1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyü Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

Büyü Nasıl Yapılır?

Hepimiz hayatımızın istediğimiz şekilde ilerlemesini ve karşımıza zorluklar çıkarmamasını isteriz. Pek tabi olarak kimsenin hayatı hayal ettiğimiz gibi süper ve sorunsuz geçmez. Herkesin belirli zaman dilimlerinde bazı sorunları olmuştur. Bu sorunlarla baş edip üstesinden gelmeye çalışırız.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız makalemi sonuna kadar inceleyin. Ancak bazı sorunları ne kadar çalışsak da halledemez ve üstesinden gelemeyebiliriz. Bu durumda başvurduğumuz farklı yollar karşımıza çıkmaktadır. Bu yollardan biri de büyüdür. Hep büyü nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrenerek baş edemediğimiz ve üstesinden gelemediğimiz sorunların hayatımızdan gitmesi için böyle bir yol deneriz. Bu alanda uzmanlaşmış olan birçok insan vardır. Ancak asıl önemli olan böyle bir ihtiyacın neden doğduğudur.

Neden büyü yapılır?

Hayatımızda istediğimiz şeyler olmadığında ta da işlerimiz yolunda gitmediğinde elimizden gelen çabayı sarf ettikten sonra yine de bu sorunlardan kurtulamıyorsak bu sefer büyüye başvururuz. Mesela işlerimizin kötü gittiği zaman dilimlerinde işlerimizi düzeltmeye çalışırız. Ancak bazen yine de düzelmez.

İşte tam da bu nokta da insanların aklına büyü nasıl yapılır sorusu geliyor ve büyü yapmak istiyorlar. Ben de size bu nedenleri ve büyü nasıl yapılır sorusunu cevaplandırmaya çalışacağım. Büyü sadece kötü giden işlerin sonunda değil bozulan aile huzuru veya eşin bağlanılması gibi sebeplerle de yapılmaktadır. Tüm bu nedenler geçmişten günümüze insanların ortak sorunu olduğu için büyüler yapılır ve onlardan yararlanılmak istenir.

Büyü yapma konuları

Aslında yapmak istediğimiz büyünün tam olarak ne ile ilgili olduğunu ve tam olarak ne istediğimizi bilmemiz gerekmektedir. Çünkü aksi takdirde doğru tespiti yapamadığımızda doğru işlemi ve büyüyü de yapamayabiliriz. Bazı büyüler aşk ve sevgiyi kapsarken bazıları da iş hayatında bolluk ve kazancı temsil eder. Bazıları da zarar vermek istediğimiz insanlara nasıl zarar vereceğimiz konusunda yol gösterir. İşte bu büyü farklılıkları içerisinde hangisini istediğimizden emin olmalıyız. Son aşamada da bilgisinden emin olduğumuz bir medyumdan büyü nasıl yapılır ve etkileri nelerdir gibi konular hakkında bilgi almalıyız.

Büyü çeşitleri nelerdir?

Geçmişten günümüze az da yapılsa çok da yapılsa belli başlı büyüler vardır. Bu büyüler konuları ve etkileri açısından farklı sınıflandırılırlar. Etkileri bakımından farklılığa örnek verirsek kara büyüler vardır. Bu kara büyü olarak adlandırdığımız büyüler etkileri bakımından çok kuvvetli olan büyülerdir. Bu büyülerin yapılması da yaptırılması da tehlikelidir. Konuları açısından ayırırsak;

  1. Aşk Büyüleri
  2. Bağlama Büyüleri
  3. Zarar Verme Büyüleri

Bunlar gibi daha birçok farklı nitelikte büyüler vardır.

Nasıl kalıcı büyü yapılır?

Öncelikle büyüler yapmak isteyen kişiler tarafından nadiren yapılır. Çünkü bu insanların bunlar hakkında çok da fazla bir bilgisi olmadığından dolayı kendileri genellikle yapmaz. Ancak tabi kendileri yapanlar da vardır. Genel olarak alanında uzman olan ve gerekli bilgi birikimine sahip olan medyumlar tarafından yapılır. Gerekli bilgiye sahip olmayan insanla büyü nasıl yapılır sorusunu sorduğunuzda vereceği bilgiler eksik kalacak ve işinize yaramayacaktır.

Büyü etkileri neler olabilir?

Yapılan büyülerin etkileri istediğimiz şekilde gerçekleştiği gibi bazen işlemeyebilir. Bu tarz bir sonuç ile karşılaşıldığında güvenilir ve bilgi sahibi birinden yardım alınmalıdır. Büyü konusunda bilgi almak için bana 7/24 iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Büyüler nasıl yapılır?

Büyü yapabilme yeteneği insanların binlerce yıldır yaptığı şeylerden biridir. Ancak, bu konuda yerel ve yanlış bilgi oldukça yüksektir. Büyüler farklı farklı yöntemler ve amaçlar içinde yapılır. Hayvansal yağ, kan kullanılabilir. Belirli ayetlerin ve duaların ters yazılışı, havas ve necis gibi belirli hayvan kemiklerinin kullanımı ve dişi adet kanı gibi birçok şey büyü yapımı içinde kullanılabilir. Bununla birlikte, büyüler için farklı malzemelere ihtiyaç duyulduğu da bilinmektedir. Büyünün etkileri belirtilen gün sayısından sonra başlar. Bu etkiler genellikle büyülerde çok ciddi şekilde ortaya çıkar.

Büyü tasarımları

Büyü, evrensel enerji kaynakları kullanılarak gerçekleştirilir. Bunlar ateş, su, toprak ve havayı içerir. Evde yapılan basit büyüler de vardır, ama bunun dışında medyumlar tarafından yapılan profesyonel büyüler de vardır. Büyünün amacına ulaşması için, bu konuda uzman bir kişi tarafından yapılması gerekir. Büyü, fiziksel bir etkiye sahip değildir. Ulvi kaynakların yardımıyla yapılır.

Evde büyü nasıl yapılır?

Büyüler kara büyü ve normal büyü olarak kendi içerisinde iki gruba ayrılır. Kara büyü, büyü yapılacak kişiler üzerinde olumsuz etkisinin olması istenilen durumlar için yapılırken normal büyülerde ise olumlu durumlar için uygulanması gerekir. Ev ortamında büyünün yapılması için mutlaka işin ehli medyum hocadan danışmanlık almak gereklidir. Genellikle medyumların kullandıkları malzemeler arasında kırmızı renk uzun mumlar, bir bardak su ve şeker ya da âdet kanıdır. Kara büyü için domuz gibi İslam dinince yasaklanmış hayvanın yağı da kullanılmaktadır.

Büyüye iştirak eden kişilerin ellerini her iki yana açarak bağdaş kurması istenir. Loş bir ortamın olması ve katılımcıların kesinlikle büyüye inanması şarttır. İnanmayan bir kişi tespit edilirse mutlaka dışarı çıkarılmalıdır. Çünkü bu negatif enerji yaratacak ve büyü gerçekleşmeyecektir. Kırmızı mumlar yakılarak genellikle 41 kere niyet çekilerek yüksek sesle kişinin adı tekrar edilerek niyet okunur. Bu işlem yapılırken medyum özel yetileriyle transa geçerek kendine has tılsımları da içinden geçirerek büyünün sahibine ulaşmasında aktif rol oynar.

Kara büyü nasıl yapılır?

Kara büyü işlemleri tarihin başından bu yana insanların en merak ettikleri ve medyumlardan yardım istedikleri konulardır. Medyum Saliha Hoca, kara büyü işlemlerinin bir çok çeşidi ve farklı isimleri olduğunu ifade etmektedir. Kara büyü nasıl yapılır  sorusu her zaman merak edilen bir konu olacaktır. Kara büyü işlemlerinde maksat iyi yada kötü olabilmektedir. Kara büyü nasıl yapılır merak eden bir kimse, aşk büyüsü yaptırabilir ve evlilik büyüsü de yaptırabilir.

Kara büyü demek büyünün illaki birini mezara sokması anlamına gelmez. Kara büyü nasıl yapılır konusu aynı zamanda medyumlar için de büyük bir araştırma konusudur. Dünyanın farklı yerlerinde kara büyü yapıldığı ve farklı işlemler ile bunun sağlandığı bilinmektedir. Kara büyü nasıl yapılır diye baktığımızda Medyum Saliha Hoca gerekli bir çok açıklamayı bizler için yapmaktadır.

Örneğin Kara büyü işlemlerinde doğa üstü güçler ve cinler kullanılır. Tabi burada kullanılan cinler de cinlerin en şerli olanları ve ifritlerdir. Kara büyü nasıl yapılır diye eski kaynakları da karıştırdığımızda karşımıza çıkan bilgiler normal insanları dehşete düşürecek türden olabilmektedir. Medyum Saliha Hoca gibi uzman medyumlar, normal insanların akıl sağlıklarını yitirecekleri bir çok ritüel ve büyü yöntemleri ile uğraşmakta ve bunu büyü bilimi olarak görmektedirler.

Kara büyü nasıl yapılır sorusunu tek bir cevap vermek yersiz olur. Medyum Saliha Hoca, kara büyü nasıl yapılır sorusuna en güzel cevabın işlemlerin özünde yattığını ve bilmesi gereken kişilerin yalnızca medyumlar olduğunu ifade eden cevaplar vermektedir.

Uzaktan büyü nasıl yapılır?

Uzaktan büyü nasıl yapılır konusu aslında büyünün güçlerini kavrama noktasında en merak edilen konuların başında gelir. Medyum Saliha Hoca büyü yapma konusunda maharetli ve tanınmış medyumlar arasında yer almasını evvela kara büyü bozma yeteneklerine borçlu olduğunu her seferinde dile getiriyor. Uzaktan büyü nasıl yapılır konusunda da hocamızın fikirleri her zaman kabul görmektedir. Büyü yapmak için bir medyumun büyü yapacağı kişi ile yan yana olmasına gerek yoktur. Kişinin bilgilerini kullanarak o kişi ile ilgili sırlara vakıf olabilmesi medyum için son derece kolay bir işlem olarak görülür.

Uzaktan büyü nasıl yapılır hakkında insanların ilk bilmesi gereken Medyum Saliha Hanım’ın sorduğu sorulara doğru yanıt vermek ve onun size verdiği talimatlara harfiyen uymaktır. Bu sayede uzaktan büyü yapmak ve uzakta büyü bozmak gibi durumlar vaki olabilmektedir. Bu gün insanoğlu madde kavramını ve bunun bir noktadan başka bir yere ışınlanmasını konuşuyorlar. O halde bunun mümkün olduğu aşikardır. Büyü evrenin özüdür.

Uzaktan büyü yapmak da zaman ve mekân kavramlarının üzerinde bir olgu olduğu için mesafeler önemsizleşir. Medyum Saliha uzaktan büyü nasıl yapılır diye merak eden kimselerin ilk bilmesi gereken konunun mesafelerin göreceli olduğunu kavramasıdır. Kaldı ki kutsal kitaplarda açıkça zikredilen cinler bunu yapabilirken en üstün varlık olan insanların nezdinde başarılı medyumlar uzaktan büyü nasıl yapılır sorusunun cevabı olacak işlemleri her koşulda yapabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap