Balık Burcu Yorumu
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu Yorumu

Balık burcu yorumu detaylarını yazmak için hazırladığımız makalemizin detayında, Balık burcu özellikleri ile diğer Balık burcu yorumu açıklamaları hakkında içerikler bulunuyor. İşte sizler için hazırladığımız Balık Burcu makalemiz!

Balık burcu yorumu vermek için hazırladığımız yeni makalemiz yayında! Balık burcu, 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasını kapsayan, zodyaktaki hayvan sembolüne sahip, su grubu burçlarından biridir. Vicdan, duyarlılık, eli açıklık gibi özellikler en belirgin ve dikkat çeken özellikleridir.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Genellikle balık etli olan balık burcu insanlarının kol ve bacakları da kısadır. Tenleri soluk renklidir. Açık kahverengi ancak mahmur gözlere sahiptirler. Yaş ilerledikçe alınlarında açılmalar olur ve önlerden saçları beyazlamaya başlar. Hassas ruhlu oluşlarından çabucak ağlayabilirler, bu yüzden gözleri genellikle nemli olabilir. Zodyaktaki en melankolik burç balıklardır. Kafalarına bir şeyi takmaya ve diğer insanlardan kopup kendi dünyalarında yaşamaya meyillidirler. Bu melankolik ve çabuk kafaya takan yapıları sonucunda sık sık uykusuzluk problemiyle karşı karşıya gelirler. Aynı zamanda sinirleri de hassas olduğundan kafaya bir şey taktıklarında ya da bir olay olduğunda çok çabuk etkilenip bu yüzden yıpranabilirler.

Alkol gibi maddelere karşı da hassas bir bünyeleri olmasına rağmen dış dünyanın gerçeklerinden kaçmak için bu tarz şeylere sığınabilirler. O yüzden bu konuda dikkatli olmaları gerekir. Yine bünyelerinin hassaslığından dolayı çok çabuk hasta olabilirler. Bu sebeple kış mevsimi onlar için zorlu geçer. Sık sık hasta olur ve ellerinde peçeteyle gezebilirler. Sağlıklarına ve üşütmemeye dikkat etmeleri gereklidir. Yine melankolikliğinden kaynaklı intihar vakalarına da eğilimlidirler. Psikologları en sık ziyaret eden burçlardan biridir. Yapılan araştırmalar en çok psikoloğa giden insanların boğa burcundan olduğunu göstermiştir.

Balık Burcu Kişisel Özellikleri

Duyarlılık bu burcun en belirgin özelliklerinden biridir. Hatta bazen gereğinden fazla bile duyarlıdır denilebilir. Bunun yanında gayet sabırlı ve eli açık insanlardır. İnsanlara yardım etmeyi, onların ihtiyaçlarına karşılık vermeyi sever. İnandırıcılık yetenekleri çok gelişmiştir ancak insanları kandırmak hiç onlara göre olmayan bir özelliktir. Dürüst, açık sözlü, vicdan sahibi ve uysaldırlar. Bulundukları çevreye kolayca uyum sağlayabilirler. Uyum konusunda yeteneklidir. Ancak dış dünyadan öylesine çabuk etkilenir ki insanlar bazen bu duruma anlam veremez, hatta anlayamazlar. Bu yüzden hayal dünyası balıklar için gayet çekicidir.

Hayal dünyalarında olmadık düşler kurar, akla hayale gelmeyen şeyler yaşayabilir. Bazen bu, onların aptal olduğunu bile düşündürebilir fakat durum asla öyle değildir. Göründüğünden daha zeki ve kurnazdır. Sinirli de olabilir ancak sinirlendiğinde bu siniri ustaca görünmez kılmayı ve yok saymayı başarabilir. Biri için özel bir insan olabilmenin hayalini kurar. Ancak biri için yaşamaz, biriyle ilişkisi bittiğinde yıkılacakmış gibi görünse de öyle olmasına izin vermez. Bu durumu mümkün olduğunca çabuk atlatabilir ve kendi normal yaşantısına kısa sürede döner. Bu sürede hayatını istediği gibi yaşar. Hayal kırıklıkları, duygusal çöküşler onları pes ettirmeye yetmez. Her şeye rağmen devam ederler ve bir sürü hikâyeyle hayatlarını sürdürürler.

Balık Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Balık burcu insanlar fiziksel açıdan çekicidirler. İstediğini elde etmek için çalışabilir ve istedikleri neyse onu da elde edebilirler. Aynı zamanda romantizm konusunda çok iyi olan bu burçlar, bu özellikleri yönüyle en iyi, kendileri gibi olan su grubuyla anlaşabilirler. Su grubu içerisinde ise yengeçler balık burcu kişiler için biçilmiş kaftandır. Yengeç burcu da balık gibi duygusal ve sakin bir yapıya sahip olduğundan balıkla güzel bir beraberlik yakalayabilir. Bunun yanında her an romantik ve duygusal olabilen balıklar akrep burcu biriyle de romantik bir ilişki yaşayabilir.

Balık Burcu Yükseleni

Yükseleni balık burcu olan kişiler daha duyarlı, romantik ve duygusal bir yapıdadırlar. Ayrı bir hassasiyete sahip olurlar. Pratik olmasalar dahi çok yönlü bir kişiliğe sahiptirler. Mantığa önem verir, olay ve durumları mantık çerçevesinden değerlendirmeye özen gösterirler. Karamsarlıkla iyimserlik arasında gidip gelen bünyeleri herhangi bir sorun ya da durum karşısında kararsızlık yaşamalarına neden olabilir. Ancak yine de durumlara adapte olabilme yeteneğine sahiptirler. Oldukça nazik, cömert ve hoşgörülü oluşları bir yana, aynı zamanda fazlasıyla duygusal ve romantiktirler. Çevreye karşı da büyük bir duyarlılık gösterirler, hassastırlar. Kararsızlıkları, bazen ne yapacaklarını bilmemeleri ilişkilerinde bir sorun oluşturabilir ancak romantiklikleriyle bunu kapatabilirler. Bazı batıl inançlara sahip olabilirler. Genellikle dindar veya dine bağlı kişilerdir.

Balık Burcunun Sevdiği Şeyler

Balık burçları romantik ve duygusal oluşlarıyla bilinirler ama aynı zamanda şehvetlidirler. Bu yüzden, onlar için en uygun hediyeler bu çerçevede olabilir. Bu düzlemdeki hediyeler ayrıca hoşlarına gidebilir. Bazen seksi bir iç çamaşırı, güzel bir müzik çalar, duygusal bir aşk kitabı onlar için en uygun hediyelerden biri olabilir. Kişisel bakım setleri, sevilen grubun orijinal cd’si, bir plâk, heykel, biblo gibi hediyeler balıklar için oldukça ilgi çekicidir. Tablo, kişisel bakım seti, plâk gibi hediyeler onlar için en uygun hediyeler olabilir.

Balık Burcu Aylık Yorum

Medyum Saliha Hanım, burçlar için günlük ve haftalık burçlar yapıldığını söylemektedir. Bunların yanında aylık burç yorumları da genel bir değerlendirme mahiyetinde sizlerin bilgisine sunulmaktadır. Medyum Saliha Hoca, insanların en merak ettiği burçlar arasında yer alan balık burcu aylık yorum ve bilgileri hakkında da her ay değerlendirmeler yapmaktadır. Balık burcu su elementi burçları arasında yer alır. Balık burcu bu ay için özellikle duygusallığı zirvede yaşayacaktır. Balık burcu aylık yorumu yapılırken ya da aylık burç yorumları genelinde bir değerlendirme yapılacağında gezegenlerin ve güneşin hareketleri, Ay’ın hangi evrede olduğu gibi bilgiler çok önemlidir.

Balık burcu aylık yorum yapıldığında çok güzel haberleri sizler için haber vermektedir. Medyum Saliha, özellikle balık burcu kadını için havada aşk kokuları olduğunu haber vermekte ve bu sebeple bol romantik günlerin sizi beklediğini söylemektedir. Balık burcu erkeği için de oldukça şanslı ve bol kazançlı günler gelmeye başladı. Medyum Saliha Hoca, özellikle balık burcu aylık yorum değerlendirmesinde çok sevindirici şeyler gördüğünü itiraf ediyor. Birçok balık burcu bu senenin başlangıcında yaşadığı olumsuzlukları bir anda unutacak ve muhteşem hızda gerçekleşecek bu değişime kendi bile şaşıracak. Balık burcu aylık yorum ve incelemeleri baz alındığında burçlar için bu ay oldukça hareketli geçecek. Medyum Saliha aynı zamanda bazı sağlık konularında da balık burcu kadını ve balık burcu erkeği için dikkatli olmalarını tavsiye etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap