1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyü Malzemeleri

Büyü malzemeleri nelerdir? Büyü malzemeleri temini kolay mıdır? Büyü malzemeleri nerede satılır? Büyü malzemeleri fiyatları ne kadardır? Sizlerden bu konu ile ilgili çok sayıda soru gelmekteydi. Buna binaen de Medyum Saliha Hoca büyü malzemelerini nasıl temin ediyor ve bu malzemeler nelerdir sorularına yanıt vermek istedim. Yazımın devamında ayrıntılara ulaşabilirsiniz.


Büyü malzemeleri belki de büyü hakkında en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Öncelikle Medyum Saliha Hoca olarak sizlere büyünün simya ilmi ile içli dışlı olduğunu aynı zamanda da astroloji ilmiyle doğrudan bağlantısı olduğunu da sizlere açıklamak istiyorum. Bu sebeple büyüler hem sır dolu hem de bir takım olmazsa olmaz metotlara dayanan işlemlerdir. Ancak büyü ilmine vakıf olmayan kimseler büyü malzemeleri bir şekilde ellerine ulaşsa bile bunu yapamayacaktırlar. Çünkü büyü yapmak yemek yapmak gibi değildir. Cinler ve birçok doğa üstü canlılar ile muhatap olmanızı gerektiren bir durumdur. Ayrıca bu canlılar sizlerin ilmiyle amil birisi olmadığınızı bir bakışta anlayacak ve başınıza istenmeyen sıkıntılar çıkaracaklardır. Büyü malzemeleri yapılması gereken büyüye göre değişiklik göstermektedir.

Kullanılan her büyü malzemesinin o büyüde kullanılmasının bir sebebi vardır. Büyü malzemeleri temini zor ve bulunması kolay olmayan malzemelerdir. Çoğu kimse büyü malzemeleri kolay bulunan maddelerden oluşur sansa da o malzemelerin güvenilir yerlerden temin edilmesi gerekmektedir. Örneğin birçok kara büyü işleminde kullanılan domuz kanı, domuz yağı gibi maddeler hangi domuzdan alınır, hangi safran kullanılır, hangi tür kâğıt ve deri kullanılmalıdır sorularının cevabı ancak işinin ehline vakıftır. Bu sebeple de büyü malzemeleri konusunda Medyum Saliha Hoca olarak yıllardır aynı güvenilir kaynaklardan ve aile temaslarından faydalanmaktayım. Bu sayede de yaptığım büyüler ve büyü bozma konusunda başarılı medyumlar arasında yer alıyor oluşumu büyü malzemeleri konusuna da borçluyum.

Büyü Malzemeleri Nelerdir?

Büyü malzemeleri nelerdir sorusu sıklıkla sorulan bir soru olmasının yanında insanların merakını gerçekten cezp eden bir meseledir. Büyü malzemeleri denildiğinde saç kılı, fotoğraf, tütsüler, tırnak, elbise parçası, özel karışımlar, sirke ve mum gibi malzemeler ilk akla gelenlerdir. Fakat dikkatlerden kaçan nokta şudur ki bu malzemeler büyünün yapılması için değil büyünün kime yönleneceğini belirlemek ya da büyü ile ilgili ritüeller için yardımcı malzemelerdir. Büyü malzemeleri nelerdir sorusu özellikle cevaplanması gereken bir soru işareti olarak karşımızda durmaktadır. Medyum Saliha Hoca olarak yıllar boyunca yaptığım büyü işlemlerinde ve büyü bozma işlemleri konusunda hep aile üyelerimin değişik ülkelerden kurduğu asırlık bağlantılar ile çalıştım.

Burada oluşan güven ortamı sayesinde büyü işlemlerinin kusursuz olmasında gayret ve çaba sarf ettim. Peki bunca işlemlerde kullanılan büyü malzemeleri nelerdir sorusuna ne gibi cevap verilmelidir. Büyü malzemeleri aslında saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Kara büyü yapımında özellikle ilk defa adet olan kadının adet kanı, hiç doğum yapmamış kısır domuzun yağı ve kanı, özel bir yarasa türünün kemikleri ve kanı, kara köpeklerin belirli bir yerinden üretilen sıvı karışım gibi birçok madde kullanılır.

Büyü malzemeleri nelerdir sorusu elbette ki çok uzun bir konudur. Burada saydığımız büyü malzemeleri ise gerek kara büyü ve papaz büyüsü gibi büyüler yapılırken kullanıldığı gibi büyü bozma konusunda da kullanılması gereken malzemelerdendir. Buradan da anlaşıldığı üzere büyü malzemeleri değişik kıstaslara tabi olan malzemelerdir ve her malzemeden büyü yapılması mümkün değildir. Özellikle de Asya ve Afrika büyü malzemeleri konusunda güvenilir kaynaklarımın olduğu bölgelerdir.

Büyü Malzemeleri Nerede Satılır?

Büyü malzemeleri nerede satılır sorusu konuya tam vakıf olmayan kimseler tarafından oldukça sık sorulmaktadır. Büyü yapımında kullanılan birçok yan malzemenin temini aslında kolay olmakla birlikte konuya asıl büyü malzemeleri nerede satılır sorusuna ise herkes cevap verememektedir. Büyü malzemeleri kesinlikle ulu orta satılmayan ve birçoğunun da uluslar arası sınırlardan geçirilmesi yasak olan maddelerden oluşmaktadır. Bu sebeple Medyum Saliha Hoca olarak ailemin birçok ülkede olan üyelerinin bir kısmı özellikle ben ve ailede olan diğer medyumlar için büyü malzemeleri temini konusunda çalışmalar yürütmekte ve malzemeciler ile aramızda köprü vazifesi görmektedir. Medyumlar büyü malzemeleri nerede satılır sorusundan çok aslında hangi büyü malzemesi hangi büyü için kullanılır sorusuna cevap veren kişilerdir.

Çünkü büyü malzemeleri nerede satılır sorusu genellikle bu konuda kendi başına işlem yapmak isteyen kişilerin zararına sonuçlanacak durumlara gebedir. Büyü malzemeleri sattıklarını iddia eden kişiler tarafından dolandırılmanız söz konusu olabilir. Bunun yanında büyü malzemeleri nerede satılır sorusuna da yan malzemeler için yanıt vermek mümkündür. Her aktarda dilediğiniz kalitede bitkisel maddeleri bulmak mümkün değildir. Bu sebeple de özellikle İstanbul Mısır çarşısı esnafları içinde satışı yasak olmayan büyü yan malzemelerini satanlar bulunmaktadır. Misal olarak kurutulmuş eşek dili ve civalı fındık gibi malzemeleri buralarda bulabilirsiniz.

Büyü malzemeleri nerede satılır konusunu merak edenlerin bilmesi geren ise yan malzeme bile olsa bunların kurallara uygun malzeme olması gerekmektedir. Aksi takdirde işe yaramamaktadırlar. Misal aşk büyüsü işleminde kullanılan özel kokuların litresi trilyonlar edebilmektedir. Bu malzemeler de anlamayanlar için sahteleri bolca bulunan malzemelerdir. Şahsım medyum Saliha olarak direk merkezinden yani membaından en güvenilir tedarikçilerden büyü malzemeleri tedarik ederek sizler için hizmet vermekteyim.

Büyü Malzemeleri Fiyatları

Büyü malzemeleri fiyatları konusu oldukça merak edilen bir konudur. Sıklıkla büyü yaptırmak isteyen kişilerin birçoğu malzemeleri kendileri temin edebileceklerini ifade edip bu konuda neler yapabileceğimizi sormaktadırlar. Değerli danışanların ve takipçilerim özellikle büyü malzemeleri konusunda büyü malzemeleri nelerdir kısmını okumanızı öneririm. Büyü malzemeleri kesinlikle kolay bulunabilen malzemeleri değildir. Büyü yapımında kullanılan yan malzemeleri ise temin kolay olmayıp sahteleri de çok fazla bulunmaktadır. Bu sebeple de büyü malzemelerini bizlerin çok zor kanallar ile temin ettiğini sizlere ifade etmemde gayda var. Diğer bir konu da aşk ve bağlama büyüsü gibi işlemlerde kullanılan özel malzemelerin bazıları bulunabilse bile sahtelerin çok olması ve pahalı olmaları akıldan çıkmaması gereken bir konudur. Örneğin büyü malzemeleri fiyatları konusunda ud ya da od kokusu olarak bilinen kokunun ağacının orijinalinin fiyatı 500 bin ile bir milyon arasında kilogram fiyatı olarak değişmektedir.

Diğer yandan bu ağaçtan üretilen esansın en orijinali trilyonlarca lira yapmaktadır. Hal böyle olunca siz satışı yasak olan ve üretimi çok zorlu süreçlerden geçen hatta nadir hayvanlardan üretilen büyü malzemeleri fiyatları nerelere varmıştır düşünün. Özellikle Medyum Saliha Hoca olarak sizlere iyi hizmet verebilmek adına ailemin ve tedarikçilerimin de yardımları ile büyü malzemeleri fiyatları konusuna takılmadan teminini gerçekleştirmekteyim. Sizler için büyük bir tedarik zinciri olan ve malzemecisinden medyum olan şahsıma kadar büyük bir titizlikle işlenen bu süreç oldukça başarılı ilerlemektedir. Bundan dolayı da büyü malzemeleri fiyatları çok yüksek olsa da asıl sorun onu tedarik edip doğru ve güvenilir malzemeye ulaşmaktır. Uzun yılların tecrübeleri ile konuşmak gerekirse sıkıntı olan va acıyı yaşayan bilir ki büyü malzemeleri fiyatları alınacak mükemmel sonuçların yanında hiç önem arz etmemektedir.

Yorum Yap