Aslan Burcu
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Aslan Burcu

Aslan Burcu

Aslan burcu özellikleri nelerdir? Aslan burcu yükseleni hangisidir? Aslan burcu haftalık yorumu nedir? Medyum Saliha Hoca tarafından hazırlanan Aslan Burcu yorumlarında neler yazıyor? Burçlar konusunda merak ettikleriniz yazımızda!

Aslan Burcu makalemiz yayında! 23 Temmuz- 22 Ağustos aralığında doğan insanların burcu olan Aslan burcu, liderlik özelliği ile dikkat çeken yönetici gezegeni Güneş gibi parıldayan insanların burcudur. Bulundukları ortamda tüm gözleri kendi üzerine çekmesi ile dikkatleri toplamaktadır. Yüce gönüllü olmaları ile bilinirler. Elleri açıktır ve sevdikleri insanlara karşı oldukça cömerttirler. Yaratıcı bir zekaya sahip olmaları kimi zaman onlar için dezavantajlara yol açsa da çevrelerinde oldukça saygı görürler.

Sürekli yeni fikirler bulur ve bu fikirleri uygularlar. Sağladıkları organizasyonlarla çevrelerindeki insanları yönetmeyi çok iyi becerirler. Açık zihinli ve ileri görüşlüdürler. İleri görüşlülükleri sayesinde başları çoğu zaman belaya girmekten kurtulmaktadır. Çevrelerinde bulunan insanları yönetme arzusu diktatörlük yapmalarına dahi sebep olmaktadır. Aynı zamanda kendini beğenmiş yapıları da bazı insanların onlardan uzaklaşmalarına neden olmaktadır.

Aslan Burcu Özellikleri

Bir fikre bağlanmadan önce o fikir hakkında oldukça derin ve detaylı düşünen Aslan burcu insanları, bu fikirler üzerinde ısrarcıdırlar. Bu da karşı tarafta bulunan insanlarda sabit fikirli oldukları izlenimi uyandırır. Oysa akıllı bir açıklama yapıldığı takdirde fikirlerini değiştirebilir yapıdadırlar. Kuvvete olan düşkünlükleri hırslı bir yapıya sahip olmalarını sağlar.

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

Aslan burcu kadınları bulundukları ortamda gösterişli ve hoş yapıları ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmektedirler. Bulundukları ortamda bütün gözler onların üzerindedir. Kendine güvenen bir yapıya sahip oldukları için başka insanların düşüncelerini pek önemsemezler. Sivri dilli bir yapıya sahiptirler. Bunun temel sebebi dürüstlüğe oldukça önem vermelerinden kaynaklanmaktadır. Çevrelerinde çok sevdikleri insanların dahi yalanını yakaladıkları zaman büyük bir öfke hissederler ve o kişiden uzak durmaya çalışırlar. Oyuncu bir yapıya sahip olan Aslan burcu kadını, farklı görünümler elde etmeyi sever. Dişiliğini ön plana çıkarmak bu burç kadınları için vazgeçilmez bir nitelik taşımaktadır. Çevresinde bulunan insanlar ile yaptıkları sohbetlerde neşeli tavırları hayranlık uyandıracak niteliktedir.

En sevdikleri şeyler arasında farklı yapıda bulunan insanlarla tanışarak ufuklarını genişletmektir. Tanıştıkları her insanla dostluk bağı kurmazlar. Dost olacakları kişileri dikkatlice seçmektedirler. Çevrelerinde bulunan herkesle iletişim halinde olmayı tercih etmezler. Onlar için ulaşılmaz bir insan olmak daha iyidir. Aslan burcu kadınları iyi niyetlerini suistimal eden insanlardan uzaklaşmak için ellerinden geleni yapmaya çabalamaktadır. Giyinmeyi ve lüks yaşamı çok sevdikleri için para onlar için önemlidir. Bulundukları ortamda dikkat çekmeyi kıyafetleri ile yerine getirirler. Sevdikleri insanlardan kolayca kopamazlar. Bu nedenle aşık oldukları biri varsa bu kişiye ölene dek sadık olacaklardır. Ayrıca çocuklara karşı da özel bir bağları olduğu için son derece iyi anne olacaklardır.

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

Aslan burcu erkeği, romantik ve zeki yapıları sayesinde bulundukları ortamda kadınların ilgisini toplayacak yapıdadırlar. İkili ilişkilerinde mükemmel bir yapıya sahip oldukları için oldukça sevilmektedirler. En kötü özellikleri sinirlendikleri zaman yapabilecekleridir. Deyim yerindeyse bir ateş gibi karşıdakini yakarlar. Meydana gelen bu parlamalar kısa sürer. Bunlar  gerçekleştikten sonra kin tutmazlar. Aslan burcu erkeği dostları arasında en çok sevilen insan olmaktadır. Güler yüzü ve hoş sohbeti ile çevresindeki insanları kısa süre içerisinde etkiler ve kopmak bilmeyen dostluk bağları kurar. Hareketli yapıları hiç bitmeyecek bir enerjileri olduğu izlenimini verir. Dostlarının yanında bir çocuk edası ile eğlenebilirler. Rahat yaşam ve lüks onların hayatında olmazsa olmazlar arasındadır. Bunu elde edebilmek adına gerekli olan çalışmaları hırslı ve azimli bir şekilde yerine getirirler. Sorumluluklarının farkında olan Aslan burcu erkeği, yaptıkları iş hususunda oldukça titiz çalışmaktadır. Detaycı yapısı sayesinde karmaşa arasında görülmeyen şeyleri fark ederek günün kahramanı olur.

Emir aldığı ortamda bulunmaktan hoşlanmayan Aslan burcu erkeği, çevresindeki insanları yönetmekten keyif alır. Lider yapısı ve pratik zekası sayesinde insanları etkilemek onun için oldukça kolaydır. Dert dinleme konusunda uzman sayılırlar. Dinledikleri dertlerin çözümü için de muhakkak bir önerileri vardır. Pratik zekaları sizi çözüme ulaştırmak için yardımcı olacaktır. Çevresindeki insanları etkileme hususunda hiçbir zaman zorluk yaşamazlar. Bu nedenle bulundukları çevrede popüler insanlar arasında yer alırlar. Çevresinde yer alan insanların dertleri ile yakından ilgilenir ve yardımcı oldukları sürece mutlu bir yaşam sürerler. Birini sevdikleri zaman romantik yüzlerini ortaya çıkaran Aslan burcu erkeği, evlerine ve eşlerine oldukça sadıktırlar. Evlilik fikirleri çocuk yaştan itibaren kafalarındadır ve iyi bir insanla karşılaştıkları zaman evlenmekten korkmazlar. Çocuklara karşı merhametli bir yapıya sahip olduğu için çok iyi bir baba olacaklarına yönelik hiçbir şüphe yoktur.

Aslan Burcunun İş Hayatı

Aslan burcu insanları hayatın her evresinde olduğu gibi iş hayatlarında da lider pozisyonda olmaya çabalarlar. Başarısızlık onlar için büyük bir yıkıma sebep olacağından başladıkları işi canla başla tamamlamaya çabalarlar. Adaletli bir yapıya sahip oldukları için çevresindeki problemleri çözme konusunda adeta bir hakim gibi davranırlar. Sadakatleri yüksek olduğu için aynı iş yerinde seneler boyunca çalışabilirler. Genellikle sanata ve müziğe yatkın yapıda olmaktadırlar. Bu nedenle çok iyi bir sanatçı da olabilirler. Emir alan bir yapıda çalışmadıkları süre boyunca oldukça başarılı olacaklardır.

Aslan Burcu Aşk

Aslan burcu aşk hayatı son derece dengelidir. Aslan burcu asil ve bir o kadar da hırçın olabilir. Haksızlığa ve adaletsizliğe asla gelemez. Medyum Saliha Hanım, en önemli özelliğinin kıskanç ve sahiplenici olduğunu söyler. Aslan burcu aşk hayatının aynı zamanda da hareketli geçmesinden hoşlanırlar. Aslan burcu aşk hayatında asla kandırılamaz. Birisi aslan burcunu kandırmaya çalışıyorsa kendi kendine yazık etmiş demektedir. Birisi aslan burcu ile nasıl iletişim kuruyorsa öyle karşılık bulacaktır. Aslan burcu doğal bir liderdir. Aynı zamanda aslan burcu aşk hayatının da dizginlerini tutmayı sever. Aslan burcu aldatıldığında dünyaları başınıza yıkacaktır ve muhtemelen affetmeyecektir.

Aslan burcu aşk için yaratılmıştır. Aynı zamanda da aslan burcu aşk hayatında net davranışlar sergilemeyi sever. Eğlenmeyi de çok sevdiği halde evcimen ve bölgesini sahiplenen bir yapıdadır. Aslan burcu aşk kaçamaklarını asla affetmeyecek ve kendisi de pek bulaşmayacaktır. Bazı keskin kuralları vardır ve o sınırlar aşıldığında kesinlikle çok tehlikeli olabilmektedir. Aslan burcu aşk konusunda çok zorlayıcı bir yapıda olsa da düşünceli tavırları ve doğal karizması ile bu durumu kolayca tolere edecektir. Aslan burcu aşk konularında özellikle bu sıralar çok daha dikkatli, olmalıdır. Bazı agresif tavırları karşı tarafı haddinden fazla üzebilir. Eğer ki karşı taraf ağır bir hata yapmadıysa biraz kendinizden taviz vermeniz sizin doğal asaletinize biraz daha onur katacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap