Aslan Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını, kibirli ve kendini daima beğenen ve taktir eden kişilerdir. Güçlü ve kendilerinden emindirler. Ne istediklerini bilen hırslı ve ihtiraslı kadınlardır. İstedikleri şeyin sahibi olana kadar hırslarından ve tutkularından asla ama asla vazgeçmezler.

Aslan burcu kadını konusunda diğer detaylar şöyle… Eğlenmeyi çok severler ve çok ilgi görmeyi severler. Yalnız çok ilgi gördükleri de söylenemez çünkü görünüşleri itibari ile kibirli ve kendilerini beğenmiş insanlardır. Aynı zamanda çok ateşlidirler. Gece hayatına çok önem verirler. Çok kıskanç ve kaprisli insanlardır. Çok pratik ve hızlıdırlar. İnsanlık duyguları gelişmiştir. Dürüsttür yalan söylemekten hoşlanmaz ve kendisine de yalan söylenmesine hiç dayanamaz. Her zaman karalı ve sabittir. Değişkenlik onlara göre değildir. Her zaman ilgi odağı olup taktir edilmekten hoşlanırlar. Kimselerin kendilerinden önde olmasını istemezler daima ön planda kendileri olmak isterler.

Rol yapamaz ve farklı olmayı severler. Özgür takılmak isterler baskıdan hiç hoşlanmazlar. Paraya çok önem verirler. Maddi anlamda güçlü olmak onların en çok istediği şeylerden biridir. Aslan kadını, sürekli girişken ve kıpır kıpır insanlarıdır. Eğlenmekten çok hoşlanır. Onlar için arkadaşlık ve dostuk çok önemli değildir aslan burcu kadını için önemli olan kendisidir. Ailesini daima her şeyden önde tutar, ailesini dost ve arkadaş edinir. Çevresindekilerin çoğu ona karşı kötü niyetlidir. Onun için tek ve kaliteli bir arkadaş  onun için kalabalıklardan çok daha önemlidir. İş hayatında çok hırslı ve lider tiplerdir.

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

Aslan burcu kadını aşağıdan başlamak istemezler daima en yüksek mevkide görmek isterler kendilerini. İş hayatında ki herkesi kendine rakip görür. İşinde yükselmek ve en iyi yerde olmak için ne gerekiyorsa yapar çok çalışır. Yapılan kötülüğü unutmazlar ve intikamını alırlar. İyiye çok iyilerdir kötülere karşı da çok kötü olurlar. Onunla dostluk ya da arkadaşlık kurmak isteyen kişilerin aslan kadınının daima destekçisi olmalıdır. Onunla iyi geçinen insanlara son derece nazik ve iyimserdirler. Aslan burcu kadını, daima gezmek dolaşmak ve yenilikler içinde olmak isterler. Onlar için her sat değerlendirilmeli, zamanını son derece güzel geçiren ve tadını çıkaran kimselerdir.

Aslan burcu kadını, daima planlı ve programlıdır. Sosyal yaşam içinde daima aktif ve dinamik olmak isterler. Her zaman kafalarında düşündükleri bir şey vardır. Son derece gururlu ve ilericidir. Ufukları açıktır. İnsanlarla iyi geçinmeye  çalışır ama onları pek de hayatlarının içine almaz. Arkadaş ve dost seçiminde oldukça seçicidir. Çocuklarını hırslı ve idealist yetiştirirler. İyi ve bilinçli annelerdir. Eşinin her zaman destekçisidir, eşinin zor zamanlarında destek olmakla kalmaz bu sorunla baş etmeye ve gidermeye çalışır. Bir insan soğuduğu zaman mümkün değil bir daha ısınamaz. Yanında daima güçlü ve kültürlü insanlar olsun isterler. Evlerinde düzene önem verirler, mutfakla pek araları yoktur. Dışarıda yemek içmekten çok hoşlanır.

Aslan Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Aslan burcu kadınının olumlu yönleri, sıcakkanlı, akıllı, sevecen , güçlü ve idealist olmalarıdır. Aslan burcu kadını daima mutlu olmaya çalışır. Arkadaşlığa ve dostluğa önem verirler, ailelerine düşkündürler. Kardeşleriyle iyi ve güzel geçinir daima yardımcıdır. Ağlamak sızlamak onlara göre değilidir.

Bir sorun karşısında o soruna üzülmek yerine onu çözmeye ve aşmaya çalışır. Planlı olması nedeniyle zamanını iyi değerlendirir, para konusunda tutumlulardır , har vurup harman savurmazlar. Her zaman yastığının altında bir birikimi olsun isterler. Adildir kendisine yapılmasını istemediği şeyi bir başkasına da yapmaz. Empati duyguları fazla gelişmiştir.

Aslan Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Aslan burcu kadınının olumsuz yönleri, kendini beğenmeleri, gururlu ve kibirli olmalarıdır. Aynı zamanda bencillerdir. Keyiflerine çok düşkündürler ve bundan asla ödün vermezler. Bazen paranın ölçüsünü kaçırıp fazla harcarlar. Küstah davranışlar sergilerler ve diktatör ve otoriter bir yapıya sahiptirler.

Aslan Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu kadınının fiziksel özellikleri; uzun boylu ve yapılı olmalarıdır. Genellikle buğday tenli ya da kumraldırlar. Saçları gür ve güçlüdür. Gözleri iri ve hafifi çukurdadır. Burunları basık ve kemerlidir. Bacak boyları genelde uzundur. Elleri küçük ve parmakları incedir dudakları hafif büyüktür ve dişleri düzgün inci, gibidir. Kolları güçlüdür, omuzları biraz dardır, saç renkleri genelde siyah ya da koyu kahvedir.

Aslan Burcu Kadının Aşk Hayatı

Aslan burcu kadınının aşk hayatı, genelde heyecanlı ve coşkuludur. Monoton ve tek düze ilişkilerden hoşlanmaz, onunla birlikte olmak isteyen erkeğin güçlü, karizmatik, kendinden emin, öz güvenli ve para durumunun iyi olması gerekir. Aslan burcu kadınlarını elde etmek çok zordur. O kolay kolay kalbini herkese açmaz ve duygularını kolay kolay dile getirmezler. Sadakate çok önem verirler ve en ufak bir kıskançlık bile aslan burcu kadınının ilişkisinin bitmesi için bir sebeptir. Aslan burcu kadını, sadakatsizliğe hiç tahammül edemez ve güvendiği insandan daima kendisine sadık olmasını ister. Aslan kadını ilişkisinde dürüstlüğe çok önem verir asla sevdiği insana yalan söylemez ve beraber olduğu erkekten de bunu bekler.

Aslan Burcu Kadınının Psikolojik Özellikleri

Medyum Saliha Hanım, her burcun kendi psikolojik özelliklerini barındırdığına ve bu özellikleri en iyi şekilde taşıdığına işaret eder. Aslan burcu kadınının psikolojik özellikleri de kendi burcunun tüm vasıflarına göre donatılmıştır. Aslan burcu kadını çok güçlü ve lider bir bireydir. Aslan burcu kadınının psikolojik özellikleri, eğer ki çocuk yaşlarda bastırılıp zor hayatın zorluklarına boyun eğmek zorunda kalmadıysa sürekli olarak ön plana geçme isteği ile doludur. Eğer ki aslan kadını zor şartlarda büyüdüyse de her ne kadar sessiz olsa da bulunduğu ortamda gücün ve asaletin timsali olduğunu bakışları ile belli edecektir. Medyum Saliha Hoca, cinsellik konusunda da yüksek bir isteğe sahip olan aslan burcu kadını hakkında çok olumlu ifadeler kullanmaktadır.

Aslan burcu kadınının psikolojik özellikleri onun lüks ve güzellik anlayışının çok gelişmesine fayda sağlamaktadır. Aslan yattığı yerden belli olur sözü adeta bunu kanıtlar niteliktedir. Aslan burcu kadınının psikolojik özellikleri incelenirken onların bölgelerine ne kadar hakim olduklarını anlamak için yaşadıkları evlerine bakmak yeterlidir der hocamız. Çünkü aslan burcu kadını evinin her köşesinde varlığını hissettirecek şekilde yüksek bir dekoratif anlayışla sahiptir. Medyum Saliha Hoca, burçlar içinde en lider konumda olmayı sevenlerden birisi olan aslan burcu ile ilgili olarak yapılan yorumlarda, aslan burcu kadını ile aslan burcu erkeği farklı şekillerde incelenmelidir der. Aslan burcu kadınının psikolojik özellikleri onun modern görünümü ardında vahşi ve istediğini alan bir kedi olduğunu asla gölgeleyememektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap