1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Büyü Bozma
Trendlerdeki Yazı

Büyü Bozma

Büyü bozma nasıl yapılır diye merak edenler için makalemiz yayında. İsteyip istememizin hiçbir etkisi olmadan, hayatımızın her aşamasında karşımıza büyüler ve büyü etkileri çıkmaktadır. Bizim yaptırmamamız hiç önemli değil.

Büyü Bozma
4

Büyü bozma konusu ciddi şekilde problem yaratabileceği gibi; yüksek tesire sahip olan bazı büyülerin bozulmasını da her medyum sağlayamamaktadır. Bu gibi zamanlarda ise; uzman medyum arayışında olabilirsiniz. Şimdiye kadar girdiği her işlemi başarıyla tamamlayan ve her büyüyü bozabilme yeteneğine ve yeterliliğine sahip olan Medyum Saliha Hoca, sizlere büyü bozmak istediğiniz alanda mükemmel biçimde destek olacaktır.

Büyü Bozma konusunda en iyi deneyime sahip olmak ve hangi büyü size yapılmış olursa olsun ondan rahatlıkla kurtulabilmek istediğiniz zamanlarda kendisiyle iletişime geçerek mükemmele erişmeniz de uygun olacaktır. İsteklerinizin sorunsuz olarak karşılandığı ve her zaman büyü bozma konusunda en iyi unsurlara erişebilmenizi destekleyecek olan medyum, profesyonel çözümleri üretmekte her zaman zirvede olmayı başarmıştı. Aradığınız çözümleri daha önce hiçbir yerde bulamamış olsanız dahi, son şans olarak değerlendirebileceğiniz medyum ile Büyü Bozma işlemlerinizi problemsiz olarak yaşayabilirsiniz.

Büyü Bozma Ne Kadar Sürer?

Yapılan büyü ve hangi teknikle yapıldığına bağlı olarak, büyülerin tamamen bozulması ve etkilerinin ortadan kalkması da değişkenlik göstermektedir. Burada asıl nokta, ak büyülerin kısa sürede ve zahmetsiz biçimde bozulurken, kara büyülerin gerçekten yorucu bir zaman diliminde uzan uğraşlar sonucunda etki vermesi olacaktır. Büyü Bozma konusunda destek almak ve istediğiniz en iyi çözümlere ulaşabilmek için ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılayabilirsiniz. Güvenilir ve kendinden emin olan medyumlarla yaptıracağınız bozma işlemleri sonucunda etkilerin kalmamasını sağlayabilir, bu sayede daha doğru etkilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız en başarılı sonuçların sunulması zaman alacakken, Medyum Saliha Hoca sayesinde bu gibi problemlerin üstesinden gelmeniz sağlanıp, daha doğru çözümlere ulaşma fırsatını da elde edebilirsiniz.

Mükemmele erişmek ve doğru sonuçları alabilmek açısından güvenebileceğiniz, sizleri doğru yönlendirmesi ve etkileri doğru tespit etmesi sayesinde eşsiz bir sonuca ulaşmanız da doğru zamanda mümkün olacaktır. Kendinden emin ve kendini yetiştirmiş olmasıyla problemsiz olarak hizmet alabileceğiniz medyumlardan olan Medyum Saliha Hanım Hoca, büyü yapma konusundaki yeteneklerini insanlara her zaman iyi niyetli olarak kullanırken; Büyü Bozma konusunda ihtiyaç duyulan en iyi fırsatı sunacaktır. Birbirinden farklı konularda yapılacak olan ve sizlere etkisi büyük olacak büyülerden kurtulmak için en iyi seçimi yapabileceğiniz Medyum Saliha Hoca sayesinde, mükemmele erişme şansınızı artırabilir, mükemmel bir olanağa ulaşabilirsiniz. Etkilerini tam göstermeden kullanabileceğiniz yöntemler ve yapılacak yeniliklerle beraber, doğru tercihlere erişmeniz de kolaylaşacaktır. Daima etkisi altında kaldığınız büyülerin varlığından haberdar olmanızın ilk aşama olması nedeniyle, kontroller oldukça önemlidir.

Büyü Bozma Nasıl Gerçekleşir?

İnsanların büyü etkilerini bilmeleri ve buna göre hareket ederek ihtiyaç duydukları çözümlere erişmeleri büyük önem taşır. Büyü Bozma konusunda daima en iyi fırsata erişebileceğiniz ve her zaman sizlerin isteklerini karşılayacak olan yeterlilikteki Medyum Saliha Hanım Hoca sayesinde, hiçbir büyünün ölene kadar üzerinizde kalmasına izin vermezsiniz. Aradığınız farklı hizmetleri ve doğru çözümleri elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda iletişime geçmenizin yeterli olacağı gibi; aradığınız en doğru imkanlara erişebilme konusunda da fırsatları değerlendirebilirsiniz. En önemli yapılarda olan ve en kaliteli fırsatlara erişebilmenizi sağlayan Saliha Hanım Hoca, her zaman randevu alabileceğiniz ve büyü bozdurabileceğiniz medyumların da başında gelmektedir. İletişime geçerek, sorunsuz bir fırsata erişmenin farkını hissedebilirsiniz. Mükemmele erişmek için geç kalmayın.

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Siz farkında olmadan sizi yönlendirmek isteyen kişi veya canlıların etkisi altına girmiş olabilirsiniz ve bu durum aslında ‘neden bütün kötü şeyler beni buluyor?’ sorunuzun cevabıdır. Büyü bozan medyum hoca sayesinde hayatınızda kötü gittiğini düşündüğünüz durumların aslında büyünün tesiri ile oluştuğunu görebilir ve bu duruma bir son verebilirsiniz. Bozulan büyü ile kısa süre içerisinde haayatınızda birçok şeyin yoluna girdiğini fark edeceksiniz ve aslında yaşadığınız tüm sorun sizden kaynaklı olmadığının rahatlığını hissedeceksiniz.

Büyü Bozma Tarifi

Büyü yapma işlemi ciddi bir uzmanlık ve deneyim gerektirdiği gibi yapılmış bir büyüyü bozdurmak da aynı seviye de uzmanlık gerektirmektedir. Aksi takdirde yaptıracağınız büyü bozma işlemi başarısızlıkla sonuçlanabilir. Büyü bozma işlemi başarısız olduğu takdirde yapılan büyü ve tılsım işlemi sebebiyle yaşadığınız sorunlar devam eder, hatta bu sorunlarda daha da artış görülür. Eğer büyü bozma işlemini alanında uzman bir medyuma yaptırmamışsanız, büyü bozma işlemi sonrası etkilerin azalması geçici bir süre için geçerli olabilir.

Büyü bozma işleminin üzerinden zaman geçtikçe, aslında büyü bozma işlemi başarılı olmadığı için, etkileri daha da artar, şiddetlenir ve daha kötü şeyler yaşamanıza sebep olur. Yani büyü bozma işleminin alanında uzman ve tecrübeli kişilerce yapıldığı takdirde başarıya ulaşma şansı vardır. Büyünün bozulmasındaki başarı oranı büyüyü yapan medyumun gücüyle ve büyüyü yapan medyuma bağlıdır. Büyüyü yapan medyum çok güçlü büyü yapmış ise o büyüyü bozmak ta o kadar zorlaşmaktadır. Böyle bir büyüyü ancak çok güçlü bir medyum bozabilmektedir. Eğer büyü yapıldığını düşünüyorsanız ve bozulmasını istiyorsanız Medyum Saliha ile iletişime geçebilirsiniz.

Sirkeyle Büyü Bozma

Büyü bozma çoğu durumda büyüyü yaptırmaktan daha zorlu bir işlemdir. Çünkü insanın büyüye maruz kalıp kalmadığını anlaması bir hayli zordur. Genellikle insanlar kendileri büyüye maruz kaldıklarını anlayamazlar. Büyüye maruz kalan kişinin hareketlerindeki ani değişim ilk başta yakın çevresi tarafından anlamlandırılamaz. Sonunda da kişinin davranışları tüm uyarılara rağmen değişmiyor ise ve kişi belli bir şeye bağlı kalıp, sürekli o şey hakkında düşünceler içinde ise kişinin bir takım kişi ya da kişiler tarafından büyüye maruz kaldığı anlaşılır. Bundan sonra yapılması gereken şey kişinin ya da çevresinin iyi ve güvenilir bir medyum bularak kişinin uğramış olduğu büyüden kurtulmasını sağlamaktır. İyi bir medyum bulmak için iyi bir araştırma yapılmalı bundan sonra karar verilmelidir. Büyünün türüne göre işinin ehli olan medyum kişinin nasıl bir büyüye uğradığına bu büyünün kim ya da kimler tarafından yapıldığını anlayarak büyüyü bozma işlemlerine başlayacaktır. Bu büyüyü bozma işlemi farklı yöntemlerle yapıldığı gibi en çok uygulanan yöntemlerden biri ise sirkeyle büyü bozma işlemidir.

Kara Büyü Bozma Yöntemleri

Medyum Saliha Hoca, insanların büyü gibi bir durumla karşılaştıklarında ne yapacaklarını bilmediklerine dikkat çekiyor. Kara büyü bozma yöntemleri gibi konuları araştıran insanlar genellikle düştükleri durumlara hastanelerde ve doktorlarda teşhis konulamadığında ya da tedaviler çare olmadığında başvuran kimselerdir. Çünkü insanlar kara büyü ya da büyü bozma konusunda çok bilgi sahibi değildirler. Kara büyü bozma yöntemleri gibi işlemleri de kendi başlarına yanlış şekillerde uyguladıklarında durum daha da vahim bir hal alarak içinden çıkılmaz durumlara düşmektedirler. Medyum Saliha Hanım, insanla büyü bozma ve kara büyü bozma yöntemleri konusunda yardımcı olmaktadır. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki kara büyü bozma yöntemleri kesinlikle duyduğunuz ya da araştırıp bulduğunuz şekillerde değildir.

Çünkü büyü yapımı konusunda nasıl büyük bir ilim ve karmaşık yazım ve ritüeller kullanılıyorsa, kara büyü bozma yöntemleri için de daha karmaşık işlemler uygulanmaktadır. Sirke ile büyü bozmak diye bir şey yoktur. Medyum Saliha Hoca, sirkenin eğer ki büyü eşiklere ve duvarlar, parkeler gibi yerlere sürüldüyse, kara büyü bozma yöntemleri uygulandıktan sonra temizleme amacıyla kullanıldığının altını çizmektedir. Bir diğer konu ise cinler sirke kokusundan rahatsız olmaktadırlar. Ancak birçok ifrit vardır ki bunlara hiçbir koku tesir etmemektedir. Bu sebeple Medyum Saliha Hoca, sizlere kara büyü bozma yöntemleri konusunda yardımcı olmaktadır. En önemli husus ise kara büyü bozma yöntemleri uygulama esnasında hocamızın dediklerini harfiyen uygulamanızdır.

Kolay Büyü Bozma

Büyüler hem yapılması hem de bozulması çok zahmetli ve tehlikeli olan işlemlerdir. Halk arasında kolay bir şekilde isimleri telaffuz edilen büyülerin yapılması için onlarca iksir birçok karışım ve birçok da materyal kullanılmaktadır. Medyum Saliha Hoca, özellikle son zamanlarda kolay büyü bozma söylentilerinin ayyuka çıktığına da değinmektedir. Kimisi sirke ile büyü bozma kimisi de tütsü ile büyü bozma gibi yöntemler ile kendini kandırmaya çalışmaktadır. Büyülerin binlerce çeşidi vardır. Kimisi aşk büyüleri olarak anılır kimisi de mezar büyüsü ya da ölüm büyüleri gibi insanı yataklara düren büyülerdir. Kara büyü de olarak bilinen sayısız büyü işlemleri kolay büyü bozma denilen yöntemler ile bozulması asla mümkün olmayan büyülerdir.

Büyü eğer usulüne uygun şekillerde yapılıp uygulandıysa onu yapan medyum da tecrübeli bir medyumsa kolay büyü bozma denilen işlemler sizin ve sevdiklerinizin canını yakmak için aldığınız piyango biletinden farksız olacaktır. Medyum Saliha hoca ister papaz büyüsü olsun ister aşk büyüsü oldun tüm bu büyülerin elbette ki bozulabildiğini ancak her bağlama büyüsü ve her papaz büyüsünün de aynı olmadığını iyi idrak etmemizi istemektedir. Kolay büyü bozma olarak tarif edilen işlemler normal insanlar için çok tehlikelidir. Medyum Saliha hanım gibi bir medyum için kolay büyü bozma diye bir tabir elbette ki olabilir ancak gerek kara büyüler gerekse de ölüm büyüleri olarak bilinen bir çok büyü sirke ve tütsü ile büyü bozma olarak pazarlanan yöntemlerin hiçbir işe yaramayacağının kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (65)

 1. Kaynanam bana büyü yapmış. Evimin mutfak dolaplarının en üstünde onlarca toplu iğne buldum. Bu devirde halen böyle kaynanaların olduğuna gerçekten inanamıyorum. Eşimi sevmesem bir dakika bile durmazdım.

 2. Geçen hafta yaptığınız büyü bozma işleminden 2 gün sonra evde duyduğum sesler kesildi. Birkaç gündür öyle rahatım ki anlatamam size… Allah sizden razı olsun. Siz olmasaydınız gerçekten kafayı yiyecektim.

 3. Büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlarız? Bazı şüphelerim var ama bu işlerden anlamadığımdan ötürü tam net konuşamıyorum. Hocam sizinle telefonla ya da yüz yüze görüşüp derdimi anlatabilir miyim?

 4. Evimin içinde sürekli tütsü gibi bir koku var. Evi baştan aşağıya çamaşır suyu ile temizledim. Duvarları, koltukları, halıları vs her şeyi yıkadım fakat bu koku hiç gitmiyor. Acaba büyü yapılmış olabilir mi?

 5. Allah aşkına bana yardım edin. Evin içinde sürekli tıkırtı, hızlı yürüme sesleri gibi garip garip şeyler duyuyorum. Artık aklımı oynatacak raddeye geldim. Birisi bana büyü yapmış büyük ihtimal ama kim neden yapmıştır hiç bilmiyorum.

 6. Hocam bu tarz büyü, tılsım vb. şeylerden aşırı korkuyorum. Bu korkumdan kurtulmaya çalıştım ama bir türlü beceremedim. Bana önerebileceğiniz tılsım, muska gibi bir şeyler var mı? Artık huzur bulmak istiyorum.

 7. 1 sene önce

  Akrabam olacak şahıs, bana büyü yapmış. Bunu da çok yakın bir arkadaşından öğrendim. Hemen Saliha hocama ulaştım. Kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Benimle çok iyi bir şekilde ilgilendi ve yapılan büyüyü bozdu. Artık çok daha rahat ve huzurluyum.

 8. Yazılarınızı büyük bir keyifle okuyorum. Büyü bozma ile ilgili olarak anladığım kadarıyla, bir kişide büyü olup olmadığı anlaşılıyor. Peki hocam bu büyüyü kimin yaptırdığını da anlamamız mümkün müdür? Ona göre karşılık vermek gerekir.

 9. Büyülerden korunmak için muska ya da buna benzer şeyler var mıdır? Her gün eş, dost, akraba, arkadaşlar arasında bu konularla ilgili çok şey duyuyorum ve tüylerim ürperiyor. Çok korkuyorum bana da büyü yapabilirler diye…

 10. Bazı arkadaşların yorumlarını okuyunca bende dış kapıya dikkatlice baktım ve benek benek değişik renklerde lekeler gördüm. Yağ lekesine benzetince, kesin domuz yağı büyüsü olabilir diye size danışayım dedim.

 11. Büyü bozma yazınızı tek nefeste okudum. Gerçekten de çok başarılı bir hocasınız. Uzun zamandır işlerim çok kötü gidiyor. Günün 14 saati çalışsam da durumu düzeltemiyorum. Acaba bana büyü yapmış olabilirler mi?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Üzerinizde yapılan herhangi bir büyü olup olmadığını bilmiyorum Kenan bey. Siz böyle bir şey olduğunu düşünüyorsanız öncelikli olarak ücretsiz bakım yapabilirim. Büyü bozma konusunda elimden gelen bilgileri veririm. Telefonla arayın lütfen.

 12. Yapılan büyüyü bozmanın çeşitli yolları var. Fakat işlem yapılmadan önce kesinlikle hangi büyünün yapıldığı tespit edilmeli. Saliha hoca da bu piyasada yıllardır olan değerli bir büyüğümüzdür. Ben kendisini sürekli takip ediyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Betül hanım, bu güzel yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim. Büyü bozma nasıl yapılır veya Büyü nasıl bozulur sorularına cevap verebilmek adına bu makaleyi hazırladım. Bir süre sonra makalemde güncellemeler ve eklemeler de yapacağım. İlginize teşekkür ederim.

 13. Bir kişiye ya da bir nesneye büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabiliriz? Yeni bir ev aldık ve tebrik etmek isteyenlerden bazıları çok garip hediyeler getirdi. Arkadaşımın söylemesi üzerine içime bir kurt düştü.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Üzerinizde büyü yapıldığını anlamak için öncelikle işinin ehli bir uzman tarafından bakım yapılması gerekir. Büyü bozma işlemleri basit işlemler değildir. Mutlaka işinin ehli bir medyum tarafından uygulanması gerekir. Ücretsiz bakım yaptırmak için telefonla arayabilirsiniz beni.

 14. Kaynımın eşi yani eltim olacak şahsın bana büyü yaptırmış olabileceğine inanıyorum. Son 2 haftadır elimi neye atsam kırıyorum. Buna benzer bir sürü olay ile karşılaşıyorum. Bana lütfen yardım edin.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Şule kardeşim merhaba. Üzerinize bir büyü yapıldığını düşünüyor ve bu yönde etkiler görüyorsanız büyü bozma yöntemleri hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

 15. Saliha hocam, hatırlarsan 2-2.5 ay önce sizinle önce telefonla sonra da yüz yüze görüşmüştük. Yaptığınız tılsım sayesinde artık evimde rahat nefes alabiliyorum. O günden itibaren anlattığım tüm sıkıntılarım çözüldü.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Feride kardeşim. Büyü bozma konusunda verdiğim bilgilerin hep arkasındayım. Ben elimden gelenin en iyisini yaptım ve üzerinizdeki büyüler bozuldu. İyi olmana sevindim.

 16. Çok yakınımdaki bir insan bana ve aileme büyü yaptırmıştı. Bir şekilde Saliha hanımla tanışınca durumumu anlattım. Sağolsun üzerimizdeki büyüyü kaldırınca ailece rahat ettik ve eski mutlu huzurlu günlerimize geri döndük.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İyi günler Sonay kardeşim. Ben üzerinize yapılan büyüyü bozmak için yaptığım rahmani çözümleri seninle de paylaşmıştım. Düzenli bir uygulama ile bu kötü etkilerden kurtulman beni çok mutlu etti.

 17. Saliha hocam, gecenin bu vakti olmuş yatamıyorum. Evin içinde gaipten sesler duyuyorum. Yaklaşık 8 gündür bu şekilde devam ediyor. Lütfen beni bu azaptan kurtarın. Geç oldu diye telefonda edemiyorum size…

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Büyü bozma ve benzeri konularda soru sormak için telefonla bilgi alabilirsiniz Saniye hanım. İyi günler dilerim.

 18. Ev oda kapılarında nokta nokta lekelere rast geldim. Kuzenime bu durumu söyleyince bana domuz yağı büyüsünün yapılmış olabileceğini söyledi. Hocam bu büyüyü bozdurmak istiyorum ve bu büyüyü yapmaktaki amaç nedir?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Geç yanıt verdiğim için özür dilerim Sevcan kardeşim. Büyüler hakkında bilgi almak için bana telefonla ulaşabilirsin.

 19. Hocam, hiç sevmediğim ve sürekli dedikodumu yapan biri için büyü yaptırmak istiyorum. Bu kişinin huzurunun kaçması ve sefil bir duruma düşmesi için hangi büyüyü önerirsiniz?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ben herhangi bir büyü önerisinde bulunmuyorum kardeşim. Sitemde sadece büyüler ve büyü bozma hakkında bilgi veriyorum. Detaylı bilgiler almak istersen telefonla arayabilirsin. İyi günler.

 20. Saygılarımı sunarım hocam, müsaadenizle bir sorum olacaktı. Bir kişiye büyü yapılmışsa, bu büyüyü kimin yaptırdığını kesin olarak öğrenmemiz mümkün müdür? Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhabalar Suna hanım. Herhangi bir insanın üzerine mutsuzluk ve bezginlik ya da daha beter bir durum için yapılan büyüler ve bu büyü işlemlerini yapan kişiler tespit edilebilir ve isimleri ortaya çıkarılabilir. Bu büyüleri bozarken en önemli şey işinin ehli bir kimse ile işlemleri bozmaktır.

 21. Kayınvalidem ile evlendiğimizden beri aramız iyi değil. Kendisi en ufak şeyleri bile sorun yapıyor. Kısacası anlaşamıyoruz ama asıl sıkıntı büyü yapmasından korkuyorum. Bunun için nasıl bir önlem alabiliriz hocam?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Şirin kardeşim. Sadece kayınvalide değil, herhangi bir kimsenin sana ve ailene büyü yapmasını engellemek için önceden tedbir alabilirsin. Detaylı bilgiler almak için telefonla ulaşabilirsiniz bana.

 22. Hocam saygılar… Daha önce birisine papaz büyüsü yaptırmıştım. Büyü çok etkili oldu ve perişan bir hale geldiler. Fakat şimdi durumlarına üzülüyorum ve büyüyü iptal ettirmek istiyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Tülay kardeşim. Büyü bozma konusunda verdiğim bilgiler ve başardığım işler ve insanların yorumları ortadadır. Papaz büyüsü bozma konusunda ise benimle telefonla irtibata geçebilirsin. Hayırlı günler diliyorum. Yoğunluktan ötürü geç yazdım kusura bakmayınız.

 23. Büyü yapıldığı şüphesi üzerine Saliha hanıma uğramıştım. Kendisi büyüyü kimin yaptırdığını bile tespit etti ve büyüyü bozdu. Kuzenimin ismini ve yaşını söyleyince hayretler içerisinde kaldım.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Yaren kardeşim bu yorumun için teşekkür ederim. Sağol varol. Ben büyü bozma konularında insanlara yardımcı olmaya bilgiler vermeye çalışıyorum. Büyü nasıl bozulur diye soran birisini geri çevirmemeye ve sorunlarını çözüme ulaştırmaya gayret ediyorum.

 24. Saliha hanım ben 1 yıl önce çok sevdiğim bir kişi var şuan ayrıyız ama onu çok seviyorum oda beni seviyordu şimdi görüşüp konuşup vana karşı ne hissediyor bilmiyorum ama onu çok seviyor ve istiyorum onun bana dönmesi için bir şey yapabilirmisin ve beni çok sevip tekrar bana dönsün

 25. Gece saatlerinde evde çeşitli sesler duyuyorum. Bunların kaynağını bir türlü bulamadım. Son çare olarak aklıma büyü yapılmış olabilir diye düşündüm. Bunu kesin olarak nasıl anlarız?

 26. Çok güzel ve bilgilendirici bir makale olmuş. Elinize sağlık Saliha hanım… Bu konuyla ilgili sorum olacaktı. Herhangi bir büyünün yapıldığını nasıl anlarız? Emareleri nelerdir hocam?

 27. Saliha hocam hayırlı günler dilerim. Büyü ve türevlerinden gerçekten çok korkuyorum. Çevremde büyü yaptıran kişilerden oluşuyor. Koruma büyüsü gibi bir şey mevcut mudur? Yaptırmak istiyorum.

 28. Medyum hocam, geçmiş yıllarda bana çok kötülüğü dokunan birisine büyü yapmıştım. Fakat şimdi çok pişmanım ve yaptırdığım büyüyü bozma imkanınız var mı? Bu konuda yardım ederseniz çok memnun olurum.

 29. Saygıdeğer hocam, büyü emareleri hakkında bilgi almak istiyorum. Çünkü başımdan geçen bazı olaylar mevcut ve bu yüzden bana büyü yapılmış olabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden size ulaşmak istiyorum.

 30. Hocam, 3 aydır evin içinde koşturma sesleri duyuyorum. Birkaç kere de mutfak dolap kapıları ile tüm çekmecelerin ardına kadar açıldığına şahit oldum. Çok korkuyorum hocam ne yapmam lazım?

 31. Saliha hanım iyi günler, hocam uzun bir zamandır evin içerisinde hareket eden objeler oluyor. Mesela çay tabağı durduk yere düşüyor. Birisi büyü yaptırmış olabilir mi? Bunu kesin bir şekilde nasıl anlayabiliriz?

 32. Hocam yıllardır çeşitli sebeplerden ötürü bana ve aileme büyü yapıldığını düşünüyorum. Buradan sebeplerini anlatmak istemiyorum. Sizinle görüşüp yüz yüze sorunlarımı anlatabilir miyim? Çarem sizsiniz

 33. Saliha hocam ile tesadüfen bir arkadaş ortamında tanıştık. Ona başımdan geçen olayları ve şüphelerimden bahsettim. Saolsun beni kırmadı ve öyle etkili bir büyü yaptı ki artık huzur içinde uyuyabiliyorum.

 34. Büyü bozmak için yapılan işlemlerin garantisi oluyor mu? Büyü yapıldığını hissediyorum ve bunun için size uğramak istiyorum hocam… Bu konuda bana bir tek siz yardım edebilirsiniz.

 35. Geçmiş zaman sevmediğim bir insana büyü yaptırmıştım. Fakat büyü etkili oldu mu olmadı mı haber alamadım. Şimdi çok pişman oldum. Sizden ricam bu büyüyü bozabilir miyiz?

 36. Büyü yaptırmak kadar insanın kendisini büyülerden korumasıdır gerekir. Saliha hanıma büyülerden korunmak için gitmiştim. Şu an onun sayesinde gönlüm rahat bir şekilde yaşıyorum artık

 37. Öncelikle saygılarımı sunuyorum. Hocam, büyülerden korunmak için ne yapmamızı tavsiye edersiniz? Bununla ilgili çeşitli bilgiler var ama sizin gibi ilim irfan sahibi bir kişinin ağzından duymak en doğrusudur.

 38. Hocam çok uzun bir zamandır bana büyü yapıldığını düşünüyorum. Çünkü evimizdeki huzursuzluklar durduk yere artmaya başladı. Bu durumun daha da ilerlemesinden korkuyorum. Ne yapmamı önerirsiniz.

 39. Hocam evli ve 1 çocuk annesiyim. Ailemize mutsuzluk büyüsü yapıldığını düşünüyorum. Evin içinde bir keder kasvet var. Ayrıca mutfak dolabının üstünde 7-8 tane toplu iğne buldum. Bu büyüyü bozman için yardımınızı istiyorum.

 40. Büyü bozman için çok sayıda kendini hoca diye hitap ettiren kişilere gittim. Saçma sapan isteklerde bulundular. Kesilmiş tavuk bacağı falan… En son Saliha hocamla tanıştım. Gerçekten de kendisi mübarek bir insan, her haliyle bunu anlayabiliyorsunuz.

 41. Eşimle aramızda sürekli olarak maddi açıdan bir tartışma söz konusu. En ufak bir olay bile büyüyor büyüyor ve evin içinde huzur kalmıyor. Son çare olarak bize huzursuzluk veren bir büyü yapıldığını düşünüyorum. Çünkü eskiden böyle değildik. Yardım etmenizi istiyorum.

 42. Uzun zamandır büyü ve belirtilerini inceliyorum. Belirtilerin büyük bir kısmı uyuyor. Sizinde yazılarınızı okuyunca kesin olarak karar verdim büyü yapıldığına dair… Bu büyüleri etkisiz hale getirebilir miyiz Saliha hocam?

 43. Saygıdeğer hocam merhaba, eşim fal ve büyü şeylerine çok meraklı. Bazen durduk yere bana bardakla su getiriyor. Büyülü su olduğunu düşünüyorum. Kötü bir niyeti yoktur ama büyülerin ters tepmesinden korkuyorum. Buna nasıl engel olabilirim.

 44. Hocam hayırlı günler, 44 yaşında bir ev hanımıyım. Gündüzleri otururken ya da iş yaparken hiç farketmiyor, bir anda vücuduma iğne batırılmış gibi bir acı yaşıyorum. Vodo büyüsünden şüpheleniyorum ama size de sormak istedim.

 45. Eşimin akrabaları büyülerle çok ilgililer. Çünkü bir ortamda sürekli bu konulardan bahsediyorlar. Hal mesele böyle olunca acaba bize de büyü yapmışlar mıdır diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. Bunu öğrenmemiz mümkün müdür?

 46. Saliha hanım, kızım 10 senedir mutsuz bir evlilik yaşıyor. Kocası biraz psikopat olduğu için ayrılma seçeneği de maalesef yok. Aşk büyüsünün tersi gibi bir büyü yapmamız mümkün müdür? Kızımdan nefret etmesi ve ayrılmasını istiyorum.

 47. Medyum hocam, bugün arkadaşım bizim eve gelmişti. Daha sonra onu yolcularken dış kapı da bir iz gördü. Bunun domuz yağı olabileceğini ve büyü için yapılmış olduğundan bahsetti. Bunun doğru olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

 48. Artık kim, neden yapmışsa bilmiyorum ama kızıma kısmet bağlama büyüsü yapılmıştı. Saliha hocama, arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Derdimizi anlattım. Sağolsun bizi kırmadı ve öyle bir işlem yaptı ki 2. ay dolmadan kızım sözlendi. Tekrardan teşekkür Saliha hocam

 49. Saliha hocam lütfen yardım et bana… Eltimin bana büyü yaptırdığından şüpheleniyorum. Evimizde huzur ve bereket kalmadı. Her gün ayrı bir sıkıntı yaşıyoruz. Eskiden hiçbir sorunumuz yoktu. Eşimle gül gibi geçinip gidiyorduk. Büyü bozma konusunda acil yardım istiyorum. Teşekkür ederim.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Üzerinize büyü yapıldığına dair bir emare görüyor musunuz Filiz kardeşim? Ben size büyü bozma konusunda yardım ederim ama öncelikli olarak üzerinizde birşey yapılıp yapılmadığını anlamamız lazım.

   • Emare derken şöyle, kocamla birlikte çalışıyoruz. İşlerimiz çok iyi gidiyordu ama birden sebepsiz bir şekilde düzenimiz bozuldu. Eşimle durduk yere tartışmalar, küsmeler başladı. Bunun gibi bir anda başlayan çok sebep var. Yardımınızı istiyorum.

    • Medyum Saliha
     1 sene önce

     Beni telefonla arayın Filiz Hanım. Ben size bu konularda en detaylı açıklamaları yapacağım.