Büyüden Korunma Yolları
  1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyüden Korunma Yolları

Büyüden Korunma Yolları

Büyüden korunma yolları nelerdir? İşte bu soru aklımızı kemiren ve içten içe endişeye düşmemizi sağlayan sorudur. Medyum Saliha Hoca büyüler konusunda bizlere yardımcı olurken bilgiler de vermeye devam ediyor. Büyüden korunma yolları hakkında hocamızın verdiği tüm bilgilere yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Büyüden korunma yolları arasında en dikkat çekici kısım büyüden korunmak için büyü yapmaktır. Büyü bu evrendeki en gizemli sır olmaya devam ediyor. Her geçen gün binlerce kişi ya büyün ağlarına takılıyor ya da o ağlardan Medyum Saliha Hoca gibi maharetli bir medyum sayesinde kurtulabiliyor. Durum bu şekilde olumca insanoğlu da kendini koruyabilme yöntemleri hakkında araştırmalar yapmaya başlamıştır. Büyüden korunma yolları denilen onlarca yöntem olmakla birlikte bunları uygulayacak bilgi ve donanımda insan sayısı çok azdır. Büyü her zaman kendisini geliştiren yapıya sahiptir. Büyüler zamana göre insan ihtiyaçlarını karşılayabilecek işlemler ile ortaya çıkmaktadırlar.

Büyüden korunma yolları hakkında ise en az büyü kadar veriye ulaşabilmek mümkündür. Büyüden korunma yolları en iyi medyumlar tarafından uygulanabilen yöntemlerdir. Büyüden bir takım dini ritüeller ile korunmaya çalışan insanlar aslında bir çok hata ve yanlış anlamanın mağdurudurlar. Büyüden korunma yolları yine büyü ile olduğu gibi, bir takım sırlı dualar,  bazı ayetler ve çok özel tılsımlar ile de olabilmektedir. Medyum Saliha Hanım bu konuda yaptığı özel büyü bakımları ile işlemler yapmakta. Büyüden korunma yolları arayan insanlara en iyi çözümleri yine hocamız sunmaktadır.

Büyüden korunma muskası

Büyüler hakkında binlerce yıllık birikimi olan gerçek medyumlar, gerek aile büyükleri gerekse de aldıkları özel eğitimler ile konuya tam anlamıyla hakim olmaktadırlar. Medyum Saliha hoca, bu güne kadar sayısız insanın büyüden korunma muskası hakkında kendisine danıştığını da bildirmektedir. İnsanların merak ettikleri büyüden korunma muskası aslında birkaç farklı yöntem ile de yapılabilen işlemlerdendir. Büyüden korunma muskası yapabilmek için bazen Kuran ayetleri bazen sırlı dualar bazen de çok özel tılsımlar kullanılır.

Medyum Saliha özellikle bir çok danışanının papaz büyüsü gibi çok önemli büyülerden çok korktuğunu ve büyüden korunma muskası istediğini belirtmektedir. Büyüden korunma muskası yapmak için de bazı şartlar bulunmaktadır. Hangi büyü için yapılacağı ya da bir çok büyü için mi büyüden korunma muskası yapılacağı önce kararlaştırılır. Hocamız özel bir takım yöntemler kullanacağı büyüden korunma muskası ile sizleri dilediğiniz büyüler karşısında güçlü bir kalkan ile savunulur hale getirecektir.

Büyüden korunma muskası kara büyüler ve papaz büyüleri gibi işlemlerde de kullanılabilir. Fakat yine de büyüden korunma muskalarına tam olarak güvenmek düşmana açık kapı bırakmak gibi olur. Medyum Saliha Hanım, kişiye özel olarak yapacağı büyüden korunma muskası ile bir çok kişinin güvende olacağını ifade ediyor. Büyücülük ya da medyumluk sadece büyü yapmak değil bazen büyü bozmak bazen de büyüden korunma muskası gibi işlemler de yapabilmektir.

Büyüden korunmak için sirke

Sirke hakkında yazılan ve çizilen binlerce sayfa evraka ulaşmak günümüzde son derece kolaydır. Fakat asıl sorun ise büyüden korunmak için sirke kullanma meselesiyle alakalıdır. Medyum Saliha Hoca neredeyse her büyü yapma ya da büyü bozma seansları sırasında ve bir çok randevuda insanların sirke konusunu açtıklarını ifade ediyor. Büyüden korunmak için sirke bir yere kadar etkilidir. Ancak bir yerden sonra hiçbir faydası da olmamaktadır. Sirke cinler taifesinin en alt tabakasına bir miktar rahatsızlık vermekle birlikte ifritlere hiçbir rahatsızlık verememektedir. Diğer yandan evinize, eşiğinize duvarlarınıza yapılan bazı büyülerin çıkarılıp yok edilmesinde sirke kullanılabilmektedir.

Büyüden korunmak için sirke yüzlerce korunma yöntemleri içinde etkisiz kalacaktır. Çünkü size yapılan büyü bir kara büyü ise ya da en iyi medyumlar arasından birisi tarafından yapıldıysa muhakkak ki işiniz zordur. Aşk büyülerini de sirke ile bozmak imkansızdır. Büyüden korunmak için sirke yöntemi aslında faydalı olan ama yanlış anlaşılan bir yöntemdir. Medyum Saliha Hanım, insanlara büyü yapılmadan önce onları koruma yöntemlerinin en iyi uygulayıcıları arasında gösterilir. Büyüler hakkında çok derin büyücülük bilgisi olan hocamız büyüden korunmak için sirke yöntemini bazı durumlarda öneriyor olsa da her zaman önermemektedir. Medyum Saliha hoca hangi büyü olursa olsun mutlaka sağlam bir medyum ile çalışılarak bozulmalı ya da yapılmalı demektedir.

Büyüden kurtulmak için dua

Birçok insan dua etmeyi çok sever. Herkes inanan inanmayan her insan bir şeylere dua edebilir. Müslümanlar ve semavi dinler tek ilaha diğerleri de kendi inandıklarına dua etmekte özgürdürler. Doğal olarak da büyünün etkisinden kurtulmak için okunacak dua gibi bir takım özel dualar da yapılmaktadır. Sırlı dualar arasında yer alan bu işlemler son derece kuvvetli tılsımlar ile de korunmaktadır. Medyum Saliha Hanım, büyünün etkisinden kurtulmak için okunacak dua konusunda insanlara her zaman adil bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Büyü bozmak ya da büyü yapmak için nasıl tılsımlar ve büyüler yapılabiliyorsa büyünün etkisinden kurtulmak için okunacak dua da bulunmaktadır. Çok kadim kaynaklardan da bu konularda bilgiler geldiği bilinmektedir. Medyum Saliha Hanım, insanlara böyle durumlar için yardımcı olmaya her daim devam etmektedir. Kimisi papaz büyüsü kimisi de bağlama büyüleri hakkında değişik sorular sormaktadırlar. Bu sorular genellikle de bu büyülerin etkisinden kurtulmak için okunacak dualar hakkındadır.

Binlerce yıldır var olan bu duaların her birisi çok gizli ilimler ile oluşturulmuş ve ancak bir ilim sahibi medyum tarafından tavsiye edildiğinde ya da okunduğunda işe yarayan dualardır. Hem büyü yapmak gibi işlemlerde hem de büyü bozma ile alakalı işlemlerde kullanılan özel dualar, büyünün etkisinden kurtulmak için okunacak dua ile benzerlikler gösterse de aslında farklıdır.

Büyüden korunmak için tılsım

Büyüden korunma yöntemleri son derece merak uyandıran yöntemlerdir. Medyum Saliha Hanım bu konuda en iyi medyumlar arasında gösterilen biridir. İnsanların çok büyük bir kısmı büyüden korunmak için tılsım gibi işlemler konusunda hocamıza danışmaktadırlar. Medyum Saliha gerek büyülerin derin dünyası gerekse de sırlı dualar konusundaki başarısını büyüden korunmak için tılsım yapma konusunda da göstermektedir. Bazı özel tılsımlar size yapılan büyüleri ekarte edebilseler de çok tehlikeli büyüler konusunda yine de hocamızdan değişik yardımlar istemek en doğrusu olacaktır. Papaz büyüsü için yapılan korunma tılsımları olduğu gibi kara büyüden korunmak için tılsım işlemleri de yapılabilmektedir.

Medyumlar ilim konusunda eksik olmaması gereken kimselerdir. Ancak son yıllarda çıkan bazı kimselerin ise ne ilimle ne de bilimle hiçbir alakaları yoktur. Medyum Saliha Hanım, büyü konusunda derin araştırmalarını her yönde yürütmeye devem eden en iyi medyumlar arasında yer alır. Büyü yapma konusundaki marifetlerini kara büyü bozma yöntemleri ile de perçinlemiştir. Büyüden korunmak için tılsım arayışındaki çok sayıda insanların da umudu olan Medyum Saliha Hoca, yapılan büyünün muhteviyatına göre işlemleri büyü bakımı yaparak uygulamaktadır. Aynı zamanda metafizik ve cinler alemi ile de araştırmalar yaparak büyüden korunma yöntemlerine yenilerini eklemektedir. Büyüden korunmak için tılsım yapmak ancak bir medyum tarafından özel yöntemler ile uygulanacak işlemler arasında yer alır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap