Aslan Burcu Yorumu
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu Yorumu detayları nelerdir? Medyum Saliha'nın Aslan Burcu Yorumu Haftalık yorumu nedir? Medyum Saliha'nın aslan burçları hakkında yazdığı detaylı bilgiler nelerdir? Aslan Burcu yorumları hakkında detaylar yazımızda.

Aslan burcu yorumu detaylarını açıkladığımız yazımız yayında! 24 Temmuz- 21 Ağustos tarihlerini kapsamaktadır. Ateş grubu burçlarındandır. İsminin verdiği güç gibi, önde ve liderlik eden bir karaktere sahiptir. Kararlarına herkesin uymasını beklemektedirler. Başkalarının görüşlerinden çok kendi görüşleri önemlidir. Duruşu ve edasıyla kendini belli eden, gücünü ve asaletini oldukça fazla hissettiren kişileridir. Çevresindekileri istemsiz de olsa etkisi haline alır. Otokratik ve baskıcı insanlar ile bu sebepler yüzünden anlaşamaz. İki baskın karakterin yakın olması beklenemez. İnsanlar ile çok çabuk bağ kurabilen bir yapıdadır.

Karşısındakini tanıyıp değerlendirme süresi oldukça kısadır. Günlere, aylara gerek kalmadan bir insan için kararını ilk gördüğü anda bile olsa verebilir. Eğer bir kişi için olumsuz bir karar vermişse, ne yapılırsa yapılsın tekrar gözüne girmek imkansızdır. Birilerine sonradan ısınmak veya kaynaşmak aslan için gerçekleşebilecek bir durum değildir. Aslan ya sever ya da sevmez, sonrası için ne yapılırsa yapılsın bu karardan vazgeçmeyecektir.

Aslan Burcu Özelikleri

Değişken bir ruh haline içerisinde bulunmaları, belirli bir süre durgun davranmaları oldukça yaygın bir özelliktir. Bu sürelerde Aslan burcu insanı, karşısındaki insanlara verdiği değeri sorgulamaktadır. Değer verdiği durumlar geçici olarak ona değersiz gelebilir. Bu durum ise değişken ruh haline neden olabilir. Ancak Aslan burcu için böylesi durumlar kısa sürmektedir. Eğer çok değer veriyor, çok seviyor ise eski haline çabuk bir şekilde dönecektir.

Çevresinde az insan ister gibi görünmesine rağmen, insanlar tarafından çevrelenmek sevilmek ve bu kişiler üzerinde otoritesini kullanabilmek onu oldukça mutlu etmektedir. Ancak konu sevdiği insanlar olduğunda, onların çevresinde fazla insan olmasına tahammül edemez. Eğer aslan burcu birisini kafasından takıntı haline getirmiş ise bu durum onu oldukça dalgın yapacaktır. Çünkü aklındaki ile o kadar çok ilgili olur ki, etrafında olup bitenler ile ilgilenmez. Böyle durumlarda başa bir şeyi umursamadığından etrafındakiler tarafından unutkanlık veya şapşallık ile suçlanırlar. Çünkü bu normal durumlarda Aslan burcunun sergileyeceği bir davranış değildir.

Aslan Burcunun Olumlu Özellikleri

Öfkesini ve sevgisini nerede nasıl göstereceğini oldukça iyi bilmektedir. Her şeyin farkında olması, kendi ekseni dışındaki olaylardan ve durumlardan dahi haberdar olmasından kaynaklanmaktadır. İnsanlar üzerinde oldukça farklı bir aurası vardır. İnsanları etkilemeyi oldukça iyi bilen Aslan burçları, bu etkisi ile kabul edilemeyecek şeyleri kabul ettirebilir, yapılmayacak şeyleri yaptırabilmektedir. Her ne kadar olmasına tahammül edilemeyecek bir davranış olsa bile, eğer aslan burcu insanı bu davranışı sergiliyor ise insanlara o kadar da itici gelmeyebilir. Çünkü Aslan kime nasıl davranacağını çok iyi bilmektedir.

Sevdikleri üzerinde oldukça koruyucu ve kollayıcı olabilmektedir. Ancak kendisine yapılan bir yanlışı oldukça zor affedebilir.  Bir aslan burcunu iyi tanıyarak, ona karşı davranılması önemlidir. Çünkü yapılan bir yanlışta affetmesi neredeyse imkansızdır. Aslan burcu, kimsenin göremediği şekilde olayların farklı yönlerini görebilmektedir. Bu onların farklı ve derin şeylere ilgi duymasını neden olur. Kimsenin ilgilenmediği, fark etmediği bir durum Aslan burçlarının ilgisini çekebilmektedir. Bu Aslanların farklı bir pencereden bakmalarından kaynaklanmaktadır. Eğer bir Aslan burcu bir şeyi çok isterse, o şeyi elde etmek için imkansızı bile başarabilir. Onun için, hayır kelimesi veya olmaz kelimesi Kabul edilebilir değildir. Eğer çok istiyorsa, mutlaka elde edecektir. Onu bu kararından, isteğinden geri çevirmek ise gerçekten imkânsız olabilir.

Aslan Burcunun Olumsuz Özellikleri

Aslan burçlarının, kendinden ezik karakterli kişileri ezmek gibi bir olumsuz davranışları bulunmaktadır. Bu sebeple onların yanına gidilirken kendine öz güvenli ve kendinden emin bir karakter çizmek önemlidir. Aslan burcu zayıflığa ve basitliğe asla tahammül edememektedir. Aslan için basit ve zayıf olan hiçbir şeyin hayatında yeri yoktur. Genellikle Aslan burcu kişilerinin çevresindeki insanlarda kendilerine güvenen, öz güveni yüksek ve güçlü karakterli insanlardan oluşmaktadır. Yalan aslan burcunun tahammül edemediği bir diğer husustur. Kolay seven bir karakter değildir ancak kolay vazgeçen bir karakterde olmamıştır. Ancak Aslan’ın sinirine dokunulduğunda, sınırları ihlal edildiğinde karşısındakini mahvedebilir. Çok dik başlı olduklarından bazen sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu durum genelde geri adım atmayı kendine yakıştıramadığından kaynaklanmaktadır.

Sorunları kafasına takarak oldukça büyütür ve sonrasında psikolojik olarak kendisini de etkileyen durumlar ortaya koymaktadır. Sonunda abarttığının farkına varan Aslan burçları kendi kendilerine zarar vermenin tipik bir örneğini oluşturmaktadır. Aksi ve huysuz olduğu durumlarda, mutlaka kafasına koyduğu şeyi yapmak ile uğraşıyor olmalıdır. Kafasına takılanları çözmeden rahat edebilen bir yapıda değildir Aslan burçlar. Başladıkları işleri mutlaka bitirmek isteyeceklerdir. Eğer bu durum zaman alacak ise huysuz bir aslan olmaları gayet normaldir. Çünkü zaman kaybına tahammülleri yoktur. Aslan burçlarını en çok sinirlendiren şey ise otoritesine baş kaldırmak gelmektedir. Eğer onun hakimiyeti, gücü bir şeyin üstünde azalmış ise bu durum onun için oldukça sinir bozucu olacaktır. İlişkilerinde ise ikinci plana atılmak sinirlendiği en önemli durumdur. Her zaman ön planda, her zaman için sevilen bir durumda olması gerekir.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Medyum Saliha Hanım, her ne kadar aslan burçları hakkında kötü yorumlara rastlansa da aslında onların çok fedakar ve ilgili insanlar olduklarına değinmektedir. Aslan burcu ask hayatı oldukça yüksek seviyede ve periyotta yaşanabilir. Aslan burcu aşk hayatı aslında partneri ile de ilgili bir durumdur. Aslan burcu erkeği yada aslan burcu kadını, siz onlara ne kadar romantik olursanız size misliyle karşılık verecektir. Aslan burcu aşk hayatı bu sebeple sizlerin onlara verdiğiniz sevgi ve ilgi kadar aksiyonlu olacaktır. Aslan burcu insanları çevrelerince havalı ve kendini yükseklerde gören tipler olara görülse de onlarla tanıştığınızda aslında ne kadar iyi bir insan olduklarınız anlarsınız. Medyum Saliha Hoca, romantizm ve Kazanova olarak görülen aslan burcu aşk hayatında tamamen uysal ve sadık birisine dönüşür demektedir.

Aslan burcu aşk hayatı her zaman aynı seyirde gitmeyecektir. Zaman zaman anlaşmazlıklar ve nötr durumlar yaşansa da ona atacağınız bir gülüş ve ona göstereceğiniz ilgi onu yeniden ısındıracak ve kaldığınız yerden belki de ateşli bir şekilde devam edeceksiniz. Aslan burcu aşk hayatında en önem verdiği durumlardan biri de cinsel hayattır. Medyum Saliha, yüksek bir cinsellik arzusu barındıran aslan burcu aşk hayatında bunu partnerine yaşatır ve bu sayede o ilişkide tüm problemler bir anda ortadan kalkar demektedir. Aslan burcu aşk hayatı ve ilişkilerinde dengeye dikkat etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap