1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Bağlama Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir diyenler için bu makaleyi hazırlıyorum. Sizin için bu soruyu cevaplıyoruz. Daima farklı konularda sorun yaşayan insanların tercih ettiği büyülerle birlikte, yaşadığınız problemlerin tarzı veya sizlere verdiği ne kadar fazla olursa olsun, kesin olarak doğru ve olumlu sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır.

bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü hemen herkesin araştırdığı bir konu. Evlenenlerin genel problemleri arasında olan, belli bir zamandan sonra sorun yaşamak ve problemlerle karşılaşma konuşunda en iyiye erişebilmek için, bağlama büyüsü tercihleriniz arasında olabilir. İnsanların sevdiklerini kendilerine bağlamaları veya evine gelmeyen eşleri evinize bağlamak için başvuracağınız bu büyüyle birlikte, hayatınızın eskisinden daha güzel, daha etkili ve daha mükemmel olduğunu da görebilirsiniz.

Bu gibi zamanlarda doğru bir sonuca erişmek ve kesin bir deneyim kazanma konusunda problem yaşamamak için doğru medyumlarla iletişime geçmekte oldukça önemlidir. Çünkü yapılması zor olan ve tutması konusunda problem yaşayabileceğiniz bu büyüde, istediğiniz başarıyı elde etmeniz zorlaşabilir. Bağlama büyüsü yapı olarak ak büyüler arasında yer almaktadır. Çünkü iyi bir niyet besleyerek sevdiğiniz insanların sizlere bağlanmasını, zaten evli olduğunuz kişilerin evine daha fazla bağlı kalmasını amaçlarsınız. Ancak işin içine irade kontrolü girdiği için ak büyülerden çıkarak, farklı bir incelemeye tabii olabilir.

Medyum Saliha Hoca, bağlama büyüsü hakkında derin bir ilim sahibidir. Büyü denilen gizemin tüm muhteviyatına hakim olan Medyum Saliha, yıllardan beridir büyü konusunda insanların tüm dertlerini çözmektedir. Hocamızdan aldığımız bilgiler ile bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü hakkında bilgiler vereceğiz. Bunun yanında sizlerin de bir çok sorusunun cevabı yerini bulacak. Makalemize konu olan bağlama büyüsünün aşk büyüsü ile olan bağlantısı ve ak büyü mü yoksa kara büyü mü olduğu hakkındaki konulara da açıklık getireceğiz.

Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü medyumların bu konudaki ihtiyaçlara cevap verebilmek için en çok kullandıkları büyülerdir. Medyum Saliha Hoca da yıllardır insanların ilişkilerindeki problemlere yardımcı olabilmek adına bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi büyüler yapmaktadır. Bağlama büyüleri genel itibarı ile ak büyülerden görülse de bazı durumlarda kara büyü olarak da kullanıldığı olmaktadır. Eşler arasında ve sevgililer arasındaki sorunlar, yakın arkadaşların arasındaki sorunlar ve evlatlar ile aileler arasındaki sorunlar ak büyü yöntemi ile çözülebilirken bunların dışındakiler de bağlama büyüleri kara büyü yöntemi kullanılarak çözülmektedir.

Medyum Saliha Hanım, yaptığı bağlama büyüleri sayesinde oldukça itibar gören bir medyumdur. Bir çok kişinin aşık olduğu kişiyi kendisine bağlamasına vesile olmuştur. Bunun haricinde mesela bir bayan eşinin erkeklik organını başka kadınlara karşı bağlatabildiği büyüler de yapılmaktadır. Bu tarz bağlama büyüleri çapkın erkekler açısından kabus olsa da hanımlar açısından huzur vericidir. Bağlama büyüleri yapımı çok zor ve diğer büyüler gibi doğa üstü güçlerden yardım alınan ve cinlerden de faydalanılan büyülerdir.

Büyü yapılırken bu tarz varlıklardan yardım alınmasının sebebi o varlıkların gücü değildir. Medyum Saliha hanım zaten kadim büyünün tüm güçlerine sahip olduğu aşikardır. Burada maksat büyülerin tılsımlar ve bir takım telkinler için kullanılmalarıdır. Sizler de hiç çekinmeden hocamıza ulaşarak istediğiniz bağlama büyüsünü ya da başka bir büyüyü yaptırarak sonuçlarına şahit olabilirisiniz.

Bağlanma Büyüsü Tesiri

Bağlanma büyüsü tesiri anlatmakla bitmeyecek derecede mükemmeldir. Medyum Saliha Hoca her çeşit büyü konusunda oldukça derin bir bilgiye vakıf olduğu için çok farklı kişilerin sorunlarını çözmede uzmandır. Bunların içinde en çok tercih edilenlerden birisi de bağlanma büyüsü ya da bağlama büyüsü olarak bilinen büyülerdir. İnsanların en merak ettikleri konuların başında ise bağlama büyülerinin ne kadar tesirli olduğu gelmektedir. Bağlanma büyüsü tesiri ölçülebilir bir kaide olmasa da kişiye istediğini fazlaca verecek olan bir ayardadır. Ne eksik ne fazla, daha doğrusu kararında denilebilecek şekilde yapılması mümkündür.

Bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü en çok istenilen ve gönül işlerinin halledilmesi konusunda yardımından faydalanılan büyülerdendir. Bunun için bir çok kişi Medyum Saliha Hanım’ın bilgeliğinden ve büyü bilgisinden faydalanmak adına sıraya girmektedir. Burada en önemli konu ise sevgili hocamızın işinin vaktinden çok olmasıdır. Tüm yoğunluğuna rağmen gerekli gördüğü durumlarda acil konulara öncelik vererek herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İki gönlü birleştirmek için elinden geleni yapan hocamız sayesinde günümüzde bir çok yuva kurulmuştur. Bir çok aşk yuvası güneş gibi parlamaktadır. Medyum Saliha Hocanın yaptığı bağlama büyüsü çok tesirli bir büyüdür. Yapıldığı andan itibaren yaptıran kişi hocamızın talimatlarına uyduğu sürece kesin bir şekilde etkisi görülmeye başlamakta ve inanılması güç bir şekilde sonuç vermektedir. Kesin tesirli bağlama büyüleri yaptırmak adına sizler de Medyum Saliha hocamıza ulaşarak bilgi alabilirisiniz.

Bağlanma büyüsü tesiri için medyumların çok sayıda çalışması bulunmaktadır. Özellikle Medyum Saliha bu konunun duayen medyumlarının başında gelmektedir. Bir büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın ortak payda sonuca oluşması olmalıdır. Hocamız da bu konuda en başarılı medyumların içindedir. Bir medyum ailesinin de manevi gücünü yanına aldığında aşamayacağı bir durum yoktur. Bir medyumu cin ve muska işiyle uğraşan kişiler ile karıştırmak kesinlikle yanlıştır. Fakat medyumlar da cinler ve muska tarzı işlemler ile ilgilendikleri için bu çokça karıştırılmaktadır. Aradaki fark oldukça çok olsa da bu konuya açıklık getirmek en doğrusudur.

Bağlama Büyüsü Etkileri

İstediğiniz her konudaki büyüleri kesintisiz olarak sizlere sunabilecek yeterlilikte olan ve doğru bir deneyim yaşamanızı kolaylaştıracak farklı bir medyum hizmetinden yararlanmak için ise; tercihlerinizi yurt içinde hizmet veren Medyum Saliha Hanım Hoca’dan yana kullanabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü seçeneklerine ulaşabilmenizi ve problem yaşamadan mutlu olmanızı sağlayacak olan Saliha Hoca, sizleri en iyi şekilde dinleyerek ihtiyaç olursa farklı bir seçim yapmanız konusunda da yanınızda olacak ve yönlendirecektir. Hem sahip olduğu yeterlilik, hem de bilgi birikimi sayesinde problem yaşamanızın önüne geçecek olan medyum, konu ne olursa olsun mutluluk söz konusu ise; gerçekten sizlere destek olacaktır. Çünkü medyumluk eğitimleri sonucunda doğru bir karar alma mekanizması ve mükemmele erişme şansını sunması sayesinde, isteklerinizi elde etmeniz sağlanacaktır.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtilerini bilmek ve olası bir durumda fark etmek faydanıza olacaktır. Bağlama büyüsü doğru kişi için yapıldığında iyi bir büyüdür ve hayırlı bir büyüdür. Ama biri sizin sevdiğiniz, nişanlınız ve hatta eşiniz içinde bu duayı yapabilir. Sevdiğinizi, eşinizi kendine bağlayarak onu sizden alabilir. Bu sebeple, bağlama büyüsü ya da büyüsünden şüphe ederseniz, Medyum Saliha’ya durumu anlatarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bağlanma büyüsü size ya da sevdiğinize veya eşinize yapılabilir. Belirtileri bilip, takip ederseniz, mutluluğunuzu kimsenin çalmasına izin vermezsiniz.

 • Bir kişiye birden ilgi duymaya başlar. Hep o kişiyi düşünür, o kişi hakkında konuşmaya başlar.
 • Geceleri uyuyamaz. Kâbuslar görür. Kendisine bağlayan kişi rüyalarına girer.
 • Kişi bağlandığı kişiden ayrı kalamaz, her fırsat yanında olmak ister.
 • Yanında olamazsa dahi her an onla konuşmaya ya da günümüz şartlarıyla mesajlaşmaya çalışır.
 • Evli ise evde durmamaya, hep bahane uydurup o kişiye gitmeye çalışır. Çok uzun süre kendisine ulaşılamaz.

En Etkili Bağlama Büyüsü

En etkili bağlama büyüsü bir çok kişiyi cezp etmektedir. Büyü tesirli olabilmesi için en önce iyi bir medyumun yapması gerekmektedir. İnsanların içinde şanslı olanlar Medyum Saliha Hoca sayesinde etkili bağlama büyüsü ve bağlama büyüsünü yaptırarak hayallerine kavuşmaktadırlar.

Bir büyü asla kolay süreçler sonucunda ortaya çıkmamaktadır. Büyünün çeşidi ne olursa olsun oldukça zorlu süreçlere tabi olmaktadır. Büyü yapımında kullanılan çok fazla madde vardır. Bunlarla birlikte büyü için kullanılan gizemli dua ve sözlerin her birisi de unutulmuş diller ile yazılı kadim kitapların içinde ve medyumların hafızalarında gizlidir. Medyum Saliha Hanım karabiber büyüsü de olsa, papaz büyüsü de olsa Süryani büyüsü de olsa her biri için ayrı ayrı olan bu işlemleri en ince ayrıntılarına hakim olacak şekilde bilmektedir.

Medyumlar kendilerine verilen büyük bir lütuf ile dünyaya gelmiş kimselerdir. Keskin zekaları ve bilimsel yaklaşıma açık beyinleri ile kendilerini sürekli bir değişim ve gelişimin içine tabi tutmaktadırlar. Bu sayede dönemin ihtiyaçlarını daha iyi görerek denge unsurunu en iyi şekilde kavramakta ve en etkili işlemlere imza atmaktadırlar.

Medyum Saliha ve bir çok yakın arkadaşı olan medyum her döneme hitap edecek çalışmaları ile akla hayale gelmeyecek kimselere ve ailelere hizmet etmektedirler. Ancak hiçbir medyum ne bir kimseye ne de bir dogmaya asla bağlı değildir. Bir orman köylüsü de bir lüks semt hanımefendisi de medyumlar için aynıdır. Medyum Saliha Hoca, en etkili aşk büyüsü işlemlerini ayrım gözetmeksizin herkes için yapabilen ve her büyüyü yine aynı oranda bozabilecek kabiliyete sahiptir.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça zordur. Evde aşk büyüsü yapımı oldukça tehlikeli bir işlemdir. Özellikle sahtekar insanlardan ağzı yana mağdur kimseler kendi buldukları bir çok saçma sapan sözde büyü tarifleri ile uğraşıp kendi evlerinde uygulamaya kalkarak başlarına hesapta olmayan dertler açmaktadırlar.

Büyü kesinlikle ve kesinlikle hatayı ve cehaleti kabul etmeyen bir olaydır. Yapmaya kalkıştığınız işlemin büyü olmaması asla bunu ortadan kaldırmaz. Önemli olan niyetiniz olduğu ve cinler de yaşadığınız her ortamda bulunduğu için fark etmeleri çok zaman almayacaktır. Böyle bir işe kalkıştığınızda sizi ve ailenizi, size yakın olan kimseleri bile rahatsız etmeye hatta çoğu zaman sizi dışlamalarına hatta sizden nefret etmelerine sebep olabilirler. Bu en az verdikleri zarardır ve asla bununla bırakmazlar.

Cinler konusunda medyum Saliha Hoca insanları sık sık uyarmaktadır. Bu mahlukat peygamberlere ve yaratıcıya bile isyan ettikleri semavi kaynaklarda açıkça yazan mahluklardır. Bu varlıkların ise en korkulu rüyaları Medyum Saliha gibi asil bir kanı taşıyan medyumlardır. Sizler acizane tavsiyemiz sonu felç gibi ve halk arasında çarpılma, inme gibi isimleri olan vakalara sonuç verebilmenizin doğal olduğu bu tarz durumları hiç bulaşmamanızdır.

Evde büyü yapmak ancak Medyum Saliha hoca ve benzeri medyumları tarifleri ve gözetimi ile bir yere kadar yapılsa da tamamen yapılması asla mümkün değildir. Sizlerin yapması gereken tek şey Medyum Saliha Hocamıza ulaşarak ondan gereken yardımı fazlasıyla almak ve riske girmemektir.

Gerçek Tutan Büyüler

Gerçek tutan büyüler insanların en imrendiği büyülerdir. Medyum Saliha Hanım, en çok gerçek tutan büyüler hangileridir gibi sorular ile karşılaşmaktadır. Burada insanların meraklarının yanında daha önce ihtiyaçlarına cevap alamamalarının da sebep olduğu bir durum yatmaktadır.

Eğer ki siz domuz büyüsü, papaz büyüsü, ya da yumurta büyüsü hiç fark etmeksizin bir kara büyü yaptırmak isterseniz, ya da aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi bir büyünün yapımını hocamızdan isterseniz asla ve asla tutmaması söz konusu değildir.

Burada asıl problem sizin verdiğiniz bilgiler, zaman içinde büyüden vazgeçmeniz, ne istediğinizin farkında olmamanız ve ya üzerinize düşen bir takım işlemleri yapmamanızdır. Bunların haricinde medyum Saliha Hoca yaptığı her büyüde bu güne kadar sorunsuz bir şekilde olumlu sonuca ulaşmış bir medyumdur.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü belki de büyüler arasında en çok tercih edilen büyü çeşididir.  Genellikle ilişkiler için kullanılan bağlama büyüsü farklı nedenlerden dolayı kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse bağlama büyüsü çeşitleri incelendiği zaman bunlardan birisi dil bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü insan çok çeşitli sebeplerden dolayı kullanabilir. Örneğin iş hayatında sıkıntıları var ise ve bu sıkıntılardan dolayı işten çıkma gibi bir durumu var ise dil bağlama büyüsüyle beraber patronun ona kötü bir şey söyleme ihtimalini ortadan kaldırabilir.

Yani bu büyüyü kime yaparsanız o kişi size herhangi bir kötü bir şey söyleyemeyecek ve ondan duymamak istediğiniz şeyleri duymamış olacaksınız. Yine de bu bağlama büyüsü en çok ilişkilerde kullanılılır. Örneğin evli bir çiftte evin erkeği eve uğramıyor ve dışarıda çok vakit harcıyor ise ona eve bağlama büyüsü yaparak evine bağlı bir erkek olmasını sağlayabilirsiniz. Karşılıksız bir aşk yaşıyorsanız ve bu aşktan karşılık almak istiyorsanız da bağlama büyüsü yaparak bu imkansız aşkı imkanlı hale getirebilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir?

Sizin işinizin karşınızdaki şahsın ağzından çıkan tek bir kelimeye bağlı olduğu her türlü durumda dil bağlama büyüsü kullanılabilir. Örneğin mahkeme karşısında hakimin karar vermesini beklerken olumsuz bir karar vermesin diye okunur. Halk arasında kısaca ‘ Allahümme ya Vedud elini bağla dilini tut.’ Olarak da tabir edilen bu dua da dil bağlanmasındaki esas amaç kişinin duymayı istemediği şeylerin söylenmesini engellemektir. Aksi takdirde dil bağlama büyüsü ile kimse dilsiz kalmaz ya da konuşma yetisini birden bire kaybetmez.

Başka bir örnek üzerinden daha gidecek olursak kız isteme merasiminde babanın kızını vermesi için de yine aynı şekilde dil bağlama duası okunabilir. Burada tekrar belirtmekte fayda var dil bağlama duası bu noktada babanın ‘vermiyorum’ demesini engellemek niyeti ile okunmaktadır. Ayrıca eğitim hayatı ve iş dünyasında da sıkça kullanılabilir.

Örneğin mülakatı geçerse memuriyete atanacak birisi dil bağlama büyüsü ile mülakattan olumsuz yanıt çıkmasını engelleyebilir. Eğitim içi ise yüksek lisansını bitirmek üzere olan birisi hocasının olumsuz bir yanıt vermesini engellemek için dil bağlama duası okuyabilir. Dil bağlama büyüsü anlık durumlar için yapılabildiği gibi bir süreç için de yapılabilir.

Bağlama büyüsü, adından anlaşılacağı gibi sevdiğini kendine bağlamak, sevdiğinin yanından ayrılmaması için yapılan bir duadır. Özellikle evliliklerde, zamanla azalan sevgi, monotonlaşan hayat ile birlikte eşler arasındaki bağ zayıflayabilir. Eşler arasındaki bu bağı tekrardan kuvvetlendirmek için bağlama büyüsü oldukça etkili bir yöntemdir.

Bağlama Büyüsü Bozma

İstem dışı olarak farklı insanların sizlere yaptırabilmesine de uygun olan bağlama büyüsü bozma işlemi içinde yine kaliteli bir medyum bulmanız avantajınıza olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz en iyi deneyimleri ve problemsiz yapıyı elde edebilmeniz için sunulacak avantajlar sayesinde, Medyum Saliha Hanım Hoca bu konudaki en iyi hizmetleri sizlere verecektir. İstediğiniz zamanlarda üzerinizde veya sevdiklerinizin üzerinde herhangi bir büyü etkisi var mı bunu öğrenebilir, daha sonra büyü bozma hizmeti alabilirsiniz. Yapılması kadar bozulması da zor olan bu büyü sayesinde, normal olarak yaşantınıza devam edebilir, bozulacak etkilerden de kısa sürede kurtulma fırsatına erişebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Tarifi

Bağlama büyüsü genelde kişilerin eşini, bir erkeği ya da herhangi birisini kendine bağlamak için yapılan büyü çeşididir. Burada size bağlama büyüsünün nasıl yapılacağından, nasıl bozulacağından ve bu büyünün ne olduğundan bahsedeceğiz. Dolayısıyla bir bağlama büyüsünün nasıl yapıldığını, size veya eşinize yapıldıysa bunu nasıl anlayacağınızı, bu büyünün belirtilerinin nasıl olduğunu, ne şekilde meydana geldiğini, eşini veya sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak üzere ne tür tılsım ve muska çeşitlerinin neler olduğunu öğrenebileceğiniz en iyi yer ve en iyi kişi medyum Saliha’dır.

İş yerinizden ya da çevrenizden bir tanıdığınıza, sürekli gördüğünüz birine karşı ilgi duymaya başladınız. Ardından da bu kişi ile nasıl tanışacağınızı oturup kara kara düşünmeye başladınız. Bu durumda yapmanız gereken medyum Saliha’ya gidip bağlama büyüsü yaptırabilir ve sevdiğiniz kişiyle kolayca konuşabilirsiniz. Sevdiklerinize kolay yoldan ulaşabilmeniz için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum Saliha bağlama büyüsü konusunda oldukça başarılı ve hızlı sonuç alabilen bir medyumdur. Siz de onu ziyaret edebilir ve bu konuda ondan destek alabilirsiniz.

Medyum Saliha Hanım bu konuyu kısaca şöyle açıklamıştır. Bilindiği gibi hüddamlar ve cinci hocalar cinler ile dostluk yapmakta ve onların sözleri kadar bilgiye sahip olmaktadırlar. Yani tek yapabildikleri kendilerine dost olarak gördükleri cinlerin sözüne ve bilgisine inanmak zorunda kalmalarıdır. Cinler de ezeli zamandan beri ataları şeytan yüzünden insana içten içe düşmanlık beslemektedirler.

Yani sözleri de icraatları da sahte olabilmekte ve cinlerin büyülere müdahale etme yetenekleri de olmamaktadır. Bunun yanında Medyum Saliha gibi medyumlar kendilerine kadim zamanlarda verilen medyumluk yeteneği ve gizemli büyünün sırları ile cinlere de doğaüstü güçlere de büyüye de hükmedebilmektedirler. Burada en önemli husus kişinin bağlanma büyüsü tesiri görebilmesi için Medyum Saliha Hanıma başvurarak işlem yaptırması gerekmektedir. Bağlanma büyüsünün tesiri kesinlikle insanları şaşırtacak boyutta ve istenilen süre kadar ayarlanabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (58)

 1. Eski eşim ile ekonomik sorunlardan dolayı ayrıldık. Hata mı kabul ediyorum bütün suç bendeydi. Şimdi çok pişmanım ama eşim barışmak istemiyor. Bağlama büyüsü yaptırsak işe yarayabilir mi?

 2. Sayenizde evi otel gibi kullanan kocam, şimdi işten çıktığı gibi kahveye falan uğramadan direkt eve geliyor. Gerçekten de bu büyüyü yaptırırken içimde bir nebze de olsa şüphe vardı. Çok teşekkür ediyorum size

 3. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum hocam, fakat aklıma takılan bir soru var. Ben bunu sürekli şehir dışına çıkan eşim için yaptırmayı düşünüyorum. Bu büyüyü belli bir zaman içerisinde yenilemek gerekiyor mu yoksa bir kere yaptıktan sonra ömür boyumu geçerli?

 4. Uzun zamandır bir kız ile birlikteyim. Kendisi çok iyi niyetli ve rahat yetiştirilmiş. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum. Malum kimin ne yapacağı maalesef belli değil. Buna uygun bir büyü var mıdır?

 5. Erkek kardeşim evli ve 2 çocuk babası… Evlendikten sonra belki durulur diye düşündük ama nafile. Halen aklı dışarıda ve bu huyu ailesininde huzurunu kaçırıyor. Eşi bugün bana artık dayanamayacağını söyleyince, size de bir danışayım dedim.

 6. 11 ay önce

  Hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz? Bunun için ne gibi şeyler gerekiyor? Kocamın beni aldattığını düşünüyorum çünkü hal ve hareketleri çok değişmeye başladı. Telefonuna şifre koymalar, akşam eve geç gelmeler falan, bunun gibi birçok şey var.

 7. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bunu eşim için değil de büyük oğlum için düşünüyorum. Kendisi sürekli dışarılarda ve garip garip arkadaşları ile buluşuyor. Geceleri saat 3-4 de eve geliyor. Bunun sonu iyi değil. Bu yüzden bağlama büyüsü etkili olabilir diye düşündüm.

 8. Uzaktan akrabamız olan bir kızı çok seviyorum. Fakat kendisine laf arasında böyle bir şey olabilir mi diye sordum, kesinlikle akrabam ile birlikte olmam gibilerinden birşeyler söyledi. Bende haliyle tam anlamı ile açılamadım. Bu konu hakkında neler yapabiliriz?

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Merhabalar İsmet bey kardeşim. Öncelikli olarak senin gidip bu duygularını sevdiğin insana açmanı tavsiye ediyorum. Bağlama Büyüsü nasıl yapılır diye soranlar için bu makaleyi hazırlayıp yayınladım. Diğer Bağlama Büyüsü soruları için telefon ederek iletişim kurabilirsin. Hayırlı günler dilerim.

 9. Yaklaşık 2 ay önce sevdiğim çocukla nişanlandım. Fakat çalıştığı iş sektörü nedeniyle sürekli olarak bakımlı ve çok güzel kadınlarla iletişim kurmak zorunda. Bu durum beni çok rahatsız ediyor ve gözünün benden başkasını görmesini istemiyorum. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırmak için size uğramak istiyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Bağlama büyüsü yaptırmak hakkında bilgi talep ettiğinizi anlıyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim Kadriye hanım kardeşim. Anlattığınız durum biraz karışık görünüyor ama çözümsüz durmuyor. Ben elimden geleni yaparak nişanlının tamamen sana bağlanmasını sağlayabiliriz diye düşünüyorum. Detaylı bilgi almaj için telefonla ulaşabilirsin.

 10. Hocam sizi hep izliyorduk ama nasıl ulaşacağımı bilmiyordum. Şans eseri internet sitenize rastladım. Çocuklarımla ilgili çok büyük sıkıntılar yaşıyorum. Size bunları anlatıp çare bulmanızı rica ediyorum. İnanın çok kötü durumdayım.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Meral kardeşim öncelikle hakkımda yaptığın güzel yorum için teşekkür ederim. Üzerinde herhangi bir büyü veya kötü niyetle yapılmış Tılsım olduğunu düşünüyorsan telefonla beni ara ve ücretsiz bakım yapalım kardeşim.

 11. Bağlama büyüsü değil de bu büyünün tam tersi var mıdır? Üniversite de bana kene gibi yapışan bir çocuk var. Kendisini istemediğimi defalarca söyledim ama peşimi bırakmıyor. Kötü bir şey yapmasından çok korkuyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Tabii ki sizin sorduğunuz şekilde büyüler de vardır. Sitemde bu türden büyüler hakkında bir çok makale yayınladım. Detayları inceleyip dilerseniz telefonla ulaşabilirsiniz bana Sibel hanım kardeşim. Hayırlı günler dilerim.

 12. Hocam, bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum fakat bu büyünün etki süresi ile ilgili kafamda soru işaretleri var. Bağlama büyüsü hemen etki ediyor mu ve büyü etki ettikten sonra ne kadar zaman sürüyor? Belli periyotlarda bu büyüyü tekrar tekrar yaptırmak gerekiyor mu?

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Merhaba Canan kardeşim. Bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman belli aralıklarla yenileme yapmak gibi bir durum yoktur ama büyü ilk yapıldığında işinin ehli bir Medyum tarafından yapılmalıdır.

 13. Uzun zaman oldu ben Saliha hanım ile tanışalı. Üzerimizde yapılmış olan bağlama büyüsü vardı ve hocam sayesinde bu bağlama büyüleri kaldırıldı. Artık büyüsüz bir şekilde kendimi çok daha iyi hissediyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Sorunlarınızın çözülmesi sonucunda mutlu olmanıza sevindim. Hayırlı günler dilerim Özhan kardeşim.

 14. Kocamın beni aldattığını düşünüyorum. Bunu nereden çıkardınız diye soracak olursanız kendisine bakmayan eşim, birden süslenmeye ve gece geç saatlerde eve gelmeye başladı. Geçen gün ceketinde 5 tane uzun saç buldum. Sizinle bu konuyu detaylı olarak görüşmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   12 ay önce

   Değerli kardeşim seninle görüştük ve sorununu çözdük. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Hayırlı günler.

 15. Bu bağlama büyüsü sadece aşk gibi olaylar için mi yapılıyor? Yoksa kısmet bağlama tarzındaki istekler içinde yapılıyor mu? Eğer yapılıyorsa ona göre siz değerli hocamla görüşmek istiyorum. Hayırlı geceler

  • Medyum Saliha
   12 ay önce

   Değerli İsmet kardeşim… Bağlama büyüleri her durumda bağlama için yapılabilir ve bozulabilir.

 16. Hocam, 6 aydır bir kız ile çıkıyoruz. Fakat çıkmaya başladıktan sonra kafa yapımızın birbirine uygun olmadığını farkettim. Fakat ne zaman ayrılmak istediğimi söylemeye kalksam dilim tutuluyor. Bana büyü olabilir mi?

  • Medyum Saliha
   12 ay önce

   Merhabalar Boran kardeşim. Çok yoğun olduğum için yorumlara geç yanıt veriyorum bazen. Beni telefonla arayarak bilgi alabilirsin.

 17. Bağlama büyüsünü kocam içinde yaptırmam mümkün müdür? Son 1-2 senedir kocamı evde tutamaz oldum. Pasaklı olan adam bir anda kendine bakmaya ve dişlerini fırçalamaya başladı. Bu durumdan çok şüpheleniyorum.

  • Medyum Saliha
   12 ay önce

   Mine kardeşim ben sana yardımcı olmak isterim. Keşke beni telefonla arasaydın. Çok daha hızlı şekilde iletişim kurabilirdik.

 18. Daha önce bir arkadaşım size bağlama büyüsü yaptırmıştı ve ardından gelişen olayların canlı canlı şahidiyim. Bende o arkadaşın referansı ile sizinle görüşmek ve derdime çare olmanızı istiyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Merhaba Özlam hanım. Bana telefonla istediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 19. 2 yıldız birlikte olduğumuz bir kız var. Kendisiyle birçok konuda anlaşamıyoruz. Özel konularda dahil… Fakat kendisinden de bir türlü kopamıyorum. İlerde evlenirsek ikimizde mutsuz olacağız, bunu biliyorum. Ayrılmak istiyorum, yardımcı olur musun hocam?

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Derdinizin boyutunu çok iyi anlıyorum Samet bey kardeşim. Bu durumu çözmek için sitemdeki ilgili yazıları inceleyip bana telefonla ulaşabilirsiniz.

 20. Hocam iyi geceler, sanırım bana kısmet bağlama büyüsü yapılmış. Bu büyüyü bozmamız mümkün müdür? Bir de bu büyüyü kimin yaptırdığını da öğrenmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Bağlama büyüsü türleri içinde en sıkıntılı olanlardan bir tanesi de Kısmet Bağlama büyüsü işlemleridir. Bu büyülerin bozulması için ciddi bir çalışma yapılması gerekebilir. En kısa süre içinde bu sıkıntıyı çözün.

 21. Bağlama büyüsü sanırım genelde aşk, sevgi gibi konularda etkili oluyor. Peki hocam bir insanın kısmetini bağlamak ya da işlerinin kötü gitmesini sağlamak için de bağlama büyüsü yaptırabilir miyiz?

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Bağlama büyüsü yapma ve bağlama büyüsü bozma çalışmaları her şartta yapılabilir. Detaylı bilgiler için beni telefonla arayın Oya kardeşim.

 22. Daha önce Saliha hocama bağlama büyüsü yaptırdım ve çok memnun kaldım. En kısa zamanda yerinize tekrardan uğramak istiyorum. Eltimle ilgili bazı sıkıntılar var ve sizinle görüşmek istiyorum.

 23. Yaklaşık 5 yıldır evliyim. Fakat kocam son zamanlarda çeşitli bahanelerle sık sık yurt dışına çıkıyor. Ben aslında şüphelenmiyordum ama komşum benim aklımı fena karıştırdı. Bağlama büyüsü ile eşimin yurt dışına gitmesini engelleyebilir miyiz?

 24. Bağlama büyüsü ile ilgili yazınızı okudum. Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş. Bende sevdiğim bir kız için bu büyüden yaptırmak istiyorum. Bunun için benden istediğiniz şeyler nelerdir?

 25. Medyum hocam, epey bir süredir erkek arkadaşım ile birlikteyiz. Kendisinin pek çok kötü huyu var. Ayrılmak istiyorum ama son noktayı bir türlü koyamıyorum. Bana büyü yaptırmış olabilir mi?

 26. Üniversiteden hoşlandığım bir kişi var. Uzun zamandır kendisine ilgi duyuyorum ama o beni tanımıyor. Ortak bir arkadaş grubumuzda olmadığı için muhabbet kuramıyoruz. Bağlama büyüsü yapsak etkili olur mu hocam?

 27. Uzun zamandır peşimde olan bir çocuk var. Kendisi serseri ruhlu birisi ve hiç ilgimi çekmiyor. Fakat bana büyü yaptıracağını duydum. Bu büyüden etkilenmemek için sizden koruma büyüsü yaptırmak istiyorum.

 28. Bağlama büyüsü kolay görünebilir fakat bir çok medyum bunu yapamadı. En son Saliha hocamın yanına gittim. Kendisi öyle ilim irfan sahibi birisi ki yaptığı büyü aynı hafta kendini göstermeye başladı. Allah senden razı olsun.

 29. Kocam beni, çocuğunu çok ihmal ediyor. Maddi olarak derdimiz yok ama başımızda erkek yok. Bu yüzden bağlama büyüsü ile kocamı evde tutmak istiyorum. Sizinle nasıl iletişim kurabilirim

 30. Kız kardeşimle birlikte Saliha hanımı bir arkadaşın tavsiyesi üzerine ziyaret ettik. Kendisi gayet güleryüzlü ve mükemmel bir karaktere sahiptir. Bizimle bir dost gibi ilgilendi ve gerekli reçeteyi uyguladı. En kısa zamanda hayırlı haberlerin gelmesini bekliyoruz.

 31. Saliha hanıma bağlama büyüsü için telefon açmıştım. Daha sonra kendi yerinde ziyarete gittim. Öyle şahane bir şey hazırladı ki gözü sürekli dışarıda olan nişanlım, artık ev – iş yeri arası mekik dokuyor. Her şey için teşekkür ederim Saliha hanım…

 32. Bağlama büyüsünü eski sevgilime yaptırsam işe yarar mı? Yoksa bunun için farklı büyü türleri mi yaptırmak gerekiyor? Konu hakkında sizden detaylı bir bilgi istiyorum. Buna göre büyü yaptırmak istiyorum.

 33. Hocam saygılar, kız arkadaşımla uzun bir zaman önce ayrıldık. Ne yaptıysam kendisiyle barışamadık. Sizin yazınızı görünce içimde bir umut belirdi. Bağlama büyüsü ile kız arkadaşımla tekrar barışma şansım olabilir mi?

 34. Eşimin başka bir kadınla ilişkisi var ne yazıkki… Kendisiyle severek evlendik ve aramızda tek bir sorun bile yaşanmadı. Onu kaybetmek istemiyorum. Bağlama büyüsü kesin çözüm olur mu yoksa başka bir büyü çeşidimi yaptırmam gerekir?

 35. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bununla ilgili bazı sorularım olacak. Sizden iletişim bilgilerinizi rica edeceğim. Mail ya da Whatsapp numaramdan yazarsanız çok sevinirim hocam

 36. Erkek arkadaşım vatani görevini yapmak için askere gitti. Acemi eğitiminin ardından şu an Erzurum da görev alıyor. Oradaki başarılı performansından dolayı sürekli asker olması için teklifte bulunmuşlar ve erkek arkadaşım da kabul etmeyi düşünüyor. Bu düşüncesinden nasıl vazgeçirebilirim?

 37. Bağlama büyüsü ile ilgili sormak istediklerim var. Bu büyüyü yaptırmak istiyorum ama etkisi geçtikten sonra ne gibi tepkiler görebilirim. Ya da bağlama büyüsünü belli aralıklarla yeniletmek amacıyla tekrardan yaptırmamız gerekiyor mu?

  • Medyum Saliha
   11 ay önce

   Sacide hanım iyi günler diliyorum öncelikle. Sorduğunuz soruya gelirsek, Bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman veya Bağlama büyülerini bozdurduğunuzda bu işlemleri tekrarlamanız gerekmez. İşinin ehli bir kimse tarafından uygulama yapılırsa sorunsuz bir şekilde halledilmiş olur.

 38. Medyum hocama, bağlama tılsımı yaptırdım. Allah senden binlerce kez razı olsun. Ne yalan söyleyeyim içimde bir kuşku vardı ama 3 günü geçmeden etkisini görmeye başladım. Eve gelmek istemeyen kocam, şimdi dışarı çıkmıyor ve sürekli sohbet etme çabalarına giriyor. Çok teşekkür ediyorum hocam

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Asiye hanım kardeşim değerli yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum. Mulu olmanıza ve üzerinize başkaları tarafından yapılan büyünün kısa sürede kalkmasına ben de sevindim. Hayırlı günler olsun sizlere.

 39. Hocam hayırlı günler dilerim. Yaklaşık 5 senedir platonik olarak aşık olduğum bir kız var. Reddetme ihtimalini göze alamadığımdan dolayı bir türlü açılamadım. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırsam işe yarayabilir mi?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İşe yarayabilir ama öncelikli olarak bakmak incelemek gerekir. Bana teşefonla ulaşarak istediğin her konuda soru sorabilirsin Faruk kardeşim. İyi günler dilerim.

 40. Merhabalar Saliha Hanım Hocam. Sizin sayenizde üzerimizdeki bağlama büyüleri kalktı. Ben çok rahatladım. Sizi internet siteniz üzerinden okumak da ayrıca çok faydalı. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben sizin büyü bozma teknikleriniz sayesinde tamamen rahata kavuştum. Allah sizden razı olsun.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ben size teşekkür ederim. Elimden bir yardım geldiyse ve size yardım edebildiysem ne mutlu bana diyorum. Ben size teşekkür ederim değerli yorumunuz için. İyi günler dilerim.