onların işidir. Çoğunlukla cana yakındır. Hayattan zevk almaya çalışır. Zekâ seviyesi oldukça yüksek olduğu için en zorlu problemleri bile kolayca halledebilir. Aslanların egoist oldukları söylenebilir. Onlar tüm gücünü kendilerinden alırlar. Evrenin merkezi Güneş yönetici gezegenleri olduğu için onlarda merkezde yer almaktan çok hoşlanırlar. Aslan burcu erkeği enerjisini dışa vurmaktan kaçınmaz. Ancak sevdikleri konusunda çok koruyucudur. Onlara tüm gücünü harcamaktan kaçınmaz.

Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Aslan burcu erkeği hükmetmeyi sevdiği için aşk konusunda da sahiplenici olur. Kıskanmakta sınırları zorlar. Eğer size gerçekten aşıksa onu kimse durduramaz. İhtirası bir anda alev alır. Çılgınca şeyler yapabilir. Ateş gibidir. Onun için dünyada sadece siz varsınızdır. Aslan erkeği doğru kadını bulduğunda ciddi ilişki düşünür. Ona hayatı boyunca sadık kalır. O eşini korumak ve beslemek ister. Özgürlükçü kadınlar aslan erkeğine göre değildir. Eşinin ihtiyaçlarını karşılamadığını görmek onun gururunu kırar. Aslan burcu erkeğinin gururu kırıldıktan sonra bir kediye dönüşür. Aslan burcu erkeğinin ilk âşık olduğu kendisidir. Onun gururunun okşanması her şeyden önemlidir. Eğer bunu yapmazsanız yavaşça uzaklaşır. O kendisinden bir şey vermek istemez. Eğer sizde olumsuz bir şey görürse bunu hemen düzeltmeye çalışacaktır. Çünkü o her şeyin en iyisini hak ediyordur. Aslan burcu erkeği aşk konusunda eşine çok ilgi gösterir. O bu konuda mantıkla yönetilir. Aşkı kontrolsüz bir şekilde yaşamak ister. Tutkulu ve gururlu bir aşıktır.

Aslan Burcu Erkeği Kişisel Özellikleri

Aslan burcu erkeği her zaman kral gibi muamele yapılmasını ister. Bunun için onu egoist olmakla suçlamak doğru değildir. Bu kendisine olan saygısının yüksek olduğu anlamına gelir. Aslan erkeğinin yaptığı planları oldukça beğeneceksiniz. Onun bu duygusal be coşkulu halleri sizi şaşırtabilir. Aslan burcu erkekleri cinselliği çok önemser. Sadece ellerinizi tutmak istemeyecektir. O tutkulu bir aşıktır. Eğer onun isteklerini görmezden gelmeye çalışırsanız. O bunu affetmeyecektir. Aslan burcu erkekleri onunla ilgilenmeyen bir kişi üzerinde fazla oyalanmayı sevmezler. Onlar kendilerini öven ve ilgili kişilerle birlikte olmayı tercih ederler. Yaşadığı aşkı doyasıya be umursamaz bir şekilde yaşamak ister. Onun doymak bilmeyen arzusuyla her kadın başa çıkamayabilir.

Bu yüzden gerçekten aşkı bulduğu kadından vazgeçmez. Ona bir kralla birlikte olduğunu sürekli anımsatır. Çok pahalı hediyeler alabilir. Hediye vermek onun için bir zevktir. İlişkinin heyecanını kaybetmemesi için elinden geleni yapar. Evlilik konusunda aşkta nasılsa öyledir. Evlenince yaşadığı duygular azalmayacaktır. Onun için evlilik oldukça kıymetli ve önemlidir. Eşine ve çocuklarına olan koruyucu yaklaşımı hep var olacaktır. Aslan burcu erkeğinin ailesine yetemediğini düşünmesi onun moralini bozabilir. O ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösterecektir. Ailesine yetememek onun gururunu incitir. Aslan burcu erkeği içinse gurur olmazsa olmazdır. Âşık olduğunda yaptığı jestlerle, evlendiğinde sizin ihtiyaçlarınızı karşılamasıyla size bir kral ile olduğunuzu hatırlatmak ihtiyacı hep duyar.

Aslan Burcu Erkeği Aşk

Aşk tüm burçlar için çok gizemli ve en ilgi çekici konudur. Medyum Saliha Hanım bu sebepten dolayı aslan burcu erkeği aşk hayatını ele aldı. Burçlar dönemsel olarak farklı özelliklerini ön plana çıkarsalar da aşk konusu diğerlerinden daha ön plandadır. Aslan burcu erkeği sahiplenici yapısının yanında kendini beğenmiş tavırlarıyla da bilinir. Başka birisinde itici durması muhtemel olan bu tavırlar aslan burcu erkeği aşk hayatında en vurucu silahlardan birisidir. Burç yorumları konusunda yaptığınız incelemeler sizlere aslan burcu hakkında birçok detay verecektir. Fakat yine de aslan burcu erkeği ile ilgili en doğru bilgiye özel burç analizi sayesinde ulaşmanız mümkündür. Medyum Saliha Hoca, bayanlar genellikle aslan burcu erkekleri hakkında kulaktan duyma yanlış bilgilerle dolu demektedir.

Sert oldu düşünülen aslan burcu erkeği aşk hayatında romantik bir âşık oluverir. Sevdiği için her fedakarlığa katlanır. Aslan burcu erkeği aşk hayatında mantığa asla yer vermez. Aslan burcu erkeği aşk için doğmuştur ve aşkı aramayı hiç bırakmamaktadır. Ona gönlünüzün kapılarını açtığınızda sizi dünyanın en mutlu kadını yapacaktır. Aslan burcu erkeği çok fazla kıskançtır ve aldatılması onu yıkar. Gururu incindiğinde ilişkisini acımadan bitirir. Bu sebeple de intikam aldığını düşünür. Aslan burcu erkeği aşk hayatına birisini sokmak isterse onu elde edene kadar tüm yoları dener ve bundan sonuç alana kadar da asla vazgeçmez.

Yorum Yap

Yorum Yap