1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Bağlama Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir diyenler için bu makaleyi hazırlıyorum. Sizin için bu soruyu cevaplıyoruz. Daima farklı konularda sorun yaşayan insanların tercih ettiği büyülerle birlikte, yaşadığınız problemlerin tarzı veya sizlere verdiği ne kadar fazla olursa olsun, kesin olarak doğru ve olumlu sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır.

bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü hemen herkesin araştırdığı bir konu. Evlenenlerin genel problemleri arasında olan, belli bir zamandan sonra sorun yaşamak ve problemlerle karşılaşma konuşunda en iyiye erişebilmek için, bağlama büyüsü tercihleriniz arasında olabilir.

İnsanların sevdiklerini kendilerine bağlamaları veya evine gelmeyen eşleri evinize bağlamak için başvuracağınız bu büyüyle birlikte, hayatınızın eskisinden daha güzel, daha etkili ve daha mükemmel olduğunu da görebilirsiniz.

Bu gibi zamanlarda doğru bir sonuca erişmek ve kesin bir deneyim kazanma konusunda problem yaşamamak için doğru medyumlarla iletişime geçmekte oldukça önemlidir. Çünkü yapılması zor olan ve tutması konusunda problem yaşayabileceğiniz bu büyüde, istediğiniz başarıyı elde etmeniz zorlaşabilir. Bağlama büyüsü yapı olarak ak büyüler arasında yer almaktadır. Çünkü iyi bir niyet besleyerek sevdiğiniz insanların sizlere bağlanmasını, zaten evli olduğunuz kişilerin evine daha fazla bağlı kalmasını amaçlarsınız. Ancak işin içine irade kontrolü girdiği için ak büyülerden çıkarak, farklı bir incelemeye tabii olabilir.

Bağlama Büyüsü Etkileri

İstediğiniz her konudaki büyüleri kesintisiz olarak sizlere sunabilecek yeterlilikte olan ve doğru bir deneyim yaşamanızı kolaylaştıracak farklı bir medyum hizmetinden yararlanmak için ise; tercihlerinizi yurt içinde hizmet veren Medyum Saliha Hanım Hoca’dan yana kullanabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü seçeneklerine ulaşabilmenizi ve problem yaşamadan mutlu olmanızı sağlayacak olan Saliha Hoca, sizleri en iyi şekilde dinleyerek ihtiyaç olursa farklı bir seçim yapmanız konusunda da yanınızda olacak ve yönlendirecektir. Hem sahip olduğu yeterlilik, hem de bilgi birikimi sayesinde problem yaşamanızın önüne geçecek olan medyum, konu ne olursa olsun mutluluk söz konusu ise; gerçekten sizlere destek olacaktır. Çünkü medyumluk eğitimleri sonucunda doğru bir karar alma mekanizması ve mükemmele erişme şansını sunması sayesinde, isteklerinizi elde etmeniz sağlanacaktır.

Bağlama Büyüsü Hocası

İnsanların her zaman başvurabilecekleri ancak kesin etki alabilmek için bazı gereksinimlerin olması gerektiği bağlama büyüsü amaç olarak olumlu bir isteğe hizmet etmektedir. Bu büyüyle birlikte, sevgilinizi veya eşinizi kendinize veya evinize bağlamak için kullanılmaktadır. Bu büyüyle birlikte, ihtiyaç duyduğunuz en iyi birlikteliklere erişebilir, amacını doğru şekilde kullandığınız zamanlarda kocanızla daha mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Hayatınızdaki her türlü sorunun üstesinden gelmenizi sağlayabileceği gibi; aradığınız en iyi deneyime erişme şansını da elde edebilirsiniz. Büyü konusundaki çekingenliğinizi bir kenara bırakarak ailenizin korunmasını ve mutlu olmanızı sağlayabileceğiniz gibi; istediğiniz mükemmelliğe erişmenin farkını hissetmeniz de uygun olacaktır. Profesyonel olarak yapılacak bağlama büyüsü gerçekten tutmasının önünde bir engel olmadığı zamanlarda doğru fırsatlara erişme fırsatını sizlere sunarken; aradığınız en başarılı deneyimlere de erişmeniz konusunda destekçiniz olacaktır.

En önemli büyülerden olan ve direkt mutluluğu etki eden farklılığıyla ön plana çıkan büyüyü yaptırmak için ise; her zaman güvenebileceğiniz, sizleri yarı yolda bırakmayacak ve alanında uzman olan bir medyuma erişmeniz gerekmektedir. Hayatını büyü bilimlerine adamış olan ve istediğiniz mükemmelliğe erişebilmenizi sağlayan medyumlar arasında olan Medyum Saliha Hoca sayesinde doğru bir deneyime erişme şansınız artacaktır.

Her zaman sizlere aradığınız büyü yapma ve bozma hizmetlerini verecek olması, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en doğru zamanda alabilmenizi sağlaması ve profesyonel çözümlere erişmenizi sağlayan medyum, bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz zamanlarda sorun yaşatmayacak bir hizmet verecektir. Randevu alarak en iyi fırsatlara erişmeniz sağlanırken, isteklerinizin yerinde kararlarla desteklenmesini de elde edeceğiniz gibi; problem yaşamamanız konusunda en iyi değerlere erişebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Bozma

İstem dışı olarak farklı insanların sizlere yaptırabilmesine de uygun olan bağlama büyüsü bozma işlemi içinde yine kaliteli bir medyum bulmanız avantajınıza olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz en iyi deneyimleri ve problemsiz yapıyı elde edebilmeniz için sunulacak avantajlar sayesinde, Medyum Saliha Hanım Hoca bu konudaki en iyi hizmetleri sizlere verecektir. İstediğiniz zamanlarda üzerinizde veya sevdiklerinizin üzerinde herhangi bir büyü etkisi var mı bunu öğrenebilir, daha sonra büyü bozma hizmeti alabilirsiniz. Yapılması kadar bozulması da zor olan bu büyü sayesinde, normal olarak yaşantınıza devam edebilir, bozulacak etkilerden de kısa sürede kurtulma fırsatına erişebilirsiniz.

Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ak büyüler arasında yer alan ve iyi niyet içeren büyü olarak bilinen bağlanma büyüleri genellikle aile içerisinde iletişim problemi yaşayan, aile olmalarına rağmen kopuk hayatlar yaşayan aileler için uygulanan bir büyüdür.

Ancak her ne kadar iyi niyet içeren bir büyü olsana ilim ehli kişiler tarafında yapılmadığında kötü ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Bu bağlamda bağlanma büyüleri nasıl yapılır sorusunun en net cevabı aslında ilim ehli ve deneyimli kişiler tarafından yapılır şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Bağlama büyüleri ile eşler arasındaki soğukluk sorunlarına çözüm getirilmektedir. Ayrıca bu iyi niyetli büyü ile ebeveynler ve çocuklar arasındaki kopuk ilişkilerde çözüme kavuşmaktadır.

Nasıl bağlama yapılır sorusunun içerisinde yer alan cevaplar için aslında kimler üzerinde etkili olduğu da yer almaktadır. Bu yüzden özellikle dönemin ergenleri ile aileler arasında yaşanan gerilim ve stresler bağlanma büyüsü ile azaltılmaktadır. Hatta bu geçiş süreci çok daha rahat atlatılamaktadır ve bundan sonrası için aile ilişkileri daha kuvvetlenmektedir. Bağlanma büyüleri nasıldır sorusuna yanıt olacak bir diğer cevap ise bu büyünün etkisinin gösterebilmesi için önünde her hangi bir engelin olmamasıdır. Büyünün karşısında duran engel ise kötü niyetle yapılmış bir başka büyü olabilir. Böyle bir durumda öncelikle işin ehli tarafından büyü bozulmalı sonrasında da bağlama büyüsü yapılmalıdır.

Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü sevdiğiniz insanı kendinize bağlamanın en garantili yöntemidir. Bağlama büyüsü bir aşk büyüsü çeşididir. Bu büyü hem evli insanların evliliklerindeki sorunları çözmeleri için hem de bir birlikteliği olan iki insan arasındaki sevgi bağının güçlenmesi için yapılabilir. Uzun süreli birlikteliklerde zamanla iki insan arasındaki duygusal bağlar kopabilir, çiftin arasına mesafeler girebilir. Bu mesafeleri kapatmak ve eski güzel zamanlara dönmek için bağlama büyüsüne başvurulabilir. Bağlama büyüsü ayrılmış çiftlerin tekrar bir araya gelmeleri için de yapılabilir.  Bağlama büyüsü sadece bir ilişki içinde olanlar için bir yöntem değildir. Beraberliği olmayan ama birisini kendisine bağlamak isteyen herkesin düşünmesi ve araştırması gereken bir çaredir.

Türk toplumunda görücü usulü evlenme geleneği vardır. Bu şekilde yapılan evliliklerde evlenecek olan kadın ve erkek birbirlerini iyice tanımadan ve dolayısıyla birbirlerine bağlanmadan evlenirler.  Böyle bir evlilikte ilerleyen zamanlarda erkeğin ya da kadının veya her ikisinin gözü başkalarını görmeye başlayabilir. Birbirini sevmeden, aşk yaşamadan evlenen insanların yaptığı bir evlilikte bu beklenen sondur. Böyle bir durumda kişi evliliğini devam ettirmek, yuvasını kurtarmak istiyorsa bağlama büyüsü yaptırabilir.  Bağlama büyüsünün birçok çeşidi vardır. Bağlama büyüsü çok pahalı bir büyü çeşidi olmaması sebebiyle en çok tercih edilen çözümlerden biridir. Bu büyüyü yaptırmak için çeşitli malzemeler gerekir ve bu malzemeler büyüyü yaptıracak kişiye ve yapacak medyuma göre farklılık gösterebilir.

Bağlama Büyüsü Tarifi

Bağlama büyüsü genelde kişilerin eşini, bir erkeği ya da herhangi birisini kendine bağlamak için yapılan büyü çeşididir. Burada size bağlama büyüsünün nasıl yapılacağından, nasıl bozulacağından ve bu büyünün ne olduğundan bahsedeceğiz. Dolayısıyla bir bağlama büyüsünün nasıl yapıldığını, size veya eşinize yapıldıysa bunu nasıl anlayacağınızı, bu büyünün belirtilerinin nasıl olduğunu, ne şekilde meydana geldiğini, eşini veya sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak üzere ne tür tılsım ve muska çeşitlerinin neler olduğunu öğrenebileceğiniz en iyi yer ve en iyi kişi medyum Saliha’dır.

İş yerinizden ya da çevrenizden bir tanıdığınıza, sürekli gördüğünüz birine karşı ilgi duymaya başladınız. Ardından da bu kişi ile nasıl tanışacağınızı oturup kara kara düşünmeye başladınız. Bu durumda yapmanız gereken medyum Saliha’ya gidip bağlama büyüsü yaptırabilir ve sevdiğiniz kişiyle kolayca konuşabilirsiniz. Sevdiklerinize kolay yoldan ulaşabilmeniz için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum Saliha bağlama büyüsü konusunda oldukça başarılı ve hızlı sonuç alabilen bir medyumdur. Siz de onu ziyaret edebilir ve bu konuda ondan destek alabilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü hem pozitif gelişmeleri devreye sokmak için hem de negatif gelişmeleri durdurmak için kullanılan bir büyüdür. Bu büyüde kişi kendisini rahatsız eden ya da kendisi için olumsuz konuşan kişilerin dillerinin bağlanmasını sağlayabilir. Örneğin evlenmek istediği kişiye sürekli kendisini kötüleyen bir kadının dilinin bağlanması için dua etmesi onun için evliliğinin kapılarını açacaktır. Ya da iş yerinde sürekli olarak kendisine kötü konuşan patronu için dil bağlama büyüsü  yapan birisi bu baskıdan kısa bir süre sonra kurtulacaktır.

Dil bağlama büyüsü ile kişile sadece başkaları için değil aynı zamanda da kendisi için bir çözüm yolu bulabilir. Özellikle tikli hastalar ve yalan söyleme hastalığı bulunan kişiler bu büyü ile esas amaçlarına niyet ettikleri takdirde rahatsızlıklarına dair çözüme kavuşacaklardır.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

u büyü için öncelikle büyüyü yazması istenen hocaya durumun ne olduğu ne için yazılması istendiği açık açık söylenir. Sonrasında ilim ehli hoca bu niyet üzerine harekete geçerek dil bağlama büyüsü hazırlar. Hocanın tarif ettiği okuma adedine göre ve yine hocanın tarif ettiği şekilde büyü sürekli olarak okunur. Dil bağlama büyüsü bu noktanın yaşanılan sıkıntının zorluğunan göre tekrar gerektirebilir. Örneğin dil bağlanma duası bazı durumlarda 7 gün boyunca bir kez okunması gerekir, bazı durumlarda ise 15 gün boyunca günde 5 defa okunması gerekebilir. Bu ritüeli ve sayıyı size ilim ehli olan hoca tarif edecektir. Aksi takdirde verilen ritüellere uyulmadan öylesine edilen bir dil bağlama büyüsü tesir etmeyecektir.

Kişinin niyetine aynı zamanda inancı da eşlik etmek zorundadır. Kişi hocanın yazmış olduğu dil bağlama büyüsüne gönülden inanmıyor ise duanın tesiri olmaz. Ancak kişi talep ettiği duaya içten bir inanış ile bağlı ise duası kısa sürede etki edecektir ve belirtielrini de göstermeye başlayacaktır.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir?

Sizin işinizin karşınızdaki şahsın ağzından çıkan tek bir kelimeye bağlı olduğu her türlü durumda dil bağlama büyüsü kullanılabilir. Örneğin mahkeme karşısında hakimin karar vermesini beklerken olumsuz bir karar vermesin diye okunur. Halk arasında kısaca ‘ Allahümme ya Vedud elini bağla dilini tut.’ Olarak da tabir edilen bu dua da dil bağlanmasındaki esas amaç kişinin duymayı istemediği şeylerin söylenmesini engellemektir. Aksi takdirde dil bağlama büyüsü ile kimse dilsiz kalmaz ya da konuşma yetisini birden bire kaybetmez.

Başka bir örnek üzerinden daha gidecek olursak kız isteme merasiminde babanın kızını vermesi için de yine aynı şekilde dil bağlama duası okunabilir. Burada tekrar belirtmekte fayda var dil bağlama duası bu noktada babanın ‘vermiyorum’ demesini engellemek niyeti ile okunmaktadır. Ayrıca eğitim hayatı ve iş dünyasında da sıkça kullanılabilir. Örneğin mülakatı geçerse memuriyete atanacak birisi dil bağlama büyüsü ile mülakattan olumsuz yanıt çıkmasını engelleyebilir. Eğitim içi ise yüksek lisansını bitirmek üzere olan birisi hocasının olumsuz bir yanıt vermesini engellemek için dil bağlama duası okuyabilir. Dil bağlama büyüsü anlık durumlar için yapılabildiği gibi bir süreç için de yapılabilir.

Bağlama büyüsü, adından anlaşılacağı gibi sevdiğini kendine bağlamak, sevdiğinin yanından ayrılmaması için yapılan bir duadır. Özellikle evliliklerde, zamanla azalan sevgi, monotonlaşan hayat ile birlikte eşler arasındaki bağ zayıflayabilir. Eşler arasındaki bu bağı tekrardan kuvvetlendirmek için bağlama büyüsü oldukça etkili bir yöntemdir.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bazı büyüler yapılışı itibarıyla özel dualardır. Sevgiliyi bağlama büyüsü de bu özel büyülerdendir. İnsan tabi ki kendi kendine de bunu için büyü yapabilir ama ilim sahibi ve manevi gücü yüksek olan kişilerin edeceği büyülerin başarılı olma olasılığı çok daha yüksektir. Günümüzde bağlama büyüsünü en etkili şekilde yapan Medyum Saliha, birçok insana bu konuda yardımcı olmuştur. İnsanların çeşitli dertlerine derman olan, sıkıntılarından kurtulmasına vesile olan Medyum Saliha Hanım, bağlama büyüsü ile birçok evliliği kurtarmış, birçok insanı sevdiğine kavuşturmuştur.

Bağlama büyüsü, sevdiğini kendine bağlamak isteyen herkes tarafından istenebilir. Gözü dışarıda olan sevgili için, nişan attığın kişinin geri dönmesi için, soğuk olan ve hatta boşanma aşamasında olan için, Medyum Saliha’dan bağlama büyüsü istenebilir. Medyum Saliha daha önce defalarca evlilikler kurtarmış, sevgili ve nişanlıların yuva kurup, mutlu olmalarına vesile olmuştur. Bağlama büyüsü için başvurabileceğiniz, en iyi kişidir ve gelen herkes daha öncekiler gibi istediği sonuçları alacaktır.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtilerini bilmek ve olası bir durumda fark etmek faydanıza olacaktır. Bağlama büyüsü doğru kişi için yapıldığında iyi bir büyüdür ve hayırlı bir büyüdür. Ama biri sizin sevdiğiniz, nişanlınız ve hatta eşiniz içinde bu duayı yapabilir. Sevdiğinizi, eşinizi kendine bağlayarak onu sizden alabilir. Bu sebeple, bağlama büyüsü ya da büyüsünden şüphe ederseniz, Medyum Saliha’ya durumu anlatarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bağlanma büyüsü size ya da sevdiğinize veya eşinize yapılabilir. Belirtileri bilip, takip ederseniz, mutluluğunuzu kimsenin çalmasına izin vermezsiniz.

 • Bir kişiye birden ilgi duymaya başlar. Hep o kişiyi düşünür, o kişi hakkında konuşmaya başlar.
 • Geceleri uyuyamaz. Kâbuslar görür. Kendisine bağlayan kişi rüyalarına girer.
 • Kişi bağlandığı kişiden ayrı kalamaz, her fırsat yanında olmak ister.
 • Yanında olamazsa dahi her an onla konuşmaya ya da günümüz şartlarıyla mesajlaşmaya çalışır.
 • Evli ise evde durmamaya, hep bahane uydurup o kişiye gitmeye çalışır. Çok uzun süre kendisine ulaşılamaz.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü basit bir aşk büyüsünden ibaret değildir. Kimi zaman içerisine aik büyüsü de girse büyü tesiri altında olacak kişiye özel olarak hazırlanan büyülerdir. Bu yüzden Medyum Saliha hoca bağlama büyüsü yapmadan önce hedef kişinin isminden ebcet hesabı yapar, karakter analizi çıkartır ve buna bağlı olarak bir büyü yapar. Bu noktada kişiye yapılana basit bir aşk büyüsü yeterli gelmeyebilir.

Örneğin erkek aşk büyüsü ile kadına aşık olabilir ancak her defasında kadını aldatabilir. Ya da aşık olduğu kadının yanında durmaya bilir. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca hedefteki kişinin öncelikle bağlanma sorununu çözer. Bu sorun kimi zaman kişinin bir başka büyünün tesiri altında olmasından kaynaklanıyordur kimi zaman ise gerçekten de kişinin karakterinden kaynaklanıyordur. Negatif büyüden kaynaklı ise önce büyü çözülür. Ancak kişinin karakterinden kaynaklı ise kişiye özel bir bağlama büyüsü yapılır.

Erkeği kendine bağlama büyüsü her zaman bekar bir erkek için yapılması istenen bir büyü değildir. Evli erkekler için de bağlama büyüsü talep eden kişiler öncelikle kişinin diğer eşten ve ailesinden soğutulması gerektiğini bilmelidir. Aksi takdirde kişi her iki tarafa da bağlı olur. Medyum Saliha hoca kendisine böyle bir talep ile gelen kişiler için öncelikle soğutma büyüsü yapmaktadır ve hemen akabinde de bağlama büyüsü yaparak sonuçların bir hafta içerisinde ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Erkekliği Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyülerinin kara büyü çeşitlerinden olan erkekliği bağlama büyüsü şamanizmden kalma bir büyü çeşididir. Bu yüzden medyum Saliha hoca erkeklik bağlama gibi temel yaratılışta var olan bir işlevi kesmenin kolay olmadığını bunun için kişinin bedenine, hormonlarına hakim olmak gerektiğini belirtmektedir. Böyle bir durumda kişinin bedenini yöneten ve kontrol eden pozitif güçler büyüyü yapan kişinin emri ile yerine negatif güçlere bırakırlar. Böylece beden kontrolü negatif güçlerin eline geçer ve erkek iktidar problemi yaşamaya başlar.

Erkekliği bağlama büyülerini kimi zaman hedef kişinin düşmanları talep edebilir kimi zaman ise en yakını yani karısı talep edebilir. Böyle bir durumda büyüyü yaptırmak isteyen kişinin esas amacı sorulur. Yani erkeklik bağlaması ile kişinin diğer kadınlara olan ilgisi mi kesilmek isteniyor yoksa karısı da dahil olmak üzere bütün kadınlara olan ilgisi mi kesilmek isteniyor. Medyum Saliha hoca her iki talep içinde farklı çalışmaların gerektiğini belirtmektedir.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bağlama büyüsü de dahil olmak üzere bütün büyüler sıradan kişilerin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü büyü ehli olmak için seçilmiş olmak gerekir ve seçilmiş olduktan sonra tılsımları ve ritüelleri bilmek gerekir. Bu yüzden verilen tarifler ile evde büyü yaptıklarını iddia edenler aslında sadece taklit etmekten uzağa gidememektedirler. Medyum Saliha hoca burada önemli olan noktanın tılsımların kimin dilinden çıktığı olduğunu belirmektedir. Evde bağlama büyüsü yapılması için ancak kendisinin büyüyü talep eden kişinin kendisinin yönlendirmesi ile evde ritüeller gerçekleştirmesi ile olduğunun da altını çizmektedir.

Evde bağlama büyüsü için medyum Saliha hoca eş zamanlı olarak çalışılması gerektiğni belirtmektedir. Kendisi gibi büyüyü yaparken danışanında kendisinin söylediği ritüelleri evde yapması gerektiğini belirtmektedir. Medyum Saliha hocanın belirttiği zamanda ve belirttiği şekilde yapılan ritüeller tamamlandığında medyum Saliha hoca da büyüyü tamamlamış olacaktır.

Evde bağlama büyüsü yapılması için aynı zamanda büyünü türünün de önemlidir. Böyle bir durumda kişinin herhangi bir ritüeller yapması gerektirmeyen bağlama büyüleri için medyum Saliha hoca tek başına çalışmaktadır. Ancak elbette ki bu büyüler öylesine tercih edilmez. Medyum Saliha hoca yapılacak olan bağlama büyüsünü tercih ederken hedef kişinin ve büyüyü talep eden kişinin ebcet hesabını yapar. Onlar için en etkili büyü bulur ve ona göre yapar. Son olarak ise evde bağlama büyüsü için sonuç almak isteyenler ve en kısa sürede sonuç almak isteyenler muhakkak medyum Saliha hocadan yardım almalıdırlar ve büyünün verimini almaya başlamalıdırlar.

Bağlama büyüsü hem erkeklerin hem kadınların hem de çocukların evlerine ve hanelerine bağlanmasını sağlar. Bağlama büyüsü ile kişiler kötü alışkanlıkları ve kötü arkadaşlıklarına son verir. Bununla birlikte de kendilerini sevenlere bağlanırlar. Söz dinledikleri kişiler kendisinin kötülüğünü isteyen değil kendisinin iyiliğini isteyen kişiler olur. Bağlama büyüsü ile hem aile içi sevgi ve muhabbet artar hem de aile yapısı kötü etkenlere karşı kendisini korumaya alır.

Bağlama büyüsü genellikle eşler için talep edilen bir büyüdür. Eşinin eve gelmemesinden şikayet edenler, başka kadınlara gittiğinden şikayet edenler, annesinin evinden çıkmamasından şikayet edenler bağlama büyüsü ile eşlerini kendilerine ve evlerine bağlayabilirler. Bağlama büyüsü ile sadece erkekler evlerine ve hanelerine bağlanmazlar. Bağlama büyüsü ile kadınlarda evlerine ve eşlerine bağlanabilirler. Ayrıca kadınların sürekli olarak arkadaş sözü dinleyerek eşi ile kavga etmesi de bağlama büyüsü ile son bulur. Bu büyü hem çiftlere tek taraflı olarak uygulanabilir hem de çift taraflı uygulanabilir. Kısaca bağlama büyüsü hem kadına hem de erkeğe aynı anda yapılabilir. Böylece etkisi daha şiddetli hissedilir.

Bağlama Büyüsü ile Eve Nasıl Bağlanır?

Bağlama büyüsü ile çocuklarının evlerine bağlı olmasını isteyen anne babalar hem ergen çocukları için hem küçük yaştaki çocukları için hem de yetişkin çocukları için bağlama büyüsü talep edebilirler. Bağlama büyüsü ile evlenip evden giden çocuğun kendisine ilgi göstermediğini düşünen anne babalar çocuklarının yeniden kendilerine bağlı olmalarını sağlayabilirler.

Bağlama büyüsü özellikle ergenlik dönemide kötü arkadaşlık eden çocuklar üzerinde çok etkilidir. Bağlama büyüsü ile ergenlik döneminde karşılaşılan bütün sorunlar ortadan kalkar. Çocuk evine, ailesine ve derslerine bağlı bir çocuk olarak bu süreci sıkıntısız geçirir. Bununla birlikte sürekli olarak evden kaçan çocuklar için de etkili olan bağlama büyüsü kısa süre içerisinde ailenin karakol karakol dolaşmasına son verir. Bağlama büyüsü küçük yaştaki çocuklarda da etkilidir. Annesini emmeyen, annesinin kucağını istemeyen çocuklar için tesirli bir büyüdür. Bu büyü ile çocuk bakıcısına değil annesine bağlanır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü belki de büyüler arasında en çok tercih edilen büyü çeşididir.  Genellikle ilişkiler için kullanılan bağlama büyüsü farklı nedenlerden dolayı kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse bağlama büyüsü çeşitleri incelendiği zaman bunlardan birisi dil bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü insan çok çeşitli sebeplerden dolayı kullanabilir. Örneğin iş hayatında sıkıntıları var ise ve bu sıkıntılardan dolayı işten çıkma gibi bir durumu var ise dil bağlama büyüsüyle beraber patronun ona kötü bir şey söyleme ihtimalini ortadan kaldırabilir.

Yani bu büyüyü kime yaparsanız o kişi size herhangi bir kötü bir şey söyleyemeyecek ve ondan duymamak istediğiniz şeyleri duymamış olacaksınız. Yine de bu bağlama büyüsü en çok ilişkilerde kullanılılır. Örneğin evli bir çiftte evin erkeği eve uğramıyor ve dışarıda çok vakit harcıyor ise ona eve bağlama büyüsü yaparak evine bağlı bir erkek olmasını sağlayabilirsiniz. Karşılıksız bir aşk yaşıyorsanız ve bu aşktan karşılık almak istiyorsanız da bağlama büyüsü yaparak bu imkansız aşkı imkanlı hale getirebilirsiniz.

********

Medyum Saliha Hoca, bağlama büyüsü hakkında derin bir ilim sahibidir. Büyü denilen gizemin tüm muhteviyatına hakim olan Medyum Saliha, yıllardan beridir büyü konusunda insanların tüm dertlerini çözmektedir. Hocamızdan aldığımız bilgiler ile bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü hakkında bilgiler vereceğiz. Bunun yanında sizlerin de bir çok sorusunun cevabı yerini bulacak. Makalemize konu olan bağlama büyüsünün aşk büyüsü ile olan bağlantısı ve ak büyü mü yoksa kara büyü mü olduğu hakkındaki konulara da açıklık getireceğiz.

Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü medyumların bu konudaki ihtiyaçlara cevap verebilmek için en çok kullandıkları büyülerdir. Medyum Saliha Hoca da yıllardır insanların ilişkilerindeki problemlere yardımcı olabilmek adına bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi büyüler yapmaktadır. Bağlama büyüleri genel itibarı ile ak büyülerden görülse de bazı durumlarda kara büyü olarak da kullanıldığı olmaktadır. Eşler arasında ve sevgililer arasındaki sorunlar, yakın arkadaşların arasındaki sorunlar ve evlatlar ile aileler arasındaki sorunlar ak büyü yöntemi ile çözülebilirken bunların dışındakiler de bağlama büyüleri kara büyü yöntemi kullanılarak çözülmektedir.

Medyum Saliha Hanım, yaptığı bağlama büyüleri sayesinde oldukça itibar gören bir medyumdur. Bir çok kişinin aşık olduğu kişiyi kendisine bağlamasına vesile olmuştur. Bunun haricinde mesela bir bayan eşinin erkeklik organını başka kadınlara karşı bağlatabildiği büyüler de yapılmaktadır. Bu tarz bağlama büyüleri çapkın erkekler açısından kabus olsa da hanımlar açısından huzur vericidir. Bağlama büyüleri yapımı çok zor ve diğer büyüler gibi doğa üstü güçlerden yardım alınan ve cinlerden de faydalanılan büyülerdir.

Büyü yapılırken bu tarz varlıklardan yardım alınmasının sebebi o varlıkların gücü değildir. Medyum Saliha hanım zaten kadim büyünün tüm güçlerine sahip olduğu aşikardır. Burada maksat büyülerin tılsımlar ve bir takım telkinler için kullanılmalarıdır. Sizler de hiç çekinmeden hocamıza ulaşarak istediğiniz bağlama büyüsünü ya da başka bir büyüyü yaptırarak sonuçlarına şahit olabilirisiniz.

Bağlanma Büyüsü Tesiri

Bağlanma büyüsü tesiri anlatmakla bitmeyecek derecede mükemmeldir. Medyum Saliha Hoca her çeşit büyü konusunda oldukça derin bir bilgiye vakıf olduğu için çok farklı kişilerin sorunlarını çözmede uzmandır. Bunların içinde en çok tercih edilenlerden birisi de bağlanma büyüsü ya da bağlama büyüsü olarak bilinen büyülerdir. İnsanların en merak ettikleri konuların başında ise bağlama büyülerinin ne kadar tesirli olduğu gelmektedir. Bağlanma büyüsü tesiri ölçülebilir bir kaide olmasa da kişiye istediğini fazlaca verecek olan bir ayardadır. Ne eksik ne fazla, daha doğrusu kararında denilebilecek şekilde yapılması mümkündür.

Bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü en çok istenilen ve gönül işlerinin halledilmesi konusunda yardımından faydalanılan büyülerdendir. Bunun için bir çok kişi Medyum Saliha Hanım’ın bilgeliğinden ve büyü bilgisinden faydalanmak adına sıraya girmektedir. Burada en önemli konu ise sevgili hocamızın işinin vaktinden çok olmasıdır. Tüm yoğunluğuna rağmen gerekli gördüğü durumlarda acil konulara öncelik vererek herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İki gönlü birleştirmek için elinden geleni yapan hocamız sayesinde günümüzde bir çok yuva kurulmuştur. Bir çok aşk yuvası güneş gibi parlamaktadır. Medyum Saliha Hocanın yaptığı bağlama büyüsü çok tesirli bir büyüdür. Yapıldığı andan itibaren yaptıran kişi hocamızın talimatlarına uyduğu sürece kesin bir şekilde etkisi görülmeye başlamakta ve inanılması güç bir şekilde sonuç vermektedir. Kesin tesirli bağlama büyüleri yaptırmak adına sizler de Medyum Saliha hocamıza ulaşarak bilgi alabilirisiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (58)

 1. Eski eşim ile ekonomik sorunlardan dolayı ayrıldık. Hata mı kabul ediyorum bütün suç bendeydi. Şimdi çok pişmanım ama eşim barışmak istemiyor. Bağlama büyüsü yaptırsak işe yarayabilir mi?

 2. Sayenizde evi otel gibi kullanan kocam, şimdi işten çıktığı gibi kahveye falan uğramadan direkt eve geliyor. Gerçekten de bu büyüyü yaptırırken içimde bir nebze de olsa şüphe vardı. Çok teşekkür ediyorum size

 3. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum hocam, fakat aklıma takılan bir soru var. Ben bunu sürekli şehir dışına çıkan eşim için yaptırmayı düşünüyorum. Bu büyüyü belli bir zaman içerisinde yenilemek gerekiyor mu yoksa bir kere yaptıktan sonra ömür boyumu geçerli?

 4. Uzun zamandır bir kız ile birlikteyim. Kendisi çok iyi niyetli ve rahat yetiştirilmiş. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum. Malum kimin ne yapacağı maalesef belli değil. Buna uygun bir büyü var mıdır?

 5. Erkek kardeşim evli ve 2 çocuk babası… Evlendikten sonra belki durulur diye düşündük ama nafile. Halen aklı dışarıda ve bu huyu ailesininde huzurunu kaçırıyor. Eşi bugün bana artık dayanamayacağını söyleyince, size de bir danışayım dedim.

 6. 10 ay önce

  Hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz? Bunun için ne gibi şeyler gerekiyor? Kocamın beni aldattığını düşünüyorum çünkü hal ve hareketleri çok değişmeye başladı. Telefonuna şifre koymalar, akşam eve geç gelmeler falan, bunun gibi birçok şey var.

 7. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bunu eşim için değil de büyük oğlum için düşünüyorum. Kendisi sürekli dışarılarda ve garip garip arkadaşları ile buluşuyor. Geceleri saat 3-4 de eve geliyor. Bunun sonu iyi değil. Bu yüzden bağlama büyüsü etkili olabilir diye düşündüm.

 8. Uzaktan akrabamız olan bir kızı çok seviyorum. Fakat kendisine laf arasında böyle bir şey olabilir mi diye sordum, kesinlikle akrabam ile birlikte olmam gibilerinden birşeyler söyledi. Bende haliyle tam anlamı ile açılamadım. Bu konu hakkında neler yapabiliriz?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhabalar İsmet bey kardeşim. Öncelikli olarak senin gidip bu duygularını sevdiğin insana açmanı tavsiye ediyorum. Bağlama Büyüsü nasıl yapılır diye soranlar için bu makaleyi hazırlayıp yayınladım. Diğer Bağlama Büyüsü soruları için telefon ederek iletişim kurabilirsin. Hayırlı günler dilerim.

 9. Yaklaşık 2 ay önce sevdiğim çocukla nişanlandım. Fakat çalıştığı iş sektörü nedeniyle sürekli olarak bakımlı ve çok güzel kadınlarla iletişim kurmak zorunda. Bu durum beni çok rahatsız ediyor ve gözünün benden başkasını görmesini istemiyorum. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırmak için size uğramak istiyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Bağlama büyüsü yaptırmak hakkında bilgi talep ettiğinizi anlıyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim Kadriye hanım kardeşim. Anlattığınız durum biraz karışık görünüyor ama çözümsüz durmuyor. Ben elimden geleni yaparak nişanlının tamamen sana bağlanmasını sağlayabiliriz diye düşünüyorum. Detaylı bilgi almaj için telefonla ulaşabilirsin.

 10. Hocam sizi hep izliyorduk ama nasıl ulaşacağımı bilmiyordum. Şans eseri internet sitenize rastladım. Çocuklarımla ilgili çok büyük sıkıntılar yaşıyorum. Size bunları anlatıp çare bulmanızı rica ediyorum. İnanın çok kötü durumdayım.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Meral kardeşim öncelikle hakkımda yaptığın güzel yorum için teşekkür ederim. Üzerinde herhangi bir büyü veya kötü niyetle yapılmış Tılsım olduğunu düşünüyorsan telefonla beni ara ve ücretsiz bakım yapalım kardeşim.

 11. Bağlama büyüsü değil de bu büyünün tam tersi var mıdır? Üniversite de bana kene gibi yapışan bir çocuk var. Kendisini istemediğimi defalarca söyledim ama peşimi bırakmıyor. Kötü bir şey yapmasından çok korkuyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Tabii ki sizin sorduğunuz şekilde büyüler de vardır. Sitemde bu türden büyüler hakkında bir çok makale yayınladım. Detayları inceleyip dilerseniz telefonla ulaşabilirsiniz bana Sibel hanım kardeşim. Hayırlı günler dilerim.

 12. Hocam, bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum fakat bu büyünün etki süresi ile ilgili kafamda soru işaretleri var. Bağlama büyüsü hemen etki ediyor mu ve büyü etki ettikten sonra ne kadar zaman sürüyor? Belli periyotlarda bu büyüyü tekrar tekrar yaptırmak gerekiyor mu?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhaba Canan kardeşim. Bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman belli aralıklarla yenileme yapmak gibi bir durum yoktur ama büyü ilk yapıldığında işinin ehli bir Medyum tarafından yapılmalıdır.

 13. Uzun zaman oldu ben Saliha hanım ile tanışalı. Üzerimizde yapılmış olan bağlama büyüsü vardı ve hocam sayesinde bu bağlama büyüleri kaldırıldı. Artık büyüsüz bir şekilde kendimi çok daha iyi hissediyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Sorunlarınızın çözülmesi sonucunda mutlu olmanıza sevindim. Hayırlı günler dilerim Özhan kardeşim.

 14. Kocamın beni aldattığını düşünüyorum. Bunu nereden çıkardınız diye soracak olursanız kendisine bakmayan eşim, birden süslenmeye ve gece geç saatlerde eve gelmeye başladı. Geçen gün ceketinde 5 tane uzun saç buldum. Sizinle bu konuyu detaylı olarak görüşmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Değerli kardeşim seninle görüştük ve sorununu çözdük. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Hayırlı günler.

 15. Bu bağlama büyüsü sadece aşk gibi olaylar için mi yapılıyor? Yoksa kısmet bağlama tarzındaki istekler içinde yapılıyor mu? Eğer yapılıyorsa ona göre siz değerli hocamla görüşmek istiyorum. Hayırlı geceler

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Değerli İsmet kardeşim… Bağlama büyüleri her durumda bağlama için yapılabilir ve bozulabilir.

 16. Hocam, 6 aydır bir kız ile çıkıyoruz. Fakat çıkmaya başladıktan sonra kafa yapımızın birbirine uygun olmadığını farkettim. Fakat ne zaman ayrılmak istediğimi söylemeye kalksam dilim tutuluyor. Bana büyü olabilir mi?

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Merhabalar Boran kardeşim. Çok yoğun olduğum için yorumlara geç yanıt veriyorum bazen. Beni telefonla arayarak bilgi alabilirsin.

 17. Bağlama büyüsünü kocam içinde yaptırmam mümkün müdür? Son 1-2 senedir kocamı evde tutamaz oldum. Pasaklı olan adam bir anda kendine bakmaya ve dişlerini fırçalamaya başladı. Bu durumdan çok şüpheleniyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Mine kardeşim ben sana yardımcı olmak isterim. Keşke beni telefonla arasaydın. Çok daha hızlı şekilde iletişim kurabilirdik.

 18. Daha önce bir arkadaşım size bağlama büyüsü yaptırmıştı ve ardından gelişen olayların canlı canlı şahidiyim. Bende o arkadaşın referansı ile sizinle görüşmek ve derdime çare olmanızı istiyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Merhaba Özlam hanım. Bana telefonla istediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 19. 2 yıldız birlikte olduğumuz bir kız var. Kendisiyle birçok konuda anlaşamıyoruz. Özel konularda dahil… Fakat kendisinden de bir türlü kopamıyorum. İlerde evlenirsek ikimizde mutsuz olacağız, bunu biliyorum. Ayrılmak istiyorum, yardımcı olur musun hocam?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Derdinizin boyutunu çok iyi anlıyorum Samet bey kardeşim. Bu durumu çözmek için sitemdeki ilgili yazıları inceleyip bana telefonla ulaşabilirsiniz.

 20. Hocam iyi geceler, sanırım bana kısmet bağlama büyüsü yapılmış. Bu büyüyü bozmamız mümkün müdür? Bir de bu büyüyü kimin yaptırdığını da öğrenmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Bağlama büyüsü türleri içinde en sıkıntılı olanlardan bir tanesi de Kısmet Bağlama büyüsü işlemleridir. Bu büyülerin bozulması için ciddi bir çalışma yapılması gerekebilir. En kısa süre içinde bu sıkıntıyı çözün.

 21. Bağlama büyüsü sanırım genelde aşk, sevgi gibi konularda etkili oluyor. Peki hocam bir insanın kısmetini bağlamak ya da işlerinin kötü gitmesini sağlamak için de bağlama büyüsü yaptırabilir miyiz?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Bağlama büyüsü yapma ve bağlama büyüsü bozma çalışmaları her şartta yapılabilir. Detaylı bilgiler için beni telefonla arayın Oya kardeşim.

 22. Daha önce Saliha hocama bağlama büyüsü yaptırdım ve çok memnun kaldım. En kısa zamanda yerinize tekrardan uğramak istiyorum. Eltimle ilgili bazı sıkıntılar var ve sizinle görüşmek istiyorum.

 23. Yaklaşık 5 yıldır evliyim. Fakat kocam son zamanlarda çeşitli bahanelerle sık sık yurt dışına çıkıyor. Ben aslında şüphelenmiyordum ama komşum benim aklımı fena karıştırdı. Bağlama büyüsü ile eşimin yurt dışına gitmesini engelleyebilir miyiz?

 24. Bağlama büyüsü ile ilgili yazınızı okudum. Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş. Bende sevdiğim bir kız için bu büyüden yaptırmak istiyorum. Bunun için benden istediğiniz şeyler nelerdir?

 25. Medyum hocam, epey bir süredir erkek arkadaşım ile birlikteyiz. Kendisinin pek çok kötü huyu var. Ayrılmak istiyorum ama son noktayı bir türlü koyamıyorum. Bana büyü yaptırmış olabilir mi?

 26. Üniversiteden hoşlandığım bir kişi var. Uzun zamandır kendisine ilgi duyuyorum ama o beni tanımıyor. Ortak bir arkadaş grubumuzda olmadığı için muhabbet kuramıyoruz. Bağlama büyüsü yapsak etkili olur mu hocam?

 27. Uzun zamandır peşimde olan bir çocuk var. Kendisi serseri ruhlu birisi ve hiç ilgimi çekmiyor. Fakat bana büyü yaptıracağını duydum. Bu büyüden etkilenmemek için sizden koruma büyüsü yaptırmak istiyorum.

 28. Bağlama büyüsü kolay görünebilir fakat bir çok medyum bunu yapamadı. En son Saliha hocamın yanına gittim. Kendisi öyle ilim irfan sahibi birisi ki yaptığı büyü aynı hafta kendini göstermeye başladı. Allah senden razı olsun.

 29. Kocam beni, çocuğunu çok ihmal ediyor. Maddi olarak derdimiz yok ama başımızda erkek yok. Bu yüzden bağlama büyüsü ile kocamı evde tutmak istiyorum. Sizinle nasıl iletişim kurabilirim

 30. Kız kardeşimle birlikte Saliha hanımı bir arkadaşın tavsiyesi üzerine ziyaret ettik. Kendisi gayet güleryüzlü ve mükemmel bir karaktere sahiptir. Bizimle bir dost gibi ilgilendi ve gerekli reçeteyi uyguladı. En kısa zamanda hayırlı haberlerin gelmesini bekliyoruz.

 31. Saliha hanıma bağlama büyüsü için telefon açmıştım. Daha sonra kendi yerinde ziyarete gittim. Öyle şahane bir şey hazırladı ki gözü sürekli dışarıda olan nişanlım, artık ev – iş yeri arası mekik dokuyor. Her şey için teşekkür ederim Saliha hanım…

 32. Bağlama büyüsünü eski sevgilime yaptırsam işe yarar mı? Yoksa bunun için farklı büyü türleri mi yaptırmak gerekiyor? Konu hakkında sizden detaylı bir bilgi istiyorum. Buna göre büyü yaptırmak istiyorum.

 33. Hocam saygılar, kız arkadaşımla uzun bir zaman önce ayrıldık. Ne yaptıysam kendisiyle barışamadık. Sizin yazınızı görünce içimde bir umut belirdi. Bağlama büyüsü ile kız arkadaşımla tekrar barışma şansım olabilir mi?

 34. Eşimin başka bir kadınla ilişkisi var ne yazıkki… Kendisiyle severek evlendik ve aramızda tek bir sorun bile yaşanmadı. Onu kaybetmek istemiyorum. Bağlama büyüsü kesin çözüm olur mu yoksa başka bir büyü çeşidimi yaptırmam gerekir?

 35. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bununla ilgili bazı sorularım olacak. Sizden iletişim bilgilerinizi rica edeceğim. Mail ya da Whatsapp numaramdan yazarsanız çok sevinirim hocam

 36. Erkek arkadaşım vatani görevini yapmak için askere gitti. Acemi eğitiminin ardından şu an Erzurum da görev alıyor. Oradaki başarılı performansından dolayı sürekli asker olması için teklifte bulunmuşlar ve erkek arkadaşım da kabul etmeyi düşünüyor. Bu düşüncesinden nasıl vazgeçirebilirim?

 37. Bağlama büyüsü ile ilgili sormak istediklerim var. Bu büyüyü yaptırmak istiyorum ama etkisi geçtikten sonra ne gibi tepkiler görebilirim. Ya da bağlama büyüsünü belli aralıklarla yeniletmek amacıyla tekrardan yaptırmamız gerekiyor mu?

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Sacide hanım iyi günler diliyorum öncelikle. Sorduğunuz soruya gelirsek, Bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman veya Bağlama büyülerini bozdurduğunuzda bu işlemleri tekrarlamanız gerekmez. İşinin ehli bir kimse tarafından uygulama yapılırsa sorunsuz bir şekilde halledilmiş olur.

 38. Medyum hocama, bağlama tılsımı yaptırdım. Allah senden binlerce kez razı olsun. Ne yalan söyleyeyim içimde bir kuşku vardı ama 3 günü geçmeden etkisini görmeye başladım. Eve gelmek istemeyen kocam, şimdi dışarı çıkmıyor ve sürekli sohbet etme çabalarına giriyor. Çok teşekkür ediyorum hocam

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Asiye hanım kardeşim değerli yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum. Mulu olmanıza ve üzerinize başkaları tarafından yapılan büyünün kısa sürede kalkmasına ben de sevindim. Hayırlı günler olsun sizlere.

 39. Hocam hayırlı günler dilerim. Yaklaşık 5 senedir platonik olarak aşık olduğum bir kız var. Reddetme ihtimalini göze alamadığımdan dolayı bir türlü açılamadım. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırsam işe yarayabilir mi?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İşe yarayabilir ama öncelikli olarak bakmak incelemek gerekir. Bana teşefonla ulaşarak istediğin her konuda soru sorabilirsin Faruk kardeşim. İyi günler dilerim.

 40. Merhabalar Saliha Hanım Hocam. Sizin sayenizde üzerimizdeki bağlama büyüleri kalktı. Ben çok rahatladım. Sizi internet siteniz üzerinden okumak da ayrıca çok faydalı. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben sizin büyü bozma teknikleriniz sayesinde tamamen rahata kavuştum. Allah sizden razı olsun.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ben size teşekkür ederim. Elimden bir yardım geldiyse ve size yardım edebildiysem ne mutlu bana diyorum. Ben size teşekkür ederim değerli yorumunuz için. İyi günler dilerim.