1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Ayırma büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Ayırma büyüsü

Ayırma büyüsü işlemi hakkında merak edilenleri yazıyoruz. Yaşadığımız hayatın büyük bir çoğunluğunda, başkalarının düşüncelerini dikkate alarak hareket ettiğimiz için, sorunlarda bitmek tükenmek bilmiyor.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü insanların çok merak ettiği bir işlemdir. Her zaman kendimizi düşünerek bir şey yapmaya kalkıp, daima doğru kararları alsak, hiçbir problem kalmayacakken, aile baskısı ve çevrenin etkisiyle insanların kararları da değişmekte zorlanabilir. Bazı kesimler tarafından çok büyük kötülük olarak görülen ancak asıl amacıyla kullanıldığı zamanlarda doğru bir seçenek haline gelen Ayırma Büyüsü, doğru fırsatlara erişmek ve istenilen durumların gerçekleşmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Bir çiftin anlaşmazlık sonucunda bile ayrılmadığı, birbirlerine zarar verdikleri bazı dönemlerde sorunsuz olarak deneyim yaşamak ve her zaman hızlı bir nefret duygusunun gelmesiyle ayrılmalarının sağlanması sonucunda, mutlulukta beraberinde gelecektir.

Evli çiftler üzerinde ciddi bir etkiye sahip olan bu büyü, oldukça yüksek tesire sahip olması neticesinde, yapımı da zordur. Her ne kadar farklı insanların farklı amaçlar için kullanmasına çok müsait bir büyü olsa da, gerçek anlamıyla ve amacıyla kullanıldığı zamanlarda, mutsuz yuvarlardaki insanların daha sağlıklı bir psikolojiye ulaşmasını, daha sağlıklı bir yaşama erişmelerini sağlayacak özelliklere de sahiptir. Dilediğiniz gibi Ayırma Büyüsü yaptırmanız her zaman tavsiye edilmiyor olsa da, isteklerinizin normal zamanlarda yerine gelmediği zamanlarda doğruya ulaşmak için kullanılabilir.

Ayırma Büyüsü nedir?

Ayırma büyüleri niyete bağlı olarak yapılan ak büyüler ya da kara büyület olarak bilinir. Bu büyü ile kişiler istedikleri takdirde hem kötülüklerden sevdiklerini ayırabilirler hem de düşmanlarını sevdiklerinden ayırabilirler.

Ayırma büyüsü yapmak

Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken konuların başında, kime güvenerek yaptırdığınız gelmektedir. Ayırma Büyüsü oldukça zor ve tutması zaman alabilecek bir büyü olduğu için, vakit harcamamak ve kısa zamanda çözüme ulaşabilmek için en iyi medyumlara yaptırılması gereken bir büyüdür.

Medyum Saliha Hanım Hoca, Türkiye içerisinde her noktadan insana hizmet vermekte olup, daima doğru bir deneyim yaşayarak; büyüleri doğru etki altında tutma yeteneğine sahiptir. Kendisinin doğuştan sahip olduğu yeteneğine eklediği en iyi eğitimleriyle birlikte bulunmaz bir bilgi birikime sahip olduğu bilindiği gibi, istediğiniz her türlü büyüyü de sorunsuz olarak yapabilme yeteneğine sahiptir. İstediğiniz problemlerin üstesinden gelmek ve aradığınız başarılı çözümlere ulaşabilmek için iletişime geçebileceğiniz bur medyumla beraber, her konudaki büyülerinizi sorunsuz olarak yaptırabilirsiniz.

Ayırma büyüsü ne zaman yapılmalıdır?

İstediğiniz her an yaptırabileceğiniz bir büyü olan Ayırma Büyüsü, genelde mutsuzluğu kesin olarak kanıtlanmış çiftlerin ayrılması için kullanılan bir büyüdür. Dilediğiniz gibi başvurabilecek olsanız dahi, mantıklı ve kesin bir neden sunmadığınız zamanlarda birçok medyum bu büyüye yaklaşmayacaktır. Ancak, gerçekten mutsuz oldukları bilinen ve ayrılıklarının daha hayırlı olacağını düşündüğünüz çiftlerin ayrılıkları sonucunda eski hayatlarına daha rahat etmeleri söz konusu ise; bu büyü yardımıyla birbirinden ayrılmakta güçlük çeken insanların ayrılması sağlanabilir. Bununla birlikte, sevgili konumunda olan ve ayrılması zorlaşmış olan ilişkilerde de başvurulması gereken büyülerdendir.

Ayırma Büyüsü insanların kendi birliktelikleri üzerinde kullanabileceği gibi; farklı kişiler üzerinde de yaptırması mümkün olan büyülerdendir. Profesyonel olarak büyü bilimlerinde kendini geliştirmiş ve ihtiyaç duyacağınız her konuda yanınızda olacak medyumlardan olan Medyum Saliha Hanım, istediğiniz en iyi büyü deneyimlerine erişmenizi destekleyecektir.

Ayırma Büyüsü sayesinde insanların mutlulukları ve özgürlükleri artacağı için, kesin olarak ayrılığın çözüm getireceği durumlarda, problemsiz olarak büyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu gibi zamanlarda da, güvenilir ve uzman bir medyum ile çalışmanın farkını elde edebilirsiniz. Eğitim konusunda eksiği olmayan ve deneyim konusunda da sayısız büyü yapmış olmasıyla ön plana çıkan Türkiye’nin en iyi medyumlarından Medyum Saliha Hoca ile birlikte, fırsatları değerlendirip en iyi çözümlere erişmeniz kolaylaşacaktır.

Ayırma büyüsü faydası nelerdir?

Birbirine mecbur olduğunu hisseden ve ayrılmaları gerekmesine rağmen buna cesaret edemeyen insanların kesin olarak yaptırması gereken Ayrılık Büyüsü, istediğiniz her zaman ulaşabileceğiniz bir rahatlık sunmaktadır. Dilediğiniz zamanlarda iletişime geçebileceğiniz Saliha Hoca sayesinde, dilediğiniz gibi çözümlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu konuda kesin olarak mükemmele erişmek ve yaptırdığınız büyülerin sürekli faydasını görebilmek için güvenebileceğiniz medyumların başında gelen Medyum Saliha Hoca, Türkiye içerisinde her yerden ulaşabileceğiniz, bilgi alma konusunda ve uygulama konusunda da sorun yaşamayacağınız en iyi hizmetlere erişme şansınızı artıracaktır.

Doğru bir teknik kullanılacak hedefte olan kişilerin problemsiz ve hoş görüyle ayrılması için yapılacak mükemmel büyü deneyimi sayesinde, istediğiniz doğru sonuçlara sizlerde hızlıca ulaşabilirsiniz. Hem kaliteli hizmet, hem de anlayışlı tavrıyla birlikte, büyü yapma ve bozma konusunda destek alabilirsiniz.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Boşanma mahkemelerinde sürüncemede kalmış evlilikler için, aile içerisinde şiddet ve huzursuzluğun olduğu evlilikler için, çiftlerden birisinin sürekli olarak suistimal edildiği evlilikler için ideal bir büyü olan ayırma büyüsü, medyum Saliha hoca’nın elinde hayat bulduğu takdirde kısa sürede sonuç vermektedir.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun hangi durumlar üzerinde etkili olduğunu yukarıda kısmen anlatsak da aslında iyi kişilerin zarar gördüğü ve evliliklerin kötü yönde etkilendiği her durumda ayırma büyüsü kullanılmaktadır. Örneğin eşi dışında sevgilisi olan bir erkek için ayırma büyüsü yaptırmak evliliğin sadakat ile devam etmesini sağlayacaktır.

Ayırma büyüsü yapan hoca

Öncelikle büyü ilmi kötü niyetli hocaların eline geçtiği takdirde mutlu evlilikler ve huzu dolu beraberlikler sona erebilir. Ancak medyum Saliha hoca gibi elinde bulundurmuş olduğu ilme olan saygısı olan bir hoca ayırma büyüsünü zor hayatlar yaşayan insanları bu zor durumdan kopartıp kurtarmak için kullanmaktadır. Bu yüzden ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunu sormadan önce bu hizmeti alacağınız hocada hangi vasıfların bulunması gerektiğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ayırma büyüsü yapan hoca sorusu için ilmi elinde bulunduran hoca iyi niyetli bir hoca olmalıdır. Ayrıca tıpkı Saliha hocada olduğu gibi bu işin ehli olduğunun mührü doğuştan hocaya verilmelidir. Saliha hoca doğuştan bu yeteneğe sahip olan iyi niyetli bir hoca olduğu için ayırma büyüsünün en iyi hayat bulduğu hocadır.

Ayırma büyüsü etkileri

Ayırma büyüsü özenle yapılması gereken en incelikli büyülerden biridir. Burada bu büyüyü yapacak kişiden yapılacak olan kişilere kadar her şey incelenmelidir. Medyum Saliha uzun seneler boyu sürdürmüş olduğu çalışmalarından gelen tecrübesiyle hiçbir detayı atlamadan ayırma büyüsü çalışmalarında aksilikler yaşanmasını engelliyor.

Siz de herhangi ilişkiler hakkında ayırma, birbirlerinden uzaklaştırma amacıyla ayırma büyüsünü denemeyi düşünüyorsanız muhakkak güvenilir isimlerle çalışmanız gerektiğini unutmayın. Bu konuda bir numaralı isim kimdir? Nasıl bulabilirim? Diyorsanız bir numaralı isim hiç kuşkusuz Medyum Saliha dır. Sizi ve tüm şikayetlerinizi dikkatlice dinledikten sonra büyünün yapılacağı insanlara göre bu büyünün doğru büyümü olup olmadığını size gösterir, söyler.

Ardından izlemeniz gereken yol her ne ise bu konuda da size bir harita çıkarmaktan, kılavuz olmaktan geri kalmaz. Ayırma büyüsü etkileri oldukça kalıcıdır. Bu da bu büyüyü yaparken, yaptırırken daha dikkatli olmamız için bir diğer sebeptir. Kesinlikle emin olmadığınız, güvenmediğiniz insanlar ile bu tür çalışmalarda bulunmayın. Ayırma büyüsü için profesyonellik çok önemlidir. Ve aradığınız profesyonellik için başvurmanız gereken isim ise Medyum Saliha.

Resimle yapılan ayırma büyüsü

Resimle yapılan ayırma büyüsü en etkili olan ve yanılma ihtimalinin en az olduğu büyülerdendir. Medyum Saliha hoca ayırma büyüsünün resimle yapıldığı takdirde çok daha kısa bir süre içerisinde ayrılmanın gerçekleşeceğini söylemektedir. Üstelik ayırma büyüsü sadece hedef kişinin kendisinden ayrılmasını isteyen kişiler talep etmek zorunda değildir. Çiftler arasındaki sorunların yaşanmaması ve ayrılmanın gerçekleşmesi için üçüncü kişiler de bu büyüyü talep edebilirler.

Ayırma büyüsü ile evladının mutsuz bir evlilik yaşadığını gören bir anne çiftlerin ayrılmalarını sağlayarak onların daha mutlu olmalarını sağlayabilir. Aynı şekilde evladının kötü arkadaşlıklar edindiğini gören bir anne yine ayırma büyüsü ile arkadaşlıklarının son bulmasını sağlayabilir. Medyum Saliha bu büyünün sadece özel hayatta değil aynı zamanda da iş hayatından da sıkça kullanıldığını belirtmektedir.

Ayırma büyüsü ile patron ile çok yakına olan diğer çalışanların arası açılabilir ve böylece büyüyü talep eden kişi kendisi için çok daha adaletli bir ortam oluşturabilir. Başka bir örnekte ise yerine geçmek istediği iş arkadaşını kariyerinden ayırarak onun yerine kendisi geçebilir. Tüm bunlar için ise sosyal medya hesaplarında paylaşılan resimler bile yeterli olmaktadır. Büyü yapılacak olan kişinin vesikalığının olmasına gerek yoktur.

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü medyum Saliha hocaya en çok gelen büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Ancak bu noktada herkes aynı konu başlığı altında gelsede herkesin niyetinin aynı olmadığını belirtmektedir. Kimi zaman kocasından zulum gören ve şiddet gören kadının annesi büyü talebi için gelmektedir.

Kimi zaman ise evli olan adama aşık olan kadının büyü talebi medyum Saliha hocaya gelmektedir. Böyle bir durumda büyüyü niyet üzerine inşaa eden medyum Saliha hoca aynı zamanda da her iki tarafında yıldıznamesine en uygun ayırma büyüsünü yapmaktadır. Çünkü herkes her büyüyü kaldıramaz ve ağır gelebilir ya da her büyü herkes için etkili olmayabilir ve tutmayabilir.

Yıldıznamelere bakarak büyü yapan medyum Saliha hoca bu noktada her zaman büyüyü talep eden kişinin yıldıznamesini dikkate almaz. Örneğin kızını kurtarmak için büyü talep eden annenin yıldıznamesi dikkate alınmaz. Burada evli olan çiftin yıldıznamesi dikkate alınır. Ancak evli erkeğe aşık olan kadının talep ettiği büyüde hem erkeğin hem de büyüyü talep eden kadının yıldıznamesi dikkate alınır. Böylece kısa süre içerisinde ayrılma gerçekleşir.

Mezara gömülen ayırma büyüleri

Mezara gömülerek yapılan ayırma büyüleri en etkili ayırma büyüleridir. Bu büyü yapıldığı takdirde büyü etkisi altından olan kişi ölünceye kadar ayrıldığı kişiye ve duruma geri dönmez. Ancak ve ancak büyü bozulursa geri dönebilir ama böyle bir durumda büyünün bozulmaması için iyi bir hocadan yardım alınması gerekmektedir. Medyum Saliha hocanın yapmış olduğu ayırma büyüleri ise başka bir bir hoca tarafından bozulamaz. Çünkü diğer hocaların makamları medyum Saliha hocanın yaptığı büyüleri bozmaya yetmez.

Mezara gömülerek yapılan ayırma büyüleri en tehlikeli ayırma büyüleridir hem de en etkili pozitif büyülerdir. Örneğin alkol alışkanlığı olan birisi için mezara gömülerek yapılan ayırma büyüsü o kişinin ölene dek ağzına alkol sürmesini engellemektedir. Ancak kişinin canının bedenden ayrılması için mezara gömülerek yapılan ayırma büyüleri büyü tesiri altında olan kişinin en yakın zamanda ölmesine neden olmaktadır. Medyum Saliha hoca bir kişinin en büyük zararı mezara gömülen büyüler ile verebileceğini belirtmektedir.

Medyum Saliha hoca mezara gömülerek yapılan ayırma büyülerinin ayrılma aşamasının da oldukça şiddetli yaşandığını belirtmektedir. Örneğin bir çiftin ayrılması için yapılan ayırma büyüsü kişinin kavgalı bir şekilde ayrılmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde kişinin ölmesi için yapılan ayırma büyüsü yine kişinin acı çekerek ölmesine neden olmaktadır. Kötü niyetli yapılan büyüler arasında en etkili büyü olduğunu söyleyen medyum Saliha hoca kendisine çok zarar vermiş olan kişilerin canlarını yakmak isteyenler için uygulanan bir büyü olduğunu da belirtmektedir. Bu yüzden kişilerin büyüyü talep etmeden önce iki kez düşünmeleri gerektiğini belirtmektedir.

Ayırma büyüsü uzmanları

Ayırma büyüsü hem fiziksel ayrılıklar hem de manevi ayrılıklar için kullanılan tesirli bir büyüdür. Ayırma büyüsü genel olarak eşleri birbirinden ayırmak için talep edilir. Ancak büyü makamı yüksek medyumlar ayırma büyüsü ile kişilerin maddi ve manevi sorunlarına da çözüm sunarlar. Bu yüzden ayırma büyüsü için tesirli bir etki isteyenler muhakkak hüddamlık makamı yüksek birisi ile çalışmalıdırlar.

Ayırma büyüsü hangi konularda işe yarar?

Ayırma büyüsü öncelikle eşlerin ve sevenlerin birbirlerinden ayrılmasını sağlar. Bununla birlikte evinden gitmesini istedikleri kayınvalide, kayınpeder, görümce ya da eşinin erkek kardeşi için de haneden ayırma büyüsü yapılabilir. Ayırma büyüsü ile sadece kişiler arasında değil kişiler ile bağımlılıkları arasında da bir bağ koparma yapılabilir.

Bu aşamada ayırma büyüsü oğlunun madde bağımlılığı olduğunu düşünenlerin, kendisinin yemek yeme bağımlılığı olduğunu düşünenler için de kullanılabilir. Ayırma büyüsü ile kişiler istedikleri zaman bereketsizliği, kısmetsizliği, kavgaları da hanelerinden ayırabilirler. Ancak bu kadar ince bir çalışmayı yapmak ancak deneyimli medyumların yapabileceği bir çalışmadır.

Ayırma büyüsü bozulur mu?

Ayırma büyüsü diğer bütün büyülerde olduğu gibi ancak bir medyum tarafından bozulabilir. Öncelikle ayırma büyüsünün bozulabilmesi için kişi kendi üzerinde ya da sevdiklerinin üzerinde bir büyü olup olmadığını tespit edebilmelidir. Tespit etmek içinde yine bir medyumdan yardım almalıdır. Ayırma büyüsü olduğunu tespit eden medyum ise büyüyü kimin yaptığını, ne zaman yaptığını ve ne amaçla yaptığını kendisinden yardım isteyen kişiye belirtir. Danışan istediği takdirde büyü tersine çevrilebilir. Ancak istemezse büyü sadece bozulur.

Ayırma büyüsü ne kadar uzun süredir tesirli olursa olsun fark etmez uzman bir medyum tarafından bozulduğu takdirde etkileri hemen ortadan kalkmaya başlar. Etkileri ortadan kalktıkça kişi ferahlar ve kendi kararlarını kendisi vermeye başlar. Bu zamana kadar büyü tesiri altında olduğu için ise yaptıklarına anlam veremez. Ayırma büyüsü geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olduğunda ise istenildiği takdirde iyileştirme büyüleri yapılabilir. Ayırma büyüsü ile boşanmış olan çiftler büyü bozulduğunda yeniden nikah masasına oturabilir.

Ayırma büyüsü neden yapılır?

Ayırma büyüsü en sık yapılan büyüler arasındadır. Ayırma büyüsü neden yapılır, etkileri nedir diye soracak olursanız bu yazımız size göre. Ayırma büyüsü denilen şey; karı kocayı ya da birbirini seven iki insanı ayıran bir tür büyüdür. Bu büyü iyi niyetli bir büyü değildir. Her insan sevdiği kişiden karşılık bulacak diye bir şey yoktur.

Bazı insanlar mutlu bir aşk hayatı sürerken bazıları bu duygudan mahrum yaşayabilir. Bu sebeple kadın ya da erkek bu tür bir yola başvurabilir. Elbette ki savunduğumuz, olumlu gördüğümüz bir büyü değildir. Ancak yaptıran kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur.

Ayırma büyüsünü yaptıran kişiler, kısa bir zaman içerisinde büyülerinin sonucunu elde edeceklerdir. Bu ayırma büyülerinin çeşitleri çoktur: Evden ayırma, kocadan ayırma, karıdan ayırma, aileden ayırma, nişanlıdan ayırma, uzaklardan ayırma olarak. Hangisini yaparsanız yapın amaç bir bakıma aynıdır. Eğer bu büyüyü yaptırmaya ihtiyaç duyuyorsanız ve yüzde yüz bir sonuç bekliyorsanız; mutlaka güvenilir gerçek bir medyumdan yardım alınız.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü

Ayırma büyüleri oldukça çeşitleri olana ve insanların yıldıznamelerine bakılarak yapılması mümkün olan büyülerdir. Ayırma büyüsü denildiğinde geniş bir anlam ifade etmektedir. Medyum Saliha Hoca, en çok tercih edilen ayırma büyüsü yöntemlerinden birisinin de tuz ile yapılan ayırma büyüsü olduğunu belirtiyor. Tuz ile yapılan ayırma büyüsü evlerde bulunan sofralık tuz ile yapılmamaktadır. Oldukça özel bir tuz ve altın tozu karışımı gibi cinlerin meyletmesi muhtemel olan bazı karışımların kullanıldığı tuz ile yapılan ayırma büyüsü işlemleri çok etkili büyülerdir. Medyum Saliha Hanım ayırma büyüsü konusunda büyük bir medyumdur.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü ise hocamızın en çok başvurduğu ayırma büyüsü yöntemlerinden birisidir. Ayırma büyüsü işlemleri evli erkeği karışından ayırma işleminden tutun da oğlunu gelininden ayırma, sevdiğinizi eşinden ayırma gibi bir çok alanda kullanılabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, tuz ile yapılan ayırma büyüsü işleminin çok derin bir ilim gerektirdiğine işaret ederek kesinlikle bu büyüyü kendi başınıza yapmamanız gerektiğini önemle dile getiriyor.

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü ve diğer büyüler medyumların özel okumaları ve kullandıkları özel karışımlar ile yapılmaktadır. Kendi kendine büyü yapmaya kalkışmak yada büyü bozma işlemi yapmaya çalışmak cin musallatına uğramanıza ve akıl sağlığınızı yitirmenize sebep olabilir. Medyum Saliha Hoca sizlerin istekleri doğrusunda tuz ile ayırma büyüsü yapma ve büyü bozma konularını itina ile yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (40)

 1. Eski eşim beni aldattı. 3 sene başka bir kadınla ilişkisi varmış. Boşandıktan sonra hemen o kadınla birlikte yaşamaya başladılar. Bu ikisi için ayırma büyüsü yapmak istiyorum. Asla mutlu olmalarını istemiyorum.

 2. Bir kişi için ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum. Belki görenler bana kızacaktır ama bu şeytan kılıklı kişiye inanın az bile yapıyorum. Hayatımı alt üst ettiler ve bende intikam almak istiyorum.

 3. Yazı resmi görünce aklıma geldi. Hocam büyünün ismini bilmiyorum ama resimdeki gibi bir bebeğe bu büyü yapılıyor. Bebeğe her iğne sapladığında büyü yapılan kişiye de aynısı oluyormuş. Bu büyüden yaptırmam mümkün mü?

 4. Saliha hanım ile kocamın peşine düşen ahlaksız bir kadın için irtibata geçmiştim. Hocam bana ayırma büyüsü yapmamızı önerdi ve hemen kabul ettim. Büyüyü tam anlamıyla bitirdikten 14 gün sonra eşim o kadından ayrıldı. Bana çok pişman olduğunu ve bir daha asla yapmayacağını itiraf etti.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Esin Hanım kardeşim. Hakkımda yaptığınız güzel yorum için müteşekkirim. Ayrıca sizin eşinize musallat olan kadından ayırmak için size sunduğum Ayırma Büyüsü bilgilerinin de doğru ve kesin sonuçlar almasına sevindim. Hayırlı günler diliyorum.

 5. Kocamla gayet huzurlu bir yaşantımız var ama sürekli diken üstündeyiz. Ortalıkta ne kadar çok haset ve kıskanç insan var ben anlamıyorum. Mutlu ve huzurlu birini buldular mı kanını emiyorlar resmen… Saliha ablam mutluluğumuzun daimi için ne yapmamızı önerirsin?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ayırma büyüsü konusunda bir işlem planlıyorsan işinin ehli bir medyum ile irtibata geçip bilgi alman gerekir Esmanur kardeşim.

 6. Eşimle mutlu mesut bir evliliğimiz vardı. Fakat aniden tepetaklak olduk. Eşim eve geç gelmeye başladı. Eve geldiği zamanda hiç benimle ilgilenmiyor ve çok agresif davranıyor. Aklıma iki ihtimal geliyor. Ya büyü yaptılar ya da eşim beni aldatıyor. Bunu kesin olarak nasıl anlarız?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Selam kardeşim. Eğer seni eşin aldatıyorsa ve üzerine başka bir kişi tarafından büyü yapılmışsa ayırma büyüsü ile bu çözüme ulaşabilir. Bu konularda bilgi almak ve ücretsiz bakım yaptırmak için bana telefonla ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 7. Hocam merhaba, ben bu büyülerden ve özellikle de ayırma büyüsünden çok korkuyorum. Nazar değmesin, mükemmel bir evliliğim var. Bunun bozulmasını istemiyorum. Kendimi nasıl koruyabilirim?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İyi günler Cansev hanım. Mutlu süren bir beraberliği ayırma büyüleri ile bitirmek isteyen kötü niyetli kişiler olabilir. Ayırma büyüsü gibi şeylerden korunmak için sitemde yazan tavsiyelere bakabilirsiniz.

 8. Uzun zamandır bir kadınla birlikteliğim var. Birbirimizi çok seviyorum. Geçen gün bana evli olduğunu itiraf etti ama ayrı yaşıyorlarmış. Kocası inat ettiğinden boşanmıyormuş. Ayırma büyüsü bu işe çare olur mu?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ayırma büyüsü konusunda bilgi almak için öncelikle sitemdeki bilgileri okumalı ve sonra bana telefonla ulaşmalısınız Hasan bey. Hayırlı günler diliyorum.

 9. Ayırma büyüsü ile ilgili çok şeyler duydum. Sanırım yapılan büyüler içerisinde en etkili ve en hızlı tesirini gösteren büyülerden biriymiş. Peki ayırma büyüsünden korunmak için yapmamız gerekenleri öğrenebilir miyim?

 10. Ailemle sürekli uğraşan ve her fırsatta arkamızdan konuşan bir akrabam için ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat sormak istediğim aynı anda 2-3 büyü birden yapılabilir mi?

 11. Ayırma büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamanın bir yolu var mı? Çünkü eşimle bu aralar en ufak şey için bile tartışır olduk. Direkt olarak aklıma büyü yapılmış olabileceği geldi. Eğer öyle ise hemen bozdurmak istiyorum.

 12. Medyum hocam günaydın, eltimle aramızda bitmek bilmeyen bir kavga var. Kendisi büyü olaylarına da çok ilgili. Açıkcası bana büyü yapacak diye çok korkuyorum. Bu yüzden büyüden korunma için tılsım yaptırmak isterim.

 13. Medyum hocam günaydın, birisinin bana ya da aileme büyü yaptırdığını kesin olarak anlamanın bir yöntemi var mı? Bu konu hakkında engin tecrübelerinizden yararlanmak isterim. Çünkü çok ciddi şüphelerim var.

 14. 2 sene önce eşimin beni aldattığını öğrendim. Epey olaylardan sonra çok şükür boşandım. Fakat onun diğer kadınla mutlu olmasını hazmedemiyorum. Bu yüzden ayırma büyüsü hakkında sizinle görüşmek istiyorum.

 15. Ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum Saliha hanım, fakat bu büyüyü yaptırırken karşı taraftan herhangi bir şey lazım oluyor mu? Saç kılı, kullandığı bir eşya vs. gibi çünkü bu kişi başka bir şehirde yaşıyor.

 16. Ayırma büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlamamız mümkün müdür? Çünkü eşimle gayet iyi geçinirken durduk yere tartışmalar çıkmaya başladı. Büyü yapılmış olabileceğini düşünüyorum ama kesin emin de değilim.

 17. Saliha hanım sizinle çok acil görüşmem gerekiyor. Telefon numaranızı aşağıda belirttiğim mail adresine gönderebilir misiniz? Eşim ve bana ayırma büyüsü yaptıklarını duydum. Acil bozmamız lazım

 18. Medyum hocam, benim çok büyük bir sıkıntım var. Kısa bir zaman önce 3. kez boşanmak zorunda kaldım. Şimdi oturup düşünüyorum da 3 evliliğimde de çok büyük sıkıntılarım yoktu. Bu yüzden bana büyü yapılmış olabileceğini düşünüyorum. Bunu anlamamızın bir yöntemi var mı?

 19. Uzun zamandır benim hakkımdan konuşan ve türlü türlü yalanlar söyleyen birisi için ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için ne gibi şeyler gerekli? Sizden telefon numaranızı rica edebilir miyim?

 20. Saliha ablamla, bana çok zarar veren bir kişiye ayırma büyüsü yapmak için gelmiştim. Ayırma büyüsünü yaptıktan 2 – 2.5 ay sonra bu kişiler boşandı. Bende bunun bana verdiği büyük bir haz ile geziniyorum. Çok teşekkür ediyorum Saliha ablam

 21. Hocam büyük bir şok içerisindeyim. Kocamın beni aldattığını öğrendim. O kadınla 3 yıldır birliktelikleri varmış. Bu yüzden ayırma büyüsü ve belalarını bulmaları için büyü yaptırmak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

 22. Yeni evlendiğimiz sene eltim bize ayırma büyüsü yapmıştı. Diğer akrabalardan bunu duyunca, hemen tavsiye üzerine Saliha hocama gittim. Büyünün ters tepmesini istedim ve 4 ay olmadan boşandılar.

 23. 7 yıldır evliyiz ve kocamla çok mutluyduk. Fakat durduk yere ilişkimiz bir anda bozuldu. Karnın acıktı mı diye sormam bile onu sinirlendiriyor. Aklıma tek bir olasılık geliyor o da bize büyü yapmaları… Bu durumu tersine nasıl çevirebiliriz

 24. Eltimin bana ayırma büyüsü yaptırdığını düşünüyorum. Bu büyüden korunmak için neler yapmamı önerirsiniz? Ayrıca ayırma büyüsü yaptırmışsa, bu büyünün ters tepmesini de istiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 25. Eski eşim, evli olduğumuz dönemde beni başka bir kadınla aldattı. 2 sene ilişkileri olmuş. Bunu duyunca hemen boşanma davası açtım. Fakat onlarında mutlu olmasını istemiyorum. Bu yüzden ayırma büyüsü yaptırabilir miyim?

 26. 9 yıllık eşimle şu ana kadar birbirimize sesimizi yükseltmedik. Fakat geçen ay kayınvalidem ile tartışma yaşadım. Ondan sonra sudan sebeplerden kavga etmeye başlar olduk. Kaynanamın bize büyü yaptırdığını düşünüyorum. Bundan nasıl emin olabilirim?

 27. 23 yıllık evliyim. Allah bağışlasın 4 tane de çocuğumuz var. Fakat kocamın hal ve hareketleri bir anda değişti. Bunun sebebinin büyü olabileceğini düşünüyorum. Bunu öğrenmemizin kesin bir yolu var mıdır?

 28. Eşimin annesinin bize ayırma büyüsü yaptığını düşüyorum. Çünkü her ortamda benim arkamdan konuşuyormuş. Ayrıca benim ona büyü yaptığımdan da bahsedip, büyüyü bozmak için hocaya gittiğini söylemiş. Bu elbette yalan ve hocaya bana büyü yaptırmak için gittiğini düşünüyorum. Kendimizi nasıl korumamız gerektiği konusunda bilgi rica ediyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Bu şekilde bir sorununuz varsa direk kaynananızı yada başka bir yakınınızı hedef almak yerine sorununuzu çözmeye odaklanın. Sitemde yazan bilgiler ışığında size yardım ederim bilgiler veririm. İlerişime geçin lütfen.

 29. Hocam, çok büyük bir sorunum var. Eltimin bize ayırma büyüsü yaptırdığını öğrendim. Doğru ya da yalan bilmiyorum ama çok korkuyorum. Buna engel olmak için herhangi bir koruma büyüsü var mıdır?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Eğer üzerinize yapılan bu şekilde bir büyü varsa öncelikle bunu çözmek için ücretsiz bakım yapabiliriz. Beni telefonla ararsanız size yardımcı olmaya bilgi vermeye çalışırım.

 30. Medyum hoca, 2 çocuk annesiyim. 3 sene önce eşim çok yakın bir kız arkadaşımla aldattı beni, bende normal olarak hemen boşandım. Fakat o tarihten beri halen birlikte ve bu da beni aşırı deli ediyor. Yuva yıkanın yuvası olmaz derler. Ayırma büyüsü yaptırarak eski eşimin birlikte olduğu kadından ayrılmasını istiyorum

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İyi günler diliyorum Saniye Hanım kardeşim. Eğer senin mutlu evliliğini bitirdiyse üzerindeki büyüyü kaldırıp ayırma büyüsü etkisi de sağlanabilir. Detaylı bilgiler almak için beni telefonla arayabilirsiniz.

 31. Saliha hocamla uzun zamandır tanışıyoruz. Kendisi medyumdan öte bir arkadaş, bir sırdaş gibi sizinle ilgileniyor. Lütfen piyasadaki medyumlarla karşılaştırmayın. Kocamla aramdaki soğukluk için ilk kez ziyaret etmiştim ve yaptığı tılsımlar sayesinde evliliğimiz ilk günkü olmaya başladı. Allah razı olsun sizden

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Size ayırma büyüsü yapmışlardı Özlem kardeşim. Ben o büyüleri her türlü tılsımla kaldırdım. Bundan sonra size bulaşamaz şer düşünceli insan müsveddeleri. Hayırlı günler ablam.