Boğa Burcu Yorumu
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Boğa Burcu Yorumu 

Boğa Burcu Yorumu 

Boğa burcu yorumu detayları nelerdir? Medyum Saliha'nın Boğa Burcu Yorumu nasıldır? Boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadını hakkında detay yorum nasıldır? Boğa Burcu Yorumu detayları hakkında yazımızda detayları anlattık.

Boğa burcu yorumu isteyenler için yazımızı yayına aldık! 21 Nisan-20 Mayıs tarihleri arasında doğan bireylerin burcu olarak bilinmektedir. Toprak grubunda bulunan bir burçtur. Karakteristik özelliklerinde sabırlı, romantik, düzenli ve özenli olmak bulunmaktadır. Oldukça tembel bir özelliğe sahiptirler. Sevdikleri şeyler arasında fotoğraf çekmek, yemek ile uğraşmak ve doğa ile ilgilenmek gelmektedir. Acele ettirilmekten hiç hoşlanmazlar.

Paralar konusunda biraz eli sıkıdırlar. Para konularında israf edilmesine oldukça karşı çıkmaktadırlar. Kaliteli giyim ve yaşama önem verirler. Her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen Boğalar için kalite her zaman ön plandadır. Maddi olarak güçlü oldukları dönemlerde boğalar neşelerini ve enerjilerini daha fazla dışarı yansıtmaktadırlar. Bu durum Boğaların, refaha oldukça düşkün olmalarından kaynaklanabilmektedir.

Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Boğalar genel olarak karşılarındaki kişiye göre davranış sergilemektedirler. Kendilerine iyi yaklaşan birine oldukça iyi, fakat kendilerine kötü davranan birine ise oldukça kötü olabilmektedir. Bir Boğa etrafındaki insanların, onun dedikleri doğrultusunda hareket etmelerini beklemektedir. Boğa onlar için onun yapılaması gerekir. Boğalar detaya oldukça takılmaktadır. Onlar için en ince ayrıntının bile oldukça büyük önemi bulunmaktadır. Kimsenin göremediği en küçük detayları bile değerlendirir ve gözden geçirirler.

Boğa Burcunun Olumlu Özellikleri

Boğa burçlarının kendilerine has bir ağırlıkları vardır. Hayatlarının her alanında kendilerine ile ağırlıklarını belli eden kararlı bir duruşa sahiptirler. Boğa burçları insanları asla görünüş ve başka bir unsura göre değerlendirmez. İnsanları oldukları gibi değerlendirir. Her türden kişiye saygı duyar.

Boğa burçları oldukça garantici bir yapıya sahiptir. Adımlarını atmadan önce emin olmanın oldukça önemli olduğuna inanmaktadırlar. Ayakları her zaman yere sağlam basmaktadır. Kendinden ve kararlarından oldukça emin olmaları, pişman olacakları bir hatayı yapmalarını engellemektedir.

Yapmış olsalar bile onlar için bu bir pişmanlık değil, ders alınacak bir tecrübedir. Yavaş ve emin adımlar ile ilerlerler. Estetik olarak göze güzel görünmeye önem verirler. Kaliteli kıyafetler, bakımlı bir cilt ve havalı bir görünüş onlar için mükemmel bir kombinasyondur. Lükse oldukça düşkündürler.

Yemeğe olan düşkünlükleri, iştahları içinde söz konusudur. Oldukça iştahlı bir yapıya sahip olan Boğalar için, sofrada olan her şey göze ve damak zevklerine hitap etmelidir. Yemek yapmaktan da oldukça zevk alan Boğalar içini yeni tatlar denemek her zaman keyif verici olmuştur.

Para konularında oldukça eli sıkı olan Boğalar, parayı israf etmek yerine ileride büyük getirisi olacağını düşündüğü işler için yatırım yapabilir. Nelere yatırım yapılabileceği, paranın nasıl değerlendirilebileceği gibi konularda oldukça bilgilidir. Oldukça sevgi dolu olmaları bu sevgilerini dışa vurmalarına da neden olmaktadır. Sevgilerini göstermekten asla çekinmezler. Ancak sevmedikleri bir kişi karşısında, isteksizliğini veya nefretini oldukça belli etmektedirler.

Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri

Sevmedikleri kişilere karşı oldukça acımasız olabilmektedirler. Onları sözleri ile tabiri yerinde ise yerden yere vurabilirler. Yeri geldiğinde oldukça sabırlı bir yapıda olan boğalar için, bekledikleri ve olmasını istedikleri şeylerin geç olması veya vakit almasına oldukça sinirlenebilmektedir. Sabırlı olduğu düşünülerek bir şeyleri ertelen insanlara karşı tepkileri oldukça sert olabilir. Beklediklerinin zamanında gerçekleşmemesinin hırsını karşısında bulunan kişiden çıkarabilir.

Boğalar oldukça keyiflerine düşkün kişilerdir.  Bu Boğaların en büyük zaaflarından birini oluşturmaktadır. Dışarıdan bakıldığında normal bir zevk tercihine sahip oldukları düşünülse de haz ve zevk noktasında uç yerlerde bulunmaktadırlar. Farklılıklara saygı gösteren bir yapıda olmalarına rağmen hayatındaki insanların kendilerinden farklı düşünmelerine ve farklı hareket etmelerine asla tahammül edememektedir. Boğalara göre herkes hayata onlar gibi bakmalıdır.

Bazen ihtiyacı olan şeyleri elde etmekte zorlanabilmektedir. Bu durum Boğaların duygularını belli etmek istemedikleri için, elde etmeye çalıştıkları durumda kendilerini gizlemelerinden kaynaklanmaktadır. Aslında oldukça sosyal bir karakterdir ve kendini geri planda tutmayı sevmez. Bir boğa oyalanmaktan, ihmal edilmekten oldukça nefret etmektedir. Onu en çok kızdıran şeylerden biri de onun ile alakalı şeylerin ihmal etmesi veya unutulmasıdır.

Boğa Burcu Genel Yorumu

Boğalar hangi konuda sabır gösterip, hangi konuda göstermeyeceğini bilemeyebilirler. Çünkü boğalar, tahammül etmesi gerektiğinden fazla tahammül ettiği için, bu çok sabırlı tavrı onu kararsızlığa sürükleyebilir. Boğalar aşırı üşengeç bir burçtur. Bugünün işini ertelemekten asla gocunmaz. İleri derecede kırılgan bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple her zaman üzerlerinde taşıdıkları bir zırh bulunmaktadır. Dışarıdan gelebilecek olan her türlü kırıcı veya olumsuz etkilere karşı bu zırhı giymektedirler. Bu kendini koruma iç güdüsü ile sosyal ilişkilerinde kendilerini ilk başlarda göstermekten kaçınırlar.

Ancak daha sonrasında oldukça sosyal ve açık olabilirler. Aşık olmaktan fazlasıyla korkarlar. Aşk konularında her zaman temkinli ve korumacıdır. Bir kez aşık olmayı başarmış ise bir boğa için o sevgiden vazgeçmesi de oldukça zor olacaktır. Zor elde ettiğini zor kaybetmektedir. Hem ilişkilerinde hem de sosyal çevresinde ilgiye oldukça düşkündürler. Eğer karşıdan istedikleri ilgiyi elde edememiş iseler bu durum onları çıldırtacaktır. Her zaman kendilerinin yanında olan bir destekçi aramakta, ilişkilerini bunun üzerine kurmaktadır.  Onun için ilişkideki en önemli şey her zaman yanında olan ve kendisini çok seven birisini bulabilmektir.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu haftalık yorumu denildiği zaman akıllara Medyum Saliha Hanım gibi Astroloji ilmine vakıf kişiler tarafından yapılan genel ya da kişiye özel burç yorumları gelmektedir. Boğa burcu haftalık yorumu içinde tüm boğa burcu olan insanları o hafta ilgilendiren durumlar yer almaktadır. Medyum Saliha Hoca, en değerli bilgilerden olan boğa burcu aşk hayatı, boğa burcu para durumları gibi meselelerin ele alındığı boğa burcu haftalık yorumu için Venüs gezegeni ve diğer gezegenlerin durumlarına bakıldığını da altını çizmektedir. Boğa burcu erkeği haftalık yorumu olarak çoğun zaman aşk ve parasal ilişkiler merak edilmekte ve boğa burcu kadını haftalık yorumu da buna benzer durumlar için bakılmaktadır.

Örnek olarak bu hafta boğa burçları için sürprizler ile dolu olabilir. Özellikle aşk hayatınızda büyük yeniliklere açık olmalı ya da aşk hayatınız yoksa sizi kapıda bir aşkın beklediğini bilmelisin. Medyum Saliha Hoca, özel olarak boğa burcu haftalık yorumu yapmaktadır. Bir çok daimi danışanı hocamızın her hafta kendilerine özel yaptığı boğa burcu haftalık yorumu sayesinde aşk hayatı, para ve iş hayatını düzene sokarak başarı sağlamaktadır. Herkesin doğum saati ve yükselen yıldızı farklı olduğu için boğa burcu haftalık yorumu da kişilere göre farklılıklar gösterebilmekte hatta çok büyük uçurum farklar bile görülmektedir. Boğa burcu haftalık yorumu bu burca sahip insanlar için çok önemli bilgileri de içinde barındırmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap