Boğa Burcu
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Boğa Burcu

Boğa Burcu

Boğa burcu özellikleri ve bu burç hakkında tüm detayları açıkladığımız bu makalemizde, Boğa burcu uzmanı Saliha hanım'ın yazdığı detaylar bulunuyor. Boğa burcu hakkında yazdığımız makalemizin detaylarını keyifle okuyun.

Boğa burcu özellikleri ve bu burç hakkında diğer tüm detaylar yazımızda! Yönetici gezegeni Venüs olan Boğa burcu, 20 Nisan-20 Mayıs aralığında doğan insanların burcudur. Uğurlu günlerinin cuma günü olduğu bilinen bu insanlar güvenilir yapıları itibari ile bulundukları ortamda dikkat çekmektedirler. Venüs yönetiminde bir burç oldukları için dünyada yer alan bütün güzel şeylere düşkünlükleri vardır.

Hayatlarının en büyük gayesi huzur içinde bir yaşam sürdürmektir. Huzurlu bir yaşam sürdürebilmek adına da para kazanmayı isterler. Parayı insanlara karşı bir üstünlük kazanmak adına kullanmazlar. Yalnızca kendilerini rahat ettirecek miktarda para kazanmayı hedeflerler. Sabır konusunda başarılıdırlar. Hem insanlara hem de olaylara yönelik sabrederler. Hayatlarında yaşadıkları bütün zorluklara karşı göğüs germelerindeki en büyük motivasyon kaynakları bitmek bilmeyen sabırlarıdır.

Boğa Burcu Özellikleri

Riskli işlerden kaçınmayı severler, onların adım atabilmeleri için muhakkak garantili bir işin olması gerekmektedir. Hayatta en çok zevk aldıkları şey yemektir. Güzel bir yemek yeme ihtimalleri bile onları oldukça mutlu etmektedir. Lüks yaşamı severler, pahalı zevklere sahiptirler. Mücevher kullanımı konusunda da oldukça zevklidirler. Para kazanma konusunda bir zorluk yaşamamakla birlikte kazandıkları paraları gereksiz yerlerde harcamazlar.

Güzel bir yatırım ihtimali onları cezbeder. Onlar için yeterli miktara ulaşmayan bir birikim harcanmamalıdır. Kafalarındaki miktara ulaşım sağladıktan sonra lüks harcamalar yapabilirler. Boğa burcu insanları genellikle sakin yapıdadırlar. Sinirlendikleri pek görülür şey değildir. Sabırları taştığı zaman karşısında bulunan insanın canını yakmadan rahat etmezler. Oldukça inatçı bir yapıya sahip oldukları için çevrelerinde bulunan insanların söylediklerini kulak arkası ederler.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Çevresinde sessiz ve sakin tavırları ile dikkat çeken bir kadın varsa bu şüphesiz ki Boğa burcu kadınıdır. Hayatında bulunan insanlar tarafından gördüğü sevgi ile güç bulan bir yapıya sahiptir. Ayakları yere sağlam basan ve kuralları kendi koyan bir yapısı vardır. Alışkanlıklarını devam ettirebilmek adına gereken her şeyi yapar ve sadakatsiz insanlardan hoşlanmaz. Onun için en önemli şeylerden biri verilen sözlerde durulmasıdır. Duygusal açıdan narin ve hassas olan Boğa burcu kadınları sevdikleri insanların üzerine titrerler.

Birine değer vermeleri pek kolay değildir. Ama onun gözünde değerli bir insansanız sizin için elinden gelen her şeyi yerine getirecektir. Onu tanımayan kişiler hakkında olumsuz düşüncelere sahip olabilir. Çünkü oldukça soğuk görünen bir yapıları vardır ve bir insana değer vermediği sürece sıcak kalbini ona açmazlar. Maddi açıdan rahat bir şekilde yaşamak Boğa burcu kadını için vazgeçilmez bir şeydir.

Bu rahatlığı başkalarının sırtından geçinerek değil, kendi çalışarak elde eder. Garantici olduğu için yüksek riskli işlere adım atmaz. Çalışkanlığı ile iş hayatında kilit rol oynayan isimlerdendir. Sevdiği insanlara ve çocuklara karşı oldukça merhametlidir. Onun için saygı da en az sevgi kadar önemlidir. Saygı görmediği bir ortamda fazla bulunmayı tercih etmez. Tek eşli bir yapısı vardır ve ihaneti aklından bile geçirmez. Boğa burcu kadını tam manası ile ideal eştir.

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Boğa burcu erkeği, inatçı yapısı ile insanları zor durumda bıraksa da sakin yapısı nedeni ile dost mecralarında sıklıkla aranan insanlardandır. İnat ettikleri bir husus varsa bu hususta hiçbir zaman geri adım atmazlar. Bu nedenle bir Boğa burcu erkeğini kızdırmak istemezsiniz. Evlilik açısından Boğa burcu erkeği, çoğu kadının hayallerini süsleyen bir partnerdir.

Evine oldukça sadıktır ve eşi ile uyum içinde hayatını sürdürmeye çalışır. Çocuklara olan merhametli tavrı ile kendi çocukları ile de çok iyi anlaşır. Merhametinin yanı sıra otoriter bir baba da olacağı için çocuklarına gerçek manada babalık yapacaktır. Sağlıklı bir yapıda gibi görünen Boğa burcu erkekleri görünüşlerinin tam tersi yapıdadırlar. Çok çabuk şekilde hasta olabilirler, bu nedenle sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Bir Boğa burcuna aşık olduysanız ve o sizden hoşlanıyorsa bunun geçici bir heves olmadığını bilmeniz gerekir. Boğa burçları sabit yapılı olup ihanete uğramadıkları süre boyunca sevdikleri insandan vazgeçmezler. Genellikle kendileri gibi güvenilir insanlardan hoşlanırlar. Onlar için kısa süreli bir aşk yaşama pek hoş değildir. Uzun ilişkilerle mutlu olmaktadırlar. Aşk yaşarken oldukça tutkulu olan bu burç insanları evlendikleri insana sadık olacaktır.

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa burcu, iş hayatında en çok aranan isimlerdendir. Her meslekte başarılı olma ihtimalleri vardır; çünkü oldukça çalışkan bir yapıya sahiplerdir. Bütün zorlukları aşabilecek güce sahip oldukları için kolay kolay başarısızlığa uğramazlar. Maddi açıdan çalkantılı dönemlere girmiş olsa da muhakkak yükselişe geçeceği bilinmelidir.

Onlar için en iyi sektörler muhakkak beceri gerektiren işlerdir. El becerileri yüksek olduğu için çok iyi yemek yaparlar ve detaylı çalışma gerektirecek bütün işlerde büyük başarı sağlarlar. Kendi işlerinin patronu olmak onlar için daha rahat çalışma imkanı sunabilir. Boğa burcu insanları sevdikleri işlerde daha çok başarılı olmaktadır.

Bu nedenle sevdikleri bir işi yerine getirirlerse maddi anlamda istedikleri rahata kavuşmalarını engelleyecek bir durumun meydana gelmesi mümkün değildir. Toprak ve tarım işleri de Boğa burcu insanlarının başarılı olabileceği alanlar arasında yer almaktadır.

Boğa Burcu Aşk

Boğa burcu aşk olaylarında her zaman temkinli davranmayı seven bir burçtur. Medyum Saliha Hanım, aşka çok önem veren boğa burcu ancak çok ama çok etkilendiği kişiler ile ilişki kurabilir demektedir. Boğa burcu aşk hususunda kendisine önem verildiğini hissetmediği bir ilişkiye asla başlamamaktadır. Boğa burcu aşk ve sevgi konularında tam bir sadakat sahibi ve kalbi on yıl geçse de ilk günkü gibi pır pır atacak yapıya sahiptir. Boğa burcu aşk ilişkisinde çok nadir durumlarda teklifte bulunacaktır. Çünkü çoğunlukla bu konularda karşı tarafın fikirlerini açığa vurmasından hoşlanır ve ilk adımların ondan gelmesini ister.

Boğa burcu aşk için yaratılmıştır. Çünkü boğa burcu aşk konusunda çok hassas ve çok sadık bir burçtur. Medyum Saliha Hoca, kaliteli yaşamaya ve maddi manevi zenginliğe önem veren boğa burcu hakkında mantık ve fikir olarak da doğru kararlar almayı seven bir burçtur demektedir. Boğa burcu kadını çok ihtiraslı ve çok büyük aşklar yaşatabilecek karakterdedir. Boğa burcu erkeği de size bağlandığında ömür boyu sadakatle yürütülecek bir ilişkinin teminatını verebilir.

Boğa burcu aşk ve diğer konularda çok ağırdan almayı ve iyice düşünmeyi sever. Boğa burcu aşk konusunda etkilenebilmesi için ona verdiğiniz değerin her durumda gösterilmesini ister. Boğa burcu bu aşama ne kadar sürerse sürsün sabırlıdır. Medyum Saliha Hoca, boğa burcu aşk insanıdır ama en doğru ilişkiyi kendine layık görmektedir diye açıklamaktadır.

Boğa Burcu Tarihleri

Boğa burcu tarihleri bilindiği üzere 21 Nisan ve 21 Mayıs aralığıdır. Ancak bu bizi günümüzde kullandığımız burç sisteminin dışında farklı inanışlara göre burç aralıkları ve burç tarihleri de bulunmaktadır. Boğa burcu tarihleri de bu farklı inançların uygulamalarına göre değişiklik göstermektedir. Medyum Saliha Hoca antik döneme rastlayan burç inanışları aslında her toplumda olan hatta Sümer yazıtlarında ve hatta Afrika kökenli kazılarda bile karşımıza çıkan bilgilerdir diye ekliyor. Ayrıca Hint Burç sistemi ve Çin burçları da bildiğiniz üzere sistematik olarak hayattadır. Boğa burcu birçok burç sisteminde olduğu gibi bazı değişkenlikler göstermekle beraber boğa burcu tarihleri de değişiklik gösterebilmektedir.

Burada burç sistemlerin güneş, ay ve gezegenler açısından hangi sisteme göre düzenlendiği bu değişimlere sebep olabilmektedir. Boğa burcu tarihleri özellikle bilinmeyen çağlar olarak adlandırılan dönemlerden beri gök bilimcilerin çaba ve gözlemleri sonucunda bu günkü haline ulaşmış ve sağlaması da milyarlarca kere yapılmıştır. Boğa burcu tarihleri hakkında bizim kullandığımız ve yaygın kanaate göre kullanılan burç sisteminin güvenirliği ve ilgilendiği konular ortadadır.

Medyum Saliha Hanım bu sebeple Hint ve Çin ile alakalı değişik burç tarihlerinin asla aklınızı karıştırmamasını, onların da doğru olduğunu fakat başka açıdan yorumlamalar yaptıklarını ifade etmektedir. Boğa burcu tarihleri aralığında doğan kimselerin yükselen burçlar da hesaba katılarak yapılan yorumlarda verdiği sonuçlar boğa burcu özelliklerini ve yükselenlerinden esintileri tamamıyla yansıtmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap