Boğa Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği tam bir sevgi timsalidir. Herkese, her şeye sevgi gösterisinde bulunmaktan asla çekinmez. Sabit bir burç olarak bilinen boğa burcunun bu özelliği boğa burcu erkeklerinde de görülmektedir.

Boğa burcu erkeği oldukça sabit fikirli bir karaktere sahiptir. Ayrıca çok da sabırlıdırlar. Herkesin sabrını korumakta zorluk yaşayacağı olaylar karşısında; boğa burcu erkeği sabırla ve itina ile kalabilirler. Boğa burcu erkeği çok güçlüdür ve oldukça da düzenlidir. Hayatlarında bazı düzenleri vardır ki bunların asla değişmesini istemezler. Boğa burcu erkeği mantıklıdır ve ayakları yere sağlam basar. Hayalleri elbette ki vardır fakat bu hayallere bel bağlamaz.

Boğa burcu erkeği sadık bir dost, sadık bir eş ve güvenilir bir arkadaştır. Eğer ona değerli olduğunu hissettirir iseniz size hayatı boyunca bağlı kalır ve sizin için yaşar. Sevdiğinde çok sever sevmediği zaman da nefret eder. Boğa burcu erkeği budur, hayatı uçlarda yaşar. Boğa burcu erkeği oldukça sivri bir zekaya sahiptir. Bu zekasını yaptığı esprilerden bile anlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Boğa burcu erkeğinin özellikleri arasında en baskın olanı; rahata düşkünlükleridir. Bu kişiler rahatlıkları pahasına yapamayacakları şey yoktur. Bir işte çalışırken bile o işi en rahat şekilde yapabilmenin çabası içine düşerler. Evlerinde eşlerine pek yardımcı kişi değillerdir. Rahatlık onlar için hayatlarının ön planındadır. Boğa burcu erkeği oldukça sıcakkanlı bir yapıya sahiptir. Girdiği farklı bir ortamda yeni tanıştığı bir insanla çok çabuk kaynaşabilir.

Bu erkekler; arkadaş bulmakta zorlanmazlar. Arkadaşlık ve aile bağları çok sağlamdır. Boğa burcu erkekleri ile arkadaş olanlar onlara gözü kapalı güvenebilir. Güvenilir bir yapıları vardır. Onlarla konuştuğunuzda size güven veren bir tavırla yaklaşırlar. Boğa burcu erkeği aceleci değildir. Bir işi ya da bir şeyi elde etmek istiyorsa çok sakin kalır. Onu elde etmenin yolları neler, bunlar üzerinde yoğunlaşır.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumlu Yönleri

Boğa burcu erkeğinin olumlu yönleri arasında; dürüst olmaları vardır. Bu insanlar asla yapmacılıktan hoşlanmazlar. Karşısındaki insanı kaybetmek pahasına da olsa; düşüncelerini saklamaktan çok çekinmezler. Dürüsttürler ve çevresindeki insanlar onun bu yönünü çok sever. Duygularını saklamakta güçlük çekerler. İçlerinde fesatlık, kötülük beslemezler. Ne ise öyle davranırlar ve karşılarındaki insanlardan da aynı şeyi beklerler.

Boğa burcu erkeği garanticidir. İşini de eşini de garanti altına almak ister. Maddi bir güvencesi yoksa olmayan parasını harcamaz. Geride bıraktığı dayanağı mutlaka olmalıdır. Boğa burcu erkeğinin olumlu yönleri arasında yuvalarına sadık olmaları da vardır. Eşlerini benimserler, severler ve sadık kalırlar. Onlar için aile kavramı bu dünyadaki en değerli şeylerden bir tanesidir. Boğa burcu erkeği hedefine yürürken kararlıdır. Onları bu yolda vazgeçirecek şeylerin sayısı çok azdır.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumsuz Yönleri

Boğa burcu erkeğinin olumsuz yönleri arasında en belirgin olanı inatçılıklarıdır. Boğa burcu erkeği tıpkı bir keçi gibi inatçı ve ısrarcıdır. Onunla bir konuda inatlaşmak yapabileceğiniz en büyük hatalardan biri olur. İnadı uğruna kırmaktan asla kaçınmaz. Boğa burcu erkeği oldukça kıskançtır. Sevgilisini ya da değer verdiği bir insanı çok kıskanır. Bu kıskançlığının altında yatan en büyük neden ise; kaybetme korkusudur. Sevdiklerine çok düşkündür ve bu düşkünlüğü onu böyle kıskanç biri yapmıştır. Kıskançlığı çoğu zaman sevimli gelse de bazen çekilmez hale de gelebilmektedir.

Boğa burcu erkeği keyfine çok düşkündür. Keyfinden ve zevkinden kolay kolay ödün vermez. Bu hayatta onu o yapan orijinal zevkleri vardır. Örneğin; yemek yemek. Evet, yemek yemek boğa burcu erkekleri için çok ayrı bir zevk. Boğa burcu erkeği; bazen kibirli bir karaktere bürünebilir. Kibri çoğu zaman işler olması istediği şekilde gitmeyince ortaya çıkmaktadır. Boğa burcu erkeği kimi zaman cimri olabilmektedir. Çok cömert oldukları söylenemez. Para kazanmanın zor olduğu fikrini sürekli olarak yinelemektedirler.

Boğa Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeğinin aşk hayatı biraz zordur. Çünkü boğa burcu erkeği duygularını ifade etmekte güçlük çekmektedirler. Aslında öz güvenleri gelişmiş kişilerdir ancak karşı cins söz konusu olduğunda boğa burcu erkekleri biraz çekimser davranabilmektedirler. Boğa burcu erkeğinin aşk hayatı her zaman gerçek ve tutkulu olmalıdır. İmkansız bir aşkın peşinden koşmazlar ve platonik bir aşk onlar için hiç de mantıklı değildir. Gerçek aşkı bulma konusunda zorlansalar da umutları her zaman vardır.

Boğa burcu erkeği için romantizm bir ilişkinin olmazsa olmazlarındandır. Sevdiği insana sürpriz yapmaktan oldukça hoşlanırlar. Aynı zamanda sevdiği kişiden de böyle sürprizler beklerler. Hayatı dolu dolu yaşamak isterler. Boğa burcu erkeğinin aşk hayatı her zaman güven unsuru üzerine kuruludur. Bir ilişkiden ilk beklentisi her zaman güven olmuştur. Onun için güzellik ikinci plandadır. Kafa uyumuna, düşüncelere ve yaşam tarzına odaklanır. Hayatında değişimleri pek hoş karşılamadığı gibi ilişkilere de bakış açısı bu şekildedir. Uzun ilişkiler adamıdır ve ilişkilerinde her zaman bir ciddiyet arar.

Her Yönüyle Boğa Erkeği

Boğa burcu erkeği diğer burçlardan bazı özellikleri ile ayrılmaktadır. Medyum Saliha Hanım, onları diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi sabit fikirli olmalarıdır der. Her yönüyle boğa erkeği incelendiğinde elimizde birçok ona has özellik oluşmaktadır. Boğa burcu tüm özelliklerini boğa erkeğinde toplamıştır. Boğa burcu erkeği oldukça inatçı ve sabit fikirleri sarsılmaz birisidir. Medyum Saliha Hoca, sevgililerine veya eşlerine sonsuz bağlı olduklarının da altını çizmektedir. Her yönüyle boğa erkeği eşinin sevgisine bile aşıktır. Aynı zanda da çok az konuşmaktadır. Dışarıdan suskun ve durgun biri gibi görünen boğa burcu erkeği içinde yanardağlar patlaya bir yapıya sahiptir.

Medyum Saliha Hoca, kesinlikle onları hafife almamanız konusunda sizi uyarmaktadır. Görünüşleri ve tavırları ne kadar da sizin onları uyutabileceğiniz imajını verse de çok uyanıktırlar. Onların yara aldıkları en kötü yanları ise güvenleridir. Sevdiklerine çok fazla güven duyarlar ve bu sebepten dolayı da çok tara alırlar. Burç yorumları incelendiğinde her yönüyle boğa erkeği hakkında çeşitli veriler bulunabilir. Ancak Medyum Saliha Hanım, özellikle boğa erkeği ile alakalı günlük burç yorumları iyi takip edilmelidir diyor. Boğa burcu erkeği çok sadık bir eştir. Her yönüyle boğa burcu erkeği süper bir baba olacaktır. Ona sevgisini veren kadın her yönüyle kadınlığının da farkına vararak çok güzel deneyimleri boğa burcu erkeği ile yaşayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap