1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Boşanma Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü büyü türleri arasında en çok kadınların sevdikleri erkler için başvurdukları büyülerden en hızlı olanıdır. Bu boşanma büyüsünün etki etmeyeceği bir insan yoktur. Medyum Saliha Hanım, Boşanma Büyüleri Bozma konusunda da eşinin ehlidir.

boşanma büyüsü

Boşanma büyüsü nedir ve nasıl yapılmakradır? Sevdiği erkeği farklı sebeplerle elde edememiş bayanların en çok dert yandığı şeylerden birisi olan, karşı tarafın evliliğini yıkmak için kullanılan boşanma büyüsü, yakın zamanda meyvesini verir.

Büyü sayesinde sevdiğiniz erkeği, siz elde etmiş olursunuz. Bir nevi elde etme büyüsü olarak da adlandırılan bu büyünün en çok dikkat çeken yanı ise ayırmaya çalıştığınız insanların güzellikle bir birlerinden soğumaları ve de kendi istekleri ile bir birlerinden ayrılmasıdır. Dolayısı ile kimseyi üzmeden boşanma büyüsü ile gönül rızaları ile bu işi bitirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu konuda kararlı olmak ve benim deneyimlerime güvenmek.

Konu ile alakalı yapmış olduğum geniş çalışmalar meyvesini verdiği ilk andan beri bu tarz mutsuzlukları olan kadın erkek bütün danışanlarımı huzura kavuşturacak gelişmelere onları yönlendirmeyi başardım.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sizler için de aşk ve de huzur dolu bu yolu oluşturabilirim. Güncel olarak yapılan boşanma büyüsü sayesinde, siz sevdiğinize kavuşabilirsiniz. Böylece doğru insanla birlikte olarak, zaten yanlış gittiğine inandığınız bir evliliği boşanma büyüsü ile bitirmek en doğru karar olacaktır.

Boşanma büyüsü hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Konu hakkında geçmiş tecrübelerimi dinlemek ve de boşanma büyüsü yaptırmak isterseniz beni istediğiniz an arayabilirsiniz.

Boşanma Büyüleri Nasıl Bozulur?

Boşanma büyüsü özellikle evlilikleri mahkemede kalmış ve bir türlü sonuçlanmayan çiftler için kullanılır. Bunun yanı sıra sevdiği kişinin mutsuz giden bir evliliiği olmasına rağmen boşanamayan kişilerde boşanma büyüsü bozma ile bir an evvel sevdiğinin boşanmasını sağlayabilir. Böylece o kişi ile kendisi daha huzurlu ve mutlu bir yuva kurabilir.

Boşanma Büyüsü Etkileri

Resmi nikahlı olduğu halde boşanma konusunda eşini ikna edemeyenler için etkili bir büyü olan boşanma büyüsü aynı zaman da dini nikahla yaşayanlar için de etkilidir. Ayrıca boşanma büyüsü ile evli olmadıkları halde beraber yaşayan kişileri de ayırmak Medyum Saliha hoca sayesinde mümkündür.

Boşanma Büyüsü Tarifi

Boşanma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi çiftlerin boşanması için yapılan bir büyüdür. Boşanmak kötü amaçlı gibi olsa da yuvayı korumak, aileyi kurtarmak daha iyi olsa da bazen boşanmak gerekebilir. Şiddet gören, aldatılan, psikolojik aşağılamalara maruz kalan bir eş için boşanmak en doğrusu olur. Fakat bazen ne yaparsa yapsın boşanmaz işte böyle bir durumda boşanma büyüsü uygulanabilir ve bu iyi bir amaçla olur.

Boşanma büyüsü, herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Günümüzde birçok büyü tarifini bulmak kolay olsa bile bu büyüleri uygulamak sanıldığından daha zordur. Bu büyüleri, istenen amaca ulaşarak uygulayabilmek için bilgi, birikim ve manevi bir güç gerekir. Bu konuda ilk sırada gelen kişide Medyum Saliha’dır. Medyum Saliha, diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi boşanma büyüsünde de en etkili isimlerin başında gelmektedir.

Boşanma kötü amaçlı da yapılabilir. Birileri sizin mutlu olan yuvanızı yıkmak amacıyla, boşanma büyüsü yapmış olabilir. Bu gibi durumlarda da şüphe duyarsanız, Medyum Saliha’ya ulaşarak, bu boşanma büyüsünü bozma işlemi yaptırabilir, büyünün etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Boşanma büyüsü nedir? Eşte ayrılma büyüsü öncelikle soğutma büyüsü gerektirir. Bu yüzden medyum Saliha hoca eşinin kendisinden soğumasını ve boşanmayı kabul etmesi için kendisine gelen kişilere soğutma büyüsü, kaşık büyüsü gibi büyület yapmaktadır. Bu büyüler kısa sürede bir türlü boşanmaya ikna olmayan eşin boşanmayı istemesini sağlamaktadır. Medyum Saliha hoca aynı zamanda da boşanmanın büyüyü isteyen kişinin istediği şekilde sonuçlanması için farklı çalışmalar yapmaktadır. Böyle büyü tesri altında olan kişi hem boşanacağı eşine nafaka vermeye razı olmaktadır hem de diğer isteklerini ( evin ya da diğer mal varlıklarının karşı tarafta kalması gibi) kabul etmektedir.

Eşten Ayrılma Büyüsü

Eşten ayrılma büyüsü ya da boşanma büyüsü olarak bilinen büyülerin tesirli olması için sadece kişilerin evli olmaları gerekmez. Büyüyü talep eden kişi dini nikahlıda olabilir, nişanlıda olabilir ya da henüz sevgili bile olabilir. Böylece bir türlü ayrılmak isteyip te kurtulamadığı kişiden kısa sürede kurtulur. Üstelik bu büyü ile büyüyü yaptıranlar çevre etkisinden de kurtulurlar. Kişilerin ağızları bağlanır ve sürece müdahale etmelerinin önüne geçilmiş olur. Ancak bu ikinci etkiyi sadece medyum Saliha hocanın yaptığı büyülerde bulabilir danışanlar.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşleri ayırma büyüsü ya da boşanma büyüsü hem çiftlerden birisinin talep etmesi üzerine yapılabilir hem de üçüncü kişilerin talep etmesi üzerine yapılabilir. Böyle bir durumda kişiler kimi zaman çiftlerden birisinin annesi ya da babası olabilir, kimi zaman ise evli olan kişiye aşık olan üçüncü bir kişi olabilir. Tüm bunlardan farklı olarak aile saadetine zarar vermek isteyen bir düşman bile boşanma büyüsü talep edebilir. Medyum Saliha hoca hangi niyetle gelirlerse gelsinler danışanlarının her birisi için hizmet verdiğini belirtmektedir. Ancak burada büyüyü talep eden kişiye göe büyünün çeşidinin değiştiğini belirten medyum Saliha hoca aynı zamanda da niyete göre de çeşidinin değiştiğini belirtmektedir.

Üçüncü kişilerin ve kötü niyetli kişilerin istedikleri boşanma büyüleri için kara büyü uyguladığını belirtirken anne babaların istediği ya da çiftlerin istediği büyüler için ise ak büyüler uyguladığını belirtmektedir. Medyum Saliha hoca eşleri ayırmak için yapılan büyülerin nasıl yapıldığının farklı farklı olduğunu söylerken aynı zamanda da etki etme şekillerinin de farklı olduğunu söylemektedir. Örneğin çiftlerden birisinin talep ettiği bir boşanma büyüsünde çiftler anlaşarak kolayca ayrılırlar. Ancak üçüncü kişiler talep ettikleri boşanma büyülerinde ise çiftler uzun kavgaların ve ciddi çatışmaların yaşandığı bir süreç sonrasında kavgalı ve çirkin bir şekilde boşanırlar.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanmak üzere olmalarının sebebi olarak kendilerine ve ailelerine büyü yapıldığından şüphelenenler medyum Saliha hocadan yardım alarak çiftin üzerinde büyü olup olmadığını görebilirler. Medyum Saliha hocadan yardım alacak olan kişi illa çiftlerden birisi olmak zorunda değildir. Bu kişi çiftin anne babası ya da bir yakını bile olabilir. Medyum Saliha kişinin ya da çiftin üzerinde büyü olup olmadığını tek sefer görür ve onun çözemediği hiç bir büyü yoktur. Büyünün ne büyüsü olduğunu kime yapıldığını kim tarafından ne zaman yapıldığını bilir ve öğrenmek isteyen kişiye de bildirir. Sonrasında büyünün çeşidine bağlı olarak büyüyü bozar. Etkinin kısa sürede ortadan kalkması için talep edildiği takdirde çiftler için yeniden aşk büyüsü ya da bağlanma büyüsü yapar ve davanın sonuçlanmadan kapanmasını sağlar.

Boşanma Büyüleri Uzmanı

Medyum Saliha büyünün bozulması için karanlık güçler ile başa çıkabilen bir zihinsel kontrol yeteneğinin bulunması gerektiğini belirtmektedir. Aksi takdirde kişi büyüyü bozacağım derken hepten karanlık güçlerin hakim olmasını sağlar ve durumu daha da zor bir hale sokar. Kendisinin ise bu zaman kadar gelen bütün büyüleri başarı ile bozduğunu belirtir ve boşanan çiftleri bile yeniden evlendirdiğini belirtmektedir. Bu yüzden üzerinde boşanma büyüsü olduğunu düşünen kısa süre içerisinden dünyanın her neresinde olursa olsun medyum Saliha hoca ile irtibata geçmelidir.  Yaşadığı sorun her ne olursa olsun bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde çaresini bulacaktır.

Boşanma Büyüsü Çalışması

Boşanma büyüsü hem resmi nihakları olan çiftler için hem de dini nikahları olan çiftler için yapılan bir büyüdür. Boşanma büyüsü çalışmasını çiftlerden birisi de talep edebilir, herhangi bir çiftin boşanmasını isteyen birisi de talep edebilir. Büyü tuttuğunda ise çiftler en kısa süre içerisinde boşanırlar. Gerçek bir medyum tarafından yapıldığında ise etkilerini bir hafta içerisinde gösterir.

Boşanma Büyüsü Sonuçları

Boşanma büyüsü boşanma davaları sürüncemede kalmış çiftler için ideal bir büyüdür. Boşanma davası açtığı halde bir türlü karşı tarafı boşanmaya ikna edemeyen kişiler boşanma büyüsü ile tek celsede boşanabilirler. Bununla birlikte oğlunun evinden huzursuzluk olduğunu düşünenler, kızının eşinden şiddet gördüğüne şahit olanlar, kayınvalidesi ya da kayınpederinin zorbalığına maruz kaldığını düşünen kadınlar için boşanma büyüsü ideal bir çözümdür. Boşanma büyüsü ile çiftler mahkemenin karar vermekte zorlandığı davaları bile kendi istedikleri şekilde sonuçlandırabilirler. Boşanma davasında velayetin kendisinde olmasını isteyenler mahkeme sonucunun bu şekilde sonlanmasını sağlayabilirler. Aynı şekilde velayetin karşı tarafta olduğu durumlarda da boşanma büyüsü ile çocuğun velayeti kendisine geçecek şekilde sonlanır.

Boşanma Büyüsü Etkisi

Boşanma büyüsü büyünün yaptığı uzmana bağlı olarak etkilerini ortaya koymaya başlar. Boşanma büyüsü uzman bir medyum tarafında yapıldığı takdirde etkilerini bir hafta içerisinde ortaya koymaya başlar. Örneğin boşanmak istemeyen taraf bir hafta içerisinde boşanma dosyasını imzalamayı kabul eder. Aynı şekilde mahkemenin ötelediği duruşma öne çekilebilir ve kısa süre içerisinde boşanma gerçekleşir.

Boşanma büyüsü tarafların birbirlerine yakın ya da uzak olmasına bağlı olarak da etkilerini değiştirebilir. Örneğin boşanma kararını kabul edecek olan kişi kayıp bir kişi olabilir. Böyle bir durumda boşanma büyüsü etkilerini ortaya koyması için kayıp kişinin bulunması gerekir. Medyum öncesinde kayıp kişinin ortaya çıkması için bir büyü daha yapmak zorundadır. Kayıp kişi bulunduktan sonra boşanma büyüsü aniden etkilerini ortaya koyacaktır. Bu yüzden kişilerin yaşadıkları zorluklar her ne olursa olsun boşanma konusunda uzman bir medyumdan yardım aldıkları takdirde kısa süre içerisinde boşanacaklardır.

Boşanma Büyüsü Yapmak

Boşanma büyüsü büyünün yaptığı uzmana bağlı olarak etkilerini ortaya koymaya başlar. Boşanma büyüsü uzman bir medyum tarafında yapıldığı takdirde etkilerini bir hafta içerisinde ortaya koymaya başlar. Örneğin boşanmak istemeyen taraf bir hafta içerisinde boşanma dosyasını imzalamayı kabul eder. Aynı şekilde mahkemenin ötelediği duruşma öne çekilebilir ve kısa süre içerisinde boşanma gerçekleşir.

Boşanma büyüsü tarafların birbirlerine yakın ya da uzak olmasına bağlı olarak da etkilerini değiştirebilir. Örneğin boşanma kararını kabul edecek olan kişi kayıp bir kişi olabilir. Böyle bir durumda boşanma büyüsü etkilerini ortaya koyması için kayıp kişinin bulunması gerekir. Medyum öncesinde kayıp kişinin ortaya çıkması için bir büyü daha yapmak zorundadır. Kayıp kişi bulunduktan sonra boşanma büyüsü aniden etkilerini ortaya koyacaktır. Bu yüzden kişilerin yaşadıkları zorluklar her ne olursa olsun boşanma konusunda uzman bir medyumdan yardım aldıkları takdirde kısa süre içerisinde boşanacaklardır.

Boşanma Büyüsü Ne Sebeplerle Yapılabilir?

Boşanma büyüsü oldukça sık yapılan büyüler arasındadır. Boşanma büyüsü ne sebeplerle yapılabilir, nasıl yapılır hakkında bir fikir sahibi değilseniz bu yazımız size yardımcı olacaktır. Boşanma büyüsü bir kimsenin boşanmasını istemek amacı ile yapılmaktadır. Ya da kişinin kendi evliliğini sonlandırmak istemesi amacı ile de yapılabilir. Eğer söz konusu kişinin evliliği şiddetli bir geçimsizlik ile geçiyorsa, eşinden dayak yiyorsa ya da tehdit altında yaşamak zorunda bırakılıyorsa bu büyüye başvurulmaktadır.

Boşanma büyüsü kötü niyetli bir büyüdür ancak bu büyüyü bir başkasına yaptırmak isterseniz bu böyledir. Kişinin kendi evliliği için yapacağı büyü bu kapsama girmeyebilir. Eğer kadının kocası; çocuğuna bakmıyor, eşine bakmıyor, sorumluluklarını yerine getirmiyor ve aylak bir hayat sürüyor ise; kişi bu büyüye başvurabilmektedir. Bir diğer sebep ise eşlerden birinin, diğerini göz göre aldatmasıdır. Örneğin; koca eşini aldatıyor ve karısına da ikinci kadın muamelesi yapıyorsa bu durumda eş bu yola başvurabilmektedir. Etkili bir büyüdür ve sonuç almak yüksek ihtimallidir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Kocamla birlikte olduğunu düşündüğüm bir kadın var. İşin enteresan kısmı bu kadında evli. En başta düşündüğüm dedim ama gayet eminim bu konuda… Yuva yıkanın yuvası olmaz derler, bu yüzden her ikisi içinde boşanma büyüsü yaptırmak istiyorum.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Yaşadığınız aldatma durumuna üzüldüm. Boşanma Büyüleri hakkında kendi internet sitesinde en detaylı bigileri veren Medyum olarak size yardım edebilirim. Ayırma büyüsü veya Boşanma büyüsü gibi bir işlem yapılabilir.

 2. Kocam olacak heriften boşanmak istiyorum. Bana yapmadığı zulüm kalmadı. Fakat beni sürekli ailemi öldürmekle tehdit ediyor. Boşanma büyüsü yaptırsam etkili olur mu? Yalvarırım bana bu konuda yardım edin.

  • Medyum Saliha
   10 ay önce

   Saniye hanım merhaba. Size eziyet eden bir kimseden ayrılmak için Boşanma Büyüsü düşünüyorsanız öncelikle sitemdeki bilgileri okuyup ardından beni telefonla arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hayırlı günler dilerim.