İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Çevirgel Duası
Trendlerdeki Yazı

Çevirgel Duası

Çevirgel Duası nedir? İşte cevabı... Sevdiklerinden ya da eşlerinden ayrılan kişilerin sevdiklerine tekrar kavuşabilmek için çevirgel duasına ihtiyaç duyarlar.

Çevirgel Duası

Çevirgel duası nedir? Sizler için çevirgel duası okuyarak sizlerin isteklerine kavuşmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Halk arasında döngel duası olarak bilinen ve aşık etme, kendine bağlama duası olarak da kullanılan çevirgel duası için öncelikle iyi niyetle bu yönteme başvurmuş olmanız gerekiyor. Sizlere dua ederek yardım ediyoruz ve yapılan duaların kabulü Allah’ın rızasına bağlıdır. Sitemizde tüm hizmetlerimizi sizlere anlatıyor ve yaptığımız hizmetlerin büyü değil dua olduğunu özellikle vurguluyoruz.

Çevirgel Duası’nın Etkisi

İnsanlar temiz bir kalp ve samimi olarak istedikleri işlerle ilgili yapacakları dualar kısa sürede etkisini gösterecektir. Sizlere verdiğimiz çevirgel duası için sizlere belirli bir etki süresi vermiyoruz. Ancak kabul olan bir duanın etkisini 14 gün içerisinde görebilirsiniz. Hocamızın ilmi bilgilerine dayanarak verdiğimiz bilgilere göre çevirgel duası 21 gün sonra her hangi bir etki oluşturmamış ise yaptığınız dua kabul edilmemiş denilebilmektedir. Sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi için başka dua yöntemlerini deneyebilirsiniz. Bazı çevirgel duaları kişisel olarak yapıldığında, yedi hafta boyunca haftanın belirli günlerinde yapılarak okunması gerektiği belirtilmektedir.

Hangi Durumlar İçin Okunur?

Çevirgel duası genellikle terk edilmiş kişiler tarafından, eş ya da sevgililerinin geri dönmesi için yapılmaktadır. Ancak birçok kişi tarafından yapmış olduğu işlerle ilgili bozulan işlerinin düzelmesi, elinden kaçan bazı fırsatların tekrar kazanılması içinde yapılmaktadır. Çevirgel duası sayesinde yıkılmak üzere olan bir yuvayı kurtarırken, bozulan işler nedeniyle zor durumda kalan işletmeleri de kurtarabilecektir. Önemli olan duanın doğru yapılmasıdır. Bu aşamada hocamız sizlere dua istek durumunuza göre en doğru duayı yapmakta ve istediğinize kavuşmanız sağlanmaktadır.

Çevirgel Duasının Önemi

Öncelikle duanın gücüne ve etkisine inanmak gerekir. Çevirgel duası talep eden kişilerin, dua sonucunda neler olabileceğini iyi düşünmeli ve dua yapılmasına öyle karar vermelidir. Sitemizde duanın önemi ve gücünden bahsedilmektedir. Hocamız sizlere çevirgel duası yaparak, durumunuzun düzelmesi ve sizlerin huzura kavuşması için Allah’tan istek de bulunmaktadır. İnsanlar her türlü konuda yaşayacakları ümitsizlik durumunda ruhsal çöküntüler yaşamaktadır. Bu durumdan kurtulmak için en doğru yöntem dua etmektir.

Duada Haddi Aşmamak

İnsanları kandırarak tüm istekleri için dua ettiklerini söyleyen ve hangi duaların bile yapılacağını bilmeyen medyum olarak kendisini tanıtan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Çevirgel duası insanların en çok talep ettikleri dualardan birisindir. Bunun için dua için aradığınız medyumların ruhani ve ilmi bilgilerini araştırmalı ve güvenilir bulduğunuz hocalara müracaat etmelisiniz. Yapılacak olan duada haddi aşmak insanlara fayda yerine zarar verecektir. Hocamız sizlerin durumuna göre hangi duanın yapılacağını belirlemekte ve duanın nasıl yapılması gerektiğini sizlere aktarmaktadır.

Çevirgel Detayları

Medyumluk hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizi büyü olarak değil tamamen dua hizmeti olarak sunuyoruz. Çevirgel duası için 7/24 telefonumdan benimle iletişim kurabilirsiniz. Tüm dualarımızı ilmi bilgilerimize dayandırarak ve güvenerek yapıyoruz. Eşinizin, sevdiklerinizin size dönmesi, bozulan işlerinizin düzelmesi, kaybolan bir eşyanızın bulunması gibi durumlar için çevirgel ya da döngel duasını yapıyoruz. Sizlere duanın etkisi için haftanın belirli gün ve zamanlarında okumanız gereken duaları gösteriyoruz.

Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

Terk edilen ya da ayrılan kişilerin gideni geri getirmek için tercih ettiği bu dua halk arasında döngel duası olarak da bilinmektedir. Çevirgel duası pozitif bir dua olduğu için duayı yapacak olan kişi de iyi niyetli olmak zorundadır. Sitemizde çevirgel duası nasıl yapılır sorusuna böylece cevap vermiş oluyoruz. Örneğin bu dua ile dönen kişiye kötü davranma niyetinde olanlar duanın tesirini göremezler.

Çevirgel Duası Etkisini Nasıl Gösterir?

Medyum Saliha hocanın yapmış olduğu paylaşıma göre bir çevirgel duası ortalama olarak 14 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Ancak kişi 21 gün boyunca duasının etkisini görememiş ise duası kabul olmamış demektir. Çevirgel duası için niyetini yeniden kontrol etmeli ya da dua için Saliha hocadan yardım istemelidir.

Çevirgel Duası Nedir?

Çevirgel duası geri dönmesi istenen her türlü durum ve kişi için yapılabilen, duayı talep eden kişi ile medyum Saliha hocanın aynı anda yaptığında çok daha etkili olduğu bir duadır. Bu dua hoca ile eş zamanlı ve eşduyumlu olarak yapıldığı takdirde çok daha kısa bir süre içerisinde etki göstermektedir. Medyum Saliha hoca çevirgel duasının giden sevgiliyi geri getirmek, kaçan iş fırsatını geri getirmek, satın alınması istenen evin başka birine satılması durumundan geri döndürmek gibi durumlar için talep edilebileceğini belirtmektedir.

Aynı şekilde giden sağlığın yeri yerine gelmesi içinde çevirgel duasının kullanılabileceğini belirten medyum Saliha bu duayı yaparken danışanın ne istediğini net olarak tarif etmesi gerektiğini belirtmektedir. Örneğin kişi çalınan parası için dua ediyor ya da istiyor ise ne zaman, nerede, nasıl ve ne kadar miktarda kaybolan parası açıklamak zorundadır. Aksi takdirde gelen para eksik gelebilir ya da gelse bile gittiği gibi değil ( örneğin paraları yanmış ya da yırtılmış halde bulmak gibi ) farklı bir şekilde bulmak mümkün olur.

Yorum Yap

Yorum Yap