Bulut Falı
  1. Ana Sayfa
  2. Fal
  3. Bulut Falı

Bulut Falı

Bulut falı nasıl bakılmaktadır? Bulut falında çıkanlar ne ifade eder? Bulut kahve falında ne manaya gelir? Tüm bu merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulacaksınız. Medyum Saliha Hoca’nın genel manada falda bulut görmek hakkında ve bulut falları hakkında sizlere sunduğu bilgilere yazımızı aşağıya kaydırarak ulaşabilirsiniz.

Bulut falı bilgilerini yazdık. Fal çeşitleri binlerce yıldır değişik şekillerde kullanılagelmiştir. Eski bir pagan kültürü olan bulut falı da bahsettiğimiz fal geleneğinin bir ürünüdür. Kahinler ve falcılar binlerce yıldır ürettikleri teknikler ile tahminlerde bulunmaya devam etmektedirler. Medyum Saliha Hoca’da bulut falı konusunda oldukça birikim sahibi bir medyumdur. En iyi medyumlar genellikle büyücülük ve astroloji alanlarının dışında bilimsel araştırmalarla da uğraşmaktadırlar. Fakat fal bakma konusu da tahmin yürütme özellikleri çok gelişmiş olan medyumlar için uyguladıkları yöntemlerden birisidir.

Medyum Saliha Hanım, bulut falı bakılırken gökyüzündeki bulutların şekilleri ve hareketlerine göre yorum yapıldığını ifade etmektedir. Her zaman da dediğimiz gibi evrende her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hiçbir şey kontrolsüz değildir. Bulut falı için de bunu söylemek son derece yerindedir. Eskiden bir çok kimse aşk büyüsü ya da başka büyüler konusunda yardım almadan evvel bulut falı baktırırlardı. Bulut falı o insanlar için ne anlatıyor, gelecek ne söylüyor ona göre hareket ederlerdi. Eski uygarlıklardan paganların ve Yunan şehir devletlerindeki kahinlerin kullandığı bulut falı günümüzde de kullanılan fal bakma yöntemlerinden birisidir.

Bulut Falı Nasıl Bakılır?

Çok eski medeniyetlerin bulut falları hakkında derin bilgi sahibi olduğunu ve bunu uyguladıklarını bahsetmiştik. Bizim coğrafyamıza yakınlığı açısından da pagan kültüründen ve eski yunan şehir devletlerinden söz etmiştik. Fakat bizden çok uzak yerlerde insanlığın doğuş noktası olan Afrika ve binlerce yıl insanlardan izole yaşamış olan Amerika yerlilerinde de bulut falı örneklerine rastlamak mümkündür. Akla gelen bir diğer soru da bulut falı nasıl bakılır sorusudur. Bizim bundaki tarihsel süreci dikkate almamız gerekmektedir. Kızılderililer bulut falı konusunda son derece uzmanlardı. Onlar bulut fallarını genellikle doğa olayları ve başa gelecek kara haberler için kullanmaktaydılar.

Diğer yandan pagan kültürüne ait halklar da bulut falı bakmaktaydı. Genellikle büyücülük yapan ve kara büyüler konusunda yoğun bilgileri olan şamanları insanlar için gelecekten haberler vermekteydiler. Bulut falı nasıl bakılır sorusunun cevabı için bu kültürleri incelemek en doğrusu olacaktır. Pagan din adamları ve yunan kahinleri uygulamalarıyla bulut falı nasıl bakılır sorusuna kesin cevaplar vermişlerdir. Öncelikle bulut falı büyülerden ayrı olarak dilek ile başlar. Bulut falı bakarken de bu dileğin kabul olup olmadığı konusunda bir takım işaretler aranır. Medyum Saliha Hoca diğer yandan da hangi konu ile alakalı bulut falı bakılacaksa o konuya iyice odaklanılarak bulutlar incelenmeye başlanır demektedir. Bulut falı bize ölümden yaşama her konuda bilgiler verebilir.

Bulut Kahve Falı

Bulut falı çok bilinen bir fal çeşidi değildir. Günümüzde de şehir yaşamı her tarafımızı kuşattığı için bulut falı bakmak ve ona konsantre olmak oldukça zorlaşmıştır. Ancak medyum Saliha Hoca gibi şehir hayatından izole kaçamak fırsatı olan medyumlar bulut falı bakabilmektedir. Diğer yandan sizlerden gelen konuyla ilişkili sorulardan bazıları da bulut kahve falı açısından ne manaya gelir sorusudur. Elbette ki gök yüzündeki bulutlar kadar kahve falında bulut görmek de önemlidir. Medyum Saliha, özellikle bulut kahve falı açısından önem arz eder demektedir. Eğer bir kimse kahve falı baktırdıysa ve bulut kahve falınca apaçık olarak belli olduysa o işi bir hüzün yaşayacak demektir.

Ancak hemen bu hüznün ardından büyük bir mutluluk yaşanacağını ifade eder. Bir çok medyum kahve falı bakmaktadır. Medyum Saliha’da fırsatı olduğu dönemlerde kahve falı bakmayı sevmektedir. Bizler için de dost meclislerinin vazgeçilmezlerinden biri olan kahve falında bulut görmek oldukça önemli haberler de verebilir. Bulut kahve falı ve kahve falı baktıran kişiye göre de değişik şekillerde belirebilir. Bu sebepten ötürü bulur kahve falı yorumlanırken çok iyi incelenmeli ve ona göre yorumlanmalıdır. Medyum Saliha hocamız yıllar boyunca gerek astroloji ve metafizik araştırmaları yapmış bunun yanında gökyüzü olaylarını da yakından takip etmiş bir medyumdur. Bulut falı gökyüzü bilmeyen birisinin bakabileceği fallar arasında değildir.

Bulut Falda Ne Demek?

Falda bulut görmek hakkında bir çok farklı bilgiye ulaşmamız mümkün. Fal çeşitleri de saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Bu sebeple bulut falda ne demek sorusu her daim akıllarımıza kazınmış sorulardan birisidir. Medyum Saliha Hanım, yüzlerce fal çeşidinde bulut simgesinin olduğunu ya da bulutu çağrıştıran ifadelerin yer aldığını belirtiyor. Eski kahinler de kehanetlerinin büyük kısmını bulut falı sayesinde yapmaktaydılar. Bulut falda ne demek sorusu da elbette ki bu yapılan kehanetlerin doğruluğuna göre şekillenmiştir. Medyum Saliha kendisine sorulan bulut falda ne demek sorusuna değişik cevaplar vermenin mümkün olduğunu ifade etmektedir. Bir çok kimse için öncesi hüzün sonrası bu hüznü silinip atılarak her şeyin güzelleşmesi olarak ifade edilir. Diğer yandan da bulut falda ne demek sorusunun cevabı, yeni şeyler denenmesi ve hayatınızın baştan aşağıya yenileneceği, yenilik yağmurunda yıkanacağınız manasına da gelmektedir. Medyum Saliha hoca büyü yapmadan önce halen birçok kişinin bulut falı istediğini ifade ediyor. Büyüler için de bulut falları kullanılması çok eski bir inançtır. Diğer yandan da bulut falda ne demek sorusu büyüler açısından da değerlendirilmektedir. Çünkü bazı kimselerde büyü olduğunu bulut falı sayesinde tutulan dilek ile öğrenmek mümkündür. Medyum Saliha hocamız da bulut falda ne demek sorusuna kişiye özel cevaplar vermekte ve insanların endişe ve mutluluklarında yanlarında olmaktadır.

Bulut Fal Anlamı

Bulut falı bakan medyumlar ve kahinler bulutların anlamlarını ve şifrelerini çözen kimselerdir. Bulut fal anlamı sanıldığından çok daha derin şeyler anlatabilmektedir. Medyum Saliha Hoca bulut başka fallarda çıktığında değişik manalara gelse de bulut fal anlamı bakımından en önemli olarak bulut falı işlemlerinde değer kazanır der. Bulut falı bakmak çok büyük bir odaklanma gerektirdiği için de bir çok falcı ve medyumun yaşam koşullarından ötürü b fırsatı yakalama şansı yoktur. Medyum Saliha Hocamız ise hem büyüler konusunda hem de Bulut falı konusunda oldukça nezih ortamlarda çalışma fırsatları bulabilmektedir. Bulut fal anlamı açısından değişik şekillerde incelenebilir.

Medyum Saliha özellikle gelecek hakkında haberler verdiğine inanılan bulut falı konusunda çok başarılı bir medyumdur. Hocamızın ataları medyumluk ve kahinlik ile ilgilendikleri için o mirası onlardan devralan Medyum Saliha Hanım, bulut fal anlamı doğumdan ölüme kadar, salgın hastalıklardan savaşlara kadar her konuda bilgi verebilir demektedir. Özel olarak bulut fal anlamı tek tek incelemesi zor bir durumdur. Çünkü her fal için farklı bir şeyler söyleyebilmektedir. Hele ki bulut falı bakarken bulut fal anlamı her seferinde farklı şekillerde çıkacaktır. Medyum Saliha Hocamız büyü yapmak konusunda da da bulutlu havalara ve yıldızlara göre uygulamalar olduğunu bizlere bildiriyor. Fal konusunda büyük deneyi sahibi olan hocamızla sizler de irtibata geçerek fal baktırıp büyüler konusunda bilgi ve yardım alabilirisiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap