Başak Burcu
3
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Başak Burcu

Başak Burcu

Başak burcu özellikleri nelerdir? Başak burcu haftalık yorumu nedir? Başak burcu yükseleni nedir? Medyum Saliha Hoca işte bu Başak Burcu hakkında neler söylüyor? Burçlar hakkında detaylı bilgiler sitemizde yayında!

Başak Burcu detaylarını bildirmek için bu yazımızı yayına aldık! 23 Ağustos- 22 Eylül aralığında doğan insanların burcu olan Başak burcu, nitelik olarak değişime açık bir yapıya sahiptir. Analiz yapmayı seven insanlardır. Bu nedenle çevrelerinde bulunan her şeyi sıkı şekilde gözlemlerler. Titizlik onlar için önemli bir unsurdur. İnsanların dış görünüşlerinden ziyade temiz bir şekilde giyinmelerine önem verirler.

Dikkatleri yüksektir ve bu dikkati dağıtmak oldukça zordur. Genellikle alçakgönüllü olan Başak burcu insanları, zeka seviyesi olarak oldukça yüksek seviyededirler. Kimsenin göremeyeceği detayları keşfederek görülmeyen şeyleri bulmaya bayılırlar. Onlara yalan söylemek neredeyse imkansızdır. Çünkü çevresindeki insanların gözlerine bakarak neyin doğru neyin yanlış olduğunu kolaylıkla çözümleyebilirler. Çevrelerindeki insanları eleştirmek onlar için zevk meselesidir.

Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu insanları diğer insanları eleştirmeye bayılırlar. Mükemmelliyetçi yapıları çoğu şeyi kolay beğenmemelerine neden olmaktadır. Haddinden fazla meraklı olmaları insanlar üzerinde olumsuz izlenimler uyandırmalarına neden olur.

Başak Burcu Kadınının Özellikleri

Başak burcu kadınları, etraflarında hırslı yapıları ile dikkat çekmektedirler. Detaycı olma özellikleri o kadar gelişmiştir ki tek kelimeden bir metin oluşturabilecek kapasitededirler. Evlerine vakit ayırmak en sevdikleri şeyler arasında yer almaktadır. Evlerinde bulunan eşyaları kendi belirledikleri düzene göre yerleştirirler ve bu düzenin bozulmaması için çaba gösterirler. Arkadaş sayısı çok fazla olan Başak burcu kadınları sosyal ortamda aranan insanlar arasında yerini bulmaktadır.

Mizah anlayışları geliştiği için çevresinde bulunan insanları güldürmeyi severler. Sorumluluklarını yerine getirmek için insanüstü performans gösterebilirler. Oldukça çalışkan ve azimli olan Başak burcu kadınları, kafalarına koydukları şeyleri yerine getirmek adına çok çaba göstermektedirler. Panik anında sakinliğini koruyan bir yapıya sahip oldukları için büyük problemlerin yaşanmasını engellemektedirler. Pratik zekaya sahip olmaları sorunlarla baş ederken en büyük yardımcıları olacaktır.

Oldukça hassas bir kalbe sahip oldukları için insanların eleştirileri karşısında kırılabilirler. Kırıldıkları insanları affetmeleri genellikle uzun sürer. Kin tutmak onlara göre değildir; fakat unutmak uzun zaman alır. Adalet konusunda oldukça hassas yapıdadırlar. Çevrelerinde meydana gelen adaletsizlikler karşısında tepkileri genellikle büyük olmaktadır. Karşılarına çıkan sevecen bir erkekle hayatlarını birleştirmek isteyen Başak burcu kadınları, aile hayatına uyumlu bir yapıya sahiptirler. Disiplinli yapıları sayesinde çocuklarına oldukça sağlam bir eğitim vereceklerine şüphe yoktur.

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak burcu erkekleri, ince ve uzun yapıları ile dikkatleri üzerine çeken erkeklerdir. En kötü özellikleri inatçı yapıda olmalarıdır. Bir şeyi kafalarına taktıklarında o şeyden vazgeçmeleri imkansıza yakındır. Detaycılığının yanı sıra mantıklı bir yapı da sergilemektedirler. Duygularını hep arka plana atarak mantığının sesini dinlerler. Mizaçları oldukça yumuşaktır ve çevrelerinde hoş görünürler. Giyimlerine önem verirler ve bakımlarına özen gösterirler. Çevresindeki insanların bakışlarını üzerinde toplamayı sever. Hırslı ve çalışkan yapıları ile meslek hayatlarında başarılı olmaktadırlar. Para konusunda tutumlu olmaları hayatlarını kimseye muhtaç bir şekilde geçirmemelerini sağlamaktadır.

Başak burcu erkeği çevresinde bulunan insanları ve yaşanan olayları dikkatli bir şekilde gözlemler. Bu gözlem yetenekleri sayesinde taklit yeteneklerinin gelişmesi söz konusudur. Gözlem yetenekleri tenkit yeteneklerinin gelişmesine de katkı sağlamıştır. İnsanları eleştirirken oldukça sivri dilli olmaları çevrelerinde bulunan insanları kırmalarına neden olmaktadır. Onlar için en önemli şey kendi düzenlerini sabit tutmaktır. Düzenleri ve çalıştıkları iş konusunda oldukça titizdirler. İnsanların temiz ve bakımlı olmaları hoşlarına gider. Kokulara yönelik bir takıntılarının olduğu bilinmektedir. Hoş kokuları oldukça fazla sevmektedirler.

Sorunlarıyla genellikle tek başına savaşmayı seven Başak burcu erkeği, çevresindeki insanların problemlerini çözerken oldukça yardımsever tavırlıdır. Kendi problemlerini güvenmediği insanlarla paylaşmaz. Dışarıya karşı vurdumduymaz ve sert bir hava sergileyen bu burcun erkekleri aslında oldukça kırılgan yapıdadırlar. Sevdikleri insanlar tarafından eleştirilmekten çok korkarlar. Önem vermedikleri insanların düşüncelerine de önem vermezler. Onlar için sözleri kıymetli olan tek insanlar değer verdikleri insanlardır.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Hoşlandıkları insanın kibar ve nazik bir yapıda olmaları onlar için çok önemlidir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra kişisel bakımına dikkat eden ve temizliğe de önem veren kadınlar onlar için diğer kadınlardan bir adım öndedir. Aşık olmak en büyük korkuları arasında yer almaktadır. Çünkü aşık olduğu zaman kendini oldukça savunmasız hissetmektedir. Sevdikleri zaman sadık birer erkeğe dönüşen Başak burcu erkekleri, genellikle çapkın yapıda olurlar. Sevdikleri kişide aradıkları en büyük özellik aynı zamanda dost olabilme ihtimallerinin de olmasıdır.

Çünkü bir Başak burcu erkeği kalbinin tamamını yalnızca sevdiği insana açabilir. Sevdiği insan olmadığı sürece evlilik fikrine sıcak bakmayan Başak burcu erkekleri, doğru insanı bulduklarını düşündüğünde evlilik fikrine de sıcak bakmaktadırlar. Çocuklar ile araları ne yazık ki pek iyi değildir. Çünkü çocuk onlar için düzensizliğin sembolüdür. Çocuklarla arası pek iyi olmasa da iyi bir baba olacaklarından şüphe edilmemelidir. Çünkü onlar sorumluluklarının farkına varan disiplinli babalar olacaktır. Bir kadında aradıkları özelliklerin arasında zeka kriteri de vardır. Genellikle kendilerinden zeki gördükleri kadınlardan hoşlanmaktadırlar.

Başak burcu erkekleri entelektüel yapıda olan insanlardan hoşlanmaktadırlar. Sakin niteliklere sahip olan insanlar dikkatlerini çekmektedir. Birine bağlandığı zaman ölene dek sadık olacaklarından şüphe duyulmamalıdır.

Başak Burcu Aşk

Başak burcu en detaycı burçlardandır der Medyum Saliha Hoca. Başak burcu aşk konusunda o kadar seçicidir ki bu konuda kendi içinde standartlar bile geliştirmiştir. Bu sebeple başak burcu aşk aramaktan çok mantıklı ilişkilere yönlenmektedir. Sürekli bir mükemmellik arayışı içerisindeki başak burcu hayatı hem kendisine hem de karşısındaki kişiye zindan edebilir. Fakat aynı zamanda başak burcu çok büyük bir dehadır. Ayrıntıcı düşünme yapısı sayesinde neden ve sonuçlar çok kısa sürede ayrıştırarak en pozitif kararları verebilir. Medyum Saliha Hoca, en karakteristik burçlar arasında bu burcu ilk sıralarda göstermektedir. Tabi ki bu durum yıldan yıla göre değişebilmektedir.

Başak burcu aşk konularında seçici olduğu kadar mükemmelliğe de önem vermektedir. Partnerini her ne kadar bunaltsa da, başak burcu aşk konusunda sınırları zorlayan ama bir o kadar de sevgilisine doyumsuz aşk ve sevgiyi yaşatan bir burçtur. Başak burcu kendini idare edebilecek kapasitede birisiyle birlikte olduğunda hem kendisine hem de partnerine mükemmel bir ilişki sunmaktadır.

Başak burcu alımlı ve bakımlı olmayı seven bir yapıya sahiptir ki bu da düzen ve tertibinin yanında mükemmeliyetçi yapısından kaynaklanmaktadır. Başak burcu aşk ilişkilerini sadakat ve düzen üzerine kurar. Fakat bazen kontrolcü yapısı bir tık öne geçerse bu ilişkisine zarar verebilir. Bu sebeple başak burcu aşk konularında biraz daha rahat olmalı ve kendini akışa bırakmalıdır.

Başak Burcu Tarihleri

Başak burcu tarihleri miladi takvime göre 23 Ağustos ve 22 Eylül aralığını oluşturan zaman dilimidir. Bilindiği üzere burçlar belirli zaman diliminde doğan insanları o tarihlere göre temsil etmekte ve kişiler yükselenleri de hesaba katılarak muhtemel olaylar hesaplanabilmektedir. Başak burcu tarihleri özel olarak geliştirilmiş teknikler ile güneşin hareketleri de hesaba katılarak hesaplanmıştır. Medyum Saliha Hoca burçlar ile alakalı olarak hazırladığı makalelerin çoğunda burç hesaplamalarının önemine değinmiştir.

Mesele başak burcu tarihleri kaydırılsa ya da belli başlı burç haritası çıkarılırken yanlışlık yapılsa asla o kişi ile uyuşmayan sonuçlar çıkabilmektedir. Buna binaen başak burcu tarihleri gibi diğer burç tarihleri de çok büyük önem arz etmektedir. Dört temel burç ekinoks döngüsüne göre belirlenmekte iken başak burcu tarihleri ve diğer burçların tarihleri de bunlara binaen belirlenebilmektedir. Medyum Saliha Hanım astroloji konusunun aslında ehil olmayan kimseler tarafından süslü kelimeler ile tarumar edildiğini belirtmektedir.

Bu gibi durumların önüne geçmek edine başarılı medyumlar ile çalışılması gerektiğini her seferinde belirtmektedir. Medyum Saliha Hoca aynı zamanda burç tarihlerinin öneminin asla es geçilmemesi gerektiğini bir günlük bir hatanın yanlış yorumlamalara sebep olacağını da açıklamaktadır. Bunun yanında örneği başak burcu tarihleri gün gün incelenmesinin yanında saatler bakımından da yükselen hesabı için incelenmelidir. Burç hesaplama konusunda uzman kimselere burç yorumu yaptırmak sizin için en doğru olandır.

Yorum Yap

Yorum Yap