1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Bağlama Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir diyenler için bu makaleyi hazırlıyorum. Sizin için bu soruyu cevaplıyoruz. Daima farklı konularda sorun yaşayan insanların tercih ettiği büyülerle birlikte, yaşadığınız problemlerin tarzı veya sizlere verdiği ne kadar fazla olursa olsun, kesin olarak doğru ve olumlu sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü hemen herkesin araştırdığı bir konu. Evlenenlerin genel problemleri arasında olan, belli bir zamandan sonra sorun yaşamak ve problemlerle karşılaşma konuşunda en iyiye erişebilmek için, bağlama büyüsü tercihleriniz arasında olabilir. İnsanların sevdiklerini kendilerine bağlamaları veya evine gelmeyen eşleri evinize bağlamak için başvuracağınız bu büyüyle birlikte, hayatınızın eskisinden daha güzel, daha etkili ve daha mükemmel olduğunu da görebilirsiniz. Bu gibi zamanlarda doğru bir sonuca erişmek ve kesin bir deneyim kazanma konusunda problem yaşamamak için doğru medyumlarla iletişime geçmekte oldukça önemlidir. Çünkü yapılması zor olan ve tutması konusunda problem yaşayabileceğiniz bu büyüde, istediğiniz başarıyı elde etmeniz zorlaşabilir. Bağlama büyüsü yapı olarak ak büyüler arasında yer almaktadır.

Çünkü iyi bir niyet besleyerek sevdiğiniz insanların sizlere bağlanmasını, zaten evli olduğunuz kişilerin evine daha fazla bağlı kalmasını amaçlarsınız. Ancak işin içine irade kontrolü girdiği için ak büyülerden çıkarak, farklı bir incelemeye tabii olabilir. Medyum Saliha Hoca, bağlama büyüsü hakkında derin bir ilim sahibidir. Büyü denilen gizemin tüm muhteviyatına hakim olan Medyum Saliha, yıllardan beridir büyü konusunda insanların tüm dertlerini çözmektedir. Hocamızdan aldığımız bilgiler ile bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü hakkında bilgiler vereceğiz. Bunun yanında sizlerin de bir çok sorusunun cevabı yerini bulacak. Makalemize konu olan bağlama büyüsünün aşk büyüsü ile olan bağlantısı ve ak büyü mü yoksa kara büyü mü olduğu hakkındaki konulara da açıklık getireceğiz.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İnsanlar birbirlerine duygusal bağlar ile bağlı varlıklardır. Medyum Saliha Hoca özellikle bir çok insan duygu sömürüsü mağduru olmasının sebebi de budur demektedir. Diğer yandan da büyü yönünden incelediğimizde bağlama büyüleri denilen spritüel bir gerçeklik vardır. Bağlama büyüsü nedir diye araştırma yaptığınızda da bir çok sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır. Fakat her halükarda büyüler konusunda doğru bilgi edinmeniz mümkün değildir. Bağlama büyüsü nedir sorusuna cevap bulacağınız en kesin kaynak Medyum Saliha Hanım gibi en iyi medyumlar olacaktır.

Bağlama büyüleri sevdiğimiz ya da başka bir amaca hizmet etmesini istediğiz bir kişiyi kendimize bağlamaya onun duygu ve düşüncelerini istediğimiz şekilde yönlendirmeye yarayan büyüdür. Ancak bağlama büyüsü nedir sorusunun başka cevapları da vardır ki bunlar da idrar bağlama büyüsü gibi büyülerdir. Medyum Saliha, bir çok kimse bağlama büyüsü nedir diye araştırma yapmakta ancak bolca kafa karışıklığı yaşamaktadır diye belirtiyor. Bunun ilk sebebi ise doğru yere doğru büyüler hakkında danışmamaktan kaynaklanmaktadır. Bağlama büyüsü nedir sorusunun sorulacağı en doğru adreslerden birisi de muhakkak ki başarılı medyumlar arasındaki Medyum Saliha Hoca’dır.

Bağlanma Büyüsü Tesiri

Bağlanma büyüsü tesiri anlatmakla bitmeyecek derecede mükemmeldir. Medyum Saliha Hoca her çeşit büyü konusunda oldukça derin bir bilgiye vakıf olduğu için çok farklı kişilerin sorunlarını çözmede uzmandır. Bunların içinde en çok tercih edilenlerden birisi de bağlanma büyüsü ya da bağlama büyüsü olarak bilinen büyülerdir. İnsanların en merak ettikleri konuların başında ise bağlama büyülerinin ne kadar tesirli olduğu gelmektedir.

Bağlanma büyüsü tesiri ölçülebilir bir kaide olmasa da kişiye istediğini fazlaca verecek olan bir ayardadır. Ne eksik ne fazla, daha doğrusu kararında denilebilecek şekilde yapılması mümkündür. Bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü en çok istenilen ve gönül işlerinin halledilmesi konusunda yardımından faydalanılan büyülerdendir. Bunun için bir çok kişi Medyum Saliha Hanım’ın bilgeliğinden ve büyü bilgisinden faydalanmak adına sıraya girmektedir. Burada en önemli konu ise sevgili hocamızın işinin vaktinden çok olmasıdır. Tüm yoğunluğuna rağmen gerekli gördüğü durumlarda acil konulara öncelik vererek herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İki gönlü birleştirmek için elinden geleni yapan hocamız sayesinde günümüzde bir çok yuva kurulmuştur. Bir çok aşk yuvası güneş gibi parlamaktadır. Medyum Saliha Hocanın yaptığı bağlama büyüsü çok tesirli bir büyüdür. Yapıldığı andan itibaren yaptıran kişi hocamızın talimatlarına uyduğu sürece kesin bir şekilde etkisi görülmeye başlamakta ve inanılması güç bir şekilde sonuç vermektedir. Kesin tesirli bağlama büyüleri yaptırmak adına sizler de Medyum Saliha hocamıza ulaşarak bilgi alabilirisiniz. Bağlanma büyüsü tesiri için medyumların çok sayıda çalışması bulunmaktadır. Özellikle Medyum Saliha bu konunun duayen medyumlarının başında gelmektedir.

Bir büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın ortak payda sonuca oluşması olmalıdır. Hocamız da bu konuda en başarılı medyumların içindedir. Bir medyum ailesinin de manevi gücünü yanına aldığında aşamayacağı bir durum yoktur. Bir medyumu cin ve muska işiyle uğraşan kişiler ile karıştırmak kesinlikle yanlıştır. Fakat medyumlar da cinler ve muska tarzı işlemler ile ilgilendikleri için bu çokça karıştırılmaktadır. Aradaki fark oldukça çok olsa da bu konuya açıklık getirmek en doğrusudur.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtilerini bilmek ve olası bir durumda fark etmek faydanıza olacaktır. Bağlama büyüsü doğru kişi için yapıldığında iyi bir büyüdür ve hayırlı bir büyüdür. Ama biri sizin sevdiğiniz, nişanlınız ve hatta eşiniz içinde bu duayı yapabilir. Sevdiğinizi, eşinizi kendine bağlayarak onu sizden alabilir. Bu sebeple, bağlama büyüsü ya da büyüsünden şüphe ederseniz, Medyum Saliha’ya durumu anlatarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bağlanma büyüsü size ya da sevdiğinize veya eşinize yapılabilir. Belirtileri bilip, takip ederseniz, mutluluğunuzu kimsenin çalmasına izin vermezsiniz.

 • Bir kişiye birden ilgi duymaya başlar. Hep o kişiyi düşünür, o kişi hakkında konuşmaya başlar.
 • Geceleri uyuyamaz. Kâbuslar görür. Kendisine bağlayan kişi rüyalarına girer.
 • Kişi bağlandığı kişiden ayrı kalamaz, her fırsat yanında olmak ister.
 • Yanında olamazsa dahi her an onla konuşmaya ya da günümüz şartlarıyla mesajlaşmaya çalışır.
 • Evli ise evde durmamaya, hep bahane uydurup o kişiye gitmeye çalışır. Çok uzun süre kendisine ulaşılamaz.

En Etkili Bağlama Büyüsü

En etkili bağlama büyüsü bir çok kişiyi cezp etmektedir. Büyü tesirli olabilmesi için en önce iyi bir medyumun yapması gerekmektedir. İnsanların içinde şanslı olanlar Medyum Saliha Hoca sayesinde etkili bağlama büyüsü ve bağlama büyüsünü yaptırarak hayallerine kavuşmaktadırlar. Bir büyü asla kolay süreçler sonucunda ortaya çıkmamaktadır. Büyünün çeşidi ne olursa olsun oldukça zorlu süreçlere tabi olmaktadır. Büyü yapımında kullanılan çok fazla madde vardır. Bunlarla birlikte büyü için kullanılan gizemli dua ve sözlerin her birisi de unutulmuş diller ile yazılı kadim kitapların içinde ve medyumların hafızalarında gizlidir. Medyum Saliha Hanım karabiber büyüsü de olsa, papaz büyüsü de olsa Süryani büyüsü de olsa her biri için ayrı ayrı olan bu işlemleri en ince ayrıntılarına hakim olacak şekilde bilmektedir.

Medyumlar kendilerine verilen büyük bir lütuf ile dünyaya gelmiş kimselerdir. Keskin zekaları ve bilimsel yaklaşıma açık beyinleri ile kendilerini sürekli bir değişim ve gelişimin içine tabi tutmaktadırlar. Bu sayede dönemin ihtiyaçlarını daha iyi görerek denge unsurunu en iyi şekilde kavramakta ve en etkili işlemlere imza atmaktadırlar. Medyum Saliha ve bir çok yakın arkadaşı olan medyum her döneme hitap edecek çalışmaları ile akla hayale gelmeyecek kimselere ve ailelere hizmet etmektedirler. Ancak hiçbir medyum ne bir kimseye ne de bir dogmaya asla bağlı değildir. Bir orman köylüsü de bir lüks semt hanımefendisi de medyumlar için aynıdır. Medyum Saliha Hoca, en etkili aşk büyüsü işlemlerini ayrım gözetmeksizin herkes için yapabilen ve her büyüyü yine aynı oranda bozabilecek kabiliyete sahiptir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü belki de büyüler arasında en çok tercih edilen büyü çeşididir.  Genellikle ilişkiler için kullanılan bağlama büyüsü farklı nedenlerden dolayı kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse bağlama büyüsü çeşitleri incelendiği zaman bunlardan birisi dil bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü insan çok çeşitli sebeplerden dolayı kullanabilir. Örneğin iş hayatında sıkıntıları var ise ve bu sıkıntılardan dolayı işten çıkma gibi bir durumu var ise dil bağlama büyüsüyle beraber patronun ona kötü bir şey söyleme ihtimalini ortadan kaldırabilir.

Yani bu büyüyü kime yaparsanız o kişi size herhangi bir kötü bir şey söyleyemeyecek ve ondan duymamak istediğiniz şeyleri duymamış olacaksınız. Yine de bu bağlama büyüsü en çok ilişkilerde kullanılılır. Örneğin evli bir çiftte evin erkeği eve uğramıyor ve dışarıda çok vakit harcıyor ise ona eve bağlama büyüsü yaparak evine bağlı bir erkek olmasını sağlayabilirsiniz. Karşılıksız bir aşk yaşıyorsanız ve bu aşktan karşılık almak istiyorsanız da bağlama büyüsü yaparak bu imkansız aşkı imkanlı hale getirebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Bozma

İstem dışı olarak farklı insanların sizlere yaptırabilmesine de uygun olan bağlama büyüsü bozma işlemi içinde yine kaliteli bir medyum bulmanız avantajınıza olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz en iyi deneyimleri ve problemsiz yapıyı elde edebilmeniz için sunulacak avantajlar sayesinde, Medyum Saliha Hanım Hoca bu konudaki en iyi hizmetleri sizlere verecektir.

İstediğiniz zamanlarda üzerinizde veya sevdiklerinizin üzerinde herhangi bir büyü etkisi var mı bunu öğrenebilir, daha sonra büyü bozma hizmeti alabilirsiniz. Yapılması kadar bozulması da zor olan bu büyü sayesinde, normal olarak yaşantınıza devam edebilir, bozulacak etkilerden de kısa sürede kurtulma fırsatına erişebilirsiniz.

Kadına Büyü Nasıl Yapılır?

Medyum Saliha Hoca, büyü yapımında gösterdiği büyük başarılar sayesinde bir çok yeni isimle tanışma fırsatı bulmaktadır. Bu sayede geniş bir çevre kurarak daha farklı sorunlara da yardımcı olmaya çalışmaktadır. Medyum Saliha Hanım, en çok kendisine başvurulan konulardan birisinin de kadına büyü nasıl yapılır sorusu ile alakalı olduğuna dikkat çekmektedir. Hocamıza ulaşan kişiler kadına büyü nasıl yapılır sorusunun cevabını hocamıza yaptırdıkları bağlama büyüsü yada farklı büyüler ile almaktadırlar.

Kadına büyü nasıl yapılır sorusu sadece erkeklerden gelmemektedir. Kayınvalidesine büyü yaptırmak isteyenler, görümcesine büyü yaptırmak isteyenler, gelinine büyü yaptırmak isteyenler, eltiye büyü yaptırmak isteyenler gibi saymakla bitmeyecek bir çok kadın talepleri de mevcuttur. Medyum Saliha Hoca, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin ve insanların kişisel tercihlerine karışmaksızın kadına büyü nasıl yapılır sorusuna yaptığı etkili işlemler ile karşılık verir. Günümüzde bir çok insan sevdiği kadına kavuşmak istese de ya açılamamakta, ya da sevdiği yanlış kişiler ile zaman kaybetmektedir.

Bu durumda kadına büyü nasıl yapılır araştırmasına giren kimseler Medyum Saliha Hoca tarafından yapılan en iyi bağlama büyüsü sayesinde sevdiğine kavuşmaktadırlar. Bir kadına büyü nasıl yapılır diye merak ederek kendi başına yanlış işlemler yapan bir çok kimse de maalesef ki cin uğraması gibi dertler ile uğraşmaktadır. Bu sebeplerden dolayı kadına büyü nasıl yapılır merak ediyorsanız hocamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Bağlanma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Medyum Saliha Hoca kendisine büyüler konusunda en çok sorulan sorulardan birisinin de büyüler kaç günde etki eder sorusu olduğunu söylemekte. Bu soru dolayısıyla bağlanma büyüleri için de sıklıkla sorulmaktadır. Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabı elbette ki aşağı yukarı belli olmakla birlikte kesin bir cevap verilmesi için büyü bakımı ve yıldız haritası göz önüne alınarak hesaplamalar yapılmalıdır. Büyü yapmak sanıldığı gibi iki kâğıda yazıp çizmekten ibaret değildir. İnsanlara bu özel işlemleri bu şekilde lanse edenler sadece cinler ile büyü yapıldığını varsayan kimselerdir. Oysa büyüler başlı başına simya ve sihir ilminin derinliklerine vakıf olmadan yapılması ve bozulması imkânsız olan işlemlerdir. Medyum Saliha bağlama büyüleri çok tercih edildiğinden dolayı da insanların meraklı olduklarının da farkında olduğunu ifade ediyor.

Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap verebilmek için aynı zamanda hangi bağlama büyüsü ya da ne tür bir bağlanma büyüsü olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Bazı bağlanma büyüleri bir haftada etkisini göstermeye başlarken bazı çok tesirli bağlanma büyüleri de üç haftadan uzun sürede kendini gösterebilir. Medyum Saliha hoca gerek aşk büyüleri olsun gerekse de bağlama büyüsü olsun bunların büyü yapma ve büyü bozma yöntemlerinin binlerce çeşidi olduğunun bir kere daha iyi anlaşılmasını istemektedir. Bu minvalde de bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusu yapılan bağlanma büyüsü ve kim için kim tarafından yapıldığı sorularına göre cevaplanabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Medyum Saliha Hoca büyüler konusunda insanların çok fazla araştırmalar yaptıklarını ancak çoğu zaman da hezimete uğradıklarını belirtmektedir. Çükü büyücülük ilmi herkesin baş edebileceği bir ilim değildir. Büyü yapmak yalnızca seçilmiş kişilerin kaderinde vardır. Medyum Saliha Hanım bu bağlamada kendisine başvuran binlerce kişiye büyüler konusunda yardımcı olamaya devam etmektedir. Medyum Saliha Hanım’a bağlanma büyüsü yaptıranlar bu konudaki memnuniyetlerini saymakla bitirememektedirler. Çünkü Medyum Saliha bu güne kadar yaptığı tüm büyü işlemlerinde aşk büyüsü ya da papaz büyüsü fark etmeksizin başarılı olmuş bir medyumdur. Dolayısıyla da bağlama büyüleri konusunda aldığı başarılar dilden dile dolaşmaktadır. Medyum Saliha’ya bağlanma büyüsü yaptıranlar her kesimden ve her meslek grubundan insanlardır.

Bağlanma büyüleri bir kişinin size bağlanmasını ve duygularının ve fikirlerinin sizi düşünmesini sağlayan büyülerdir. Medyum Saliha Hoca bu sebepten dolayı hem yapılması hem de bozması zor olan bağlama büyüsü yaptıranlar tarafından hem çevrelerine hem de birçok platformda tavsiye edilmektedirler. Medyum Saliha Hanım ile yıllardır çalışan kişiler bulunmaktadır. Birçoğu burç yorumları konularında kimisi rüya yorumları konularında hocamıza sıkça danışmaktadırlar. Medyum Saliha Hanım ile iletişime geçenlerin çoğu ise bağlama büyüsü yaptıranlar ve aşk büyüleri konularında kendisinden yardım isteyen kişilerdir. Büyülerin yapımı ve büyü bozma konuları da oldukça meşakkatlidir. Medyum Saliha hem bağlama büyüsü yapma hem de bağlanma büyüsü bozma konularında çok Başarlı bir medyumdur.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (59)

 1. Eski eşim ile ekonomik sorunlardan dolayı ayrıldık. Hata mı kabul ediyorum bütün suç bendeydi. Şimdi çok pişmanım ama eşim barışmak istemiyor. Bağlama büyüsü yaptırsak işe yarayabilir mi?

 2. Sayenizde evi otel gibi kullanan kocam, şimdi işten çıktığı gibi kahveye falan uğramadan direkt eve geliyor. Gerçekten de bu büyüyü yaptırırken içimde bir nebze de olsa şüphe vardı. Çok teşekkür ediyorum size

 3. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum hocam, fakat aklıma takılan bir soru var. Ben bunu sürekli şehir dışına çıkan eşim için yaptırmayı düşünüyorum. Bu büyüyü belli bir zaman içerisinde yenilemek gerekiyor mu yoksa bir kere yaptıktan sonra ömür boyumu geçerli?

 4. Uzun zamandır bir kız ile birlikteyim. Kendisi çok iyi niyetli ve rahat yetiştirilmiş. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum. Malum kimin ne yapacağı maalesef belli değil. Buna uygun bir büyü var mıdır?

 5. Erkek kardeşim evli ve 2 çocuk babası… Evlendikten sonra belki durulur diye düşündük ama nafile. Halen aklı dışarıda ve bu huyu ailesininde huzurunu kaçırıyor. Eşi bugün bana artık dayanamayacağını söyleyince, size de bir danışayım dedim.

 6. 1 sene önce

  Hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz? Bunun için ne gibi şeyler gerekiyor? Kocamın beni aldattığını düşünüyorum çünkü hal ve hareketleri çok değişmeye başladı. Telefonuna şifre koymalar, akşam eve geç gelmeler falan, bunun gibi birçok şey var.

 7. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bunu eşim için değil de büyük oğlum için düşünüyorum. Kendisi sürekli dışarılarda ve garip garip arkadaşları ile buluşuyor. Geceleri saat 3-4 de eve geliyor. Bunun sonu iyi değil. Bu yüzden bağlama büyüsü etkili olabilir diye düşündüm.

 8. Uzaktan akrabamız olan bir kızı çok seviyorum. Fakat kendisine laf arasında böyle bir şey olabilir mi diye sordum, kesinlikle akrabam ile birlikte olmam gibilerinden birşeyler söyledi. Bende haliyle tam anlamı ile açılamadım. Bu konu hakkında neler yapabiliriz?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhabalar İsmet bey kardeşim. Öncelikli olarak senin gidip bu duygularını sevdiğin insana açmanı tavsiye ediyorum. Bağlama Büyüsü nasıl yapılır diye soranlar için bu makaleyi hazırlayıp yayınladım. Diğer Bağlama Büyüsü soruları için telefon ederek iletişim kurabilirsin. Hayırlı günler dilerim.

 9. Yaklaşık 2 ay önce sevdiğim çocukla nişanlandım. Fakat çalıştığı iş sektörü nedeniyle sürekli olarak bakımlı ve çok güzel kadınlarla iletişim kurmak zorunda. Bu durum beni çok rahatsız ediyor ve gözünün benden başkasını görmesini istemiyorum. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırmak için size uğramak istiyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Bağlama büyüsü yaptırmak hakkında bilgi talep ettiğinizi anlıyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim Kadriye hanım kardeşim. Anlattığınız durum biraz karışık görünüyor ama çözümsüz durmuyor. Ben elimden geleni yaparak nişanlının tamamen sana bağlanmasını sağlayabiliriz diye düşünüyorum. Detaylı bilgi almaj için telefonla ulaşabilirsin.

 10. Hocam sizi hep izliyorduk ama nasıl ulaşacağımı bilmiyordum. Şans eseri internet sitenize rastladım. Çocuklarımla ilgili çok büyük sıkıntılar yaşıyorum. Size bunları anlatıp çare bulmanızı rica ediyorum. İnanın çok kötü durumdayım.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Meral kardeşim öncelikle hakkımda yaptığın güzel yorum için teşekkür ederim. Üzerinde herhangi bir büyü veya kötü niyetle yapılmış Tılsım olduğunu düşünüyorsan telefonla beni ara ve ücretsiz bakım yapalım kardeşim.

 11. Bağlama büyüsü değil de bu büyünün tam tersi var mıdır? Üniversite de bana kene gibi yapışan bir çocuk var. Kendisini istemediğimi defalarca söyledim ama peşimi bırakmıyor. Kötü bir şey yapmasından çok korkuyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Tabii ki sizin sorduğunuz şekilde büyüler de vardır. Sitemde bu türden büyüler hakkında bir çok makale yayınladım. Detayları inceleyip dilerseniz telefonla ulaşabilirsiniz bana Sibel hanım kardeşim. Hayırlı günler dilerim.

 12. Hocam, bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum fakat bu büyünün etki süresi ile ilgili kafamda soru işaretleri var. Bağlama büyüsü hemen etki ediyor mu ve büyü etki ettikten sonra ne kadar zaman sürüyor? Belli periyotlarda bu büyüyü tekrar tekrar yaptırmak gerekiyor mu?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Canan kardeşim. Bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman belli aralıklarla yenileme yapmak gibi bir durum yoktur ama büyü ilk yapıldığında işinin ehli bir Medyum tarafından yapılmalıdır.

 13. Uzun zaman oldu ben Saliha hanım ile tanışalı. Üzerimizde yapılmış olan bağlama büyüsü vardı ve hocam sayesinde bu bağlama büyüleri kaldırıldı. Artık büyüsüz bir şekilde kendimi çok daha iyi hissediyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Sorunlarınızın çözülmesi sonucunda mutlu olmanıza sevindim. Hayırlı günler dilerim Özhan kardeşim.

 14. Kocamın beni aldattığını düşünüyorum. Bunu nereden çıkardınız diye soracak olursanız kendisine bakmayan eşim, birden süslenmeye ve gece geç saatlerde eve gelmeye başladı. Geçen gün ceketinde 5 tane uzun saç buldum. Sizinle bu konuyu detaylı olarak görüşmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Değerli kardeşim seninle görüştük ve sorununu çözdük. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Hayırlı günler.

 15. Bu bağlama büyüsü sadece aşk gibi olaylar için mi yapılıyor? Yoksa kısmet bağlama tarzındaki istekler içinde yapılıyor mu? Eğer yapılıyorsa ona göre siz değerli hocamla görüşmek istiyorum. Hayırlı geceler

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Değerli İsmet kardeşim… Bağlama büyüleri her durumda bağlama için yapılabilir ve bozulabilir.

 16. Hocam, 6 aydır bir kız ile çıkıyoruz. Fakat çıkmaya başladıktan sonra kafa yapımızın birbirine uygun olmadığını farkettim. Fakat ne zaman ayrılmak istediğimi söylemeye kalksam dilim tutuluyor. Bana büyü olabilir mi?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhabalar Boran kardeşim. Çok yoğun olduğum için yorumlara geç yanıt veriyorum bazen. Beni telefonla arayarak bilgi alabilirsin.

 17. Bağlama büyüsünü kocam içinde yaptırmam mümkün müdür? Son 1-2 senedir kocamı evde tutamaz oldum. Pasaklı olan adam bir anda kendine bakmaya ve dişlerini fırçalamaya başladı. Bu durumdan çok şüpheleniyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Mine kardeşim ben sana yardımcı olmak isterim. Keşke beni telefonla arasaydın. Çok daha hızlı şekilde iletişim kurabilirdik.

 18. Daha önce bir arkadaşım size bağlama büyüsü yaptırmıştı ve ardından gelişen olayların canlı canlı şahidiyim. Bende o arkadaşın referansı ile sizinle görüşmek ve derdime çare olmanızı istiyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Özlam hanım. Bana telefonla istediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 19. 2 yıldız birlikte olduğumuz bir kız var. Kendisiyle birçok konuda anlaşamıyoruz. Özel konularda dahil… Fakat kendisinden de bir türlü kopamıyorum. İlerde evlenirsek ikimizde mutsuz olacağız, bunu biliyorum. Ayrılmak istiyorum, yardımcı olur musun hocam?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Derdinizin boyutunu çok iyi anlıyorum Samet bey kardeşim. Bu durumu çözmek için sitemdeki ilgili yazıları inceleyip bana telefonla ulaşabilirsiniz.

 20. Hocam iyi geceler, sanırım bana kısmet bağlama büyüsü yapılmış. Bu büyüyü bozmamız mümkün müdür? Bir de bu büyüyü kimin yaptırdığını da öğrenmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Bağlama büyüsü türleri içinde en sıkıntılı olanlardan bir tanesi de Kısmet Bağlama büyüsü işlemleridir. Bu büyülerin bozulması için ciddi bir çalışma yapılması gerekebilir. En kısa süre içinde bu sıkıntıyı çözün.

 21. Bağlama büyüsü sanırım genelde aşk, sevgi gibi konularda etkili oluyor. Peki hocam bir insanın kısmetini bağlamak ya da işlerinin kötü gitmesini sağlamak için de bağlama büyüsü yaptırabilir miyiz?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Bağlama büyüsü yapma ve bağlama büyüsü bozma çalışmaları her şartta yapılabilir. Detaylı bilgiler için beni telefonla arayın Oya kardeşim.

 22. Daha önce Saliha hocama bağlama büyüsü yaptırdım ve çok memnun kaldım. En kısa zamanda yerinize tekrardan uğramak istiyorum. Eltimle ilgili bazı sıkıntılar var ve sizinle görüşmek istiyorum.

 23. Yaklaşık 5 yıldır evliyim. Fakat kocam son zamanlarda çeşitli bahanelerle sık sık yurt dışına çıkıyor. Ben aslında şüphelenmiyordum ama komşum benim aklımı fena karıştırdı. Bağlama büyüsü ile eşimin yurt dışına gitmesini engelleyebilir miyiz?

 24. Bağlama büyüsü ile ilgili yazınızı okudum. Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş. Bende sevdiğim bir kız için bu büyüden yaptırmak istiyorum. Bunun için benden istediğiniz şeyler nelerdir?

 25. Medyum hocam, epey bir süredir erkek arkadaşım ile birlikteyiz. Kendisinin pek çok kötü huyu var. Ayrılmak istiyorum ama son noktayı bir türlü koyamıyorum. Bana büyü yaptırmış olabilir mi?

 26. Üniversiteden hoşlandığım bir kişi var. Uzun zamandır kendisine ilgi duyuyorum ama o beni tanımıyor. Ortak bir arkadaş grubumuzda olmadığı için muhabbet kuramıyoruz. Bağlama büyüsü yapsak etkili olur mu hocam?

 27. Uzun zamandır peşimde olan bir çocuk var. Kendisi serseri ruhlu birisi ve hiç ilgimi çekmiyor. Fakat bana büyü yaptıracağını duydum. Bu büyüden etkilenmemek için sizden koruma büyüsü yaptırmak istiyorum.

 28. Bağlama büyüsü kolay görünebilir fakat bir çok medyum bunu yapamadı. En son Saliha hocamın yanına gittim. Kendisi öyle ilim irfan sahibi birisi ki yaptığı büyü aynı hafta kendini göstermeye başladı. Allah senden razı olsun.

 29. Kocam beni, çocuğunu çok ihmal ediyor. Maddi olarak derdimiz yok ama başımızda erkek yok. Bu yüzden bağlama büyüsü ile kocamı evde tutmak istiyorum. Sizinle nasıl iletişim kurabilirim

 30. Kız kardeşimle birlikte Saliha hanımı bir arkadaşın tavsiyesi üzerine ziyaret ettik. Kendisi gayet güleryüzlü ve mükemmel bir karaktere sahiptir. Bizimle bir dost gibi ilgilendi ve gerekli reçeteyi uyguladı. En kısa zamanda hayırlı haberlerin gelmesini bekliyoruz.

 31. Saliha hanıma bağlama büyüsü için telefon açmıştım. Daha sonra kendi yerinde ziyarete gittim. Öyle şahane bir şey hazırladı ki gözü sürekli dışarıda olan nişanlım, artık ev – iş yeri arası mekik dokuyor. Her şey için teşekkür ederim Saliha hanım…

 32. Bağlama büyüsünü eski sevgilime yaptırsam işe yarar mı? Yoksa bunun için farklı büyü türleri mi yaptırmak gerekiyor? Konu hakkında sizden detaylı bir bilgi istiyorum. Buna göre büyü yaptırmak istiyorum.

 33. Hocam saygılar, kız arkadaşımla uzun bir zaman önce ayrıldık. Ne yaptıysam kendisiyle barışamadık. Sizin yazınızı görünce içimde bir umut belirdi. Bağlama büyüsü ile kız arkadaşımla tekrar barışma şansım olabilir mi?

 34. Eşimin başka bir kadınla ilişkisi var ne yazıkki… Kendisiyle severek evlendik ve aramızda tek bir sorun bile yaşanmadı. Onu kaybetmek istemiyorum. Bağlama büyüsü kesin çözüm olur mu yoksa başka bir büyü çeşidimi yaptırmam gerekir?

 35. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bununla ilgili bazı sorularım olacak. Sizden iletişim bilgilerinizi rica edeceğim. Mail ya da Whatsapp numaramdan yazarsanız çok sevinirim hocam

 36. Erkek arkadaşım vatani görevini yapmak için askere gitti. Acemi eğitiminin ardından şu an Erzurum da görev alıyor. Oradaki başarılı performansından dolayı sürekli asker olması için teklifte bulunmuşlar ve erkek arkadaşım da kabul etmeyi düşünüyor. Bu düşüncesinden nasıl vazgeçirebilirim?

 37. Bağlama büyüsü ile ilgili sormak istediklerim var. Bu büyüyü yaptırmak istiyorum ama etkisi geçtikten sonra ne gibi tepkiler görebilirim. Ya da bağlama büyüsünü belli aralıklarla yeniletmek amacıyla tekrardan yaptırmamız gerekiyor mu?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Sacide hanım iyi günler diliyorum öncelikle. Sorduğunuz soruya gelirsek, Bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman veya Bağlama büyülerini bozdurduğunuzda bu işlemleri tekrarlamanız gerekmez. İşinin ehli bir kimse tarafından uygulama yapılırsa sorunsuz bir şekilde halledilmiş olur.

 38. Medyum hocama, bağlama tılsımı yaptırdım. Allah senden binlerce kez razı olsun. Ne yalan söyleyeyim içimde bir kuşku vardı ama 3 günü geçmeden etkisini görmeye başladım. Eve gelmek istemeyen kocam, şimdi dışarı çıkmıyor ve sürekli sohbet etme çabalarına giriyor. Çok teşekkür ediyorum hocam

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Asiye hanım kardeşim değerli yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum. Mulu olmanıza ve üzerinize başkaları tarafından yapılan büyünün kısa sürede kalkmasına ben de sevindim. Hayırlı günler olsun sizlere.

 39. Hocam hayırlı günler dilerim. Yaklaşık 5 senedir platonik olarak aşık olduğum bir kız var. Reddetme ihtimalini göze alamadığımdan dolayı bir türlü açılamadım. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırsam işe yarayabilir mi?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İşe yarayabilir ama öncelikli olarak bakmak incelemek gerekir. Bana teşefonla ulaşarak istediğin her konuda soru sorabilirsin Faruk kardeşim. İyi günler dilerim.

 40. Merhabalar Saliha Hanım Hocam. Sizin sayenizde üzerimizdeki bağlama büyüleri kalktı. Ben çok rahatladım. Sizi internet siteniz üzerinden okumak da ayrıca çok faydalı. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben sizin büyü bozma teknikleriniz sayesinde tamamen rahata kavuştum. Allah sizden razı olsun.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ben size teşekkür ederim. Elimden bir yardım geldiyse ve size yardım edebildiysem ne mutlu bana diyorum. Ben size teşekkür ederim değerli yorumunuz için. İyi günler dilerim.

   • Saliha Hocam merhaba, ben birinden hoslanıyorum onun bana ilgisi var mı diye bakabılıyor musunuz ve ucretı nekadar baktırdıktan sonraa bağlama büyüsü yaptırmak ıstıyorumm mümkün müdür? ücret alıyor musunuz?