1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Ayırma Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü işlemi hakkında merak edilenleri yazıyoruz. Yaşadığımız hayatın büyük bir çoğunluğunda, başkalarının düşüncelerini dikkate alarak hareket ettiğimiz için, sorunlarda bitmek tükenmek bilmiyor.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü insanların çok merak ettiği bir işlemdir. Her zaman kendimizi düşünerek bir şey yapmaya kalkıp, daima doğru kararları alsak, hiçbir problem kalmayacakken, aile baskısı ve çevrenin etkisiyle insanların kararları da değişmekte zorlanabilir. Bazı kesimler tarafından çok büyük kötülük olarak görülen ancak asıl amacıyla kullanıldığı zamanlarda doğru bir seçenek haline gelen Ayırma Büyüsü, doğru fırsatlara erişmek ve istenilen durumların gerçekleşmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Bir çiftin anlaşmazlık sonucunda bile ayrılmadığı, birbirlerine zarar verdikleri bazı dönemlerde sorunsuz olarak deneyim yaşamak ve her zaman hızlı bir nefret duygusunun gelmesiyle ayrılmalarının sağlanması sonucunda, mutlulukta beraberinde gelecektir.

Evli çiftler üzerinde ciddi bir etkiye sahip olan bu büyü, oldukça yüksek tesire sahip olması neticesinde, yapımı da zordur. Her ne kadar farklı insanların farklı amaçlar için kullanmasına çok müsait bir büyü olsa da, gerçek anlamıyla ve amacıyla kullanıldığı zamanlarda, mutsuz yuvarlardaki insanların daha sağlıklı bir psikolojiye ulaşmasını, daha sağlıklı bir yaşama erişmelerini sağlayacak özelliklere de sahiptir. Dilediğiniz gibi Ayırma Büyüsü yaptırmanız her zaman tavsiye edilmiyor olsa da, isteklerinizin normal zamanlarda yerine gelmediği zamanlarda doğruya ulaşmak için kullanılabilir.

Ayırma Büyüsü nedir?

Ayırma büyüleri niyete bağlı olarak yapılan ak büyüler ya da kara büyület olarak bilinir. Bu büyü ile kişiler istedikleri takdirde hem kötülüklerden sevdiklerini ayırabilirler hem de düşmanlarını sevdiklerinden ayırabilirler.

Ayırma büyüsü yapmak

Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken konuların başında, kime güvenerek yaptırdığınız gelmektedir. Ayırma Büyüsü oldukça zor ve tutması zaman alabilecek bir büyü olduğu için, vakit harcamamak ve kısa zamanda çözüme ulaşabilmek için en iyi medyumlara yaptırılması gereken bir büyüdür.

Medyum Saliha Hanım Hoca, Türkiye içerisinde her noktadan insana hizmet vermekte olup, daima doğru bir deneyim yaşayarak; büyüleri doğru etki altında tutma yeteneğine sahiptir. Kendisinin doğuştan sahip olduğu yeteneğine eklediği en iyi eğitimleriyle birlikte bulunmaz bir bilgi birikime sahip olduğu bilindiği gibi, istediğiniz her türlü büyüyü de sorunsuz olarak yapabilme yeteneğine sahiptir. İstediğiniz problemlerin üstesinden gelmek ve aradığınız başarılı çözümlere ulaşabilmek için iletişime geçebileceğiniz bur medyumla beraber, her konudaki büyülerinizi sorunsuz olarak yaptırabilirsiniz.

Ayırma büyüsü ne zaman yapılmalıdır?

İstediğiniz her an yaptırabileceğiniz bir büyü olan Ayırma Büyüsü, genelde mutsuzluğu kesin olarak kanıtlanmış çiftlerin ayrılması için kullanılan bir büyüdür. Dilediğiniz gibi başvurabilecek olsanız dahi, mantıklı ve kesin bir neden sunmadığınız zamanlarda birçok medyum bu büyüye yaklaşmayacaktır. Ancak, gerçekten mutsuz oldukları bilinen ve ayrılıklarının daha hayırlı olacağını düşündüğünüz çiftlerin ayrılıkları sonucunda eski hayatlarına daha rahat etmeleri söz konusu ise; bu büyü yardımıyla birbirinden ayrılmakta güçlük çeken insanların ayrılması sağlanabilir. Bununla birlikte, sevgili konumunda olan ve ayrılması zorlaşmış olan ilişkilerde de başvurulması gereken büyülerdendir.

Ayırma Büyüsü insanların kendi birliktelikleri üzerinde kullanabileceği gibi; farklı kişiler üzerinde de yaptırması mümkün olan büyülerdendir. Profesyonel olarak büyü bilimlerinde kendini geliştirmiş ve ihtiyaç duyacağınız her konuda yanınızda olacak medyumlardan olan Medyum Saliha Hanım, istediğiniz en iyi büyü deneyimlerine erişmenizi destekleyecektir.

Ayırma Büyüsü sayesinde insanların mutlulukları ve özgürlükleri artacağı için, kesin olarak ayrılığın çözüm getireceği durumlarda, problemsiz olarak büyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu gibi zamanlarda da, güvenilir ve uzman bir medyum ile çalışmanın farkını elde edebilirsiniz. Eğitim konusunda eksiği olmayan ve deneyim konusunda da sayısız büyü yapmış olmasıyla ön plana çıkan Türkiye’nin en iyi medyumlarından Medyum Saliha Hoca ile birlikte, fırsatları değerlendirip en iyi çözümlere erişmeniz kolaylaşacaktır.

Ayırma büyüsü faydası nelerdir?

Birbirine mecbur olduğunu hisseden ve ayrılmaları gerekmesine rağmen buna cesaret edemeyen insanların kesin olarak yaptırması gereken Ayrılık Büyüsü, istediğiniz her zaman ulaşabileceğiniz bir rahatlık sunmaktadır. Dilediğiniz zamanlarda iletişime geçebileceğiniz Saliha Hoca sayesinde, dilediğiniz gibi çözümlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu konuda kesin olarak mükemmele erişmek ve yaptırdığınız büyülerin sürekli faydasını görebilmek için güvenebileceğiniz medyumların başında gelen Medyum Saliha Hoca, Türkiye içerisinde her yerden ulaşabileceğiniz, bilgi alma konusunda ve uygulama konusunda da sorun yaşamayacağınız en iyi hizmetlere erişme şansınızı artıracaktır.

Doğru bir teknik kullanılacak hedefte olan kişilerin problemsiz ve hoş görüyle ayrılması için yapılacak mükemmel büyü deneyimi sayesinde, istediğiniz doğru sonuçlara sizlerde hızlıca ulaşabilirsiniz. Hem kaliteli hizmet, hem de anlayışlı tavrıyla birlikte, büyü yapma ve bozma konusunda destek alabilirsiniz.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Boşanma mahkemelerinde sürüncemede kalmış evlilikler için, aile içerisinde şiddet ve huzursuzluğun olduğu evlilikler için, çiftlerden birisinin sürekli olarak suistimal edildiği evlilikler için ideal bir büyü olan ayırma büyüsü, medyum Saliha hoca’nın elinde hayat bulduğu takdirde kısa sürede sonuç vermektedir.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun hangi durumlar üzerinde etkili olduğunu yukarıda kısmen anlatsak da aslında iyi kişilerin zarar gördüğü ve evliliklerin kötü yönde etkilendiği her durumda ayırma büyüsü kullanılmaktadır. Örneğin eşi dışında sevgilisi olan bir erkek için ayırma büyüsü yaptırmak evliliğin sadakat ile devam etmesini sağlayacaktır.

Ayırma büyüsü yapan hoca

Öncelikle büyü ilmi kötü niyetli hocaların eline geçtiği takdirde mutlu evlilikler ve huzu dolu beraberlikler sona erebilir. Ancak medyum Saliha hoca gibi elinde bulundurmuş olduğu ilme olan saygısı olan bir hoca ayırma büyüsünü zor hayatlar yaşayan insanları bu zor durumdan kopartıp kurtarmak için kullanmaktadır. Bu yüzden ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunu sormadan önce bu hizmeti alacağınız hocada hangi vasıfların bulunması gerektiğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ayırma büyüsü yapan hoca sorusu için ilmi elinde bulunduran hoca iyi niyetli bir hoca olmalıdır. Ayrıca tıpkı Saliha hocada olduğu gibi bu işin ehli olduğunun mührü doğuştan hocaya verilmelidir. Saliha hoca doğuştan bu yeteneğe sahip olan iyi niyetli bir hoca olduğu için ayırma büyüsünün en iyi hayat bulduğu hocadır.

Ayırma büyüsü etkileri

Ayırma büyüsü özenle yapılması gereken en incelikli büyülerden biridir. Burada bu büyüyü yapacak kişiden yapılacak olan kişilere kadar her şey incelenmelidir. Medyum Saliha uzun seneler boyu sürdürmüş olduğu çalışmalarından gelen tecrübesiyle hiçbir detayı atlamadan ayırma büyüsü çalışmalarında aksilikler yaşanmasını engelliyor.

Siz de herhangi ilişkiler hakkında ayırma, birbirlerinden uzaklaştırma amacıyla ayırma büyüsünü denemeyi düşünüyorsanız muhakkak güvenilir isimlerle çalışmanız gerektiğini unutmayın. Bu konuda bir numaralı isim kimdir? Nasıl bulabilirim? Diyorsanız bir numaralı isim hiç kuşkusuz Medyum Saliha dır. Sizi ve tüm şikayetlerinizi dikkatlice dinledikten sonra büyünün yapılacağı insanlara göre bu büyünün doğru büyümü olup olmadığını size gösterir, söyler.

Ardından izlemeniz gereken yol her ne ise bu konuda da size bir harita çıkarmaktan, kılavuz olmaktan geri kalmaz. Ayırma büyüsü etkileri oldukça kalıcıdır. Bu da bu büyüyü yaparken, yaptırırken daha dikkatli olmamız için bir diğer sebeptir. Kesinlikle emin olmadığınız, güvenmediğiniz insanlar ile bu tür çalışmalarda bulunmayın. Ayırma büyüsü için profesyonellik çok önemlidir. Ve aradığınız profesyonellik için başvurmanız gereken isim ise Medyum Saliha.

Resimle yapılan ayırma büyüsü

Resimle yapılan ayırma büyüsü en etkili olan ve yanılma ihtimalinin en az olduğu büyülerdendir. Medyum Saliha hoca ayırma büyüsünün resimle yapıldığı takdirde çok daha kısa bir süre içerisinde ayrılmanın gerçekleşeceğini söylemektedir. Üstelik ayırma büyüsü sadece hedef kişinin kendisinden ayrılmasını isteyen kişiler talep etmek zorunda değildir. Çiftler arasındaki sorunların yaşanmaması ve ayrılmanın gerçekleşmesi için üçüncü kişiler de bu büyüyü talep edebilirler.

Ayırma büyüsü ile evladının mutsuz bir evlilik yaşadığını gören bir anne çiftlerin ayrılmalarını sağlayarak onların daha mutlu olmalarını sağlayabilir. Aynı şekilde evladının kötü arkadaşlıklar edindiğini gören bir anne yine ayırma büyüsü ile arkadaşlıklarının son bulmasını sağlayabilir. Medyum Saliha bu büyünün sadece özel hayatta değil aynı zamanda da iş hayatından da sıkça kullanıldığını belirtmektedir.

Ayırma büyüsü ile patron ile çok yakına olan diğer çalışanların arası açılabilir ve böylece büyüyü talep eden kişi kendisi için çok daha adaletli bir ortam oluşturabilir. Başka bir örnekte ise yerine geçmek istediği iş arkadaşını kariyerinden ayırarak onun yerine kendisi geçebilir. Tüm bunlar için ise sosyal medya hesaplarında paylaşılan resimler bile yeterli olmaktadır. Büyü yapılacak olan kişinin vesikalığının olmasına gerek yoktur.

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü medyum Saliha hocaya en çok gelen büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Ancak bu noktada herkes aynı konu başlığı altında gelsede herkesin niyetinin aynı olmadığını belirtmektedir. Kimi zaman kocasından zulum gören ve şiddet gören kadının annesi büyü talebi için gelmektedir.

Kimi zaman ise evli olan adama aşık olan kadının büyü talebi medyum Saliha hocaya gelmektedir. Böyle bir durumda büyüyü niyet üzerine inşaa eden medyum Saliha hoca aynı zamanda da her iki tarafında yıldıznamesine en uygun ayırma büyüsünü yapmaktadır. Çünkü herkes her büyüyü kaldıramaz ve ağır gelebilir ya da her büyü herkes için etkili olmayabilir ve tutmayabilir.

Yıldıznamelere bakarak büyü yapan medyum Saliha hoca bu noktada her zaman büyüyü talep eden kişinin yıldıznamesini dikkate almaz. Örneğin kızını kurtarmak için büyü talep eden annenin yıldıznamesi dikkate alınmaz. Burada evli olan çiftin yıldıznamesi dikkate alınır. Ancak evli erkeğe aşık olan kadının talep ettiği büyüde hem erkeğin hem de büyüyü talep eden kadının yıldıznamesi dikkate alınır. Böylece kısa süre içerisinde ayrılma gerçekleşir.

Mezara gömülen ayırma büyüleri

Mezara gömülerek yapılan ayırma büyüleri en etkili ayırma büyüleridir. Bu büyü yapıldığı takdirde büyü etkisi altından olan kişi ölünceye kadar ayrıldığı kişiye ve duruma geri dönmez. Ancak ve ancak büyü bozulursa geri dönebilir ama böyle bir durumda büyünün bozulmaması için iyi bir hocadan yardım alınması gerekmektedir. Medyum Saliha hocanın yapmış olduğu ayırma büyüleri ise başka bir bir hoca tarafından bozulamaz. Çünkü diğer hocaların makamları medyum Saliha hocanın yaptığı büyüleri bozmaya yetmez.

Mezara gömülerek yapılan ayırma büyüleri en tehlikeli ayırma büyüleridir hem de en etkili pozitif büyülerdir. Örneğin alkol alışkanlığı olan birisi için mezara gömülerek yapılan ayırma büyüsü o kişinin ölene dek ağzına alkol sürmesini engellemektedir. Ancak kişinin canının bedenden ayrılması için mezara gömülerek yapılan ayırma büyüleri büyü tesiri altında olan kişinin en yakın zamanda ölmesine neden olmaktadır. Medyum Saliha hoca bir kişinin en büyük zararı mezara gömülen büyüler ile verebileceğini belirtmektedir.

Medyum Saliha hoca mezara gömülerek yapılan ayırma büyülerinin ayrılma aşamasının da oldukça şiddetli yaşandığını belirtmektedir. Örneğin bir çiftin ayrılması için yapılan ayırma büyüsü kişinin kavgalı bir şekilde ayrılmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde kişinin ölmesi için yapılan ayırma büyüsü yine kişinin acı çekerek ölmesine neden olmaktadır. Kötü niyetli yapılan büyüler arasında en etkili büyü olduğunu söyleyen medyum Saliha hoca kendisine çok zarar vermiş olan kişilerin canlarını yakmak isteyenler için uygulanan bir büyü olduğunu da belirtmektedir. Bu yüzden kişilerin büyüyü talep etmeden önce iki kez düşünmeleri gerektiğini belirtmektedir.

Ayırma büyüsü uzmanları

Ayırma büyüsü hem fiziksel ayrılıklar hem de manevi ayrılıklar için kullanılan tesirli bir büyüdür. Ayırma büyüsü genel olarak eşleri birbirinden ayırmak için talep edilir. Ancak büyü makamı yüksek medyumlar ayırma büyüsü ile kişilerin maddi ve manevi sorunlarına da çözüm sunarlar. Bu yüzden ayırma büyüsü için tesirli bir etki isteyenler muhakkak hüddamlık makamı yüksek birisi ile çalışmalıdırlar.

Ayırma büyüsü hangi konularda işe yarar?

Ayırma büyüsü öncelikle eşlerin ve sevenlerin birbirlerinden ayrılmasını sağlar. Bununla birlikte evinden gitmesini istedikleri kayınvalide, kayınpeder, görümce ya da eşinin erkek kardeşi için de haneden ayırma büyüsü yapılabilir. Ayırma büyüsü ile sadece kişiler arasında değil kişiler ile bağımlılıkları arasında da bir bağ koparma yapılabilir.

Bu aşamada ayırma büyüsü oğlunun madde bağımlılığı olduğunu düşünenlerin, kendisinin yemek yeme bağımlılığı olduğunu düşünenler için de kullanılabilir. Ayırma büyüsü ile kişiler istedikleri zaman bereketsizliği, kısmetsizliği, kavgaları da hanelerinden ayırabilirler. Ancak bu kadar ince bir çalışmayı yapmak ancak deneyimli medyumların yapabileceği bir çalışmadır.

Ayırma büyüsü bozulur mu?

Ayırma büyüsü diğer bütün büyülerde olduğu gibi ancak bir medyum tarafından bozulabilir. Öncelikle ayırma büyüsünün bozulabilmesi için kişi kendi üzerinde ya da sevdiklerinin üzerinde bir büyü olup olmadığını tespit edebilmelidir. Tespit etmek içinde yine bir medyumdan yardım almalıdır. Ayırma büyüsü olduğunu tespit eden medyum ise büyüyü kimin yaptığını, ne zaman yaptığını ve ne amaçla yaptığını kendisinden yardım isteyen kişiye belirtir. Danışan istediği takdirde büyü tersine çevrilebilir. Ancak istemezse büyü sadece bozulur.

Ayırma büyüsü ne kadar uzun süredir tesirli olursa olsun fark etmez uzman bir medyum tarafından bozulduğu takdirde etkileri hemen ortadan kalkmaya başlar. Etkileri ortadan kalktıkça kişi ferahlar ve kendi kararlarını kendisi vermeye başlar. Bu zamana kadar büyü tesiri altında olduğu için ise yaptıklarına anlam veremez. Ayırma büyüsü geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olduğunda ise istenildiği takdirde iyileştirme büyüleri yapılabilir. Ayırma büyüsü ile boşanmış olan çiftler büyü bozulduğunda yeniden nikah masasına oturabilir.

Ayırma büyüsü neden yapılır?

Ayırma büyüsü en sık yapılan büyüler arasındadır. Ayırma büyüsü neden yapılır, etkileri nedir diye soracak olursanız bu yazımız size göre. Ayırma büyüsü denilen şey; karı kocayı ya da birbirini seven iki insanı ayıran bir tür büyüdür. Bu büyü iyi niyetli bir büyü değildir. Her insan sevdiği kişiden karşılık bulacak diye bir şey yoktur.

Bazı insanlar mutlu bir aşk hayatı sürerken bazıları bu duygudan mahrum yaşayabilir. Bu sebeple kadın ya da erkek bu tür bir yola başvurabilir. Elbette ki savunduğumuz, olumlu gördüğümüz bir büyü değildir. Ancak yaptıran kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur.

Ayırma büyüsünü yaptıran kişiler, kısa bir zaman içerisinde büyülerinin sonucunu elde edeceklerdir. Bu ayırma büyülerinin çeşitleri çoktur: Evden ayırma, kocadan ayırma, karıdan ayırma, aileden ayırma, nişanlıdan ayırma, uzaklardan ayırma olarak. Hangisini yaparsanız yapın amaç bir bakıma aynıdır. Eğer bu büyüyü yaptırmaya ihtiyaç duyuyorsanız ve yüzde yüz bir sonuç bekliyorsanız; mutlaka güvenilir gerçek bir medyumdan yardım alınız.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü

Ayırma büyüleri oldukça çeşitleri olana ve insanların yıldıznamelerine bakılarak yapılması mümkün olan büyülerdir. Ayırma büyüsü denildiğinde geniş bir anlam ifade etmektedir. Medyum Saliha Hoca, en çok tercih edilen ayırma büyüsü yöntemlerinden birisinin de tuz ile yapılan ayırma büyüsü olduğunu belirtiyor. Tuz ile yapılan ayırma büyüsü evlerde bulunan sofralık tuz ile yapılmamaktadır. Oldukça özel bir tuz ve altın tozu karışımı gibi cinlerin meyletmesi muhtemel olan bazı karışımların kullanıldığı tuz ile yapılan ayırma büyüsü işlemleri çok etkili büyülerdir. Medyum Saliha Hanım ayırma büyüsü konusunda büyük bir medyumdur.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü ise hocamızın en çok başvurduğu ayırma büyüsü yöntemlerinden birisidir. Ayırma büyüsü işlemleri evli erkeği karışından ayırma işleminden tutun da oğlunu gelininden ayırma, sevdiğinizi eşinden ayırma gibi bir çok alanda kullanılabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, tuz ile yapılan ayırma büyüsü işleminin çok derin bir ilim gerektirdiğine işaret ederek kesinlikle bu büyüyü kendi başınıza yapmamanız gerektiğini önemle dile getiriyor.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü ve diğer büyüler medyumların özel okumaları ve kullandıkları özel karışımlar ile yapılmaktadır. Kendi kendine büyü yapmaya kalkışmak yada büyü bozma işlemi yapmaya çalışmak cin musallatına uğramanıza ve akıl sağlığınızı yitirmenize sebep olabilir. Medyum Saliha Hoca sizlerin istekleri doğrusunda tuz ile ayırma büyüsü yapma ve büyü bozma konularını itina ile yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap