Boğa Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu elementi toprak, niteliği sabit, rengi, mor kırmızı ve eflatundur. Uğurlu günü, Cumartesi ve pazardır. Uğurlu sayıları 4 ile 6 dır. Boğa burcu sabit bir burçtur. Boğa burcu kadınları kararlarında sabittir. Dengeli bir burçtur.

Boğa burcu kadınları neleri sever? Lüksü, yemeyi içmeyi, gezmeyi ve tozmayı çok severler. Boğa burcu toprak elementindendir. Boğa burcu kadını, hantal ve inatçı bir burçtur. Bazen de çok gayretli ve çok aktiflerdir. Görevlerini yerine getirmeyi ve sorumluluklarının bilincinde olan bir kadındır. Boğa burcu kadını, zarafetli ve asildir. Girdiği ortamda dikkat çeker, düzgün bir diksiyona sahiptir, güzel giyinmeyi de ayrıca çok severler.  Boğa burcu kadını, güzel ve alımlıdır, sevgi dolu capcanlı ve girişken bir yapıya sahiptir. Neşeli, canlı, kıpır kıpır ve eğlenmesini bilen kadınlardır.

Karşısındaki insanı çok kolay ikna eder ve mantıklı konuşması sayesinde herkesi etkisi altına alarak büyülü bir hava verir. Kültüre, bilime, sanata çok önem verir. Güzel ve ince espri yapma yeteneğine sahiptir. Tek kusurları biraz bencil olmalarıdır. Boğa kadınını etkilemek zordur. Onu etkileyen bir erkeğin kibar, zarif centilmen, kültürlü, konuşmasını bilen paralı adamlar boğa burcu kadınının dikkatini çekecektir. Kendinden emin ve sabit fikirli kadınlardır. Boğa burcu kadınının biraz kaprisli olduğunu söylemek de mümkün. Kendinden başka kimsenin iyi olmasını pek istemez. Sadakate önem verirler eşine ve birlikte olduğu erkeğe son derece sadakat ile bağlanırlar.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Macera ve adrenalin onlara göre değildir. Hayatta ailesine ve çevresindekilere son derece bağlıdır, saygılıdır ve onların düşüncelerine fikirlerine son derece önem verirler. Ancak karşısındaki ve çevresindeki insanlardan da aynı davranışı beklerler. Kimi zaman gereksiz kıskançlıklara girerler bir tartışmayı uzun süre sürdürebilirler. Negatif insanlara karşı tahammülü yoktur. Onun arkadaşları ve ailesi son derece pozitif olmalarını ve güzel enerji vermelerini isterler. İhanetten ve yalandan hiç hoşlanmazlar. Boğa burcu kadını, aynı zamanda idealist ve hırslıdır. İş hayatında yükselmek ve başarı yakalamak tek arzularıdır. Paraya çok önem verirler ama harcamayı da bilirler.

Bazen dışarıdan soğuk gibi gözükseler de son derece sıcakkanlı insanlardır. Boğa kadını daima mağrur ve gururlu bir yapıda oldukları için dik ve omuzlarını gererek yürürler. Boğa burcu kadını, yardım etmesini seven kötü gün burcudur. Herkesin zor zamanlarında yanında olur. Fakat kendi sıkıntı ve problemlerini pek çevresindekilere yansıtmazlar. Kendi kendine bu sorunu çözmeye çalışır. Boğa burcu kadını, problem ve sorun çözmede ustadırlar, çevresindeki çoğu insan ondan akıl alır ve ne yapması gerektiğini sorar. Güzel giyinmeyi de ayrıca çok severler, marka kıyafet ve ayakkabı giymekten çok hoşlanırlar ama bu durumu fazla abartmazlar bütçelerine göre hareket ederler.

Boğa Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Boğa burcu kadının olumlu yönleri, sıcakkanlı, sevecen, yakımlı, girişken, yardımsever, vefakâr ve sabırlı olmalarıdır. Aynı zamanda boğa burcu kadınları, son derece enerjik ve aktiftirler. Sosyal yaşama çok önem verirler. Arkadaşlarıyla gezmeye ve eğlenmeye bayılır. Kaliteli ve ciddi arkadaşlıklardan hoşlanır. Her zaman ne istediklerini bilen ve son derece idealist tiplerdir. Ayrıca tutarlı, dürüst, sempatik ve uysal insanlardır. Onları bir şeye ikna etmek için mantıklı bir şey söylemeniz yeterli olacaktır. Herkesin zor ve kötü günlerinde yanında olur, daima özel ilgi gösterirler. Boğa burcu kadını yalandan nefret ettiği içinde daima doğruları söyler bu karşısında ki insanı üzse bile ona doğruları söylemekten kaçınmaz. Süse çok önem verir ve lüksü çok sever. Gayet olumlu ve ileri görüşlüdür. Ailesine son derece bağlıdır. Eve hayatlarını severler ama iş hayatında da yükselmek için ellerinden gelen her türlü çalışmayı da yapmak için büyük bir gayret ve emek gösterirler.

Boğa Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Boğa burcu kadınının olumsuz yönleri, genellikle geleneksel ve sabit fikirli olmalarıdır. Ayrıca bencil olmaları çevresindeki insanlar tarafından pek de hoş karşılanmaz. Bazen gereksiz konulara saplanıp kalabilirler. Kıskançtırlar ve aynı zaman da kolay sinirlenir ve fazla tepki gösterirler. Bekletilmekten hiç hoşlanmazlar. Her şeyin ve tüm ilginin sadece kendilerine gösterilmesini isterler. Sabit fikirli olduklarından dolayı kolay kolay kimse onu kararından vazgeçiremez. Bir şeyi elde etmek için ne gerekiyorsa yaparlar, zarara gireceklerini bilseler bile.

Boğa Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Boğa burcu kadınının aşk hayatı, yenliklere kapalı, ciddi, eğlenceli ve sadakat çerçevesinde olmalıdır. Boğa burcu kadını, paraya önem verdiklerinden eşinin ya da birlikte olduğu erkeğin paralı olmalarını ister. Eğlenceye ve lükse düşkün olduklarından karşısındaki insanında öyle olmasını isterler. Sadakate önem verirler ve eşinden ya da erkek arkadaşından duyacağı tek bir yalanı bile sadakatsizlik sayacaklardır. Birlikte oldukları eşten veya da sevgilisinden daima güzel sözler ve iltifat duymayı beklerler. Zor zamanlarında daima eşinin yanında olup ona kol kanat gerecektir. Birlikteliğin de sevgiye ve saygıya önem verirler, yersiz kıskançlıklardan hiç hoşlanmazlar. Boğa burcu kadını kıskansa da asla belli etmez, duygularını gizleyebilme de son derece ustadırlar.

Boğa Burcu Kadını Güzelliği

Güzelliği ve cazibesi dillere destan olan boğa burcu kadını bu yazımızın konusu olarak karşımıza çıkıyor. Medyum Saliha Hanım, merak konusu olan boğa burcu kadını güzelliği hakkında siz okurlarının merakını dindirmek için tüm bilinenleri paylaşıyor. Boğa burcu kadını güzelliği tartışmasız içinden dışa vurmuş birisidir. Boğa burcu kadını güzelliği hakkında yazılmış tüm bilgiler bunun aşka duyduğu saygı sebebiyle olduğunu söylemektedir. Boğa burcu genel manada burçlar arasında özel bir yere sahip olan toprak elementi burçları arasındadır. Boğa burca kadını aşığını hem cinsel hem fiziki açıdan kendine tutkuyla bağlayabilme kabiliyetine sahiptir.

Boğa burcu kadını güzelliği kadar sadakati ve dostluğu ile de ön plana çıkmaktadır. Kendisine verilen sırların güvende olduğunu boğa burcu kadını ile dost olan birçok kimse bilmektedir. Çünkü boğa burcu asil bir duruş sergilemeyi hayat felsefesi yapan burçlar arasındadır. Boğa burcu erkeği de genel özellikleri bakımından boğa burcunun tam bir hayat bulmuş halidir de denebilir. Özellikle boğa burcu kadını güzelliği kadar cazibesi ve cana yakınlığını da kuvvetli bir tesirle kullanmayı bilen yetenektedir. Boğa burcu için yapılan yorumlar incelendiğinde kendisine karşı hata yapan kimselere kin duydukları da görülmektedir. Bunun yanında Medyum Saliha Hoca, tüm burçlar arasında özel bir yeri olan boğa burcu kadını güzelliği konusunun tamamen sadakatinin ona bahşettiği özel bir durum olduğuna da bizlerin dikkatini çekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap