Başak Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği 23 Ağustos - 22 Eylül tarihleri arasında dünyaya gelmiş insanlardan oluşmaktadır. Başak erkeği oldukça inatçı bir yapıya sahiptiler. Bir şeyi istemeleri halinde onu elde edene kadar uğraşırlar ve inatla isteklerinin peşine düşüp geri adım atmazlar.

Başak burcu erkeğinin hayatında aşk önemli bir yer kaplamaktadır. Kimsenin dikkatini bile çekmeyeceği konular başak erkeklerinin dikkatini çekerler. Bu detaycı özellikleri bazen insan ilişkilerinde can sıkıcı bir hal alabilir. Pratik zeka onların belirgin özelliklerindedir. Pratik zekalarıyla bazı insanların zorlanacakları konuda hiç zorlanmadan rahat bir şekilde kurtulabilirler. Pratik zekaları cevap vermelerini de hızlandırır bu yüzden çevreleri tarafından hazır cevap olarak bilinirler. Eğlence onların hayatında büyük bir yer kaplar. Ortamları eğlenceli yapmak başak burcu erkeği için basit bir iştir. Hırslı yapılarıyla çevrelerinde büyük saygı görürler.

Başarılarının büyük kaynağı bu hırslarıdır. Hırsları sevdikleri kişilerin de yararına olur. Başak erkeği sevdiği kişileri de motive ederler ve onların da başarılı olması için çaba gösterirler. Ailelerine düşkün yapıları bir diğer bilinen özellikleridir. Bu yüzden başak erkeği ideal bir aile babası adayıdır. Başak erkeğiyle ilişki yaşıyorsanız çok şanslısınız çünkü ileride evlenmeniz durumunda size de oldukça bağlı kalacaktır. Aile onlar için olmazsa olmazdır. İnsanlar bir sorunu olduğu vakit ilk olarak başak erkeğiyle iletişim kurarlar. Başak erkekleri bu konuda çok iyidir ve çözüm üretmekte de oldukça başarılı bir yapıdadır.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak burcu erkeği aşk hayatı koca bir bilmecedir. Onlar için ilişkiler çok karışık şeylerdir ve çözülmesi zaman almaktadır. Yani bir başak erkeği için ilk görüşte aşk gibi tabirler geçerli değildir. Onlar bunlardan ziyade insanların birbirlerini tanıyarak bazı şeylerin başlayacağını düşünürler. Aşk onlara göre tehlikeli bir durumdur ve bu tehlikenin önlenmesi için gereken şey zamandır. Güzel sözler söylemek, abartı iltifatlar onların aşk hayatında yer almaz.

Başak erkeği bunlardan çok gerçekçi yapıdadırlar ve ilişkide yalan söylemekten hoşlanmazlar. Onlara göre bir ilişki doğrular üzerinde kurulmazsa ömrü de kısa olmaya mahkumdur. Başak burcu erkeği aşk hayatı eğer düzene oturursa çok eğlenceli bir hal alır. Bir kişiyi gerçekten çok sevmişse onunla evlenmekten başka bir şey düşünmez. Ciddi düşünmediği ilişkilerdeyse durum çekilmez bir hal alır ve başak erkeği sizi oldukça bunaltır. Bu yüzden size değer vermediğini düşünürseniz başak erkeklerinin ilişkisi oldukça sıkıcı bir hal alır.

Başak erkeğini etkilemek istiyorsanız çok romantik bir şekilde ona yaklaşmamalısınız. Bu yaklaşımı genel olarak sevmezler. Temizlik başak erkekleri için oldukça önemli bir olaydır. Bundan dolayı başak erkeğini etkilemek için sürekli temiz olmalı, kendinize özen göstermelisiniz. Başak erkekleri yanında şık giyimli, oldukça bakımlı bir partner ister. Ayrıca ilişkinin hemen başından çok ciddi konuların konuşulması onların sıkılmasına sebep olabilir. Bu yüzden ilişkinin sağlam temeller üzerinde oturmasını istiyorsanız ilişki başında onlara bir arkadaş gibi yaklaşmalısınız.

Başak Burcu Erkeği İş Hayatı

Başak burcu erkeği iş hayatı genel olarak mükemmelcilik üzerine kurulmuştur. Onların mükemmelciliği bazen iş yerinde sizi sıkabilir. Çünkü yaptığınız işleri beğenmeyip bunu açıkça belirtirler ve sizden yaptığınız çalışmayı düzeltmenizi beklerler. Daha önce de belirttiğimiz gibi başak erkeği detaylara çok önem verir. Bu yüzden iş sırasında en dikkat edilmeyecek konuları bile dikkat ederler ve bu da bazen can sıkıcı olabilir. Yine de başak erkeği bazı durumlarda mutlaka bulunması gereken bir iş arkaşıdır. Kriz anları onlar için çözülmesi kolay anlardır hatta bazı anlarda kriz anını fırsata bile çevirebilirler.

Ayrıca kriz anlarında başak erkeği iş arkadaşlarını rahatlatmayı da oldukça başarırlar. Başak burcu erkeği iş hayatı incelendiği zaman onların genel olarak hizmet sektöründe oldukça başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Ayrıca araştırmak da onların hayat felsefelerinden biri olduğu için araştırma içeren iş dalları da başak erkeklerinin tercih ettiği iş dalları arasında yer alır. Editörlük, teknisyenlik, dedektiflik başak erkeklerinin başarılı oldukları diğer iş kollarıdır. Başak erkekleri bazı durumlarda çekilmez bir iş arkadaşı olurken özellikle işler giderken size çok yardımcı olup iyi bir iş arkadaşı olabilir. Aslında kendisini size yakın hissettiği her durumda başak erkeği iyi bir iş arkadaşıdır.

Başak Burcu Erkeği Hobileri

Başak burcu erkeği hobileri arasında sevdikleri kişilerle yapılacak sosyal aktiviteler yer alır. Kalabalık ortamları seven başak erkekleri sinema, tiyatro, konser, opera gibi etkinliklerden büyük zevk alırlar. Ayrıca kitap okumak onlar için vazgeçilmez bir hobidir. Eğer başak erkeğine hediye almak istiyorsanız bunları göz önünde bulundurmalısınız. Hafta sonu güzel bir etkinlik planı yapmak onlara verilebilecek en güzel hediyelerdendir. Ayrıca başak erkekleri kişisel gelişimlerine oldukça değer verirler. Bu yüzden onlara kişisel gelişim kitapları da alabilirsiniz. Kişisel bakımlarına da dikkat eden başak erkeklerine güzel ve şık bir tıraş seti de güzel hediye olacaktır. Kitaplarını okumaları için alınabilecek şık bir masa lambası da başak erkeklerini mutlu edecektir.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Medyum Saliha Hoca, disiplin denildiği zaman akla gelen burcun başak burcu erkeği olduğunu söylemektedir. Başak burcu erkeği özellikleri incelendiğinde ilk karşımıza çıkanlardan birisi de kuralcı olmalarıdır. Medyum Saliha Hanım, toprak elementi olan başak burcu özellikleri bakımından çok tutarlı bir burçtur demektedir. Herkes tarafından sevilir, etrafına ışıklar saçar. Ancak başak burcu erkeği özellikleri içinde en önemlisi ve dikkat edilmesi gereken konu onun kural ve sınırlarını asla çiğnememeniz gerektiğidir. Aksi takdirde dünyayı başınıza geçirmek için elinden geleni yapacaktır. Burç yorumları incelendiğinde başak erkekleri hakkında çok ilginç bilgilere rastlamanız mümkün olmaktadır. Başak burcu erkeği özellikleri içinde en önemlilerinden biri de dürüstlüktür. Başak burcu erkeği çok inatçı bir karaktere sahiptir.

Başak burcu erkeği özellikleri içinde en değerlisi şüphesiz büyük bilgi birikimi ve araştırma aşkıdır. Bu sebeple kafasında oluşturduğu fikirlerini değiştirmenin mümkün olduğu söylenemez. Çünkü o fikirlere çok okuyup çok araştırarak varmıştır. Başak erkeği aynı zamanda çok da inatçıdır. Bir konuda direttiğinde onunla inatlaşmak zaman kaybı olacaktır. Başak burcu erkeği özellikleri içinde bir tanesi de ailesine olan düşkünlüğüdür. Aile onun için çok önemlidir ve onları baş üstünde tutmaktadır. Medyum Saliha Hanım, insanların başak burcu erkeği özellikleri hakkında merak ettikleri şeylerin aslında karşılaştıkları olaylardan kaynaklı olduğunu ifade etmektedir. Unutmayın başak burcu erkeği dediğim dediktir. Sevdiği zaman da bağlanmaktan çekinen yapıdadır.

Yorum Yap

Yorum Yap