1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bağlama büyüsü kaç günde etki eder? Bağlama büyüsü tesiri nasıldır? Bağlama büyüsü bozma işlemi nasıl yapılır? Bağlama büyüleri kesin tutan işlemler midir? Medyum Saliha Hoca bağlama büyüsü ile ilgili ne tür işlemler yapmaktadır? Bu yazıyı bağlama büyüsü ile ilgili merak ettiklerinize ayırdım. İyi okumalar.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu ile ilgili cevap bekleyen muhakkak ki binlerce insan bulunmaktadır. Çünkü bağlama büyüsü ile ilgili yapılan tüm çalışmaların bir derinliği olduğu kadar, insanların istek ve arzularını da yerine getirmeleri gibi bir durum söz konusudur. Birçok kimse sevdiği kişi ile birlikte olmak istese de bir türlü bunu başaramamakta ya da değişik engeller ile karşılaşmaktadır.

Bu durumda da bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap aramak için araştırmaya girişmektedir. Bir diğer konu ise insanlar eşlerinin evlerine olan düşkünlüklerini kaybetmeleri ve ya sevdiklerini kaybetme korkusu ile yüzleşmemek adına bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını aramaya yoğunlaşmaktadır. İnsanlar da Medyum Saliha Hocam siz bağlama büyüsü işlemlerini nasıl yapmaktasınız şeklinde sorular sorduklarında dolayı da kısaca bahsetmek doğru olacaktır. Bağlama büyüsü;

 • Öncelikle medyum tarafından sizden istenilen bir takım bilgiler doğru olarak verilmelidir.
 • Medyum verilen bilgiler ile bağlama büyüsü için gerekli olan yıldızname ya da yıldız haritasını çıkarmakta, buna uygun işlemler ile kişiler arasında yapılacak bağlama büyüsü işlemini tasarlamaktadır.
 • Bağlama büyüsü için büyü yaptıran kimselerin istekleri ve niyetlerinin kesinlikle sağlam olması gerekmektedir.
 • Daha sonraki süreçte büyü yapılması durumunda kişinin nefsi oyunlara gelmemesi ve talimatlara tam olarak uyması, sürece en büyük katkıyı sağlayacaktır.
 • Bağlama büyüsü nihayete erdiğinde de büyü yaptıran kimse niyetlerini korumaya devam etmelidir.
 • Bağlama büyüsü farklı yöntemler ve farklı maddeler kullanılarak niyete göre tasarlanan bir büyüdür.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder konusu çok ince ve dikkat ile okunması gereken bir meseledir. İnsanlar büyüyü hazır bir malzeme, hazır bir gıda ya da hazır bir çözüm olarak görmektedirler. Bu sebeple de bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuna kestirme ve belirli rakamlarda cevaplar aramaktadırlar. Fakat bu son derece yanlıştır. Çünkü büyünün tam olarak tutmasını ve görevini yerine getirmesini etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Bunlar da bir çok farklı kriteri peşinden getirmektedir. Bağlama büyüsü şu kadar günde tutar demek yanlıştır. Fakat tüm koşullar yerine getirildiğinde ve talimatlar harfiyen dinlendiğinde büyü yapıldığı andan itibaren etkisi dolaylı ve keskin olarak başlar. Ancak bunun herkese aynı etki etmediği ve kişiye özel bağlama büyüsü yazıldığı da gözlerden kaçırılmamalıdır. Bağlama

büyüsü kaç günde etki eder konusu hem çok önemli hem de insanların iyi kavraması gereken bir konudur. Bazı insanların özellikle de bir arada olmaları son derece zor bir meseledir. Bu sebeple de bağlama büyüsü son derece etkili ve gerekirse de kara büyü yöntemleri ile yapılması gerekmektedir. Bazen de bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabını etkileyen faktörlerin başında gelen konulardan birisi bağlama büyüsü yaptırdığınız kişide başka bir büyü, cin ya da yıldızları konusunda sıkıntılar olmasıdır. Medyum Saliha Hoca olarak tüm bunları aşmak elbette ki şahsıma bahşedilmiş bir ilim olmakla birlikte tüm bunların göz önünde bulundurulması bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabını peşinde getirecektir.

Bağlama Büyüsü Tesiri

Bağlama büyüsü tesiri, bağlama büyüsü yapılan insanların ilk andan itibaren girdikleri psikolojik, fiziksel ve ruhsal durumun analiz edimli hali olarak da ifade edilebilir. Bu sebeple de bağlama büyüsü tesiri konusunda bir çok kaynakta değişik ifadelere rastlamak mümkündür. Bir kişiye bakarak bağlama büyüsü tesiri konusunda konuşmak muhakkak ki haksızlık olabilir. Ancak herkes için yeterli sonuçları barındıran bir büyü olduğu da kesindir. Bağlama büyüsü yapıldığı takdirde değişik şekillerde etki edebilmektedir. Medyum Saliha Hoca olarak birkaç tanesini sıralamak gerekirse bağlama büyüsü tesiri;

 • Kişi bağlama büyüsü yaptıran kişiye sadakat ve büyük bir tutku ile bağlanmaktadır.
 • Bağlama büyüsü tesiri bazı kişilerde adeta taparcasına yüksek olabilmekte ve bu büyü ile düzeltilebilmekte ya da bu durumun ahvali belirlenebilmektedir.
 • Bağlama büyüsü yapıldığında büyü yapılan kimse sürekli yapanı düşünmeye başlamakta ve o neredeyse orada olmakta o ne seviyorsa onları sevmektedir.
 • Bağlama büyüsü tesiri büyü yapılırken sizlerin isteklerine binaen ayarlanabilmekte ve sizlerin hangi konuda nasıl bir partner istediğiniz şekillendirilebilmektedir.
 • Bağlama büyüsü sonunda kişiler kesinlikle robotlaşmaz, bizzat telkin edilen duygulara göre hayatlarını şekillendirirler.

Bağlama büyüsü tesiri bu yönden oldukça etkili ve doğru uygulama yapıldığında, medyumdan habersiz büyüyü etkileyecek değişik işlere girildiğinde ise doğacak olan sıkıntılardan kişilerin kendileri sorumludur. Bağlama büyüsü tesiri ile ilgili olarak yapılan çalışmalar doğru uygulamaların etkisinin tartışmasız olarak çok yüksek olduğunu göstermektedir. Bu sebeple de uzman medyumların talimatlarına uyularak yapılan işlemler bir sonuca bir nihayete ermesi mümkün olan işlemlerdir. Bağlama büyüsü tesiri ile ilgili olarak yapacağımız bir çok açıklamalar aslında insanların deneyimlerinden ziyade ilmi açıdan ne kadar sağlam bir büyü olduğu ile alakalıdır.

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama büyüsü bozma işlemi özünde bağlama büyüsünün klonu gibi düşünülebilir. Fakat burada işler biraz karmaşıklaşıyor desek pek de yanlış sayılmaz. Bağlama büyüsü bozma işleminde dikkat edilecek çok fazla mesele vardır. Çünkü herhangi bir büyü bozma işleminde bile yapılacak olan en küçük hata her şeyin terse gitmesine sebebiyet verecektir. Bağlama büyüsü bozma işlemlerinde uzman bir medyum ile çalışılmasının en büyük faydası ise büyüyü sağlayan cinlerin şerrinden sakınmak saldırılarından kaçınmak için gereklidir. Çünkü bağlama büyüsü bozma işlemi için bu büyüyü kimin yaptığı, ne maksatla yaptığı, nerede ve hangi döngüde yaptığı gibi bilgilerin elimizde olması gerekmektedir. Medyum Saliha Hoca olarak bağlama büyüsü bozma konusunun çok ayrıntılı bir durum olduğunu ifade etmeliyim.

Çünkü insanlar büyü bozma işlemlerini çok kolay ve hemen oldu bittiye getirilecek bir mesele sandıklarından dolayı çok yanılmaktadırlar. Halbuki örnek verecek olursak üç günde yapılan bir büyü için büyü bozma ritüelleri bir haftayı bile geçebilir. İşte bu sebepten dolayı kimim, hangi yöntemle ve nerede bu büyüyü yaptığı biz medyumlar için çok önemlidir. Bağlama büyüsü bozma konusunun en önemli taraflarından birisi de bu büyüyü bozduran kişinin yine yaptıran kişi olup olmamasıdır. Bağlama büyüsü bozma hususunda büyü yaptıran kişinin niyetinin değişmesi demek cinlerin azat edilmesi ve serbest kalması manasına da gelir. O halde bu fikir oluştuğunda kesinlikle şahsıma ya da uzman bir medyuma ulaşarak çareler aramak en doğru karar olacaktır. Bağlama büyüsü bozma ve diğer bir çok büyü bozma işlemlerinde belli başlı kriterler olmakla birlikte, büyünün hangi yöntem ve materyaller ile yapıldığı tespit edilmeden kesinlikle hata payı da çok yüksek olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap