1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyü

Büyü nasıl yapılır? Yaşadığımız dünyadaki her şeyin bir karşılığı vardır. Yaşadığınız zamanların tadını alabilmek ve mutlu hissedebilmek için bazen farklı yöntemlere başvurmak gerekebilir. Büyü yaptırmak için neler gereklidir? Büyü uzmanı Medyum kimdir?


Büyü çeşitleri konusunda en detaylı yanıtlar bu makalede yayınlandı. İstediğiniz gibi doğru sonuçlar almanıza olanak sunulan ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilmek için başvuracağınız yöntemlerden olan büyüler, gerçekler arasındadır. Büyü türleri, insanların ne yaptırmak istediğine veya nasıl yapmak istediğine bağlı olarak sunulan özellikleri taşıyan, özel dualar veya yöntemlerle ortaya çıkarılan etkilerin bütününü kapsamaktadır. İsteğiniz hangi yöndeyse ona göre çeşitlendirebileceğiniz, aradığınız özelliklere göre mükemmele erişebileceğiniz büyülerle birlikte, hayatınızdaki değişimleri kontrol etme fırsatına da erişmeniz mümkün olacaktır. Büyü hakkında insanların aklında bin bir karmaşa ve çok fazla yanlış bilgi bulunmaktadır. Bu yanlış anlaşılmalara son verebilmek için Medyum Saliha Hoca bizlere zaman içinde doğru bilgileri aktarmaya devem etmektedir.

Bu seferki yazımızda da sizlere aşk büyüsü olarak bilinen ve dünyanın her yerinde bilinirliği oldukça yüksek olan işlem ile hakkında bilgiler vereceğiz. Medyum Saliha Hanım bu konuda sizlere bilgi ve tecrübelerini aktararak aşk büyüsü hakkında merak ettiğiniz birçok soruya cevap verecek. Büyüler ne zaman ortaya çıkmıştır? Büyü ilmi kimler tarafından kullanılmaktadır. Büyüler insanı nasıl etkilemektedir? Aşk büyüsü yapılınca ne olmaktadır? En tehlikeli kara büyüler hangileridir? Büyü denildiğinde aklımıza bu tarz sorular gelmektedir. Gerek sizlerin merakı gerekse bu konuyu inceleme merakını dindirmek adına Medyum Saliha Hoca ile büyüler hakkında konuştuk. Büyüler hakkında araştırmalarımız yazının devamında.

Büyü Nedir?

Büyü genel itibari ile karanlık ilimler içinde yer alan birtakım işlemlere verilen isimdir. Ancak insanlar genellikle Medyum Saliha Hoca ve güvenilir medyumlar arasında gördükleri bazı isimlere büyü nedir sorusunu yöneltmeye devam etmektedirler. Büyücülük tarihi ele alındığında aslında insanlıktan daha eskidir. Malumunuz odur ki semavi kaynaklarda denilene göre cinler ve şeytan insanlardan daha önce yaratılmıştır. Bir takım kadim kaynaklar insandan önce dünyada olan kavimlerin de büyü nedir sorusuna cevap olacak bazı ipuçları bıraktığını da haber vermektedirler.

Büyüler genel itibari ile bir amaca hizmet etmek için kullanılan metafizik ve spritüel olgulardır. Tılsımlar ve birtakım formüller kullanılarak hazırlanmaktadırlar. Ancak yine de büyü nedir sorusuna en iyi medyumlar bile değişik cevaplar verebilmektedir. Medyum Saliha da büyüler konusundaki tecrübelerine dayanarak büyü nedir sorusuna cevaplar sunan medyumlar arasında gösterilebilir. İslami kaynaklar ve bazı semavi kaynaklar da büyü nedir sorusuna yasaklı ilim olarak cevaplar sunulmaktadır. Ancak büyü genel itibari ile büyü bozma konusunda da kullanıldığı için yalnızca medyumlar tarafından kullanılması gereken ilimlerdendir.

Büyüler Nelerdir?

İstediğiniz her amaç için farklı bir büyüye ulaşmanız sağlanırken, dilediğiniz gibi Büyü türleri arasından seçimler yapmanız da mümkün olacaktır. En fazla kullanılan büyüler olan Bağlama Büyüsü, Aşk Büyüsü ve Papaz Büyüsü bu konuda sürekli ihtiyaç duyabileceğiniz bir imkanı sizlere sunarken, isteklerinizin karşılığında ihtiyaç duyulan farklı bir büyü olduğu zamanlarda da, yine en iyi medyumlar sizlere destek olacaktır. En iyi medyum olarak değerlendirilebilmesi için bir insanın her büyüye hakim olması, büyü yapmanın yanı sıra; büyü bozma konusunda da ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesi gerekir. Bu konuda destek alabileceğiniz en iyi medyum olan Medyum Saliha Hanım sayesinde isteklerinizin karşılanmasını kolaylıkla halledebilir, sizlerde istediğiniz gibi mükemmel deneyimlere kavuşabilirsiniz. Büyü türleri konusunda kendini geliştirmekte hiçbir zaman geri kalmayan ve her zaman eğitimini sürdürmekte olan Medyum Saliha Hoca, bu konuda destek alabileceğiniz en iyi imkanları sizlere sunmaktadır. Aradığınız mükemmelliğe erişebilmek ve en doğru büyüleri yaptırabilmek için, ihtiyaç duyduğunuz eşsiz fırsatlara da aynı zamanda erişebilirsiniz. Aradığınız her konuda destek olacak büyüler sayesinde, sizlerde profesyonel desteğe erişme fırsatını yakalayın.

Büyüler hakkında birçok efsane anlatılmakla beraber doğru ve yanlış birbirine karıştırılmıştır. Bunun için de gerek dini kaynaklar gerekse de eski yazıtlar incelenmektedir. Medyum Saliha Hoca özellikle Yahudi kaynaklarının anlattığı birtakım hikayeler olsa bile bunların bazı yerlerde saptırıldığını ifade etmektedir. Zira hem İslami bazı yazıtlarda hem de bazı Yahudi kaynaklarında iki meleğin sınav için yeryüzüne geldiği ve insanlara büyü öğrettiği söylenmektedir. Bazı kaynaklar ise bu iki meleğin aslında iki insan olduğunu ve isimlerinin de Harut ve Marut olduğunu bildirmektedirler. İsmi azam duası ilmine sahip olan bu iki kimse bildiklerini kötüye kullandıkları için kıyamete kadar ayaklarından asılmış vaziyette bekletilmektedirler. Medyum Saliha Hanım büyüler konusunda daha başka inançlara daha yatkındır. Zira kara büyü ve çeşitlerinin birçoğu insandan önceki çağlardan kalmıştır. Bilindiği gibi şeytanlar ve cinler insandan önce yaratılmış sihirli varlıklardır. Bugün aşk büyüsü yapılırken ya da bağlama büyüsü işlemlerinde cinler ve doğa üstü birçok varlık kullanılmaktadır. Medyumlar onları kontrol edebilen kişiler olduğu için bu bir sorun teşkil etmemekle birlikte bu işin özü budur. O halde çok eski kaynaklarda insandan önce varlıkların yeryüzünde yaşamış ve fesat çıkarmış oldukları ve büyü kullandıkları biliniyor. Bu sebepten dolayı da büyüler insan ırkına ilk dönemden itibaren emanet verilmiş bir ilimdir. Daha sonraki dönemlerde yaşanan hadiseler de yaşanmıştır ancak insanoğlu için büyü ilminin başlangıcı insanlık tarihi kadar eskidir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Çevrede, işte, ailede, günlük yaşantıda, kişisel hal ve hareketlerde yolunda gitmeyen durumlar mevcutsa akla acaba büyü mü var sorusu gelebilmektedir. Fakat yolunda gitmeyen her şeyi de büyü belirtileri olarak tanımlamamak gereklidir. Davranışlarda belirli farklılıklar gerçekleştiyse, işlerde anlamsız terslikler oluyorsa, tıbben teşhis konulamayan bedensel ve ruhsal bozukluklar oluyorsa büyüden şüphelenilebilir.

Bazı zamanlar ise çoğu kişi kendisinde büyü olsa bile fark edemez, şüphe duymaz, aklından dahi geçirmez. Her şeyin olması gerektiği gibi ve yolunda olduğunu düşünür. Başından geçen olumsuzluklar kendi ruh durumu ve çevreyle alakalı sanabilir. Böyle bir durumda yakın çevre eş ve anne-baba bu farklılıkları gözlemleyip büyü olabileceği ile ilgili uyarıda bulunmalıdır.

Büyü Belirtisi Nasıl Anlaşılır?

Üç çeşit büyü vardır. Bunlar kara büyüler, ak büyüler, gri büyülerdir. Beyaz büyü kişilerin hayatlarındaki olumsuzlukları düzeltmek içindir. Kara büyü bütün olarak bir kişinin kontrolünü ele almak ve ya zarar vermek amacıyla ve kötü niyet için yapılır. Gri büyü ise kara ve beyaz büyünün karışık halidir. Büyü belirtileri ele alınarak değerlendirme yapılmalıdır. Bir kişiye yapılan büyü ile bütün yaşamına etki edilir.

Büyü belirtileri olarak bilincin bütünüyle farklılaşması görülür. Genel olarak gece 3 ve 5 aralığında her gün uyanılıyorsa mutlaka büyü olduğunu işaret eder. Göğüste sertlik, basınç, ani kas ağrıları da düşündürücü belirtilerdendir. Yaşamda durumlar farklılaşıyorsa, yeterli uyku yoksa alışkanlıklar değişiyorsa, bütün bedende yorgunluk halsizlik oluşmaya başlar. Büyü olan kişilerin negatif etkisini hayvanlar ve çocuklar hisseder. Büyü belirtileri ve etkileri bir hayli fazladır.

Büyüden Nasıl Korunur?

Herkes üzerinde büyü etki etmeyebilir. Bunu bilmekte yarar vardır. Büyüden korunmak ve etki etmemesini sağlamanın en önemli yolu dua etmek ve Allah’a sığınmaktır. Şayet birinin büyü yaptığı düşünülüyorsa sürekli dua edip Allah’ın yardım etmesi beklenmelidir. Ayete’l-Kürsi, Felâk ve Nâs sureleri, Fâtiha ve İhlas sureleri koruyucudur. Nazar büyü gibi şeylerde kalkan görevi görürler.

En Tehlikeli Büyüler Hangileri?

Medyum Saliha Hoca, Büyü ve büyücülük ile ilgili onlarca efsane ve mit olduğuna ve bunların bir çoğunun da gerçeğin biraz farklılaştırılmış anlatımları olduğuna dikkat çeker. Modern çağ olarak adlandırılan günümüzde de büyü tüm gerçekliği ile karşımıza çıkmaktadır. İnsanlığın birkaç dönem boyunca yıkılıp yeniden kurulmasına şahitlik eden medyumlar, her dönemde en tehlikeli büyüler ile ilgili işlemler yapıldığını tarihe not düşmektedirler.

Medyum Saliha Hoca, kara büyü olarak bildiğimiz tüm büyülerin en tehlikeli büyüler olarak adlandırılabileceğine değinmektedir. Kara büyüler içinde de bazı büyüler vardır ki bozulması çok zordur. Bunlar da en tehlikeli büyüler olarak bilinen işlemlerin hakiki boyutlarıdır. En tehlikeli büyüler gibi işlemler Medyum Saliha Hoca gibi bir medyum tarafından yapılabilir ya da büyü bozma yöntemleri ile bozulabilir.

Papaz büyüsü, mezar büyüsü, mum büyüsü, voodoo büyüsü, tuz büyüsü ve sabun büyüsü gibi büyüler eğer ki onları yapan medyum, Medyum Saliha Hoca ya da onun kadar güçlü bir medyum ise en tehlikeli büyülerin de içinde en tehlikeli büyüler sınıfına girer.

Medyum Saliha Hanım büyü bozma işlemlerinde de en tehlikeli büyüler ile karşılaşıldığında bunun kesinlikle ve kesinlikle çok ince elenip sık dokunulması ve en iyi medyumlar arasında gösterilen Medyum Saliha Hoca ile danışılarak hareket edilmelidir. En tehlikeli büyüler her zaman  en iyi medyumlar tarafından yapılan büyülerdir.

Büyü Yaptırmak

Gizemli ilimlerin kapısı olarak bilinen büyüler insandan daha öncesinde de vardı. Bu ilim insanoğluna miras olarak geçtiğinde medyumlar ortaya çıkmış oldular. Medyum Saliha Hoca’ da aileden aldığı medyumluk terbiyesi ve yeteneklerini ilim ile birleştirerek insanlara büyüler konusunda yardımcı olmaya başlamıştır. Büyü yaptırmak insanoğlu için çözülemeyen birçok sorununun ilacı gibi olmuştur.

Büyü yaptırmak sadece intikam ve aşk gibi duygulara hizmet etmemektedir. Medyum Saliha büyü bozmak için de büyü yaptırmak gerektiğinin altını çizmektedir. Kimi insanlar hocamıza aşk büyüsü yaptırmak kimisi de herhangi bir büyü yaptırmak için başvurabilmektedirler. Bu güne kadar sayısız insanın cin musallatından tutun da cin çarpması, papaz büyüsü bozma ve mezar büyüsü gibi sayısız işlemlerde yanlarında olmuştur.

Büyü yaptırmak isteyen kişiler bu işlemlerin zorluğunu ve süreç boyunca medyum Saliha hanım’ın talimatlarına uyacaklarını bilmek zorundadırlar. Aksi takdirde büyü yaptırmak ya da büyüler ile uğraşmak çocuk oyuncağı değildir. Medyum Saliha Hoca bazılarının evde büyü yapmak gibi sonuç alamayacağı işlemlerle kendilerine maddi manevi zararlar verdiklerini ifade ediyor.

Bu insanlar bu çaba ve gayretlerini aşk büyüsü için de olsa zenginlik büyüsü için de olsa gerekse de kısmet açma büyüsü olsun en iyi medyumlara yaptırmaları onların sağlığı açısından da daha iyi olacaktır. Medyum Saliha insanların medyumlar ile çalışmak ve büyü yaptırmak konusunda endişeleri olduğunun da farkında olduğunu ancak kendisine büyü yaptırmak için başvuran kişilerin de aldıkları sonuçlar sonucunda çok mutlu olacaklarını ifade etmektedir.

Büyü Yapmak Nedir?

Büyüler sırlar aleminin ardından medyumlar aracılığıyla hayat bularak bize yol gösteren gerçekliklerdir. Medyum Saliha Hanım büyü yaptırmak cesaretlilerin işidir diye ifade ediyor. Büyü kendi içinde bir sistematiği olan özel tılsımların, özel maddelerin ve karışımların kullanılması ile kendini göstermektedir. Büyü yaptırmak için medyumlar ile irtibata geçilmelidir. En iyi medyumlar ile çalışmadığınız sürece de büyülerin tutması çok zor olacaktır.

Medyum olmayan kimseler ise zaten büyü yapma yetenekleri olmadığı için ya sizi hüsrana uğratacak ya da cinler ve diğer görünmeyen varlıklar ile sizin muhatap olmanızı dolayısıyla da zarar görmenizi sağlayacaklardır. İnsanlar büyü konusunda birçok sebepten ötürü yardım almaktadır. Kimi insanlar aşk büyüsü yaptırmak isterken kimi insanlar da papaz büyüsü gibi büyüler istemektedirler. Medyum Saliha her halükarda büyü yaptırmak için başvuran insanlara yardımcı olmaktadır. Büyüler alemi kapısını açtığında sizin hangi konuda büyü yaptırmak istediğinize göre işleme başlanmaktadır.

Büyü yaptırmak insanlık tarihi boyunca vardı ve insan var olduğu sürece de devam edecektir. Büyüler farklı kesimler tarafından yadırganıyor olsa bile sıkıştıklarında o kimselerin bile medyum Saliha hanım’a büyü yaptırdığına binlerce kere şahit olmak da mümkündür. Aynı zamanda büyü bozdurmak da büyü yaptırmaktır. Medyum Saliha sanıldığı gibi bazı sureleri okuyarak da büyüden korunmanın ya da büyü bozma işlemlerinin yapılamayacağını sözlerine eklemektedir. Sizler de büyü yaptırmak istediğiniz bir konuda medyum Saliha ile iletişime geçerek gerekli konularda bilgi alabilirisiniz.

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri denildiğinde aklımıza sayabildiğimiz kadar çok büyü ismi gelebilir. Ancak Medyum Saliha Hoca özünde büyünün tek olduğunu ve daha sonra ihtiyaçlara göre iyi ve ya kötü yönde kullanıldığını ifade etmektedir. Büyü çeşitleri içinde ilk akla gelen şüphesiz olarak aşk büyüsü işlemidir. Çünkü insanların en çok talep ettiği büyüler arasında aşk büyüleri gelmektedir. Medyum Saliha Hanım bunun haricinde kara büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu ve aşk büyüsü gibi büyülerin de kara büyü yöntemleri ile yapılabileceğini ifade etmektedir. Büyü çeşitleri özünde ak büyü ve kara büyü diye ikiye ayrılmış gibi görünse de büyü her zaman büyü olarak kalacaktır. Aralarındaki tek fark tesir farkı olmuştur. Papaz büyüsü olarak isimlendirilen çok eltili bir büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu büyü ise birçok amaca uygun da kullanılabilen kara büyüler içinde yer alıyor.

Medyum Saliha Hoca özellikle papaz büyüsü ile bağlama büyüsü yapıldığını da sözlerine eklemektedir. Diğer yandan domuz büyüsü, kilit büyüsü ve sabun büyüsü gibi ölüm büyüleri olarak bilinen birçok kara büyü de bulunmaktadır. Medyum Saliha bunların içinde karabiber büyüsü ve kan ile yapılan büyüler olduğundan da haber vermektedir. Büyü ilmi başlı başına metafiziksel özellikler taşımaktadır. Simya ilmini de içine alan bu yapı bir takım karışımlar ve tılsımlar ile uygulanmaktadır. Aşk büyüsü işleminin ve bağlama büyüsü işleminin çeşitli uygulamaları olduğu gibi günümüzde en ilkel kabilelerde bile büyü yapan büyücüler olduğu biliniyor. O halde belli başlı ismini verdiğimiz büyüler haricinde de binlerce büyü çeşitleri ve uygulamaları vardır. Medyum Saliha birçok büyü çeşidini eski yazıtlardan ve yerine giderek inceleyen başarılı medyumlardan birisi olarak biliniyor.

Yorum Yap