Balık Burcu
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Balık Burcu

Balık Burcu

Balık burcu özellikleri konusunda bilgiler vermek için yazdığımız yazımızda, balık burcu haftalık yorumları ve diğer balık burcu bilgileri vardır. Medyum Saliha tarafından hazırlanan Balık Burcu makalemizde tüm detayları keyifle okuyabilirsiniz.

Balık burcu detaylarını yeni baştan yazıyoruz! Balık burcuna sahip olan kişiler 20 Şubat  ile 20 Mart arasında doğan kişilerdir. Sabırlı, duygusal, eli açık, cömert kişilerdir. İnsanlarla olan ilişkilerinden son derece etkilenirler. Balık burçları insanları duygusallıkla tanınsa da bir o kadar uyanık, gözü açık kişilerdir.

Duygusal kişilikleri ile ön planda olan balık burçları bir anda toparlanıp ayağa kalkabilecek kişilerdir. Bir işe girdiğinde kolay kolay asla pes etmezler. Kararlarının arkasında dururlar. Balık burcu da tıpkı ikizler burcu, yay burcu ve başak burcu gibi değişken kişisel özelliklere sahiptirler. Bir ortama çok çabuk adapte olabilirler. İlişkileri, dostlukları onlar için önemlidir ve ilişkileri için son derece özverili davranırlar.

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu insanları oldukça alçak gönüllüdür, merhametlidir. Bunun yanı sıra kolay kolay dış dünyaya bir şeyini belli etmeyen sinsi tarafları vardır. Çekingendirler, bir o kadar da alıngandırlar. Şefkatlidirler yardımsever bir kişilikleri vardır. Balık burcu kadını son derece hırslıdır. Sezgileri çok kuvvetlidir. Sanata düşkün yapıları vardır toplum tarafından saygı duyulup taktir edilmeyi bekler. Kendiyle her zaman gurur duyan balık kadınları kıskançtır.

Çekici ve güçlü iletişim kabiliyetleri vardır. İlişkide son derece fedakârdırlar. Evliliğe oldukça sıcak bakan balık kadınları eşlerini son derece sahiplenirler. Balık burcu erkeği kibar, hassas bir o kadar da hayalperesttir. Sorumluluk almaktan pek hoşlanmazlar. İş hayatlarında son derece başarılı olan balık erkeği, zeki kadınlardan hoşlanır. Aklı ve zekasıyla onu etkilemek mümkündür. Hemen herkese çok kolay bir şekilde güvenebilirler. Eğer doğru kişiyi bulduğuna inanırsa bir balık erkeği evine son derece bağlı ve duyarlı bir eş olur.

Balık Burcu Nedir?

Balık burcu su elementi burcundandır. Bu elemente sahip olan burçların en belirgin özellikleri kırılgan bir yapıya sahip olmalarıdır, hayalperesttirler. Bazen oldukça uç ve alışılagelmedik şeylerin hayallerini kurarlar. Önsezileri son derece kuvvetlidir, dış dünyayı oldukça iyi analiz ve gözlem yaparlar. Bazen deyim yerindeyse kan gövdeyi götürse bile umursamaz bir yapıları vardır. Olayların içinde olsalar bile adeta kendi kabuğuna çekilmiş bir şekilde gözlem yaparlar. Hırslı olan su grubu, egoları diğer burçlara göre daha yüksektir. Maddi şeylere önem verirler, cinsel yönleri kuvvetli olan su grubu burçları duygularıyla hareket eser karamsarlığa kapılsa bile son derece mücadeleci bir ruha sahiptir. Balık burcunun gezegeni Neptün dür. Neptün hayallerin ve hayal gücünün etkisinde olan gezegendir. Bu gezegene yakın olan kişiler son derece sanatta başarı kimselerdir. Resim yapmak, şiir yazmak, dans etmek onlar için tutkudur. Enerjisi ile her şeyi emer.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Balık Burcu insanlarının gözleri oldukça dikkat çekicidir. Büyülü  ve derin bakışları vardır. Yüzleri genel olarak yuvarlaktır. Baygın derin bakışları soluk tenleri vardır. Genelde beyaza yakın kumrallıkta olurlar. Kirpikleri uzun, saçları dalgalı ve kahverengidir. Burunları orantılıdır, dudakları dolgundur. Genelde balıketlidirler. Balık Burcu erkeği, oldukça büyük gözlere ve derin bakışlara sahiptir, dalgalı saç yapıları vardır. Fiziki anlamda zayıftırlar. Çok fazla dikkat çekmezler ama vücut ölçüleri buna rağmen orantılıdır. Kolaylıkla kilo alma özelliğine sahiptirler. Balık burcu kadını soluk tenli hafif balıketli kahverengi gözlüdürler, kolaylıkla kilo alan bir yapıya sahiptirler. Kış aylarında gri bal enfeksiyona her zaman kapıları açıktır. Genellikle orta boyludurlar, vücut hatları düz ve narindir. Aşık olan balık kadını, soluk tenli olmasının yanında gözlerinin içi ışıl ışık olduğu için etrafına ışık saçar.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık burcu erkeği sadakatidir, sahiplenirler, kıskançtırlar. Bu sebeple partnerlerini bazen oldukça sıkarlar. Son derece romantiktirler. Konu aşk olunca balık erkeği duygularını kolay kolay dışa vuramaz, nazik ve hassastırlar. Balık erkeği ilgiden son derece hoşlanırlar. Partnerlerinin ona bir hayli sadık olup sevgilerini devamlı açığa vurmalarını bekler ve bundan hoşlanırlar.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşka son derece inana oldukça fedakar bir yapısı vardır. Balık Burcu kadını partnerine som derece ilgili ve şefkatlidir. Fakat onu üzerseniz son derece kırılgan ve saldırgan olup bu durum aniden ilişkiyi sonlandırma olayına kadar gider.

Balık Burcunun Anlaştığı Burçlar

Akrep, yengeç ve oğlaktır. Akrep ve balık arasında çok güç bir çekim vardır. İlk görüşte aşık bile olabilirler. Yengeç ve balık arasında, duygusal anlamda sağlam temeller üzerine kurulu son derece ciddi romantik bir bağ vardır. Oğlak balık arasında ise, oğlak kariyerine son derece önem veren güçlü iş kolik özellikleri sayesinde balık burcuyla oldukça iyi anlaşırlar. Bunun yanı sıra balık burcunda olan kişiler yay ikizler terazi burçları ile anlaşamazlar. Yay özgürlüğüne düşkün yapısı olması itibariyle balık burçlarıyla anlaşamazlar. İkizler ise bir anda değişen karakterleri dolayısıyla çok hassas karaktere sahip olan balıkları son derece üzüp kırabilirler. Terazi balık ise, terazi dengede kalmayı seven burçlardandır, balık ise oldukça duygusal olan bir yapıya sahip olduğu için karşıdaki burcu sıkabilirler.

Balık Burcunun İş Hayatı

Balıklar sanatsal yönleri itibariyle kapalı olan tek düze bir işte mutlu olamazlar. İdealist bir yapıları olan balık burçları her ortama kolaylıkla adapte olup iş alanında mutluluk oluşturabilirler. Balık Burcu yöneticisi son derece kibardır. Devamlı ilgi ister, yaptığı bir işte devamlı övgü ve takdiri hak ettiği düşündüğü için yaptıkları bir işte takdir görmezlerse üzülürler. Zeki oldukları için yönetici tarafları son derece güçlüdür. İş yerinde ekip ruhuna inanır. Ekibi var oldukça kendinin de var olduğunu düşünür. İş yerinde çıkacak problemlere ve sorunlara kıvrak zekaları sayesinde direkt çözüm bulurlar. Ne iş olursa olsun o işe dört elle sarılırlar, en iyisini yapmaya çalışırlar.

Balık Burcu Aşk

Medyum Saliha Hanım, en tutkulu burçlardan birisinin balık burcu olduğuna değinir. Balık burcu aşk konularında evcimen ve sadık bir burçtur. Balık burcu kadını ve balık burcu erkeği aşka ve sevgiye çok önem vermektedir. Balık burcu aşk ve evliliğin ölene kadar devam edeceğine dair en büyük kanıt gibidir. Balık burcu aşk yaşantısında sürprizler yapmaya ve eşini ya da sevgilisini mutlu etmeye bayırlar. Balık burcu aşk ve merhameti en hisseden burçlardandır. Bu sebeple eğer varsa çocuklarına karşı da sonsuz bir sevgi beslerler. Balık burcu aşk ve evliliğin sadakatine çok inanır ve bu sebeple çok fazla ilişki yaşamayı sevmezler. Doğru insanla evlenip mutlu olmayı arzularlar. Medyum Saliha Hoca, aşka çok önem veren balık burcu ile ilgili en önemli özelliğin ise evlerine yani sevgililerine yada eşlerine ve çocuklarına sonsuz bir bağlılık sergilemeleridir der. Çünkü balık burcu aşk ile bağlı olduğu ailesi için hem hayatını hem de her şeyini harcamaktan korkmaz. Balık burcu aşk ile bağlı olduğu evine, çalışıp didinip her isteklerini yerine getirmek için her akşam sevinçle gider. Medyum Saliha, normal yaşanlarında sakın görünen balık burcu aşk konularında ve özellikle de cinsel hayatlarında yüksek bir potansiyel sahibi olduklarının da altını çizer. Balık burcu aşk ve evlilik hayatında adeta ailesini mutlu etmek için yaratılmıştır.

Yorum Yap

Yorum Yap