1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar

Büyü yapan hocalar kimdir? Kara büyü yapan hocalar var mıdır? Ölüm büyüsü yapan hocalar ne kadar güçlüdür? Gerçek büyü yapan hocalar nasıldır? Medyum Saliha Hoca büyü yapan hocalar arasında yer alır mı? Bu yazımda sizler için büyü yapan hocalar hakkında bilgiler ve kendimin bu konudaki çalışmalarını anlattım.

Büyü yapan hocalar
1

Büyü yapan hocalar, halk arasında hoca ismi almalarına rağmen esasında medyum ve büyücü olan kişilerdir. Büyü yapan hocalar arasında yer almak için doğuştan bir yetenek ve sonradan alınan büyü ilmi ile ilgili icazet gereklidir. Her önüne gelen büyücü hocalar arasında kendisine yer bulamamaktadır. Büyü herkesin ilgilenebileceği ve araştırmalar yapabileceği bir alan olmasının yanında büyü yapmak ise yalnızca büyücü hocalar tarafından ifa edilmektedir. Genel itibari ile karanlık ilimler olarak da adlandırılan büyü işlemlerinde kesinlikle bir sistematik, formül ve yıldızlar sayesinde hesaplanan belirli zaman aralıkları çok önemlidir. Yıllar boyunca çalışmalarımı takip eden birçok danışanım olması hasebiyle de büyü yapan hocalar arasında da tanınmanın verdiği bir ağırlığı da üzerimde hissetmekteyim.

Buna binaen Medyum Saliha Hoca olarak da hazırladığım türlü büyüler ve havas işlemleri sayesinde de birçok kimsenin dertlerini çözmekteyim. Büyü yapan hocalar öncelikle alim ve manevi bakışı olan kimseler olmaktadırlar. Kendisinin medyum olduğu iddiasında bulunan büyücü hocalar kesin bir dille ifade etmek gerekirse, yaptığı işlemlerin sağlamlığından ve danışanlarının kurallara riayet ederek elde ettiği başarılarından ölçülebilmektedir. Bu sebeple de özellikle büyü yapan hocalar sesleri ve insana verdikleri güven duygusu sayesinde ön plana çıkan kimseler olarak da bilinmektedirler. Büyü ilmi ile ilgili derin bir bilgelik sahibi olmak ve bunun meyvelerini de danışanlarına tattırmak büyü yapan hocalar için en önemli meseledir.

Kara Büyü Yapan Hocalar

Kara büyü yapan hocalar da bildiğimiz gibi büyünün en karanlık yollarına hâkim olan kimselerdir. Kara büyü yapma konusunda hem yetenekleri hem de ihtisasları olması hasebiyle de kara büyü yapan hocalar büyü konusunda farklı açıdan ele alınmaktadırlar. Aynı anda hem kara büyü yapan hem de kara büyü bozan hocalar ise en değerli medyumlar arasında gösterilmektedirler. Büyü bozmak başlı başına zor ve yorucu bir süreçken kara büyü bozmak ise en zorlayıcı işlemler arasında yer almaktadır. Kara büyü yapan hocalar birçok farklı kara büyü dalında yetenekli olabilirken yalnızca bir kara büyü yapan medyumlar da vardır. Burada tercih danışan kimselerin doğru büyüyü doğru medyuma yaptırması ile alakalı bir durumdur.

Medyum Saliha Hoca olarak kara büyü yapan hocalar arasında gösteriliyor oluşumun en büyük sebebi muhakkak ki yaptırdığım kara büyüler kadar bozdurduğum kara büyüler de olmaktadır. Çünkü kara büyü bozmak için de aynı kara büyüyü yapmak gerekmektedir. Kara büyü yapan hocalar ile ilgili bir diğer konu ise sürekli ilimlerini yenileme ve sürekli yeni kara büyüler üzerinde çalışmalarıdır. Bir büyü bozmak için nasıl yapıldığını çözmek gerekir. Bu da binlerce çeşidi olan büyü için oldukça zorlayıcı olmaktadır.

En doğru olan da medyumun ilmini sürekli tazelemesi ve büyü çalışmalarında farklı boyutla açmasıdır. Kara büyü yapan hocalar ile ilgili birçok farklı görüş de bulunmaktadır. Ancak bilinmesi gereken odur ki onlar da normal insanlar gibi yaşayan, bir hayatları olan ancak amaçları ve hizmet verebilmek için de kara büyünün karanlık dehlizlerinde yol alan kimseler olarak tanınmış olmalarıdır. Kara büyü büyünün özüdür ve kara büyü yapan hocalar da o kilidin anahtarlarıdır.

Ölüm Büyüsü Yapan Hocalar

Ölüm büyüsü yapan hocalar dediğimizde aklımıza korkunç insanlar gelmektedir. Ancak bir çoğumuz gibi ölüm büyüsü yapan hocalar da normal birer hayata sahip insanlardır. Medyumların çalışmalarının elbette ki karanlık bir yüzü vardır. Bu karanlık yüz de ölüm büyüsü gibi büyüler ile kendisini göstermektedir. Ölüm büyüsü duruma göre kişiyi yataklara düşüren, ölüm acıları çekmesine sebep olan ve bozulmadığı sürece ölüme kadar yolu olan büyülerdir. Ölüm büyüsü bozma konusunda çalışmaları olmayan medyumlar kesinlikle bu tür büyüler ile ilgilenmemeli ve işi ehline bırakmalıdırlar. Medyum Saliha olarak yılların birikimi ile birlikte şunu ifade etmeliyim. Ölüm büyüsü bozma işleminde genellikle işlemin ters tersine çevrilmesi gerekmektedir. Bu sebeple de ölüm büyüsü yapan hocalar bu konuyu çok iyi dikkate almalıdırlar. Şahsım da yıllardır ölüm büyüsü yapan hocalar içinde olmakla birlikte yaptığım işlemler genellikle de ölüm büyüsü bozma konularıdır.

Ölüm büyüsü yapan hocalar genellikle birisinden zarar görmüş ya da işkence çekmiş kimseler, eşleri tarafından şiddet gören kadınlardan oluşmaktadır. Bu da belirli bir hak etme potansiyeli olan insanlara ölüm büyüsü yapma konusunda kabul edilebilir bir durum olarak görülmektedir. Ölüm büyüsü yapan hocalar bu kara büyü konusunda uzmanlıkları yoksa kesinlikle bulaşmamalı ve bizlerden yardım almalıdırlar. Çünkü bazı büyüler yapılırken kullanılan cinler ifritlerden olup çok güçlü ve çok şerlidirler. Onun içindir ki insanlara büyük zararlar ve acılar vermekten zevk almaktadırlar. Hatta cin çarpması olarak bilinen belirli bir bölgenin felç olması, konuşma kabiliyetini yitime ve kekeme olmak gibi durumların birçoğu da bu cinler sebebiyledir. Bu sebepten ötürü de ölüm büyüsü yapan hocalar kesinlikle alanında uzman medyumlar içinde yer almalıdırlar.

Gerçek Büyü Yapan Hocalar

Gerçek büyü yapan hocalar konusunda inanların şansları bazen yaver gitmemekte ve yanlış kişiler ile çalışabilmektedirler. Fakat bizim ele alacağımız gerçek büyü yapan hocalar ise belli başlı özellikleri ile kendilerini çok iyi tanıyabileceğimiz kimselerdir.

Medyumlar genel itibari ile kapsamlı şekilde büyü ilmine hâkim olmalarının yanında belli başlı konularda da dikkat çeken özellikleri ile tanınmaktadırlar. Medyum Saliha Hoca olarak danışanlarımın sorunlarını çözme ve omlara faydalı olmak için gerçek büyü yapan hocalar konusunu açıklığa kavuşmasına fayda sağlamam gerekmektedir. Özelliklerinin bazılarını sıralamak ve insanlara bir tarif oluşması açısından gerçek büyü yapan hocalar;

  • Konuşmaları ve ilimleri ile insanlara büyük bir güven verirler, kibar ve saygılıdırlar.
  • Gerçek büyü yapan hocalar birçok şahsi cini olan kişilerdir ve böyle bir medyum ile çalışırken cinlerinin varlığını zaman zaman hissedersiniz.
  • Gerçek büyü yapan hocalar kara büyü ilmi de başta olmak üzere tüm karanlık ilimler konusunda söz sahibidirler.
  • Gerçek büyü yapan hocalar sakin ve makul kimseler oldukları kadar yeri ve zamanı geldiğinde çok da celalli olabilirler.
  • Medyumluk görevlerinden dolayı insanların sıkıntılarını çözme konusunda daima heveslidirler. Ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çaba gösterirler.
  • Gerçek büyü yapan hocalar asla bir ayrım yapmaksızın her danışanı sabırla dinler ve kişiye uygun reçete de diyebileceğimiz işlemleri ile dertlere deva olmaktadırlar.

Tüm bu saydığımız özelliklerin de dışında gerçek büyü yapan hocalar işlemlerinin başarısından dolayı bu şekilde anılmaktadırlar. Tüm bu çalışmalarının onlara verdiği en büyük özellik de insanlar tarafından gerçek büyü yapan hocalar arasında gösterilmek ve çalışmalarına karşı duyulan güvendir.

Yorum Yap

Yorum Yap