1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü belirtileri nelerdir? Büyü nasıl bozulur? Kara büyü belirtileri hangileridir? Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyü neden yapılır?

Büyü Nasıl Anlaşılır?
Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü etkisi altında olan ya da büyü etkisi altında olduğunu düşünen kişilerin merak ettiği konu başlıkları arasında büyü nasıl anlaşılır sorusu geliyor. Bunu kısaca büyü belirtileri olarak yorumlamak da söz konusu olabilir. Büyü bozma nedir, Büyü bozma nasıl olur gibi sorulara yanıt almak isterseniz, bu noktada araştırma yapmanız son derece önemlidir. Büyü ile alakalı sorulara günlük hayatta çok sık rastlarız. Bu konular için gerekli olan araştırmayı yapmak, en doğru ve verimli yanıtı almak için de önem arz eder.

Büyü, günlük hayatımızda çok sık karşılaştığımız kelimelerden biridir. Büyü nedir, Büyü belirtileri nelerdir gibi sorular da aynı şekilde merak edilir. Büyü, halk arasında sihir olarak da geçer. İnsanların doğaüstü, mistik ve paranormal yöntemler ile dünyayı etkileyebildiğini öne sürer. Bunun etrafında uygulamalar ve çevresinde oluşturulan bir kültürel sistem vardır. Medyum Saliha Hoca, bu noktada son derece açıklayıcı unsurları kendisinde toplamıştır. Bunlardan yola çıkarak önemli bir sistem ortaya koyar.

Büyü yapma yöntemleri, popüler kültürden çok sık rastladığımız bir unsurdur. Çeşitli malzemelerin karışmaları ile büyüler hazırlanır. Bunların daha tekili olması için tılsımlı sözcükler ve dualar okunmaktadır. Aynı zamanda çeşitli büyülü yazılar ve semboller çizme işlemleri olur. Hayvan yağı veya kanı da büyü için tercih edilen son derece önemli malzemelerdir. Büyüler insanları daha mutlu etmek, zengin kılmak ya da başarılı yapmak gibi iyi niyetler ile de yapıldığı gibi, insanları cezalandırmak gibi kötü sonuçları da olabilir.

Büyü yapan kişilere medyum Hoca ismi verilmektedir. Ülkemizde bu vazifeyi yapan çok sayıda kişi vardır. Fakat bunların hepsinin aynı güvenirlik derecesine sahip olduğunu söylemek söz konusu olmaz. Güvenilir bir medyum Hoca bulmanız halinde, bunun etkisini çok kısa süre içinde görmeniz söz konusu olur. En güvenilir ve kaliteli medyumlar için bizi takip edin.

Büyü Belirtileri

Kişi, kendisinde büyü olsa da bunun farkına varması söz konusu değildir. Çok sayıda büyü etkisi altında kalan kişi bu durumu inkâr eder. Bu nedenle, kişinin yakın çevresi bu konuda çok önemli bir rol oynar. Eğer kişi büyü etkisi altında ise, yakın çevresinin onu uyarması gerekir. Büyü belirtileri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 • Büyü etkisi altında olan kişiye karşı ev hayvanlarına ve diğer hayvanların davranış şeklinin değiştiğini söylemek gerekiyor.
 • Hayvanların deprem ve diğer doğa olaylarını daha önceden hissetmesinin nedeni de bu şekilde açıklanabilir.
 • Hayvanlar, insanlara büyü yapıldığı zaman erken uyarı sistemi devreye girer. Kısacası, insanların üzerinde büyü varken ev hayvanları ve diğer hayvanlar bunu anlar. Bu nedenle olağan dışı hareketler sergilemesi söz konusudur.
 • İnsan ve hayvan farklı algı eşiklerine sahiptir. Hayvanlar, insanların duymayacağı sesleri duyma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda insanların fark edemeyecekleri kokuları da alabilirler. Kişi, kendisine büyü yapıldığı zaman ev hayvanlarının saldırganlıklarında artış olur. Bazen ise hayvanlar ile büyülenmiş kişi arasında gerilim olur.
 • Kişi, büyü etkisi altında kaldığı zaman vücut sıcaklığında değişim meydana gelir. Vücuda giren bu sıcaklık, kişinin kendisinin bayılacak gibi hissetmesine neden olacaktır. Vücut kasılır ve titrer. Bu ani korku ile alakalıdır. Bu en önemli belirti olarak bilinmektedir. O sıcaklıkta bedene musallat olan cinlerin girdiği anlaşılır.
 • Kişilerin bazıları, belirtileri anlasa da bu konuda eksik bilgi sahibi oldukları için hastalık olarak yorumlar.
 • Büyü etkisi altında kişide, evham görülür. Büyü ile kişinin içine giren şeytan evhamın artmasına neden olacaktır.
 • Kişide ruhsal olarak dengesizlikler meydana gelir. Uyku düzeni, yeme düzeni bozulur. Normal insanlar gibi uyumaları söz konusu olmaz. Bazen hiç uyumaz bazen ise uykuya doymak bilmez.
 • Büyü etkisi altına kalan kişilerin cümle kurmaları daha zor olur. Sürekli olarak kelime tekrarı yaparlar.
 • Ortada neden yokken bazı kasılmalar ve titremeler yaşarlar.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur sorusu da özellikle yukarıda var olan belirtileri kendinden hisseden ve bunlardan kurtulmak isteyen kişilerin merak konusudur. Yukarıda ifade ettiğimiz belirtiler kişide bazen büyük sıkıntılara neden olur. Evden çıkmak istememe, sürekli olarak kendini yorgun hissetme gibi durumlar öz güven kaybı oluşturur ve bu da çeşitli fobileri ortaya çıkartır. Kişi büyü etkisi altında ise Medyum Saliha Hoca ile görüşme yaparak tüm süreci değerlendirebilir.

Büyü bozma işlemi için dua okumak ve çeşitli büyü bozma yöntemlerini gerçekleştirmek son derece önemlidir. Voodoo bebeğinin büyü bozma noktasında etkili olduğuna dair bir inanış vardır. Büyüler, ak ve kara büyü olmak üzere 2 ana başlık altında incelenir. Ak büyü, iyi niyet ile canlının iyiliği için yapılan son derece etkili büyülerdir. Bencilce amaç gütmeyen dualar, ruhsal şifacılık bu grup altında incelenir. Kara büyü, kötü niyet ile yapılan büyü çeşididir. Kişi sadece bu büyüde kendisini düşünür ve bencil olur. Kişiye ait bir nesne ile yapılır. İnsanda önemli değişimlere neden olur. Kimi zaman bu değişimlerin kalıcı olması hasar verir.

Kara büyülerin kontrol dışında yapılması, sonrasında büyük kötülüklerin meydana gelmesine neden olacaktır. Kara büyüler, ölüm gibi sonuçlar doğurabilir. Eski zaman dilimlerinde savaşlarda insanlar büyüleri birbirlerine zarar vermek için yaparlardır. Bu nedenle kara büyüler, kara büyücüler tarafından çok sık tercih edilir. Medyum Hocalar, ordularda önemli görevlere sahip kişilerdi.

Kara Büyü Belirtileri

Kara büyü belirtileri konu başlığında yer alan bilgileri okumak, kişinin büyüden korunması noktasında son derece etkilidir. Kara büyüler, yukarıda da ifade ettiğimiz gibi, kara büyücüler tarafından yapılan ve son derece tehlikeli uygulamalardır. Bu büyüleri yapmak için kişinin konu hakkında sınırsız bilgi birikimi ve uzmanlığının da bu yönde gelişmiş olması gerekir. Medyum Saliha, kara büyü konu hakkında her ne kadar çok fazla bilgi sahibi olsa da özel durumlar haricinde bu büyünün yapılmasının kötü sonuçlar doğuracağını bilir.

 • Kara büyü etkisi altında kalan kişi yemeden içmeden kesilir. Herhangi bir şey yemek istemez.
 • Sürekli olarak yatmak ister ve yataktan kalktığı zaman yorgun olur.
 • Kişi eğer çok etkili bir kara büyü etkisi altında ise, fiziksel olarak hastalıklar meydana gelir. Bazı durumlar da bu hastalıkların ölümcül olduğu biliniyor. Ölümcül hastalıklar kişide psikolojik bozukluklara neden olur.
 • Kara büyü etkisi altında kalan kişi ruhsal olarak çok kötü hisseder. Bu bazen olağan dışı varlıklar görmeye kadar gidebilir. Kişinin bu tarz durumlarda derhal bir medyum hocaya danışması gerekiyor.

Medyum hocalar, kendilerini geliştiren önemli kişilerdir. İnsanlar medyum Hocalar ile yaptıkları görüşmeler sonrasında ufukları açılır ve hayata yeni açıdan bakmayı öğrenir. Günümüzde medyumluk adı altında farklı işler yapan çok sayıda kişi vardır. Bunlar dolandırıcı olarak bilinmektedir. Önemli olan nokta güvenilir ve gerçek bir medyum Hoca bulmak ve ondan yardım istemektir. Bunun haricinde, kişinin genel anlamda medyum Hocalara karşı güveninde bozulmalar olması olasıdır.

Kara büyüler; mezar büyüleri, aşk büyüleri, ölüm büyüleri, domuz yağı büyüleri gibi başlıklarda incelenir. Kara aşk büyüleri yüzünden birbirini çok seven kişilerin ayrılması söz konusu olur. Bazı durumlarda da ayrılık nedeni ölüm olmaktadır. Büyü yapan medyum Hoca, eğer kötü niyete sahipse o da yakın zamanda cezasını çeker. Bu nedenle, Medyum Hocaların olayları doğru şekilde tartması gerekir. Kendi çıkarları için büyü yapan medyum hocalar ifrit olarak değerlendirilir.

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eşler arasında büyü olması, evlilik süreçlerinde sorunların beraberinde gelmesi anlamına gelir. Eğer karınız ya da kocanız ile sorunlar yaşıyorsanız ve bunların nedenini tam olarak bilemiyorsanız, nazar ya da büyü etkisi altında kalmış olabilirsiniz. Başka birinin size karşı bakışlarından sezinleyebileceğiniz nazardan kurtulmak için çeşitli dua ve büyüler olduğunu söylemek gerekir. En etkili ve gerçek büyüler haricinde bu tarz dualar da yardımcı olur.

 • Eşler arasında büyü olması halinde, çekimsizlikler meydana gelir. Bu çekimsizlik cinsel anlamda ve aşk gibi anlamlarda olabilmektedir. Eşler arasında soğukluk bir anda girer ve bazen bunun nedenini anlamak bile söz konusu olmaz.
 • Eşlerden biri ya da her ikisi de birbirileri ile yan yana gelmeye tahammül edemez. Sürekli olarak kavga ederler ve evde gerginlik olur. Bu gerginlik nedeniyle çocuk kötü günler geçirir.
 • Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu, Medyum Saliha Hoca’nın önemli bir merak konusudur. Hocamız, bu noktada yaptıkları ile sizlere yardımcı olmak ve doğru yolu göstermek ister.

İnsanlar hiçbir zaman boşanmak için evlenmez. Fakat bazen geçimsizlik gibi durumlar, kişileri boşanmaya itebilir. Bu tarz bir durumun ortaya çıkmaması için öncesinden önlem almak gerekir. Önleyici büyüler ve nazar büyüleri güzel evlilikleri korur. Evli çiftler arasında sorun olmaması ve onların ömür boyu güzel bir şekilde geçinecekleri gerçeğini ortaya koyar.

Bazen evde büyü olur ve bunun anlamak oldukça zordur. Fakat bazı ipuçlarına sahip olmak, kişinin evde büyü olduğunu anlamasına yardımcı olur. Eğer evde gerginlik varsa, bunun nedenleri arasında büyü olabilir. Gerginliğin nedeninin de tam olarak bilinmesi büyü var mı yok mu konusunda bilgi verir. Fakat asıl yanıtı ücretsiz yıldız falı sonrasında vermek mümkündür. Bu hizmet medyum Saliha Hoca tarafından verilir.

Medyum Hocalar ile iletişime geçtiğiniz zaman onların yetenekleri yanında bilgi birikimini kullanmanın da önemli olduğunun farkına varmak gerekiyor. Medyum Hocalar, insani yönü güçlü olan kişilerdir ve bunu en doğru şekilde kullanırlar. İnsanlar yeniliklere açık olmak zorundadır.

Büyü Neden Yapılır?

Büyü neden yapılır sorusu, büyüler ile alakalı araştırma yapan kişilerin merak konusudur. Aslında büyülerin yapılmasının 2 temel amacı vardır. Bunlardan biri iyilik, diğeri ise kötülüktür. Eğer kötü niyetli bir kişi iseniz, büyü yapmanız sizlere kötülük getirir. İyi niyetli bir kişi büyü etkisi altında kalırsa, bunu bir şekilde savuşturabilir. Ama daha da önce ifade ettiğimiz gibi gerçek bir medyum Hocanın yardımı zorunludur.

Büyü yapan kişilere medyum ismi verilir. Bu orta çağdan beri bu yana süre gelen bir vazifedir. Bunu meslek olarak görmek doğru değildir. Asla maddi menfaat içermeyen bir olgudur. Medyum hocalar uzun zamandır kendilerini ilime adarlar.

Gizli ilim konusuna kaynak taraması yaparak, sizlere yardımcı olmaya, ellerinde var olan bilgileri en doğru şekilde aktarmaya devam ederler. Medyum Hocalar, eğer güvenilir ve kaliteli kişiler olursa, bu insanlık adına son derece önemlidir. Dünyanın kaderinin bir kısmı medyum hoca ve insanların niyeti sonrasında belirlenir. İyi niyet doğru bir yolculuk demektir.

Yorum Yap