Balık Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını en hayalperest burçtur. Hayal kurmayı çok seven balık kadını hayallerinin peşinden gider. Bir şeyi isterse o şeyin olması için deyim yerindeyse kanının son damlasına kadar savaşır.

Balık burcu kadınının özelliklerini açıkladık! Son derece romantik olan balık burcu kadını olaylara hep duygusal baktığı için çok hassas bir özelliğe sahiptir. İkizler Burcu gibi çift karakterlidir. Yedinci hisleri son derece kuvvetlidir. Balık burcuna sahip olan kişiler 20 Şubat ile 20 Mart arasında doğan kişilerdir.Bu makalemizde balık burcu kadını kişisel özellikleri, fiziksel özellikleri, gezegeni, balık Burcu kadını olumsuz ve olumlu özellikleri, balık Burcu kadını cinsellik hayatı, konuları üzerinde duracağız.

Balık Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Lükse önem verir, son derece rahat keyifli ve konforlu hayat arayışı içerisindedir. Tek doğru bildiği kendi bildiğidir. Kendi doğrularından asla şaşmazlar. Karşıdaki kişinin hep anlayışlı hep saygılı davranmasını beklerler. Bir işi başarmak onun için en önemli mutluluklardan biridir. Aşırı derecede hırslıdırlar. Burçlar arasında en sosyal kadınlardandır.

Balık burcu kadını sıcakkanlılığı ve samimiyetiyle herkesin gönlünde taht kurar. Bunun yanı sıra hayalperest olduğu için  ve olayları devamlı kafasında kurduğu için kimse kolay kolay iç dünyasını bilemez. Duygularında ani iniş çıkışlar gösteren balık burcu kadını, nitekim çift karakterli bir kişilik sergiler. Son derece kıskançtırlar ve her şeyin en mükemmelini isterler. Ayakları üzerine sağlam basan balık kadını lüksünden asla taviz vermez. Balık burcu kadını bir olay olduğunda sesini pek çıkarmaz ve kabuğuna çekilir. Deyim yerindeyse yer yarılsa bile bazen, dünya umurlarında bile olmaz. Bazen gerçekten bu durum karşı taraftaki insan açısından son derece elzemdir.

Çok sabırlı yapıları vardır. Buna rağmen oldukça hassas ve kırılgandırlar. Balık burcu kadınının elementi nedir sorusuna beraber bakalım. Balık burcu kadınının elementi sudur. Bu elemente sahip olan burçların en belirgin özellikleri hassas ve son derece kırılgan bir yapıya sahip olmalarıdır. Aşırı derecede hayal kurmaları bazen ciddi anlamda sıkıntı yaratabilir. Yedinci hisleri ile hareket eden balık burcu kadının sezgileri, tahminleri neredeyse hep çıkar. Gözlem ve muhakeme yetenekleri ile  son derece güçlüdürler ve bu yetenek onlara, sorunları problem yapmadan çözmeyi sağlar. Su grubunun kadınlarından balık Burcu kadınının cinsel yönleri son derece etkindir.

Balık Burcu kadını diğer burçlu kadınlara göre daha egoludur. Peki, Balık burcu kadınının gezegeni hangisidir? Balık Burcu kadınının gezegeni ise Neptün’dür. Peki, Neptün gezegeni bir balık kadınına hangi özellikleri sağlar? Neptün bu gezegen hayalperest kişilerin sanatta daha başarılı olan kişilerin gezegenidir.

Balık Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Balık burcu kadınının en olumlu özelliklerinden biri kendine özgü yapısıyla yaratıcı olmasıdır. Son derece romantiktirler karşı taraftan hep bir romantizm beklerler. Şefkatli sabırlıdırlar. Hemen herkese anında güvenebilirler bu özellik balık burcu kadınlarının, sonradan başlarına çorap örer. Balık Burcu kadını son derece duygusaldır.

Balık Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Balık burcu kadınının şüphesiz ki bilinen en olumsuz özelliği hayalperest ve uç noktalarda yaşıyor olmasıdır. Lükse çok fazla düşkündürler. Fakat bir o kadar da cimridirler. İnatçı sabit fikirli ve egoları adeta tavan yapmış burçların başında gelir.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Balık Burcu kadınlarının en dikkat çeken yanı gözleridir. Son derece anlamlı, keskin ve derin bakışlara sahiptirler. Kirpikleri uzun, saçları dalgalı ve gürdür. Bakışları baygın ciltleri solgundur. Dudakları dolgun yapıda olan balık Burcu kadınının burunları küçüktür. Aşırı derecede kilolu olmayıp, balıketli olanlarda vardır. Bunun yanı sıra yedikçe kolaylıkla kilo alan vücuda sahiptirler.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Burçlar arasında en romantik burçlu kadın kim diye sorsalar, şüphesiz bunun cevabı balık burcu kadını olurdu. Balık Burcu kadını Karşıdaki erkeğe oldukça alakalıdır duygularını önemserler ve aşırı derecede önemserler. Son. Derece sadakatlidir. Partneri ilgi göstermezse oldukça içerle eve kırılır. Sevildiğini göremezse çekip gider yine aynı şekilde oldukça fedakardırlar ama bir balık kadınını üzerseniz canınız yanar ve aniden çekip gidebilirler.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık Burcu kadınları, normal hayatta oldukları gibi iş hayatında da son derece hırslıdır. Oğlak balıkları ile bu yüzden çok iyi geçinen balık kadını için kariyer çok önemlidir. Oğlak balık arasında, oğlak kariyerine son derece önem veren güçlü iş kolik özellikleri sayesinde balık Burcu’yla oldukça iyi anlaşırlar. Balık lider olmayı ister kibar ve anlayışlı bir yönetici olmasına rağmen ters giderseniz, daha çok ters tepki görürsünüz.

Son derece kıvrak zekaya sahip balık kadını iş yerinde oluşan bir problemi en pratik bir şekilde derhal çözüme kavuştururlar. Tamamıyla çözüm odaklıdırlar. Balık burcu kadını, su grubundan olan bir burçtur ve balık burcu kadınının en iyi anlaştığı burçlar yine su grubundan olan burçlardır. Yengeç, akrep balıklarıyla iyi geçinirler. Balık Burcu Kadını  Hangi Burçla İyi Geçinemez? Balık burcu kadını, hava ve ateş grubu burçlarıyla iyi geçinemez.

Balık Burcu Kadını Güzellik

Balık burcu kadını sükunetin ve zarafetin beden bulmuş halidir. Medyum Saliha Hanım özellikle balık burcu kadınından etkilenmemek elde değildir diyor. Balık kadınları genel itibari ile hafif kilolu olurlar. Ancak bu balıketi beden onları karşı koyulmaz bir cazibeye ve güzelliği sokmaktadır. Başka burç kadınlarında oldukça kötü durabilecek kilolar balık burcu kadını için mükemmel bir fizik ortaya koymaktadır. Medyum Saliha Hoca insanların bakışlarını alamadığı balık burcu kadını güzellik konusunda olduğu kadar eşitlikçi yanıyla da ön plana çıkmaktadır der. Plan ve programlarla kendisine çeşitli oyunlar yapan kimseler onunla asla aşk hayatı yaşayamaz.

Balık burcu kadını güzellik konusunda kendisine güvenir ve bunda da son derece haklıdır. Fakat özellikle çalışkan erkeklerden ve düzenli insanlardan çok hoşlanır. Onu etkilemenin yolu disiplinli olmaktır. Ayrıntıları inceleyen ve ince düşünen erkekleri hayatına sokmak ister. Tüm bu saydıklarımıza rağmen kendisi asla ince noktalara değinmez. Medyum Saliha Hoca özellikle balık burcu kadını burç yorumları incelendiğinde görüldüğü gibi sonuç odaklı birisidir diyor. Kalbi sevgi doludur. Her canlıya ve her insana sevgi gözüyle bakmaktadır. Şiddetten ve öfkeden hiç hoşlanmaz. Başkalarına zorbalık yapmaya çalışan insanlar ile aynı havayı bile teneffüs etmek istemez. Medyum Saliha burçlar içinde balık burcu kadını her ne kadar düz mantık gibi görünse de aslında her şeyi önemseyen ve düşünen birisidir demektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap