İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Büyü Uzmanı

Büyü Uzmanı

Büyü uzmanı her türlü büyüyü yapabilen ve her türlü büyüyü bozabilen kişilerdir. Bu kişiler hüddamlık vasıflarına ve makamlarına sahiptirler. Ayrıca bu kişiler büyüleri sadece başkalarına yardımcı olmak için kullanabilirler. Kendileri için kullandıkları takdirde bu makam ellerinden alınır ve sırada insandan farklı olarak cezalandırılırlar.

Büyü Uzmanı

Büyü uzmanı her türlü kara büyü ve ak büyülere hakim olan kişidir. Bu yüzden büyü uzmanı bütün büyüleri yapabilir ve bozabilir. Medyum Saliha hoca başkalarının bozulmaz dediği bir çok büyünün aslında bozulabilir olduğunu bunu için sadece ve sadece doğru ilim makamında olunması gerektiğini belirtmektedir. Örneğin ilkokul öğrencisi lise matematiği sorusunu çözemez ve onun için bu sorunun çözümü yoktur. Ancak üniversite de matematik profesörü olan birisi için bu soru oldukça basittir. Hüddamlık makamları ve büyü uzmanlığı ta tıpkı bu örnekte olduğu gibi makamlara ayrılmıştır.

Büyü Uzmanı Neler Yapar?

Medyum Saliha hoca hem dört büyük kitapta yer alan büyü türlerine hakim olduğunu hem de büyük kitaplar inmeden önce kullanılan büyü türlerine hakim olduğunu belirtirken bunun bir ilim olduğunun altını çizmektedir. Ayrıca büyü uzmanı tılsımları tek taraflı olarak kullanmazlar ve kişiye özel tılsımlar yazabilme kabiliyetine sahiptirler. Bu yüzden medyum Saliha hoca yaptığı her türlü büyüyü kişiye özel olarak hazırladığını tabiri caiz ise doğru tarifler çıkartarak doğru büyüler yaptığını belirtmektedir.

Birisinin Büyü Uzmanı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Birisinin büyü uzmanı olması için öncelikle büyüyü kendisinin yapması gerekmektedir. Tarif vererek büyü talep eden kişinin kendisinin bile büyü yapacağını iddia eden kişiler sahte hocalardır. Medyum Saliha hoca bu iş için işin ehli olduğuna dair manevi bir damgaya sahip olunması gerektiğini kendisinde ise bu damganın olduğunu belirtmektedir. Tıpkı cerrahi müdahalelerin tarifle evde yapılamaması gibi büyü de taif verilerek evde yapılmaz. Ancak kimi büyülerde büyüye talep eden kişiler medyum Saliha hocanın verdiği ritüelleri yerine getirmelidirler. Böyle bir duruma büyüyü talep eden kişi muhakkak denilenleri yapmak zorundadır. Ancak büyüyü esasında medyum Saliha hoca yapar ve tılsımı kendisi hazırlar.

Büyü uzmanı olan birisi aslıdan büyü ilminde hüddam olarak bilinirler ve hüddamların büyüyü kendilerin için ve kendi yakınlarının menfaatleri için kullanmaları onlara yasak edilmiştir. Bu yüzden kendisine ya da ailesini büyü yaparak istediğini elde ettiğini söyleyen birisine itibar edilmemelidir. O kişi ancak büyü talep eden kişilere para tuzağı kurmaktadır. Medyum Saliha hoca aynı zamanda büyüyü kendisi için kullanılanların hüddamlıktan atıldığını da belirtmektedir. Bu kişiler atıldıktan sonra sıradan insan olarak yaşayamazlar. Cezalandırıldıkları için ya akıl sağlıklarını ellerinden alınır ya da sonsuz bir hastalık ve sefalet ile yaşamak zorunda kalırlar. Bu yüzden bu kişilerin büyüyü sadece ve sadece insanların hizmetine sunmaları gerekmektedir.

Büyü Uzmanı Büyü Dışında Neler Yapar?

Öncelikle büyü uzmanı bütün yaptıklarını insanların hizmetine sunmak için yapmak zorundadır. Ayrıca büyü uzmanı büyü ilmi ile birlikte dua ilmine de hakimdir. Aşk büyüsü yapabildiği kadar aşk duası da yapar, yaptırır ve ritüellerini bilir. Bağlama büyüsü yaptığı kadar bağlama duası da yapar, yaptırır ve duanın kısa süre de dua makamına ulaşmasını sağlar. Medyum Saliha hoca büyü ilminin yanı sıra dua ilmi ile de insanlara yardımcı olmaktadır. Ayrıca dua için kendisine gelen her türlü talebin nasıl kabul olunacağına dair de danışanını bilgilendirmektedir.

Medyum Saliha hoca hem büyü hem de dua için danışanlarına enerji çalışması yapmaktadır. Kişilerin yıldıznamelerine bakarak okuma yaomakta onların yıldız enerjileri düşükse yükseltmekte, yüksekse düşürmektedir. Ayrıca kişiler hakkında ebcet hesabı yaparak onları kaderlerinde neler beklediklerini de danışanlarına göstermektedir.

Büyü uzmanı olan birisi karanlık güçler ile irtibata geçebilen, onlara emir verip yönetebilen kişidir. Bu yüzden medyum Saliha hoca kendisinin zihinsel kontrol yeteneğinin çok güçlü olduğunu belirtmektedir ve emri altında olan bir çok karanlık güçlerin olduğunun altını çizmektedir. Böylece en zor kara büyüleri bile rahatlıkla yapabilmektedir ve rahatlıkla bozabilmektedir. Medyum Saliha hoca karanlık güçler ile irtibatının olduğu kadar pozitif enerjiyi de yönetebildiğini söylemektedir. Böylece pozitif etkili büyülerin bile tez zamanda harekete geçmesini sağlamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap