1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyüyü Anlamak

Büyüyü Anlamak

Büyüyü anlamak mümkün müdür? Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır? Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyüden kurtulma mümkün mü? Bu yazımda Medyum Saliha Hoca olarak sizler için bu soruları yanıtladım. Büyüyü anlamak ve ondan kurtulabilmek için yöntemler ve neler yapmazı gerektiğinden bahsettim.

Büyüyü anlamak

Büyüyü anlamak en önemli kriterler içinde yer almaktadır. Çünkü insanlar büyü olduğu halde yani büyüyü rağmen hayatlarını devam ettirirlerken çok fazla sıkıntılı süreci de üst üste yaşamak zorunda kalmaktadırlar. Bundan dolayı da çektikleri acıları ve hüzünler ve bir çok korku dolu anları gerek internet sitem gerekse de bizzat arayarak bildirmekte ve çareler aramaktadırlar. Bu zorlu süreçlerde insanlara Medyum Saliha Hoca olarak destek olmakta ve bana ulaşan danışanlarıma çözümler sunmaktayım. Büyüyü anlamak demek aslında çok büyük bir yol kat etmek demektir. Zira insanın yaşadığı sıkıntılar ve bunalımlar bambaşka boyutlara doğru ilerledikçe insan sadece zararını kurtarmaya ya da kendi ruhsal sağlığını bir şekilde dengede tutmaya çalışmaktadır. Bunun bir sonucu olarak da olan bitenin bir sebebi olduğunu düşünmekten aciz kalabilmektedir.

Ancak yine de bu konuda çevremizdeki bazı sevenlerimizin katkısıyla da olayın farkına varan kişiler olabilmekte ve büyüyü anlamak konusunda bir takım ipuçları da yakalayabilmektedirler. Büyüyü anlamak için geçmişten günümüze bir takın analizler yapmak, evliyseniz farklı bekarsanız farklı yönlerden incelemek gerekmektedir. Yatak odasında uyuyamama, eşinizle evin içinde sürekli kavga etme ve dışarıda aranızın iyi olması, su içmeye karşı isteksizlik, kazandığınız paranın hayrını görememeniz, insanlara karşı aniden öfkelenme ve saldırmak istemeniz gibi birçok sebep büyüyü anlamak için kriterler arasında yer almaktadır. Bizim en çok önem verdiğimiz konu ise özellikle profesyonel yardım konusunda güvendiğiniz bir medyumda yardım almanızdır.

Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu evliliklerinde sorun yayan ya da kocasında hiç umulmadık değişiklikler görülen kadınlar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Medyum Saliha Hanım, eşim artık benimle ilgilenmiyor, dışarıda iyi evde kötü bir adam oldu ne yapmalıyız şeklinde onlarca kişi danışıyor. İşin özüne indiğimizde ise kocaya yapılan büyü nasıl anlaşılır noktasına geliyoruz. Çünkü eşleri ayırmak için yapılan büyüler en eski büyüler olmakla birlikte bu büyülerin Kuran’da da delilleri vardır. Kuranda bulunan Bakara suresinde Harut ve Marut isimli iki meleğin insanlara karı kocanın arasını açacak büyüler öğrettikleri anlatılmaktadır.

O halde insanlık tarihi kadar eski olan bu kara büyü yöntemin neler yapabileceği oldukça açık bir şekilde anlaşılmış olmalıdır. Bu bakımdan kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunun başlangıç aşamasını ilgilendiren sorunlar bu şekilde başlamaktadır. Ancak daha sonrasında kocanız yatak odasında yatmaktan kaçıyorsa, orada bir türlü yatamıyorsa, sizinle ilgilenmiyor ve sizi çekici bulmadığını sözleri ya da hareketleri ile belli ediyorsa burada bir takım sıkıntılar vardır.Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap arayan birisi ilk başlarda eşinin kaçamak cevaplar verdiğine şahit olurken daha sonraları ise bağırıp çağırmalarına ve itip kakmalarına şahit olabilir.

Böyle hiç beklemediğiniz bir durumla karşılaştığınızda kesinlikle eşiniz ile tartışmaya girmemeli ve direk olarak bize ulaşmalısınız. Medyumlar içinde kesinlikle ilmiyle amil olan tanıdıklarımız ve şahsım bu işlemlerde hiçbir sıkıntı yaşamadan ya da aldığınız hasarları bir an önce telafi ederek evliliğinizi kurtarma yoluna girmeye ve sizi eski günlerinize döndürmeye çalışmaktayız. Özellikle de kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır konusunda insanların endişelerini yenmelerine ve onların da güçlü olmasına katkı sağlanması çok büyük önem arz etmektedir.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorucu belki de her kesimden insanın çok merak ettiği ve araştırdığı sorular arasında yer alıyor. Bu sebeple de bana başvurup Medyum Saliha Hanım evimde şu tip olaylar oluyor, eşim şu sesi duydu, kızım bu şekilde bir şey gördü gibi ifadeler sunulmaktadır. Bunlar evde büyü olduğuna delil midir ve bu göstergelere göre ne yapılmalıdır sorusu da illaki akıllarda yer etmeye başlamıştır. Gelin sizlerle birlikte hep beraber evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna cevap arayalım. Öncelikle evde büyü olması demek ev halkının geneline yapılabildiği gibi evde sadece birisine de büyü yapıldığı manasına da gelebilir. Hatta evin kendisine bile büyü yapılmış olması ihtimali oldukça yüksektir. Buna binaen de incelemelerimiz ve gözlemlerimizi de ona göre yapmamız gerekmektedir. İlk önce gece duyulan sesler çok önemlidir.

Evde yaşayan her birey değişik ve garip gelen sesler duymaya başladıysa, halüsinasyonlar görmeye başladılarsa, durup dururken yataktan düşmeye başladıysanız, rüyanızda eşiniz ya da sevgiliniz ya da tanıdığınız birisi ile sürekli ilişkiye giriyorsanız. Eşler arası cinsel ve duygusal yönden soğukluk varsa ki bu en çok olan belirtilerdendir, ayrıca evden çıktığınızda tüm bu kasvet ve sıkıntılar da sona eriyorsa evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu bir şekilde cevap bulmuş demektir. Medyumlar bu konuda yürüttükleri titz çalışmalar ile çareler üretebilmekte ve bizzat şahsım özellikle evde büyü olduğunu anlama ve bu büyüler çözme konusunda çok iyi çalışmalar yürütmekteyim. Yılar boyunca insanların bu tip sorunlarına şahit olmanın yanında kadim büyü kitapları incelendiğinde de eski dönemlerde de aynı sorunların varlığından söz edilmektedir.

Büyüden Kurtulmak

Büyüden kurtulma yolları çok çeşitlidir. Bu sebeple de her bir yolu iyi araştırmalı ve tedbirleri de ona göre alalım. Medyum Saliha Hoca olarak ilerlediğim yolda bir çok engelle karşılaştım. Bu engellerin bir kısmı Kuran ve dolayısıyla da ayetler ile kolayca çözümlenebilirken bir çoğu da yine Kuran ayetlerindeki sırlar ve büyü ilminin derinlikleri sayesinde çözülmekteydiler. Büyüden kurtulma yolunda edilen bir çok dualar vardır. Bunların birçoğu Hz. Muhammet tarafından tavsiye edilmekle birlikte Allah tarafından kendisine büyü yapıldığında okumasıyla emrolunan Felak ve Nas sureleri de büyüden kurtulma için okunduğu bilinen dua ve surelerdir. Ancak burada gözden kaçırılan ince çizgiler şunlardır ki bu da büyüden kurtulma için en önemli konulardır. Bu okunan dua ve sureler büyüden kurtulma yolunda size fayda sağladığı gibi büyüden korunmak için de fayda sağlamaktadırlar.

Ancak nu okumalar asla bir kara büyüyü bozmaya yetmez. Çünkü peygambere daha büyü yapıldığında o düğümler kör kuyudan çıkarılarak ilim ehli Hz. Ali ve bir çok büyü konusuna hakim alimler tarafından çözülmüştür. Büyüden kurtulma asla basite alınmaması geren bir konu olarak bilinmelidir. İnsanlar ne kadar büyüden kurtulmayı isterler ve büyüden kurtulma için çaba sarf ederlerse bu gayretleri de o ölçüde karşılık bulacaktır. Büyüler yüzünden hayatı kararan, eşi terk eden, çocuklarından ayrı kalan, işini ve parasını kaybetme riskine düşen sayısız insan bana başvurarak bu derleri konusunda çare aradığını bildirmektedir. Tüm danışanlarımın sorunlarını karşılıklı güven ilişkisine dayanarak çözme yolunda gayret göstermekteyim. Bu sebeple de gerek büyüden kurtulma gerekse de bıraktığı izleri telafi etme yolunda yürüttüğüm çalışmalar ile de bir çok insanın hayatına dokunma fırsatı yakalamaktayım. Sizler de bu tür sorunlarınız için güvenilir medyumlar ile görüşebilir ya da bizzat iletişim kanalarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap