Trendlerdeki Yazı

Büyü

Büyü nasıl yapılır? Yaşadığımız dünyadaki her şeyin bir karşılığı vardır. Yaşadığınız zamanların tadını alabilmek ve mutlu hissedebilmek için bazen farklı yöntemlere başvurmak gerekebilir. Büyü yaptırmak için neler gereklidir? Büyü uzmanı Medyum kimdir?

Büyü
3

Büyü çeşitleri konusunda en detaylı yanıtlar bu makalede yayınlandı. İstediğiniz gibi doğru sonuçlar almanıza olanak sunulan ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilmek için başvuracağınız yöntemlerden olan büyüler, gerçekler arasındadır. Büyü türleri, insanların ne yaptırmak istediğine veya nasıl yapmak istediğine bağlı olarak sunulan özellikleri taşıyan, özel dualar veya yöntemlerle ortaya çıkarılan etkilerin bütününü kapsamaktadır. İsteğiniz hangi yöndeyse ona göre çeşitlendirebileceğiniz, aradığınız özelliklere göre mükemmele erişebileceğiniz büyülerle birlikte, hayatınızdaki değişimleri kontrol etme fırsatına da erişmeniz mümkün olacaktır. Büyü hakkında insanların aklında bin bir karmaşa ve çok fazla yanlış bilgi bulunmaktadır. Bu yanlış anlaşılmalara son verebilmek için Medyum Saliha Hoca bizlere zaman içinde doğru bilgileri aktarmaya devem etmektedir.

Bu seferki yazımızda da sizlere aşk büyüsü olarak bilinen ve dünyanın her yerinde bilinirliği oldukça yüksek olan işlem ile hakkında bilgiler vereceğiz. Medyum Saliha Hanım bu konuda sizlere bilgi ve tecrübelerini aktararak aşk büyüsü hakkında merak ettiğiniz birçok soruya cevap verecek. Büyüler ne zaman ortaya çıkmıştır? Büyü ilmi kimler tarafından kullanılmaktadır. Büyüler insanı nasıl etkilemektedir? Aşk büyüsü yapılınca ne olmaktadır? En tehlikeli kara büyüler hangileridir? Büyü denildiğinde aklımıza bu tarz sorular gelmektedir. Gerek sizlerin merakı gerekse bu konuyu inceleme merakını dindirmek adına Medyum Saliha Hoca ile büyüler hakkında konuştuk. Büyüler hakkında araştırmalarımız yazının devamında.

Büyü Nedir?

Büyü genel itibari ile karanlık ilimler içinde yer alan birtakım işlemlere verilen isimdir. Ancak insanlar genellikle Medyum Saliha Hoca ve güvenilir medyumlar arasında gördükleri bazı isimlere büyü nedir sorusunu yöneltmeye devam etmektedirler. Büyücülük tarihi ele alındığında aslında insanlıktan daha eskidir. Malumunuz odur ki semavi kaynaklarda denilene göre cinler ve şeytan insanlardan daha önce yaratılmıştır. Bir takım kadim kaynaklar insandan önce dünyada olan kavimlerin de büyü nedir sorusuna cevap olacak bazı ipuçları bıraktığını da haber vermektedirler.

Büyüler genel itibari ile bir amaca hizmet etmek için kullanılan metafizik ve spritüel olgulardır. Tılsımlar ve birtakım formüller kullanılarak hazırlanmaktadırlar. Ancak yine de büyü nedir sorusuna en iyi medyumlar bile değişik cevaplar verebilmektedir. Medyum Saliha da büyüler konusundaki tecrübelerine dayanarak büyü nedir sorusuna cevaplar sunan medyumlar arasında gösterilebilir. İslami kaynaklar ve bazı semavi kaynaklar da büyü nedir sorusuna yasaklı ilim olarak cevaplar sunulmaktadır. Ancak büyü genel itibari ile büyü bozma konusunda da kullanıldığı için yalnızca medyumlar tarafından kullanılması gereken ilimlerdendir.

Büyüler Nelerdir?

İstediğiniz her amaç için farklı bir büyüye ulaşmanız sağlanırken, dilediğiniz gibi Büyü türleri arasından seçimler yapmanız da mümkün olacaktır. En fazla kullanılan büyüler olan Bağlama Büyüsü, Aşk Büyüsü ve Papaz Büyüsü bu konuda sürekli ihtiyaç duyabileceğiniz bir imkanı sizlere sunarken, isteklerinizin karşılığında ihtiyaç duyulan farklı bir büyü olduğu zamanlarda da, yine en iyi medyumlar sizlere destek olacaktır. En iyi medyum olarak değerlendirilebilmesi için bir insanın her büyüye hakim olması, büyü yapmanın yanı sıra; büyü bozma konusunda da ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesi gerekir. Bu konuda destek alabileceğiniz en iyi medyum olan Medyum Saliha Hanım sayesinde isteklerinizin karşılanmasını kolaylıkla halledebilir, sizlerde istediğiniz gibi mükemmel deneyimlere kavuşabilirsiniz. Büyü türleri konusunda kendini geliştirmekte hiçbir zaman geri kalmayan ve her zaman eğitimini sürdürmekte olan Medyum Saliha Hoca, bu konuda destek alabileceğiniz en iyi imkanları sizlere sunmaktadır. Aradığınız mükemmelliğe erişebilmek ve en doğru büyüleri yaptırabilmek için, ihtiyaç duyduğunuz eşsiz fırsatlara da aynı zamanda erişebilirsiniz. Aradığınız her konuda destek olacak büyüler sayesinde, sizlerde profesyonel desteğe erişme fırsatını yakalayın.

Büyüler hakkında birçok efsane anlatılmakla beraber doğru ve yanlış birbirine karıştırılmıştır. Bunun için de gerek dini kaynaklar gerekse de eski yazıtlar incelenmektedir. Medyum Saliha Hoca özellikle Yahudi kaynaklarının anlattığı birtakım hikayeler olsa bile bunların bazı yerlerde saptırıldığını ifade etmektedir. Zira hem İslami bazı yazıtlarda hem de bazı Yahudi kaynaklarında iki meleğin sınav için yeryüzüne geldiği ve insanlara büyü öğrettiği söylenmektedir. Bazı kaynaklar ise bu iki meleğin aslında iki insan olduğunu ve isimlerinin de Harut ve Marut olduğunu bildirmektedirler. İsmi azam duası ilmine sahip olan bu iki kimse bildiklerini kötüye kullandıkları için kıyamete kadar ayaklarından asılmış vaziyette bekletilmektedirler. Medyum Saliha Hanım büyüler konusunda daha başka inançlara daha yatkındır. Zira kara büyü ve çeşitlerinin birçoğu insandan önceki çağlardan kalmıştır. Bilindiği gibi şeytanlar ve cinler insandan önce yaratılmış sihirli varlıklardır. Bugün aşk büyüsü yapılırken ya da bağlama büyüsü işlemlerinde cinler ve doğa üstü birçok varlık kullanılmaktadır. Medyumlar onları kontrol edebilen kişiler olduğu için bu bir sorun teşkil etmemekle birlikte bu işin özü budur. O halde çok eski kaynaklarda insandan önce varlıkların yeryüzünde yaşamış ve fesat çıkarmış oldukları ve büyü kullandıkları biliniyor. Bu sebepten dolayı da büyüler insan ırkına ilk dönemden itibaren emanet verilmiş bir ilimdir. Daha sonraki dönemlerde yaşanan hadiseler de yaşanmıştır ancak insanoğlu için büyü ilminin başlangıcı insanlık tarihi kadar eskidir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Çevrede, işte, ailede, günlük yaşantıda, kişisel hal ve hareketlerde yolunda gitmeyen durumlar mevcutsa akla acaba büyü mü var sorusu gelebilmektedir. Fakat yolunda gitmeyen her şeyi de büyü belirtileri olarak tanımlamamak gereklidir. Davranışlarda belirli farklılıklar gerçekleştiyse, işlerde anlamsız terslikler oluyorsa, tıbben teşhis konulamayan bedensel ve ruhsal bozukluklar oluyorsa büyüden şüphelenilebilir.

Bazı zamanlar ise çoğu kişi kendisinde büyü olsa bile fark edemez, şüphe duymaz, aklından dahi geçirmez. Her şeyin olması gerektiği gibi ve yolunda olduğunu düşünür. Başından geçen olumsuzluklar kendi ruh durumu ve çevreyle alakalı sanabilir. Böyle bir durumda yakın çevre eş ve anne-baba bu farklılıkları gözlemleyip büyü olabileceği ile ilgili uyarıda bulunmalıdır.

Büyü Belirtisi Nasıl Anlaşılır?

Üç çeşit büyü vardır. Bunlar kara büyüler, ak büyüler, gri büyülerdir. Beyaz büyü kişilerin hayatlarındaki olumsuzlukları düzeltmek içindir. Kara büyü bütün olarak bir kişinin kontrolünü ele almak ve ya zarar vermek amacıyla ve kötü niyet için yapılır. Gri büyü ise kara ve beyaz büyünün karışık halidir. Büyü belirtileri ele alınarak değerlendirme yapılmalıdır. Bir kişiye yapılan büyü ile bütün yaşamına etki edilir.

Büyü belirtileri olarak bilincin bütünüyle farklılaşması görülür. Genel olarak gece 3 ve 5 aralığında her gün uyanılıyorsa mutlaka büyü olduğunu işaret eder. Göğüste sertlik, basınç, ani kas ağrıları da düşündürücü belirtilerdendir. Yaşamda durumlar farklılaşıyorsa, yeterli uyku yoksa alışkanlıklar değişiyorsa, bütün bedende yorgunluk halsizlik oluşmaya başlar. Büyü olan kişilerin negatif etkisini hayvanlar ve çocuklar hisseder. Büyü belirtileri ve etkileri bir hayli fazladır.

Büyüden Nasıl Korunur?

Herkes üzerinde büyü etki etmeyebilir. Bunu bilmekte yarar vardır. Büyüden korunmak ve etki etmemesini sağlamanın en önemli yolu dua etmek ve Allah’a sığınmaktır. Şayet birinin büyü yaptığı düşünülüyorsa sürekli dua edip Allah’ın yardım etmesi beklenmelidir. Ayete’l-Kürsi, Felâk ve Nâs sureleri, Fâtiha ve İhlas sureleri koruyucudur. Nazar büyü gibi şeylerde kalkan görevi görürler.

En Tehlikeli Büyüler Hangileri?

Medyum Saliha Hoca, Büyü ve büyücülük ile ilgili onlarca efsane ve mit olduğuna ve bunların bir çoğunun da gerçeğin biraz farklılaştırılmış anlatımları olduğuna dikkat çeker. Modern çağ olarak adlandırılan günümüzde de büyü tüm gerçekliği ile karşımıza çıkmaktadır. İnsanlığın birkaç dönem boyunca yıkılıp yeniden kurulmasına şahitlik eden medyumlar, her dönemde en tehlikeli büyüler ile ilgili işlemler yapıldığını tarihe not düşmektedirler.

Medyum Saliha Hoca, kara büyü olarak bildiğimiz tüm büyülerin en tehlikeli büyüler olarak adlandırılabileceğine değinmektedir. Kara büyüler içinde de bazı büyüler vardır ki bozulması çok zordur. Bunlar da en tehlikeli büyüler olarak bilinen işlemlerin hakiki boyutlarıdır. En tehlikeli büyüler gibi işlemler Medyum Saliha Hoca gibi bir medyum tarafından yapılabilir ya da büyü bozma yöntemleri ile bozulabilir.

Papaz büyüsü, mezar büyüsü, mum büyüsü, voodoo büyüsü, tuz büyüsü ve sabun büyüsü gibi büyüler eğer ki onları yapan medyum, Medyum Saliha Hoca ya da onun kadar güçlü bir medyum ise en tehlikeli büyülerin de içinde en tehlikeli büyüler sınıfına girer.

Medyum Saliha Hanım büyü bozma işlemlerinde de en tehlikeli büyüler ile karşılaşıldığında bunun kesinlikle ve kesinlikle çok ince elenip sık dokunulması ve en iyi medyumlar arasında gösterilen Medyum Saliha Hoca ile danışılarak hareket edilmelidir. En tehlikeli büyüler her zaman  en iyi medyumlar tarafından yapılan büyülerdir.

Büyü Yaptırmak

Gizemli ilimlerin kapısı olarak bilinen büyüler insandan daha öncesinde de vardı. Bu ilim insanoğluna miras olarak geçtiğinde medyumlar ortaya çıkmış oldular. Medyum Saliha Hoca’ da aileden aldığı medyumluk terbiyesi ve yeteneklerini ilim ile birleştirerek insanlara büyüler konusunda yardımcı olmaya başlamıştır. Büyü yaptırmak insanoğlu için çözülemeyen birçok sorununun ilacı gibi olmuştur.

Büyü yaptırmak sadece intikam ve aşk gibi duygulara hizmet etmemektedir. Medyum Saliha büyü bozmak için de büyü yaptırmak gerektiğinin altını çizmektedir. Kimi insanlar hocamıza aşk büyüsü yaptırmak kimisi de herhangi bir büyü yaptırmak için başvurabilmektedirler. Bu güne kadar sayısız insanın cin musallatından tutun da cin çarpması, papaz büyüsü bozma ve mezar büyüsü gibi sayısız işlemlerde yanlarında olmuştur.

Büyü yaptırmak isteyen kişiler bu işlemlerin zorluğunu ve süreç boyunca medyum Saliha hanım’ın talimatlarına uyacaklarını bilmek zorundadırlar. Aksi takdirde büyü yaptırmak ya da büyüler ile uğraşmak çocuk oyuncağı değildir. Medyum Saliha Hoca bazılarının evde büyü yapmak gibi sonuç alamayacağı işlemlerle kendilerine maddi manevi zararlar verdiklerini ifade ediyor.

Bu insanlar bu çaba ve gayretlerini aşk büyüsü için de olsa zenginlik büyüsü için de olsa gerekse de kısmet açma büyüsü olsun en iyi medyumlara yaptırmaları onların sağlığı açısından da daha iyi olacaktır. Medyum Saliha insanların medyumlar ile çalışmak ve büyü yaptırmak konusunda endişeleri olduğunun da farkında olduğunu ancak kendisine büyü yaptırmak için başvuran kişilerin de aldıkları sonuçlar sonucunda çok mutlu olacaklarını ifade etmektedir.

Büyü Yapmak Nedir?

Büyüler sırlar aleminin ardından medyumlar aracılığıyla hayat bularak bize yol gösteren gerçekliklerdir. Medyum Saliha Hanım büyü yaptırmak cesaretlilerin işidir diye ifade ediyor. Büyü kendi içinde bir sistematiği olan özel tılsımların, özel maddelerin ve karışımların kullanılması ile kendini göstermektedir. Büyü yaptırmak için medyumlar ile irtibata geçilmelidir. En iyi medyumlar ile çalışmadığınız sürece de büyülerin tutması çok zor olacaktır.

Medyum olmayan kimseler ise zaten büyü yapma yetenekleri olmadığı için ya sizi hüsrana uğratacak ya da cinler ve diğer görünmeyen varlıklar ile sizin muhatap olmanızı dolayısıyla da zarar görmenizi sağlayacaklardır. İnsanlar büyü konusunda birçok sebepten ötürü yardım almaktadır. Kimi insanlar aşk büyüsü yaptırmak isterken kimi insanlar da papaz büyüsü gibi büyüler istemektedirler. Medyum Saliha her halükarda büyü yaptırmak için başvuran insanlara yardımcı olmaktadır. Büyüler alemi kapısını açtığında sizin hangi konuda büyü yaptırmak istediğinize göre işleme başlanmaktadır.

Büyü yaptırmak insanlık tarihi boyunca vardı ve insan var olduğu sürece de devam edecektir. Büyüler farklı kesimler tarafından yadırganıyor olsa bile sıkıştıklarında o kimselerin bile medyum Saliha hanım’a büyü yaptırdığına binlerce kere şahit olmak da mümkündür. Aynı zamanda büyü bozdurmak da büyü yaptırmaktır. Medyum Saliha sanıldığı gibi bazı sureleri okuyarak da büyüden korunmanın ya da büyü bozma işlemlerinin yapılamayacağını sözlerine eklemektedir. Sizler de büyü yaptırmak istediğiniz bir konuda medyum Saliha ile iletişime geçerek gerekli konularda bilgi alabilirisiniz.

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri denildiğinde aklımıza sayabildiğimiz kadar çok büyü ismi gelebilir. Ancak Medyum Saliha Hoca özünde büyünün tek olduğunu ve daha sonra ihtiyaçlara göre iyi ve ya kötü yönde kullanıldığını ifade etmektedir. Büyü çeşitleri içinde ilk akla gelen şüphesiz olarak aşk büyüsü işlemidir. Çünkü insanların en çok talep ettiği büyüler arasında aşk büyüleri gelmektedir. Medyum Saliha Hanım bunun haricinde kara büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu ve aşk büyüsü gibi büyülerin de kara büyü yöntemleri ile yapılabileceğini ifade etmektedir. Büyü çeşitleri özünde ak büyü ve kara büyü diye ikiye ayrılmış gibi görünse de büyü her zaman büyü olarak kalacaktır. Aralarındaki tek fark tesir farkı olmuştur. Papaz büyüsü olarak isimlendirilen çok eltili bir büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu büyü ise birçok amaca uygun da kullanılabilen kara büyüler içinde yer alıyor.

Medyum Saliha Hoca özellikle papaz büyüsü ile bağlama büyüsü yapıldığını da sözlerine eklemektedir. Diğer yandan domuz büyüsü, kilit büyüsü ve sabun büyüsü gibi ölüm büyüleri olarak bilinen birçok kara büyü de bulunmaktadır. Medyum Saliha bunların içinde karabiber büyüsü ve kan ile yapılan büyüler olduğundan da haber vermektedir. Büyü ilmi başlı başına metafiziksel özellikler taşımaktadır. Simya ilmini de içine alan bu yapı bir takım karışımlar ve tılsımlar ile uygulanmaktadır. Aşk büyüsü işleminin ve bağlama büyüsü işleminin çeşitli uygulamaları olduğu gibi günümüzde en ilkel kabilelerde bile büyü yapan büyücüler olduğu biliniyor. O halde belli başlı ismini verdiğimiz büyüler haricinde de binlerce büyü çeşitleri ve uygulamaları vardır. Medyum Saliha birçok büyü çeşidini eski yazıtlardan ve yerine giderek inceleyen başarılı medyumlardan birisi olarak biliniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (54)

 1. Hocamla 4-5 gündür görüşüyorum, gerçekten etkisini göstermeye başladı..

 2. Saliha hocam, başkası adına büyü yaptırma oluyor mu? Başka bir şehirdeki akrabam sizin büyük bir hayranınız… Gelmek istiyor ama durumu müsait değil. Eğer böyle bir şey oluyorsa sizinle iletişime geçmek isterim.

 3. Hocam hakkınızda sürekli olumlu yorumlar duyuyorum. Meslekteki başarınız gerçekten de muazzam. Kardeşim ile aramda miras konusu yüzünden sıkıntılar var. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz?

 4. Bir çocuğu seviyorum ama benimki tamamen platonik ve işin en kötü kısmı ise sevdiğim çocuk nişanlı. Asla yuvan yıkan birisi olmak istemem ama ne yaptıysam da unutamıyorum. Unutma konusunda yardım istiyorum.

 5. Hocam büyü yaptırırken illaki o kişininde olması gerekir mi? Örnek olarak doğudaki ablam için bir büyü yaptırmak istiyorum. Çünkü kendisinin oradan İstanbul’a gelme durumu yok. Eğer oluyorsa yarın sizinle görüşmek isterim.

 6. Televizyondaki programınızı izlemiştim ve büyü türleri hakkında çok güzel açıklamalarda bulunmuştunuz. Şimdi şans eseri sitenize denk geldim ve nasıl mutlu oldum anlatamam. Yarın uygun bir vakitte sizi arayacağım hocam…

 7. Vücuduma aniden iğne batıyormuş gibi ağrılar giriyor. Doktora gittim, birçok tahlil, test vs. yaptırdım ve bir şey çıkmadı. Arkadaşım bana kirpi büyüsünün yapılmış olabileceğini söyledi. Bunu kesin olarak anlamamızın bir yöntemi var mıdır?

 8. Çocuğum çok içine kapanık. Evden hiç çıkmıyor. Gerçekten çok korkuyorum bu durumdan… Arkadaşlarla toplandığımızda büyü yapılmış olabileceğini söylediler ve sizi önerdiler. Çocuğumun sosyal olması için ne yapabiliriz?

 9. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. Kocama düşman olan birisi için vodo büyüsü yaptırmak istiyorum. Acaba vodo büyüsü yapıyor musunuz? Bana bu konuda olumlu ya da olumsuz dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhaba Perihan Hanım. Voodoo Büyüsü konusunda hazırlamakta olduğum makaleyi birkaç gün içinde sitemde yayınlayacağım. Yayınladığımda içerikleri okuyabilirsiniz ve bana telefon numaramı arayarak ulaşabilirsiniz.

 10. Soğan büyüsü hakkında sizden detaylı bilgi talep ediyorum Saliha hocam… Bu büyüyü yengeme yaptırmak istiyorum. İsminizin ağırlığı gerçekten tartışılmaz. Lütfen bana yardım edin bu hususta… Teşekkür ederim.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Vedat bey merhabalar. Ben bir çok büyü hakkında detaylı bilgiler veren makaleler yayınladım. Yakında Soğan büyüsü hakkında da bilgiler vereceğim. Sitemi takip etmeye devam edin.

 11. Kara büyüler hakkında bilgi almak istiyorum. Aileme musallat olan şeytan kılıklı bir kadına kara büyü yaptırmak istiyorum. Bunun için neler gerekli? Bana bu konuda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   İyi günler İsminaz hanım. Kara büyü yapma konusunda bilgiler verecek olan makalemi bir süre sonra sitemde yayınlayacağım. O makalemde Kara büyüler nasıl yapılır ve Kara büyü nasıl bozulur sorularına kesin cevaplar vereceğim.

 12. Büyü türleri hakkındaki yazınızı büyük bir keyifle okudum. Bolluk ve bereket için yaptırabileceğimiz bir büyü türü var mıdır? Evimizin rızkının artması için yaptırmak istiyorum. Ekonomik anlamda şu an sıkıntıdayız.

 13. Medyum hocam, birisine papaz büyüsünün yapılıp yapılmadığını nasıl anlarız? Bildiğim kadarıyla çok sinsi bir büyü olduğu için kendini belli etmiyormuş. Bizim anlama şansımız var mı yoksa sadece siz mi anlayabilirsiniz?

 14. Büyü yaptırırken, büyünün yapılacağı kişiden saç, tırnak, kullandığı bir obje gibi şeyler isteniyor mu? Ben başka bir şehirdeki kişi için büyü yaptırmayı düşünüyorum ama bu tarz şeyler isteniyorsa bulmam mümkün değil. Bu yüzden soruyorum.

 15. 1001 çeşit büyü olduğu söyleniyor. Bu işlere bende meraklıyım Saliha hocam ama bana büyü yapıldığını düşünüyorum. Bunu bozmak ve yapan kişiye büyü yaptırabilir miyiz? Eden bulur diye boşuna söylemiyorlar.

 16. Ablam benim, Allah rızası için benim derdime derman ol. Haftalardır uykusuz günler geçiriyorum ve artık çıldırmanın eşiğine geldim. Buradan yazmak istemiyorum. Size telefon ile nasıl ulaşabilirim?

 17. Saliha hocam, yıllardır TV programlarında sizi takip ediyorum. Yaklaşık 2 yıldır maddi açıdan çok ama çok zor günler geçiriyoruz. Bunu tersine çevirmek için ne yapmamız lazım? Son umudum sensin Saliha hocam…

 18. Medyum Saliha hanıma papaz büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim. Kendisi benimle oldukça fazla ilgilendi. Yaptığı büyü ise inanılmaz bir şekilde 20 gün sonra etkisini gösterdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 19. Medyum hocam, büyü türleri ile ilgili detaylı bir broşürünüz var mı? Kayınvalidem için büyü yaptırmak istiyorum. Miras işi olduğundan dolayı hangi büyüyü yaptıracağımı bilemedim.

 20. Kızım kısa bir zaman önce evlendi fakat çok mutsuz. Bu halini gördükçe içim parçalanıyor. Kızımın mutlu olması için nasıl bir büyü yapabiliriz? Bu konuda sizden bilgi rica ediyorum.

 21. Merhaba Saliha hanım, bu sene YKS sınavına gireceğim. Düzenli olarak ders çalışıyorum ama korkum var. Sınavda başarılı olmamı sağlayacak bir büyü türü bulunuyor mu?

 22. Saliha hocamla tanışmamız yaklaşık 3 seneyi buluyor. Kendisine bir tv programından ulaşmıştım. Derdimi anlattım ve çözüm yolu ile ilgili bana çok fazla yardımcı oldu. En kısa zamanda yine yanınıza geleceğim.

 23. Hocam hayırlı günler,
  Bir arkadaşım domuz yağı büyüsü yaptırmıştı. Gerçekten de çok etkili bir büyüymüş. Hemen etkisini gösterdi. Bende bu büyüden yaptırmak istiyorum. Sizinle nasıl görüşebiliriz?

 24. Hocam, normalde binlerce büyü türü olduğu söylenir. Sizden çok memnun olan arkadaşlarımın vasıtasıyla size ulaşıyorum. Bende büyü yaptırmak istiyorum. Fakat büyünün yapılacağı kişinin sürüm sürüm sürünmesini istiyorum.

 25. Saliha hocam, ailemin ve özellikle de benim üzerimde çok büyük bir kısmetsizlik bulunuyor. Hangi işe girsem illaki bir aksilik çıkıyor ve bundan kaynaklı olarak çok sıkıntı yaşıyorum. Nasıl bir yardımda bulunabilirsiniz bu konu hakkında?

 26. Hocam bir tanıdığım büyü işleri ile çok uğraşıyor. Haklı ya da haksız farketmiyor herkese büyü yaptırıyor. Bu kişiye nasıl dur diyebilirim. Bu konuda sizden yardım talep ediyorum.

 27. Medyum hocam hayırlı geceler dilerim. Domuz yağı büyüsü hakkında bilgi alabilir miyim? Domuz yağı büyüsünün bana yapılmış olduğunu düşünüyorum. Eğer öyleyse bu büyüyü bozdurmak isterim.

 28. Bir tanıdığımızın bana büyü yaptıracağını duydum. Fakat epey bir zaman geçti. Büyük ihtimal büyü yaptırmış olabilir. Bu kişinin yaptırdığı büyünün ters tepmesini yani ona musallat olmasını istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 29. Hocam merhaba, büyü türleri konusunda sizlerle görüşmek isterim. Bir yakınım için ayrılık ve papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Çünkü artık illallah ettir bana ve ailemize…

 30. Hocam, aileme büyü yapıldığını düşünüyorum. Elimde kesin bir emare yok ama evimizin içinde çok büyük bir kasvet dolaşıyor. Büyülerden korunmamız için bize ne önerebilirsiniz. Aslında sizinle yüz yüze görüşmek istiyorum.

 31. Saliha hanım hayırlı günler dilerim. Bu filmlerde gördüğümüz bebeğe iğne saplandığı zaman büyülenen kişinin de vücudunda aynı yerde acı oluşuyor. Böyle bir şey gerçekten var mı? Varsa bende yaptırmak istiyorum.

 32. Hocam merhaba, geçen gün banyodan yeni çıktım ve eşim bana çürümüş yumurta gibi kokuyorsun dedi. Bu laf kafama çok takıldı ve yumurta büyüsü yapılmış olabileceğine kanaat getirdim. Bu büyüyü bozmanın ve kimin yaptırdığını öğrenebilir miyiz?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Yumurta büyüsü yapma hakkında detaylı bilgiler verdiğim makalemi önümüzdeki hafta yayınlıyorum. Yumurta Büyüleri konusunda tüm bilgileri ilgili makalemde yayınlayacağım. Hayırlı günler dilerim Sibel hanım.

 33. Hocam voodoo büyüsü ile ilgili de detaylı bir yazı hazırlar mısınız? Bir arkadaşım vodo büyüsü yaptırmıştı ve çok memnun kalmıştı. Bende bir düşmanım için vodo büyüsü yaptırmayı düşünüyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Voodoo büyüsü hakkında yazdığım makaleyi bitirmek üzereyim. Kısa süre içerisinde sitem üzerinden yayınlayacağım. Voodoo büyüleri yapma ve voodoo büyüsü bozma konusunda da en detaylı bilgiler o makalemde olacak.

 34. Saliha hocama bana yapılan büyüyü bozmak için ulaşmıştım. Kendisi çok ilgili ve iyi bir dinleyici… Derdimi dinledi ve Allah razı olsun ondan dermanımım oldu. Şimdi ailemle birlikte mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşıyorum.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Merhabalar Menekşe kardeşim. Büyü Bozma işlemlerini uygulama ve diğer detaylar hakkında verdiğim bilgilerin ve yaptığım uygulamaları neticesinde büyülerdeb kurtuldunuz. Ben buna çok sevindim. Senin iyi olmana da çok sevindim.

 35. Büyü türleri ile ilgili yazınız çok hoş ve bilgilendirici olmuş hocam. Bence de en çok yapılan büyülerin başında papaz ve bağlama büyüleri bulunuyor. Hocam peki büyü bozma ile ilgili ne gibi işlemler yapmak gerekiyor?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Büyü türleri hakkında bu medyumlar içerisinde en fazla bilgiler veren içerikleri ben yayınlıyorum. Büyü bozma hakkında da aynı şekilde benim sitemde yayınlanan makaleleler kadar iyi makaleler olmadığını herkes söylüyor. Beni telefonla arayabilirsiniz.

 36. Çok yakın bir arkadaşım, iş yerindeki arkadaşlarımdan birinin bana vodo büyüsü yaptırdığını söyledi. Saliha hocam ben çok korkarım bu tür şeylerden… Lütfen bana yardımcı olun, eğer yapılan bir büyü varsa bunu çözebilir miyiz?

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Büyü Çeşitleri hakkında verdiğim bilgiler ışığında sizlere yardımcı olabilirim. Beni telefonla arayarak sürekli iletişim kurabilirsiniz. Büyü bozma konusunda yayınladığım diğer makaleme de göz atabilirsiniz.

 37. Saliha hocam, evimizin bereketini arttırmak için uygulamamız gereken bir tılsım ya da herhangi bir şey var mı? Bereket olsun, huzur olsun, mutluluk olsun bunları istiyorum. Eğer böyle bir şey mümkünse iletişim bilgilerinizi rica edecektim.

  • Medyum Saliha
   1 sene önce

   Ben bu yazımda Büyü türleri hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Büyü çeşitleri hakkında merak ettikleriniz varsa benimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Sorduğunuz konular hakkında bilgi edinmek için sitemdeki diğer makalelerimi inceleyebilirsiniz.

 38. Hocam merhaba,
  2 çocuk annesi olmama rağmen, çok enerjik bir insanımdır. Hatta bu özelliğimden dolayı çok övgü alırım. Nedendir bilmiyorum 1 aydır hem moral hem de enerji açısından yoksulluk çekiyorum. Herhangi bir sıkıntım ya da sağlık problemim de yok. Sizce neden olabilir?

  • Medyum Saliha
   2 sene önce

   İyi günler öncelikle Şilem hanım. Üzerinizdeki bu sorunların neden kaynaklandığı hakkında yorum yapmam şu anda mümkün değil. Benimle iletişim sayfam üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 39. Medyum hocamı yaklaşık bir senedir tanıyorum. Kendisi bana özel bir tılsım hazırlamıştı ve çok memnun kalmıştım. Hocamın hazırladığı tılsım ilk hafta kendisini göstermeye başlamıştı. Bu yüzden medyum hocamın hakkını asla ödeyemem.

  • Medyum Saliha
   2 sene önce

   Merhabalar Seregül. Değerli yorumun için çok teşekkür ederim kardeşim.

 40. Saliha hanım merhaba, evimizin ve kocamın işlerinin bereketi artsın diye muska yaptırmak istiyorum. Komşum size yaptırmış ve çok memnun kalmış. Aynı şekilde bende muska yaptırmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  • Medyum Saliha
   2 sene önce

   Merhabalar Feride hanım kardeşim. Muska yapmak suçtur. Bizim yaptığımız eğer varsa büyüleri bozma ve tıksımlar uygulamaktır. Bilginize sunarım.

 41. Çok başarılı bir yazı olmuş. Hocam bana göre kötü niyetle büyü yaptırmak günahtır. Eğer işin ucunda art niyet yoksa büyü yapmak neden günah olsun ki? Saliha hocam, size bir konu hakkında mesaj attım. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  • Medyum Saliha
   2 sene önce

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Ayşe Hanım. Ben yazılarımı yazarken sığ bilgiler vermek yerine tüm konular hakkında açıklama yapmaya çalışıyorum. İyi günler dilerim.