1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Büyü Bozma Duası
Trendlerdeki Yazı

Büyü Bozma Duası

Büyü bozma duası üzerinde büyü olduğu bilinen kişiler için uygulanır. Bu duayı üzerinde büyü olan kişi bizzat okuyabilir. Ancak büyünün tesirinden dolayı okumak istemeyecektir. Bu yüzden büyünün tesiri altında olan kişinin yakınları da duayı okuyarak duanın tesirinin ortadan kalkmasını sağlayabilir.

büyü bozma duası

Büyü bozma duası sıradan kişilerin okuması durumunda çok geç tesit edebilir. Buda büyü etkisi altında olan kişinin daha uzun süre sıkıntı çekmesine neden olabilir. Bu yüzden medyum Saliha hoca büyü ilminin ehli olduğu için danışanları için büyü bozma duası da okumaktadır.

Böylece büyü kısa sürede tesirini kaybetmektedir. Büyü tesiri altında olan kişi büyü bozma duası okunduğu süre boyunca bazı fizyolojik tepkiler verebilir. Bu tepkiler kimi zaman bayılma, sinir krizi geçirme, kendinden geçme gibi ortaya çıkabilir ya da ateşlenme, kendi kendine sayıklama olarak da ortaya çıkabilir.

Büyü Bozma Duası Nedir?

Öncelikle her büyünün büyü bozma duası farklı olduğu için büyünün çeşidinin ne olduğu bilinmelidir. Büyünün çeşidinin ne olduğunu bilmek ise sadece gizli ilimlerle uğraşanlar tarafından yapılabilir. Bu yüzden medyum Saliha hoca her türlü byünün yapılışını, kilit sistemini bildiği için bu kiliti açacak olan bozma dualarını da bilmektedir. Örneğin kimi büyü bozma duası için büyüde kullanılan muskanın ya da nesnenin bulunması gerekir.

Kimi büyü bozma duası için ise su, toprak, ateş gibi faktörlerin  farklı şekillerde bozma ritüelinin içine girmesi gerekmektedir. Medyum Saliha hoca tüm bunlara ek olarak büyü bozma duası için doğru zaman ve doğru tarihin önümini vurgulamaktadır. Örneğin kimi büyüler her ayın son dört günü içerisinde yapılır. Doğal olarak bu büyüye dair yapılacak olan büyü bozma ritüeli de bu zaman dilimine hitap edecek şekilde olmaktadır. Büyünün bozulması tek seferde duanın okunması ile son bulmaz. Büyü bozma duası için belli bir sayıda devam etmek gerekir.

Ancak bu sayıda yine byünün çeşidine göre değşiklik göstermektedir. Örneğin kimi büyüler için yedi günlük bir ritüel yeterliyken kimi büyüler için 15 günlük bir çalışma gereklidir. Ayrıca medyum Saliha hoca büyü bozma ritüelleri için muhakkak arınmışlık halinde  olunması gerektiğini söyler. Bu yüzden kendisi danışanlarına büyü bozma duası hizmeti verirken arınmış bir ruh hali ile çalıştığını belirtmektedir.

Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır?

Büyü bozma duası için gerekli ritüeller gerçekleştiği takdirde öncelikle büyü etkisi altında olan kişi en fazla 7 gün içerisinde büyünün etkisinden kurtulur. Ayrıca kişi büyünü tesirinden kurtulmaya başladıkça üzerinde bir hafifleme başlar. Buna ek olarak daha önce yaptıklarını hatırlamaz ve kendisine yaptıkları hatırlatıldığında şaşırabilir. Büyü bozma duası tesir etmeye başladıkça kişinin enerjisi yerine gelir ve almış olduğu kararları bilinçli bir şekilde almaya başlar.

Büyünün tesirinden kurtuldukça davranışları büyünün tam tersi yönünde olmaya başlar. Örneğin dil bağlama duası yapılan birisi konuşmaya başlar, aşk büyüsü yapılan birisi sevdiği kişiden uzaklaşmaya başlar. Medyum Saliha hoca tüm bu etkilerin baş göstermesi ile birlikte büyü yapılan kişinin kısa süre içerisinde kendi öz benliğine döneceğini belirtmektedir. Büyü bozma duası için yardım almak isteyenler medyum Saliha hanımdan yardım alarak sorunlarından kısa sürede kurtulabilirler.

Büyü Bozma Duası Etkileri

Büyü hepimizin hayatta en çok korktuğu şeylerin başında gelir. Hayatımızda bizi sevmeyen bizi çekemeyen insanlar varsa bu insanlar maalesef büyü yoluyla hayatımızın olumsuz anlamda gidişat göstermesine sebebiyet verebilirler. Kimi zaman bu büyünün sebebi gönül işleri olabileceği gibi kimi zaman da kara büyülerle bizi hayattan soğutmak amacıyla yapılır ve maalesef etkili olur. Eğer üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız veya çevrenizden böyle görüşler alıyorsanız bu işi ciddiye almanız ve ertelememeniz gerekmektedir.

Çünkü büyünün sonucu bazı durumlarda ölüme kadar gidebilir. Bunun için iyi bir hoca bularak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. İyi hocayı bulduğunuz vakit bu hoca sizin üzerinizdeki büyü varsa büyüyü anlayarak bunu bozmak için büyü bozma duası uygulayacaktır. Büyü bozma duası etkileri oldukça güçlüdür. Bu duayı iyi bir hocanın uygulaması durumunda üzerinizdeki kara büyüler etkisini hemen giderecek ve büyü bozulmuş olacaktır. Büyünün bozulmasıyla birlikte üzerinizde büyünün etkisiyle oluşan kötü ruh hali, bozulan ilişkileriniz tamir olacak ve hayatınıza eskisi gibi devam ettireceksiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap