1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Bağırsak Büyüsü

Bağırsak büyüsü hangi amaçla kullanılır? Bağırsak büyüleri kimler tarafından yapılmaktadır? Bağırsak büyüsü için hangi maddeler kullanılmaktadır? Bağırsak büyüsü kara büyü müdür? Bağırsak büyüleri ne maksatla yapılır? Sizlerden sıkça aldığımız bu ve benzeri soruları makalemizde değerli medyum Saliha Hoca yanıtladı. Merak ettiğiniz tüm bilgiler yazımızın devamında.


WhatsApp Saliha

Bağırsak büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü asla değildir ve mutlaka bu konuda uzman olan bir üstad tarafından uygulanması gerekir. Büyü yapmak yüksek bir ilim ve kapasite gerektiren zekaya sahip, eğitimli ve icazetli medyumlara has işlemlerdir. Buna mukabil olarak da medyum olmayan kişilerin yaptığı ya da yapmaya çalıştığı bir çok büyüler başlarına bela olmaktadır. Medyum Saliha Hoca, bu makalemizin de konusu olan bağırsak büyüsü hakkında özellikle böyle bir giriş yapılmasını uygun görmüştür.

Zira büyüler konusunda zarar göre insanların bir çoğu evde bağırsak büyüsü yapmak gibi işlere girişen kimselerdir. Bağırsak büyüsü gerek muhteviyatı gerekse de simyası yönünden olduğu kadar tılsım ve büyü yapma ritüelleri bakımından da oldukça karmaşık işlemlerdir. Hocamız bağırsak büyüsü konusunda danışanlarına ve kendisinden bilgi almak isteyen bir çok metafizik araştırmacısına önemli uyarı ve bilgiler vermektedir.

Bağırsak büyüsü nedir?

Bağırsak büyüleri özünde bağlama büyüsü olarak da kullanılan ancak bir çok amaca hizmet edebilen büyüler arasında yer alır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü olarak sıklıkla kullanılan bağırsak büyüsü internette dolaşan bir çok hurafe bilginin aksine kasaptan ya da kesilmiş ineklerden alınan bağırsaklar ile yapılmamaktadır. Bağırsak büyüsü elbette ki bir kara büyü çeşidi olarak bilinir. Bunun yanında bağırsak büyüsü işlemlerinde bağırsak kullanılmaktadır.

Ancak Medyum Saliha Hanım, bu kuvvetli büyüler arasında anılan bağırsak büyüsü işleminde kullanılan bağırsağın hangi, hayvanlardan alındığını ve hangi koşullarda alınması gerektiğini de özellikle ileriki kısımlarda açıklayacaktır. Aşk ve bağlama büyüsü olarak anılan bağırsak büyüsü hakkında merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyunuz.

Kedi bağırsağı ile büyü

Bağırsak büyüsü hakkında tüm merak edilenleri cevapladığımız bu makalemizde Medyum Saliha Hoca sizler için bazı ayrıntıları açıklamaya devam ediyor. Medyum Saliha Hoca, özellikle üstüne basarak vurguladığı bağırsak büyüsü yaparken kullanılan maddeler hakkında önemli bilgi sahibi medyumlardan biridir. Bağırsak büyüsü yaparken farklı hayvanların bağırsağı kullanılmaktadır. Ancak bu bağırsağın nasıl alınması gerektiği ve hangi hayvanın bağırsağı ile hangi bağırsak büyüsü yapılacağı ancak medyumun ilmi ile gizliliğini korur. Biz bu yazımızda da sizlere kedi bağırsağı ile büyü yapma konularına değinmek istiyoruz.

Kedi bağırsağı ile yapılan büyüler kara büyü sınıfına girmektedir. Kedi bağırsağı ile büyü yapmak için en başarılı medyumlar ile çalışmak adeta bir zorunluluktur. Kedi bağırsağı büyüsü yapmanın da belli başlı kuralları vardır. Bağırsağı alınacak kedi evvela kendi haline ölmesi gerekmektedir. Kesinlikle bir dış müdahale ile ölen ya da öldürülen kedinin bağırsağı ile ne bağlama büyüsü ne de aşk büyüsü asla yapılamaz. Kedi bağırsağı büyüsü yapılırken yapılan büyüye göre kedinin yaşı çok önemlidir. Kedi bağırsağı ile aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü yapılırken kendi kendine ölmüş yedi yaşındaki bir kedinin bağırsağı kullanılır. Kedi ve bir çok hayvanların yaşını hesaplamak için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Diğer bir yandan da kara büyü olarak kullanılan kedi bağırsağı ile büyü yöntemlerinde simyanın derinliklerine dalındığı da bir gerçektir.

Özel karışımlar ile hazırlanan mürekkepler ile sırlı dualar adeta kağıda oya gibi işlemekte ve tütsüler ile hazırlanmaktadır. Medyum Saliha Hanım sizlerin bir çok arzusuna uygun olacak şekilde hazırladığı büyüleri en harika sonuçlar alınacak haline getirmektedir. Kedi bağırsağı ile büyü ya da farklı bir yöntem ile yapılan hangi büyü olursa olsun mutlaka medyumların verdiği talimatlara uymak gerekmektedir.

Bağırsakla hangi büyüler yapılır?

Bağırsak büyüsü tarihi ve toplumsal açılardan incelendiğinde en eski kara büyüler arasında yer alır. Özellikle birbirinden uzak bir çok kıta ve ülkede benzer şekillerde uygulanması da bu büyünün tarihi sürecin en saf kalmış büyülerinden biri olduğunu işaret etmektedir. Medyum Saliha Hoca bağırsak büyüsü olarak adlandırılan işlemlerin hemen hemen her ülkede kullanıldığını söylemektedir. Akla ilk gelen soru ise bağırsakla hangi büyüler yapılır sorusudur. Bu sorunun cevabı da oldukça karanlıktır. Bağırsakla hangi büyüler yapılır sorusu öncelikle hangi bağırsakla hangi büyü şeklinde incelenmelidir.

Güney Amerika eski toplumlarında, Avrupa pagan kültürlerinde, mısır antik dönemlerinde, Afrika uygarlıklarında ve asya toplumlarında insan bağırsağı ile kara büyüler yapıldığı da biliniyor. Ancak günümüzde bağırsakla hangi büyüler yapılıyor konusuna eğildiğimizde karşımıza bağlama büyüleri çıkmaktadır. Tabi ki de bağlama büyüsü olarak kullanılan bağırsak büyüleri hem aşk büyüsü amaçlı hem de size kötülük yapan birisine zarar vermek amaçlı yapılabilir. Bağırsakla hangi büyüler yapılır sorusu çok geniş bir cevap ağına sahiptir. Zira ölüm büyüsü bile olarak tasarlanan bu büyü sayesinde insanların ölüm anına kadar tuvalet ihtiyaçlarını karşılayamadığı durumlarda olmaktadır.

Medyum Saliha hoca her halükarda bağırsak büyüsü bozma ve bağırsak büyüleri konusunda uzaman olan medyumlardan biridir. Özellikle de insanların bir büyü yaptırmadan önce her şeyi sormasını ya da buralardan okumasını tavsiye etmektedir. Sonrasında ise büyü bozma konusunda aceleci olmayı tavsiye etmektedir. Bağırsakla hangi büyüler yapılır sorusu çeşitlendirilebilse de en çok aşk büyüsü, iyi ya da kötü manada bağlama büyüleri, ölüm büyüsü ve kısmet kapama büyüleri yapıldığı gibi malınızı çalan ve zara veren, sizi dolandıran insanları bulmak için de bağırsak büyüsü yapılabilir.

Yorum Yap