1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Ayakkabı Büyüsü

Ayakkabı büyüsü nedir? Hangi medyumlar ayakkabı büyüleri ile uğraşmaktadır? Ayakkabı büyülerinin çeşitleri var mıdır? Medyum Saliha Hoca ayakkabı büyüsü yapıyor mu? Bu gibi bir çok soru ve cevabını bulacağınız yazımızı Medyum Saliha Hanım sayesinde sizler için hazırladır. Devamını okumak için aşağıya kaydırabilirsiniz.


Ayakkabı büyüsü internet üzerinde yapılan aramalardan da anlaşıldığı üzere zor uygulanan büyüler arasında yer almaktadır. Büyüler genel olarak belirli konulara binaen tasarlanmakta ve kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ayakkabı büyüsü denilen işlemler de kişiye özel hazırlanan ve onlarca farklı uygulaması olan büyüler arasında yer almaktadır. Medyum Saliha Hanım ayakkabı büyüsü konusunda tercih elden medyumların başını çekmektedir. Ayakkabı büyüsü birkaç farklı mesele için yapılıyor olsa da esas olarak iki konuda tercih ediliyor. Bunlardan birincisi ayırma büyüsü maksatlı ikincisi ile aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü maksatlı yapılan ayakkabı büyüleridir.

En çok da ayırma büyüsü olarak kullanılmaktadır. Medyum Saliha Hoca en başarılı medyumlar bile bu büyü konusunda çok titiz davranmakta ve çok dikkatli olmaktadır diye sözlerine ekliyor. Ayakkabı büyüsü diğer bir çok kara büyü çeşidine göre farklı derecede etkileri olan büyüler arasındadır. Özellikle ayırma büyüsü olarak kullanılan ayakkabı büyüleri sebebiyle evlilikler sonlanmakta, nişanlar atılmakta ve ilişkiler bitmektedir. Diğer yandan ayakkabı büyüsü ailelerin birbiri arasındaki ilişkilerini bozmakta, anne oğul, baba kız gibi bireyleri birbirine düşman edebilmektedir. Medyum Saliha hoca ayakkabı büyüsü bozma konusunda başarılı medyumlar ile çalışılması gerektiğini de bildiriyor.

Ayakkabı büyüsü belirtileri

Daha önce işlediğimiz bir çok büyü konusunda olduğu gibi ayakkabı büyüsü işlemlerinde de belli başlı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Ayakkabı büyüsü belirtileri diğer büyüler gibi ortaya çıkar. Medyum Saliha Hoca evvele hazırlanışı itibari ile topuklarda ağrı ve huzursuzluk olarak ortaya çıktığını belirtmektedir. Ayakkabı büyüsü belirtileri bir nevi huzursuz ayak sendromu ile birebir örtüşen benzerlikler içermektedir.

Bir çok kara büyü işleminin sonuncu gibi ayakkabı büyüsü de rüyalar görmenizi ve sizi ruhen bunaltmayı amaçlar. Maksadı ayırma büyüsü olarak yapıldıysa sizi çıldırtma seviyesinde halüsinasyon görmenize sebep olabilir. Ayakkabı büyüleri en iyi medyumlar tarafından yapılmalıdır. Zira bir küçük hata ve yalan yanlış işlemler hem yapanı hem de yaptıranı cinler ile muhatap olmaya sürükleyecektir. Medyum Saliha Hanım diğer bir yandan aşk büyüsü maksadı ile yapılan ayakkabı büyüsü belirtileri olduğunu da anlatıyor. Aşk ve bağlama büyüsü niyeti ile yapılan ayakkabı büyüsü işlemlerinde rüyalarınızda sürekli o kişi ile birlikte olup güzel bir kokuyu iliklerinize kadar hissedersiniz.

Kara büyüler her zaman bir küçük belirti ile hangi işlem olduğunu sizlere belli edebilir. Onu çözmek de medyum Saliha gibi profesyonel medyumlar tarafından yapılabilir. Ayakkabı büyüsü belirtileri için her koşulda bakım yapılması ve bu sayede sağlamasının elde edilmesi daha garanti bir yöntemdir. Sizler de bu konudaki şüpheleriniz için hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ayakkabıya okunan dua

Ayakkabı büyüleri hakkında sizlere bilgi verdiğimiz bu yazımızda ayakkabıya okunan dua konusuna değineceğiz. Medyum Saliha Hoca, özellikle ayakkabı büyüleri konusunda kendisine danışan insanların ayakkabıya okunan dua işlemleri hakkında sorular sorduğunu anlatmaktadır. Genellikle uzaklaştırma büyüsü denilen işlemlerde kullanılan bu özel ve sırlı dualar hal içinde ayakkabıya okunan dua ismi ile de anılmaktadır. Bu dualar esasen bildiğimiz dua kalıplarının dışında ve tılsımlar ile hazırlanmış özel işlemlerdir. Uzaklaştırma büyüsü yapıldığında medyum Saliha Hoca eğer sizlere böyle bir dua yollamışsa yazıldığı gibi ayakkabılara okuyarak belirtilen şekilde üflemeniz gerekmektedir.

Ayakkabıya okunan dua aslında aşk büyüsü olarak yapılan ayakkabı büyüsü işlemlerinde de uygulanabilir. Fakat güçlü bir tılsım olması istendiği için uzaklaştırma büyüsü ve ayırma büyüsü işlemlerinde bu tılsıma rastlamak sıklıkla başımıza gelen bir durumdur. Ayakkabıya okunan dua ve tılsımlar başarılı medyumlar tarafından bozulabilmektedir. Ancak çok riskli ve sıkıntılı bir işlemdir.

Bu sebepten dolayı medyum Saliha Hanım size ne talimat verdiyse ona göre uygulamanız hem sizin hem de kurtulmak istediğiniz büyü için daha sağlıklıdır. Ayakkabıya okunan dua esasen sadece ayakkabı büyüsü işlemlerinde değil, daha bir çok büyüler ve tılsımlarda kullanılan dualara benzemekte. Kadim dillerde hazırlanan bu özel dualar usulüne uygun uygulandığında çok keskin sonuçlar vermektedirler. Ayakkabıya okunan dua Medyum Saliha Hanım gibi en iyi medyumlar tarafından hazırlanmalıdır.

Ayakkabıya iğne büyüsü

İğne büyüleri bir çok yerde karşınıza çıkabilecek ve farklı yapım çeşitleri olan kara büyü çeşitlerinden birisidir. Medyum Saliha Hoca özellikle ayakkabıya iğne büyüsü konusunda çok ayrıntılı çalışmaları olan medyumlardan biridir. Ayakkabıya iğne büyüsü denildiğinde akla çeşitli medyumlar ve değişik uygulamalar gelmektedir. Medyum Saliha Hanım ayakkabıya iğne büyüsü konusunda uzman medyumlar arasında gösteriliyor. Bunun sebebi de yaptığı ayakkabıya iğne büyülerinin net sonuçlar vermesidir. Ayakkabıya iğne büyüsü genellikle ayrıma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü olarak yapılsa da hocamız bu büyüyü aşk büyüsü olarak da uygulamaktadır. Özel olarak el yapımı bir iğnenin kullanıldığı bu büyüler Asya kökenli büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyülerin hazırlanışında bir çok materyal ve simyevi madde kullanıldığı biliniyor.

Özel olarak tütsülenen ve tılsımlanan bu el yapımı iğne  bir çok kara büyü işlemine tabi tutulur. Genellikle kara kuzu kanında yedi gece bekletilerek üzerine sırlı dualar ile yazılan büyüler tütsülenir. Daha sonrasında ayakkabıya iğne büyüsü uygulaması için sizlere gönderilir. Medyum Saliha Hanım, tarifine uygun şekilde kim için hazırlandıysa o kişinin ayakkabısına saplaman bu büyülü iğne sayesinde istenilenlerin gerçek olacağını ifade etmektedir. Ayakkabıya iğne büyüsü sayesinde bir çok insan sevdiğine kavuşmuş ya da aileler parçalanmıştır. Medyum Saliha Hoca karanlık yönleri ağır basan bu kara büyüyü bozma konusunda en tanınmış medyumlardan biridir.

Büyü belirtileri ayakkabı

Medyum Saliha Hoca büyüler hakkında derin bilgilerinden seçmeler sunarken sizleri uyarmaktan da kendini alamamaktadır. Zira insanlar kendi başlarına büyü yapma ya da büyü bozma işlemleri uygulamaya kalktıklarından dolayı birçok zarara uğramaktadırlar. Konumuza ilişkin olarak da ayakkabı büyüleri konusunda insanların dikkatli davranmaları gerekiyor. Zira dikkatli davranışlar sergilenmediği takdirde insanın çok fazla yanlışa düştüğüne şahit olmaktayız. Medyum Saliha Hoca bizleri her konuda uyarırken büyü belirtileri ayakkabı büyüsü için de farklı şekillerde ortaya çıkabilir uyarısını yapmaktadır.

Kara büyü çeşitleri içinde olan büyü belirtirli ayakkabı büyüsü için belli başlı şekillerde belirir. Birincisi rüyalarda güzel konu ya da sürekli olarak kan görmek şeklinde olmaktadır. Diğeri ise sürekli ayaklarınızda huzursuzluk hissetme şeklinde ortaya çıkmaktadır. Medyum Saliha, büyü belirtileri ayakkabı büyüleri açısından dikkate alınmalı ve başarılı medyumlar ile çalışarak bu sorun ortadan kaldırılmalıdır der. Büyü belirtileri kara büyüler için değişik şekillerde çıksa da her biri için anlaşılabilir işaretler de sunmaktadır.

Aşk büyüsü maksadıyla hazırlanmış bir ayakkabı büyüsü belirtileri ile uzaklaştırma büyüsü maksadıyla hazırlanmış ayakkabı büyüsü belirtileri birbirinden ayrılabilir özellikler sergiler. Bunları ayırt etmek ise en iyi medyumlar tarafından kullanılan büyücülük ilminin bir inceliğidir. Sizler de başınızda bir büyü olduğunu düşünüyor ya da başınızdaki bir sıkıntıyı çözmek için büyü yaptırmak istiyorsanız Medyum Saliha ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap