Balık Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği burçlar arasında en duygusal, romantik ve empati yeteneği gelişmiş burçtur. Diğer 11 burcun tüm özelliklerinden az az da olsa almıştır. Medyum Saliha'nın bu burç hakkında yaptığı yorumlar büyük ilgi görmüştür. İşte Balık burcu erkeği hakkında yorumlar.

Balık burcu erkeği uzun ilişkilerin adamıdır. Karşılıklı tutkulu bir aşk, romantiklik ve duygusallık… Hepsi balık burcu erkeğinin olmazsa olmazlarıdır. Balık burcu erkekleri oldukça cömerttir ve sevdiği bir insan için çoğu şeyi yapmada göze alır. Altıncı hisleri oldukça güçlüdür, olayları tahmin etmede oldukça yeteneklidir. Genel olarak naif bir kişilikleri vardır ve çoğu zaman kibardırlar. Balık burcu erkeğini tanımlayan şeyin en belirleyici olanı; duygularıdır.

Bu adam genellikle duyguları ile hareket eder ve sonucu ne olursa olsun duygusu ile hareket ettiğine pişman olmaz. Onu o yapan budur çünkü. Tüm bunlara ek olarak balık burcu erkeklerinin modları aniden düşebilir. Duygusal yapılarının en zor yanı da budur. Melankoli onların hayatının bir parçasıdır. Balık burcu erkeği her ne kadar çoğu olaya umursamaz şekilde baksa da; iç dünyasında her olay ya da kişi hakkında bir hesaplaşmaya girer.

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık burcu erkeğinin özellikleri arasında en belirgin olanı; sabırlı olmalarıdır. Olaylar karşısında büyük sabır göstererek anlaşılmayı beklerler. Ancak beklediklerini çoğu zaman bulamazlar. Çünkü balık burcu erkeğinin çevresindeki insanlar onun kadar özveri ve sabır sahibi değillerdir. Bu bakımdan balık burcu erkekleri kolayca melankoli havasına girebilirler. Çünkü hayattan beklentileri ve yaşadıkları arasında çoğu zaman bir uçurum vardır. Balık burcu erkekleri oldukça naif ve kibar bir yapıya sahiptirler. Ailesine, arkadaşlarına ve sevgilisine karşı her zaman hassasiyetle yaklaşırlar. Karşısındaki insanı kırmaktan korkarlar.

Çünkü bu erkekler; kırılmaktan da korkarlar. Empati yeteneklerinin gelişmesi de bundan dolayıdır. Ancak balık burcu erkeğinin öyle bir sınırı vardır ki bu sınır geçildikten sonra iş işten geçmiş demektir. Kolay sinirlenmezler ancak sinirlenince de zor sakinleşirler. Onları sinirlendirmek yapabileceğiniz son şey olmalıdır. Çünkü; balık burcu erkeğinin sinirlenmesi demek uzun zamandır sabretmiş olması demektir. Balık burcu erkeğinin özellikleri arasında sıcakkanlı olmaları da vardır. Sıcakkanlı yapıları sayesinde girdikleri her ortama kolayca ayak uydurabilirler. Girdikleri her ortamda sevilir ve ilgi ile karşılanırlar.

Balık Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Balık burcu erkeğinin olumsuz yönleri arasında sık sık yanlış anlaşılmaları vardır. Yanlış anlaşılmalarının sebebi; kendileri pek açıklamak istemediklerinden kaynaklanmaktadır. Bazen hayattan öyle bıkarlar ve öyle bitkin hale gelirler ki; bir şeyleri düzeltme adına hiçbir çaba sarf etmezler. Balık burcu erkeği genelde sadıktır ancak ona güvenilmediğini hisseder ya da ona istediği şekilde davranılmadığını hissederse; kalbi bir başkası için atabilir. Bu balık burcu erkeğinin olumsuz özelliklerinden bir diğeridir. Eğer balık burcu erkeği ile mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız; ona dürüstçe yaklaşın ve gururunu okşayın. Balık burcu erkeği kandırılmaktan hoşlanmaz. Onun doğruları vardır ve bu doğrular onun hayat tarzını belirler. Ona ne kadar iltifat ederseniz edin o buna kendi inanmadığı sürece sizi dikkate almaz. Balık burcu erkeğine istemediği bir şeyi yaptırmanız pek mümkün değildir. Bu konuda oldukça inatçıdır ve dayatmalardan hiç hoşlanmaz. Ona yaptırmak istediğiniz bir şey varsa eğer; ona bunun doğru bir hareket olduğunu inandırmanız gerekir.

Balık Burcu Erkeğinin Olumlu Yönleri

Balık burcu erkeği ilişkisinde son derece özverilidir. Eğer ilişkisinde sevildiğini hissediyor ve karşısındaki kadına son derece güveniyor ise; ilişkisi için yapamayacağı fedakarlık yoktur. Balık burcu erkeğinin olumlu yönleri arasında dürüst olmaları vardır. Ne olursa olsun balık burcu erkekleri dürüstlükten vazgeçmezler. Dobradırlar hatta bu dobralıkları bazen çevresindeki insanlar tarafından hoş karşılanmaz. Ancak; balık burcu erkeği yapmacık olamaz. Onu o yapan özellikler de işte tam budur. Balık burcu erkeği macerayı sevmez. Tekdüze sayılabilecek bir yaşam onun için ideal bir yaşam tarzıdır. Evinde özgürce vakit geçirmek, film izlemek onun için en güzel aktivitelerdir. Balık burcu erkeğinin hayal gücünde bir sınır yoktur. Oldukça hayalcidir ve bu hayalciliği sayesinde yaratıcılık yetenekleri de gelişmiştir. Resim ve müziğe yatkın kişilerdir. Salvador Dali, Victor Hugo, Michelan Gelo, Albert Einstein ve Vivaldi gibi dahiler hep balık burcudur. Bu da balık burcu erkeğinin sanata ve bilime ne kadar yatkın bir özellikte olduklarını kanıtlıyor.

Balık Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Balık burcu erkeğinin aşk hayatı genelde uzun ömürlü olur. Çünkü balık burcu erkeği maceradan uzak durur ve hayatında pek aksiyon olsun istemez. Bu sebeple eş adayını özenle seçer ve onda kendisinden bir parça arar. Kendisi duygusal ve kibar bir yapıya sahip olduğundan karşısındaki eşten de aynı özellikleri bekler. Balık burcu erkeği olmayacak bir sevdanın peşinden pek koşmaz. Platonik takılmak ona göre değildir. Karşılıklı tutkulu bir aşk ister. Bulduğu bu aşkın peşini de bırakmadan, büyük bir kararlıkla gider. Sadıktır ancak ona güven vermediğiniz taktirde gözü de kalbi de bir başkasına kayabilir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Medyum Saliha Hoca, zarafet ve sanatsal bakış açısının hayat bulmuş hali olan balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna cevap verdi. Balık burcu erkeği çok ama çok kırılgan ve duygusal bir yapıdadırlar. Bu sebepten ötürü de partnerlerinin çok fazla anlayış sahibi olması gerekir. Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı aslında hem birkaç kelime ile özetlenebilir hem de sayfalarca anlatılabilir. Balık burcu erkeği diğer burçlar arasında duygusal bir bakışa sahip olan karakterdedir. Diğer yandan da partnerinin yiyip içmesindeki ve oturup kalkmasındaki zarafete kadar çok dikkat etmektedir. Medyum Saliha Hoca’nın kalite ve sanatsal bakışın bir arada olduğu balık burcu erkeği hakkında yorumlarının dikkate alınması onu etkileyebilmeniz için bir fırsattır. Balık burcu su elementi burçları içindedir. Bundan dolayı da berrak bir şeffaflığa çok önem verir.

Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabını merak eden bir bayan olmayacak zamanlarda çocuksu tavırlar sergileyebilen balık burcu erkeğini taşıyabilecek ve hoş karşılayacak yapıya sahip olmalıdır. Balık burcu erkeği bu kadar duygusallığı kaldırabilecek olan partnerini de sonsuz bir sevgiye boğacaktır. Medyum Saliha Hanım, kendisine başvurarak balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu soranların öncelikle verilen her tavsiyeye uymaları koşuluyla ve ilgi alanlarını da sanat ve zarafet ile harmanladıkları takdirde balık burcu erkeği tarafından sevgiye boğulacaklarını söylemektedir. Burç yorumları konusunda oldukça başarılı olan Medyum Saliha, sizlerden gelen tüm burç yorumu isteklerini cevaplayarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap