1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Ayırma Duası
Trendlerdeki Yazı

Ayırma Duası

Ayırma duası özellikle araları iyi olmayan ancak br türlü ayrılamayı başaramayan çiftler için tercih edilen bir duadır. Özellikle şiddetli geçimsizliğin hakim olduğu evliliklerde çiftleri bu kötü gidişattan kurtarmak ve hayatlarına yeni bir düzen getirmek için kullanılır.

Ayırma Duası

Ayırma duası sadece çiftler için değil aynı zamanda da kötü arkadaşlıklar edinen kişiler içinde kullanılır. Özellikle ergenlik ve gençlik yıllarında kötü arkadaşlıklar edinen gençler anne babalarının sözlerini dinlememektedirler. Ebeveynler ise duruma müdahale edebilmek için ayırma duası kullanmaktadırlar. Ayırma duası tesir gösterebilmesi için hem duayı isteyen kişi tarafından hem de tesir gücü yüksek bir hoca tarafından okunmalıdır. Aksi takdirde sadece duayı talep eden kişinin okuması ayrılma sürecinin ertelenmesine neden olacaktır. Süreci daha da hızlandırmak için ayırma duası muhakkak tesir etkisi yüksek bir ilim ehli tarafından okunmalıdır.

Kolay ve Etkili Ayırma Duası

Öncelikle duayı yazacak olan kişi dua ilmine hakim birisi olmalıdır. Mümkünse daha önce başkalarına yazmış ve tesir etkisi gösterilmiş birisinden talep edilmelidir.  Dua hazırlanırken duayı hazırlayacak hoca abdestli ve ruh arındırması yapılmış birisi olmalıdır. Aksi takdirde abdestsiz yazılan bir duanın tesir gücü düşüj olabilir. Buna ek olaak ayırma duası için okuyacak olan kişi de okurken abdestli olmalıdır. Ayırma duası okuyacak olan kişi gayri müslim birisi ise bu  dua için duayı yazan hocadan yardım istemelidir.

İki Kişiyi Ayırma Duası

Ayırma duası hocanın talep ettiği ritüellere bağlı olarak okunmalıdır ve bu ritüeller aksatılmadan yapılmalıdır. Ayrıca ayırma duası için seçilen bu ritüeller aksatıldığı zaman ya da unutulduğu zaman kişi yeniden başlamak zorundadır. Kaldığı yerden devam ederek duanın tesir etmesini bekleyemez.

Ayırma duası doğru bir hoca tarafından hazırlandığında ve doğru bir şekilde yapıldığında kısa sürede tesr edecektir. Etkileri bir hafta içerisinde görülmeye başlayarak önce kişi üzerinde zihni bir değişikliğe neden olur. Kişide farkındalık oluşur ve bu farkındalığını dvranışa dönüştürerek bağlı olduğu kişiden ayrılmaya başlar. Ayırma duası böylece etki etmiş olur.

Etkili Ayırma Duası

Evlilikleri kötü giden kişiler evliliği bitirmek için bu duayı tercih edebilirler. Ayrıca evlilikleri üçüncü kişiler yüzünden kötü giden çiftlerde bu üçüncü kişiyi aileden ayırmak için ayırma duası kullanabilir. Üçüncü kişiden kasıt sadece sevgiliden ibaret değildir. Bu kişi kayınvalide olabilir, görümce olabilir, kardeş ya da arkadaş olabilir fark etmez.

Ayırma duası tüm bunlar üzerinden etkili olacaktır. Evlilikler dışında aile bireylerinden her hangi birisi kötü br arkadaşlık edinmiş ise bu kişiden aile bireyini korumak için de ayırma duası kullanılabilir.

Örneğin sahte bir hoca annenizi etkisi altına almış olabilir. Böyle bir kişiden annenizi kurtarmak için ayırma duası talep edebilir ve duanın yardımı ile annenizi kurtarabilirsiniz. Aile içindeki breylerin sadece kötü arkadaşlıklarını değil aynı zamanda da kötü alışkanlıklarını da bu dua ile bitirebilirsiniz.

Örneğin içki, kumar, uyuşturucu, zina ya da yalan söylemek igib kötü bir alışkanlığı oaln kişiyi ayırma büyüsü ile bu alışkanlığından kurtarabilirsiniz. Böylece kısa zamanda eski iç huzurunuza ve saadetinize geri dönebilir ve aile bağlarını yeniden kuvetlendirebilirsiniz.

Ayırma Duası Belirtileri

Ayırma duası oldukça etkili bir duadır. Bu duanın etkisindeki kişiler yavaş yavaş birbirlerinden soğuyacak ve bu soğumanın sonu ayrılağa kadar gidecektir. Eğer çevrenizde ilişkinizi kıskanan sizin mutsuz olmanızı isteyen kişiler varsa ayırma duasıyla ilişkinizi bitirmek isteyecektir.

Bu dua etkili bir dua olduğu için siz kendi istek ve rızanızla bu ilişkinin bitme aşamasına geldiğini düşünebilirsiniz. Fakat çevrenizdeki kişiler sizin sebepsiz yere bu duruma geldiğinizi söylerse onları ciddiye almanızda fayda vardır.

Ayırma duası belirtileri incelenecek olursa ilişkilerde hiç tartışılmayacak sebeplerden dahi tartışma noktasına geldiğini ve bu tartışmaların hiçbir şekilde çözüme kavuşmadığı gözükür. Ayrıca kişi çok sevdiği bir kişiden anında soğuyacaktır.

Bu soğuma zaman geçtikçe yerini nefrete bırakacak hatta kişiler farklı ilişkiler içerisinde bile olacaktır. Kişiler eğer evliyse evlerine bile gitmek istemeyecek evli değillerse de birbirleriyle görüşmeyip sürekli mazeret arar hale geleceklerdir. Bu duanın belirtileri bunlardır ve oldukça etkili bir duadır. Bu duanın etkisinde olduğunu düşünürseniz iyi bir hoca yardımı almanız gerekecektir.

Kuvvetli Ayırma Duası

Ayırma duaları birçok kişi tarafından farklı nedenler ile talep edilen dalardır. Kimi zaman sevdiği kişiyi eşinden ayırmak için, kimi zaman kayınvalidelerin evlatlarıyla gelin ya da damatlarını ayırmak için kullandıkları dualara ayırma duaları denmektedir.

Medyum Saliha Hoca akla gelmeyecek kişilerin akla hayale sığmayacak durumlarda ayırma duası isteklerinde bulunabildiklerini ve her birinin de kendi haklı sebepleri olduğunu ifade etmektedir. Kuvvetli ayırma duası olarak kabul edilen bazı tılsımlar vardır ki medyum Saliha Hoca bunları kabala kitabından da faydalanarak uygulamaktadır. Ancak kuvvetli ayırma duası denildiği zaman bazen de kuvvetli ayırma büyüleri akla gelmektedir. Özünde aynıymış gibi gördünse de uygulamada ve hazırlamada çok değişik işlemler uygulanmaktadır.

Medyumlar aleminde ayırma duaları çok talep edildiği gibi bunları saçma sapan şekillerde pazarlama malzemesi yaban hokkabazlar da bulunmaktadır. Gerçek medyumlar asla insanların hayatlarını ya da yaptıklarını yargılamazlar. Medyum Saliha suyun her zaman akarak yolunu bulacağını ifade etmektedir. Kuvvetli ayırma duası işlemleri ayırma büyüleri ve çeşitli sırlı duaların da yazılmasında kullanılmaktadır.

Kuvvetli ayırma duası yapıldığında kimi kimden ayıracağınıza ve bunu kimin yaptıracağına göre özel işlemler yapılır. Medyum Saliha bu işlemleri danışanlarına en güzel şekilde tarif etmektedir. Bu güne kadar ayırma büyüleri ya da kuvvetli ayırma duası konusunda hocamızdan yardım alan herkes olumlu sonuçlar almıştır. Önemli olan tek konu talimatları çiğnememek ve sabretmektir.

Yorum Yap

Yorum Yap