1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?
Trendlerdeki Yazı

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü yapıldığını kişinin kendi kendine anlaması çok ama çok zordur. Ancak zamanla büyünü tesiri iyice artmaya başlar ve ortaya çıka davaranışların kişiye ait olmadığı anlaşılır işte o zaman büyü yapıldığı çevresi tarafından anlaşılmaya başlar.

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü yapıldığını nasıl anlarız sorularını çokta alıyoruz. Her büyünün etkisi farklı olacağı için büyü yapıldığını nasıl anlarız sorunun cevapları da farklı olacaktır. Örneğin bir kişi için ceviz büyüsü yapıldıysa o kişinin beyin sisteminde bozulmalar meydana gelir. Sebepsiz gelen beyin felçleri, beynin umulmadık bir durumda pıhtı atması gibi durumlar ceviz büyüsü işaretleri olabilir. Medyum Saliha Hoca ile büyüleri anlayabilirsiniz.

Başka bir örnek olarak kişinin kendisi ile hiç alakasının olmadığı birisi ile çıkmaya başlaması ve onu çok sevdiğini söylemesi, aşak dair umulmadık davranışlar içerisine girmesi de yine aşk büyüsünün tesiri altında olduğunu gösterebilir. Bunlar sadece dışardan gözlemlenebilen olası ihtimallerdir. Ancak büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun esas yanıtı ilim ehli bir hocaya ya da medyuma gitmekten geçmektedir.

Büyü yapıldığını anlamak

Öncelikle büyü tesiri etkisinden olan birisi yapmış olduğu davranışları bilinçli olarak yapmadığı için bir rüya aleminde yaşıyormuş gibi davranır. Özellikle büyünün tesirinin kendisini yeni yeni göstermeye başladığı dönemlerde kişi bir uyuma bir uyanıklık hali yaşar. Bilinçdışı hareket ettiği anlarda büyü kendisini gösterir ve çevresinin beklemediği şeyler yapar. Örneğin üzerine ayırma büyüsü yapılmış birisi birden bire eşine hakaret etmeye başlayabilir. Bir süre sonra ise ayılma haline geçer ve söylediklerini hatırlamaz. Böyle bir durumda büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun cevabı aslında kendisini göstermiş olur.

Büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunu içeren bir diğer yanıt ise büyü etkisi altında olan birisi sürekli olarak ateşlenebilir ya da terleyebilir. Bunaldığını, nefes alamadığını ifade edebilir. Böyle bir durumda bilim dünyasının depresyon olarak tabir ettikleri hastalığın bütün belirtileri görülebilir. Çoğu depresoyn hastasında tedavilerinin yanıt bulmamasının altınd kişinin büyü tesiri altında olması yatmaktadır. Bu yüzden bir depresyon hastası için ilim ehli hocadan büyü olup olmadığına dair bir çalışma talep etmek gerekir.

Büyü uzmanı medyum hoca

Büyü yapıldığını anlamak için dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise kişinin hayatıdır. Bazen yapılan büyü kişinin hayatına ya da kişilik yapısına yönelik değildir. Hayatına yöneliktir. Kişinin işleri birden ters gitmeye başladıysa, ekonomik dar boğaz içerisine düşmüş ise, kişiler arası ilişkilerinde sıkıntılar çıkmaya başlamış ise ve kişi sürekli olarak bela musibetlerle uğraşmak zorundaysa büyü yapılmış olabilir.

Böyle bir durumda büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun cevabı için yine ilim ehli bir hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum Saliha Hanım sizlere tüm bu sorunların çözümünde yardımcı olur. Son olarak ise kendisi ya da sevdikleri için büyü yapılıp yapılmadığını anlamak isteyen birisi üzerinde nazar belirtilerinin olup olmadığına bakmalıdır. Çünkü bazı büyüleerin belirtileri ilk başlarda nazar belirtileri ile aynı özellikleri gösterir.

Kişide sürekli bir esneme hali, ciddi baş ağrısı, halsizlik gibi durumlar olabilir. Aynı şekilde evde ya da iş yerinde fark etmez birden bire kırılan eşyalar, yaşanılan küçük çaplı kazalar ( örneğin kaynayan bir sütün patlaması gibi ) büyünün belirtileri arasında olmaktadır.

Büyü nasıl anlaşılır?

Birinin sizi büyülediğini düşünüyorsanız ve gözlemlediğiniz büyü belirtileri ile uyumluysa, öncelikle dini meseleleri bilen bir medyumun yardımına başvurmalısınız. Her şeyden önce, büyünün etkisi altında olan kişi, hayal dünyasında yaşıyormuş gibi davranır, çünkü bilinçli olarak eylemlerini gerçekleştirmez.

Özellikle büyünün etkisinin kendisini göstermeye başladığı bir zamanda, kişi uyum içinde bir uyanıklık durumu yaşar. Bilinçsiz davranıldığında, büyü kendini gösterir ve çevresini beklemediği şeyi yapar. Örneğin, ayrılık büyüsü alan biri aniden karısına hakaret etmeye başlayabilir. Bir süre sonra ayılır ve ne dediğini hatırlamaz. Bu durumda, büyünün gerçekte kendini nasıl gösterdiğini görmek için kişiyi incelemek de bir çaredir.

Evimizde büyü olduğunu nasıl anlarız?

Bir ev büyüsü çoğu insanın bir bütün olarak şüphelendiği şeylerden biridir. Son günlerde anlamsız olduğunuz durumlar yaşıyorsanız, evde büyü olduğuna dair şüphe duyabilirsiniz. Bir kişiyi hedef alan birçok eylem, medyumlara yardım eden kişiler tarafından evinizde gerçekleştirilebilir.

Bunu genellikle gizlice yaptıkları için, yakalama veya görme şansınız çok azdır. Elbette, bazı kontroller sonucunda evinizde büyü olduğunu anlamanın birkaç yolu vardır. Ancak, tam bir karar vermek, bir uzmanın yardımı ile mümkün olacaktır.

Büyünün kalktığı nasıl anlaşılır?

Medyum Saliha Hocamız kendisine danışılan en önemli konulardan birisinin de büyü bozma olduğunu söylüyor. İnsanlar hocamıza genellikle büyünün kalktığı nasıl anlaşılır sorusu ile gelmektedirler. Bir büyü yapıldığında nasıl belirtileri varsa büyü bozma yöntemleri ile bozulduğunda da öyle belirtileri vardır. Hocamız, büyünün kalktığı nasıl anlaşılır sorusunun birçok farklı cevabı olabileceğini belirtiyor. Çünkü insanlar farklı büyülere maruz kalıyor ve zamanla büyü iyice işlediğinde büyünün kendine has etkileriyle yaşamaya başlıyor.

Büyünün kalktığı nasıl anlaşılır diye merak ettiğimizde ise gördüğümüz bu gidişatın tersten işlediğidir. Medyum Saliha Hoca gibi tecrübeli bir medyum büyü bozma işlemi yaptığında sizde ilk olarak bir rahatlama olacaktır. Nefes alırken bir bu farkı hissedeceksiniz. Beyninizde geçici süreler uyuşma ve hafif baş dönmeleri yaşamanız muhtemeledir. Burada büyünün kalktığını nasıl anlaşılır sorusu büyüye göre farlı cevaplar bulmaktadır. Aşk büyüsü bozma sonucunda farklı etki verdiği gibi, mezar büyüsü bozma konusunda da farklı tepkiler görülmesi muhtemeldir. Bu tarz büyü bozma yöntemlerinde bilinçsiz kimseler yüzünden bir çok kişi daha kötü durumlara düşmektedir.

Medyum Saliha Hoca, uzun yıllardır insanların büyünün kalktığı nasıl anlaşılır sorusuna uygulama ile cevap vermekte ve birçok insan hocamızdan sonsuz memnuniyet duymaktadır. Büyü bozulması demek o insanın artık her yönden hür olması anlamına gelir. Sizler de büyünün kalktığı nasıl anlaşılır merak ediyorsanız Medyum Saliha Hocamıza danışınız.

Yorum Yap

Yorum Yap