1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyü Uzmanı

Büyü Uzmanı

Büyü uzmanı her türlü büyüyü yapabilen ve her türlü büyüyü bozabilen kişilerdir. Bu kişiler hüddamlık vasıflarına ve makamlarına sahiptirler. Ayrıca bu kişiler büyüleri sadece başkalarına yardımcı olmak için kullanabilirler. Kendileri için kullandıkları takdirde bu makam ellerinden alınır ve sırada insandan farklı olarak cezalandırılırlar.

Büyü Uzmanı
1

Büyü uzmanı her türlü kara büyü ve ak büyülere hakim olan kişidir. Bu yüzden büyü uzmanı bütün büyüleri yapabilir ve bozabilir. Medyum Saliha hoca başkalarının bozulmaz dediği bir çok büyünün aslında bozulabilir olduğunu bunu için sadece ve sadece doğru ilim makamında olunması gerektiğini belirtmektedir.

Örneğin ilkokul öğrencisi lise matematiği sorusunu çözemez ve onun için bu sorunun çözümü yoktur. Ancak üniversite de matematik profesörü olan birisi için bu soru oldukça basittir. Hüddamlık makamları ve büyü uzmanlığı ta tıpkı bu örnekte olduğu gibi makamlara ayrılmıştır.

Büyü uzmanı hocalar

Medyum Saliha hoca hem dört büyük kitapta yer alan büyü türlerine hakim olduğunu hem de büyük kitaplar inmeden önce kullanılan büyü türlerine hakim olduğunu belirtirken bunun bir ilim olduğunun altını çizmektedir. Ayrıca büyü uzmanı tılsımları tek taraflı olarak kullanmazlar ve kişiye özel tılsımlar yazabilme kabiliyetine sahiptirler. Bu yüzden medyum Saliha hoca yaptığı her türlü büyüyü kişiye özel olarak hazırladığını tabiri caiz ise doğru tarifler çıkartarak doğru büyüler yaptığını belirtmektedir.

Büyü uzmanını anlamak

Birisinin büyü uzmanı olması için öncelikle büyüyü kendisinin yapması gerekmektedir. Tarif vererek büyü talep eden kişinin kendisinin bile büyü yapacağını iddia eden kişiler sahte hocalardır. Medyum Saliha hoca bu iş için işin ehli olduğuna dair manevi bir damgaya sahip olunması gerektiğini kendisinde ise bu damganın olduğunu belirtmektedir. Tıpkı cerrahi müdahalelerin tarifle evde yapılamaması gibi büyü de taif verilerek evde yapılmaz. Ancak kimi büyülerde büyüye talep eden kişiler medyum Saliha hocanın verdiği ritüelleri yerine getirmelidirler. Böyle bir duruma büyüyü talep eden kişi muhakkak denilenleri yapmak zorundadır. Ancak büyüyü esasında medyum Saliha hoca yapar ve tılsımı kendisi hazırlar.

Büyü uzmanı olan birisi aslıdan büyü ilminde hüddam olarak bilinirler ve hüddamların büyüyü kendilerin için ve kendi yakınlarının menfaatleri için kullanmaları onlara yasak edilmiştir. Bu yüzden kendisine ya da ailesini büyü yaparak istediğini elde ettiğini söyleyen birisine itibar edilmemelidir. O kişi ancak büyü talep eden kişilere para tuzağı kurmaktadır. Medyum Saliha hoca aynı zamanda büyüyü kendisi için kullanılanların hüddamlıktan atıldığını da belirtmektedir. Bu kişiler atıldıktan sonra sıradan insan olarak yaşayamazlar. Cezalandırıldıkları için ya akıl sağlıklarını ellerinden alınır ya da sonsuz bir hastalık ve sefalet ile yaşamak zorunda kalırlar. Bu yüzden bu kişilerin büyüyü sadece ve sadece insanların hizmetine sunmaları gerekmektedir.

Büyü uzmanı neler yapar?

Öncelikle büyü uzmanı bütün yaptıklarını insanların hizmetine sunmak için yapmak zorundadır. Ayrıca büyü uzmanı büyü ilmi ile birlikte dua ilmine de hakimdir. Aşk büyüsü yapabildiği kadar aşk duası da yapar, yaptırır ve ritüellerini bilir. Bağlama büyüsü yaptığı kadar bağlama duası da yapar, yaptırır ve duanın kısa süre de dua makamına ulaşmasını sağlar. Medyum Saliha hoca büyü ilminin yanı sıra dua ilmi ile de insanlara yardımcı olmaktadır. Ayrıca dua için kendisine gelen her türlü talebin nasıl kabul olunacağına dair de danışanını bilgilendirmektedir. Medyum Saliha hoca hem büyü hem de dua için danışanlarına enerji çalışması yapmaktadır.

Kişilerin yıldıznamelerine bakarak okuma yaomakta onların yıldız enerjileri düşükse yükseltmekte, yüksekse düşürmektedir. Ayrıca kişiler hakkında ebcet hesabı yaparak onları kaderlerinde neler beklediklerini de danışanlarına göstermektedir. Büyü uzmanı olan birisi karanlık güçler ile irtibata geçebilen, onlara emir verip yönetebilen kişidir. Bu yüzden medyum Saliha hoca kendisinin zihinsel kontrol yeteneğinin çok güçlü olduğunu belirtmektedir ve emri altında olan bir çok karanlık güçlerin olduğunun altını çizmektedir. Böylece en zor kara büyüleri bile rahatlıkla yapabilmektedir ve rahatlıkla bozabilmektedir. Medyum Saliha hoca karanlık güçler ile irtibatının olduğu kadar pozitif enerjiyi de yönetebildiğini söylemektedir. Böylece pozitif etkili büyülerin bile tez zamanda harekete geçmesini sağlamaktadır.

Büyü uzmanı kimdir?

Bir büyü uzmanı, her türlü büyüyü yapabilen ve her türlü büyüyü mahvedebilen bir kişidir. Onlar huddamlık özellikleri ve yetkisine sahiptir. Ayrıca, sihirleri sadece başkalarına yardım etmek için kullanabilirler. Kendileri için kullanırlarsa, bu güç insanlardan farklı olarak alınır ve cezalandırılır.

Psişik Saliha, dört büyük kitapta büyü türlerine hakim olduğunu ve büyük kitaplar düzene girmeden önce kullanılan büyü türlerinde ustalaştığını söyler. Ayrıca, sihirbaz tılsımları tek taraflı kullanmaz ve bireysel tılsımlar yazabilir. Bu yüzden psişik Saliha, insan için yarattığı her türlü büyüyü hazırlar ve doğru tarifleri yaratarak doğru büyüleri yaptığını ilan eder.

Bir sihirbaz, her türlü kara büyü ve beyaz sihre hükmeden bir kişidir. Böylece, bir büyü uzmanı tüm büyüleri yapabilir ve onları yok edebilir. Psişik Saliha, başkalarının yok edilmediğini söyleyen birçok büyünün aslında bozulabileceğini söyler. Örneğin, bir ilkokul öğrencisi, lisedeki matematik problemini çözemez ve onun için bir çözüm yoktur.

Kim büyü uzmanıdır?

Birinin bir büyü uzmanı olabilmesi için önce büyüyü kendisi yapması gerekir. Sahte öğretmenler, reçete vererek sihir isteyen birinin bile büyüyü bozacağını iddia eden öğretmenlerdir. Psişik Saliha, bu eser için manevi bir mühür alınması gerektiğini ve bu mührü bulunduğunu söyler.

Cerrahi evde reçete ile yapılamadığı gibi, büyü evde verilmez. Bununla birlikte, bazı büyülerde, sihir isteyen insanlar, psişik öğretmeni Saliha’nın verdiği ritüelleri yerine getirmelidir. Böyle bir durumda sihir gerektiren bir kişi denilen şeyi yapmalıdır. Ancak, Saliha hoca büyüyü yapar ve tılsımı kendisi hazırlar.

Büyü ilimi nedir?

Büyü konusunda uzman olan bir büyü uzmanı, sihir biliminde hüddam olarak bilinir ve kendileri ve akrabalarının çıkarları için sihir kullanmak yasaktır. Bu nedenle, kişi, ailesini büyüyü kullanmak istediğini başardığını söyleyenlere saygı göstermemelidir. Bu kişi sadece sihir isteyenler için para toplayabilir.

Psişik Saliha ayrıca onun için büyüyü kullananların hüddamlıktan atıldığından bahseder. Bu insanlar sürgünden sonra sıradan insanlar gibi yaşayamazlar. Cezalandırıldıkları için ya zihinsel sağlıklarını kaybederler ya da sonsuz hastalık ve ıstırapla yaşamaya zorlanırlar. Bu nedenle, bu insanlar büyüyü yalnızca insanlara hizmet etmek için kullanmalıdır.

Güvenilir büyü uzmanı

Büyü herkesin yapabileceği bir iş değildir. Birisinin büyü yapabilmesi için bu zamana kadar olan tüm büyü çeşitlerine, büyülerin nasıl bozulduğuna hakim olması gerekmektedir. Çünkü bir kişi büyü uzmanına büyü bozdurmak için geldiği vakit yöntemlere tam hakim değil ise nasıl bir büyüye maruz kaldığına bu büyünün nasıl bozulacağına hakim olamaz.

Bu yüzden işinin ehli bir büyü uzmanı bu konuda bilmesi gerekenlerin hepsini bilmelidir. Sizler de büyü yaptırmak ya da büyü bozdurmak istiyorsanız bu işlerde daha önce bulunmuş bir yakınınızla konuşabilir sıkıntısının çözülüp çözülmediğine bakabilirsiniz. Güvenilir büyü uzmanı işini en kısa sürede yapmaya çalışır. Bu büyü uzmanı kendisinden yardım isteyen kişilere bir an önce yardım ederek dertlerinden kurtulmalarına yardımcı olur.

İşinin ehli bir büyü uzmanı sorun değil çözüm odaklıdır ve işini yapabileceği en kısa sürede yapmak ister. Her türlü büyüye hakimdir ve nasıl yapılacağını da iyi bilir. Ayrıca bu büyülerin etkilerine hakim olduğu gibi bu büyülerin nasıl bozulacağına kimler tarafından yapıldığına da hakimdir.

En iyi metafizik uzmanı

Metafizik alanı her geçen gün klasik bilim ile uğraşan bilim adamlarının ve boyutları inceleyen fizikçilerin de ilgi alanı olmaya başlamıştır. Medyum Saliha Hoca, dünyanın bir çok yerinde kurulan metafizik merkezlerine zaman zaman ziyaretler düzenlemekte ve çalışmalarına katkı sağlamaktadır. Bilimsel verilere dayanan bu araştırmacılar tarafından Kıymetli hocamız defalarca en iyi metafizik uzmanı olarak gösterilmektedir. Metafizik alanı fizik ötesi yada boyut ötesi varlıklar ve yaşam formları ile bağlantı kurulabilmesinin gerçekliğini ispatlayan bilimdir.

En iyi metafizik uzmanı olarak katıldığı tüm seminerlerde bu konulara değinen Medyum Saliha Hoca, cinler ve cinlerden başka bir çok alem olduğuna temas etmektedir. Burada en önemli husus ise en iyi metafizik uzmanı olarak defalarca takdir edilen Medyum Saliha Hanım’ ın cinler üzerinde hakimiyet kurma gücü ve büyü ilimi ile sürekli iç içe yaşamasının verdiği yüksek öngörü yeteneğidir.

Medyum Saliha Hoca, büyü yapma işlemlerinin her birinin çok iyi derecede simya bilimi gerektiren konular içerdiğini, bunun yanında da kendisinin en iyi metafizik uzmanı olarak görülmesinin sebeplerinden birisinin de boyutlar arasında olan biten bir çok olgu ve yaşanmışlıkları bir çeşit trans halinde görmeyi başarıyor olmasıdır. En iyi metafizik uzmanı olarak görülen az sayıdaki medyumdan birisi olan kıymetli hocamız, uzun yıllardır kara büyü yapımı ve kara büyü bozma konularında duayen bir büyü uzmanı olarak tanınmaktadır.

Metafizik uzmanları

Metafizik uzmanları hakkında yapılan araştırmaları bu yazımızda sizlere aktaracağız. Metafizik uzmanı adından da anlaşılacağı üzere doğa üstü olarak addedilen metafiziksel meselelerde spritüel bir bakış açısı ile müdahale yeteneği bulunan kişiye verilen isimdir. Medyumlar ve dolayısıyla şahsım Medyum Saliha Hoca metafizik uzmanı olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Özellikle de cin çarpması ve cin uğraması olarak halk içinde yer eden meselelerde gerek yazılı gerek sözlü çalışmalarımız ile insanların faydasına olacak çalışmalar yürüten metafizik uzmanları insanlık tarihi kadar eski olan insan ve cin çatışmasında manevi güçleri ile insanların tarafında yer alan kişidir. Kuran ifadesi ile insan yaratılmışların en üstünüdür ve bu da onu cinler ne kadar güçlü olursa olsun dilediğinde onu yenebileceğini bize anlatır.

Tabi ki normal insanların gerek ilmi yetersizlikleri gerekse de bedenleri ile işledikleri ve ruhlarına kadar sızmış olan günahları onların yaratılıştaki özel hallerini ellerinden almıştır. Bu sebeple de metafizik uzmanı olarak şahsım başta olmak üzere bir çalışmalar yürütülmekte ve insanlar cin uğraması ve onların sebep olduğu sıkıntılardan kurtarılmaktadır. Cin uğraması o kadar sıkıntılı bir süreçtir ki insanı kendi olmaktan çıkarıp j-kah hayvan seviyesine indirirken bazen de nefsini azdırarak kendini ilah sanmasına sebep olmaktadır. Metafizik uzmanları ise gerek bilimsel yönden gerekse de ilim irfan yönünden varlığı kanıtlanmış olan bu cinleri insan bedeninden uzak tutarak vazifelerini yerine getiren alimlerdir.

Yorum Yap

Yorum Yap