Başak Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını; çok sorumluluk sahibi insanlardır. Ayrıca çok hırslıdır ve bu huyları nedeni ile çok başarılıdırlar. Kıskanç olur ve kıskandığı kişiyi hep yener. Zamanına ve yerine göre sert bazen de çok esprili komik bir insandır.

Başak burcu kadını çok duygusaldır ama duygularını kolay kolay belli etmez. Başak burcu kadınları son derece zeki ve başarılı kadınlardır. Aklı diğer insanlara göre değişik çalışır ve zekaları ile herkesi şaşırtırlar. Başarıdan beslenirler ve asla pes etmezler. Araştırır ve daima öğrenmeye açıktır. Başak burcu kadını daima temiz, titiz ve düzenli bir kadındır. Kuralcı ve disiplindir. Kılı kır yarar ve aşırı detaycıdır. Düzensizliğe hiç tahammülü yoktur. Hafızaları çok güçlüdür. Patroniçe kadınlar genelde bu burçtan çok çıkar. Kendilerine çok zaman ayırır ve her zaman analitik burçlardır.

Başak burcu kadınları daima çok iyi annelerdir çocuklarına ve ailesine çok önem verirler. Bazen ağır eleştiriler yaparlar. Çalışmak onlar için her şeydir sanatsal yönleri çok fazladır.  Arkadaş ortamında başak burcu kadınları oldukça uyumlu ve güzel konuşması nedeniyle çok etki bırakırlar. Girdikleri ortamda çok dikkat çekerler ve muhteşem diksiyonları sayesinde çok ilgi görürler. Starası ve yıldızı daima çok yüksektir. Girdiği ortamda çok dikkat çekerler. Eğlencelidirler ve çevresindeki insanlara da güzel enerji verir. Üşengeçlik ve tembellik onlara göre değildir. İş hayatında oldukça başarılı olduğundan kolay zengin olur ve mevkisi yükselir. Ticarette oldukça başarılı ve azimlidir. Mantıklı ve har daim akıllıdır bu nedenle az hataya düşer.

Başak Burcu Kadınının Özellikleri

Başak burcu kadını gafil değillerdir oldukça uyanık ve gözü açık kimselerdir. Leb demeden leblebiyi anlayan cinslerdir. Başak burcu kadını çok duygusal olsa da mantığı her zaman duygularının önündedir. Parayı çok sevmez başak kadını gücü sever. Para harcamayı pek sevmez. Tutumludur ama aynı zaman da çok yardımseverdir. Mütevazidir ve açık sözlüdür. Yapmacıklığı ve gizemi sevmez. Başak burcu kadını sadıktır, yapılan kötülüğü unutmaz ve intikam almayı da sevmez.

O kendi hayatına bakar başkalarının ne yaptığıyla ilgilenmez. Taklit etmekten ve edilmekten hiç hoşlanmaz. Daima güzel ve şık giyinmesini bilen kadınlardır. Para harcamayı sevmezler ama kaliteli ve marka giyinmekten de çok hoşlanır. Başak burçları genellikle huzursuz tiplerdir hep sonuç odaklıdırlar. Takıntılı ve yeniliğe açık değildir, alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemezler. Evi daima derli toplu ve düzenlidir. Dağınıklığa ve pisliğe hiç gelemezler.

Yemek yediği çataldan tutun peçeteye kadar çok inceleyicidir. Temizliğe fazlasıyla önem verir. Elleri ve tırnakları daima bakımlı ve temizdir.  Gittiği evde temizlik ve güzel koku ararlar. Daima yüzleri güleçtir. Garip bir doğaya sahiptirler. Çekici ve cezbedicidir. Yalandan nefret eder ve yalan söyleyen insanı hemen anlar kül yutmazlar. Başak burcu kadınları, sanata, dünyayı gezmeye, kültüre ve yabancı dillere fazlasıyla ilgi gösterirler. Müzeleri gezmek tam da onlara göredir. Aynı zamanda başak burcu kadınına bir şey beğendirmek oldukça zordur.

Başak Burcu Kadınlarının Fiziksel Özellikleri

Başak burcu kadınlarının fiziksel özellikleri şöyledir. Çekici ve genelde uzun insanlardır. Bakımlı ve kendine yakışanı giydiği için çok dikkat çeker ve beğenilirler. Saçları daima parlak ve bakımlıdır. Dalgalı saçlara sahiptirler.  Gözleri güzeldir. Vücuduna göre yüzleri daha güzeldir. Yürüyüşleri çok dikkat çeker. Farklı bir havaları vardır.

Başak Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Başak burcu kadının aşk hayatı genelde ciddi ve disiplin içerisindedir. Başak burcu kadını kolay kolay kimseye güvenmez ve çok seçicilerdir. Hayatlarına çok erkek girip çıkmaz. Kolay kolay elde edilmezler. Çok inceler ve çok detaycı olduklarından dolayı partnerini çok tanımak isteyecektir. Başak kadınını, daima güçlü, karizmatik, dürüst ve kendilerinden emin erkekler cezbeder. Kıymeti bilinmezse, ilişkilerini bitirir ve arkalarına asla bakmazlar. Başak burcu kadının aşk hayatı, inişli çıkışlıdır.  Başak burcu kadını aşk hayatında mutlu olursa karşısındaki insanı da mutlu eder ve evliliğe çok uyumludur ve çok iyi bir eş ve anne olur. Özgürlüğüne düşkün olsa da yine de geleneklerine hep düşkündür.

Başak Burcu Kadının Olumlu Yönleri

Başak burcu kadınının olumlu yönleri, kendine güvenen, kendinden emin, ciddi, dürüst akılı ve zeki kadınlardır. Şansa çok inanırlar ve genelde şansları açıktır. Temiz ve titizdir. Çevresindeki insanlarla arası daima iyidir ve oldukça uyumludur. Yardım etmeyi çok sever, çok pratik ve mantıklıdırlar. Çok güzel konuşurlar ve kültürlüdürler. Dünyada yeni yerler keşfetmeye bayılırlar. Her konuda oldukça yeteneklidirler. Ellerini attıkları her işte harikalar yaratırlar. Sanatsal duyguları fazlasıyla gelişmiştir.

Başak Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Başak burcu kadınının olumsuz yönleri, çok detaycı ve kolay kolay beğenmeyen insanlardır. Kılı kırk yarar. Sevdiği sevdik, sevmediği cehennemliktir. kendine yapılan kötülüğü unutmazlar zamanı gelince, kıvrak zekalarıyla akıllıca bir intikam alırlar. Kuşkucudur aynı zamanda şüphecidir. En büyük handikapları kararsızlıklarıdır. Eleştirdikleri zaman karşılarında ki insanlarda hiç tat tuz bırakmazlar. Çevresindeki insanlar tarafından zor beğenen ve zor seven bir insan olarak tanımlanırlar.

Başak Burcu Kadını Para

Başak burcu kadını en realist ve ne istediğini bilen karakterlerden birisidir. Medyum Saliha Hoca, ilginç bir kişi olan başak burcu kadını için başarı abidesi tabirini kullanmaktadır. Başak burcu kadını para açısından çok mantıklı bir karaktere sahiptir. Başak burcu kadını iş yerinde çok fazla detaylara dikkat eden ve zor bir kişilik sergilemektedir. Başak burcu kadını ile çalışmak için en az onun kadar detaylara önem vermek ve kurallara uymak gerekmektedir. Başak burcu kadını para açısından çok cömert ancak çok da mantıklı birisidir. Çünkü başak burcu kadını kullanıldığını anında anlar ve bunun intikamını sizden mutlaka alır. Zaten onu kullanmak için yüksek bir dehaya sahip olmak gerekir.

Başak burcu kadını para konularında çok dikkatli ve hakkaniyetli davranmaktadır. Çok iyi bir liderdir. Ancak başak burcu kadını ile çalışıyor ve başarısız oluyorsanız vay halinize dense yeridir. Medyum Saliha Hoca, lider karakterde olan başak burcu kadınının en önemli özelliğinin de büyük bir organizasyon zekasına sahip olmasıdır. Medyum Saliha Hanım bu sebepten dolayı onunla çalışanların çok titiz olmak konusunda dikkat etmelerinin altını çiziyor. Başak burcu kadını para harcama konusunda oldukça eli açık olsa da büyük bir plan program insanıdır. Onunla beraberken asla övülmeyi ve takdir edilmeyi beklememelisiniz. Başak burcu kadını para hayatını dengelemeyi ve ilişkilerinde dominant olmayı başaran bir karakterdedir.

Başak Burcu Kadını Güzelliği

Başak burcu kadını güzelliği tarif edilmek istendiğinde kullanılacak ifade şüphesiz ki içinin güzelliği dışına yansımış olmalıdır. Çünkü başak kadını güzelliği konusu özellikle incelenmesi gereken konuların da başında gelir. Medyum Saliha Hoca olarak burçlar hakkında sizleri bilgilendirmeye uzun süredir devam etmekteyim. Bu süreçte sizlerden en çok ilgi gören burçlardan biri de muhakkak ki başak burcu idi. Başak burcu kadını güzelliği hakkında konuşulacak kadar temiz bir karaktere sahiptir. Bazı kimseler dışı güzel olsa bile içleri fitne ateşi ile yanmaktadır. Fakat başak burcunun kendine has ve farklı bir çekiciliği ve ona perçinlenmiş başak burcu kadını güzelliği adeta insanı büyülemektedir. Başak burcu kadını hırslı, tuttuğunu koparan, güçlü ve güzellik konusunda da oldukça şanslı biridir. Eğer basık karakterde bir başak burcu erkeği ya da başak kadını gördüyseniz bu mutlaka çocukluk evresinde ona yaşatılan baskından kaynaklıdır. Ancak başak burcu kadını güzelliği ve özgüveni sayesinde bunları yenmeyi başaracaktır. Başak burcu kadını hem çalışkandır ki bu ekonomik olarak dilerse iyi kazancının olabileceğini ifade ederken hem de iyi ve sağlam temeller üzerine kurduğu bir evlilik sayesinde disiplinli dürüst çocuklar yetiştirecek bir anne olabilecektir. Başak burcu kadını güzelliği eğer ki uyumlu birisi ile evlendiğinde çocuklarına da geçecek kadar doğal bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı da çok nazar aldığı ve dikkatleri üzerinde topladığı için düşmanlarının da olabileceği gerçeği unutulmamalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap