İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Cin Büyüsü

Cin Büyüsü

Cin büyüleri uzman medyumların emri altında olan cinlerin kullanılması ile yapılan büyülerdir. Böyle bir durumda uzman medyumun deneyimi ve makamı ne kadar çok olursa cin büyüleri de o kadar etkili olacaktır.

Cin Büyüsü

Cin büyüsü uzmanı Medyum Saliha hoca cin musallat etme büyülerinin kara büyüler olduğunu bu yüzden de bu büyüyü yapacak ola hocanın zihinsel kontrol gücünün oldukça yüksek olması gerektiğini belirtmektedir. Cin büyüsü yapmak ve yaptırmak aynı zamanda da hem büyüyü talep eden kişinin hem de büyüyü yapacak olan kişinin manevi kalkan kullanmasını zorunlu kılar. Çünkü emir verilen cinler kontrolden çıkabilirler ve büyüyü yapana ya da yaptırana yönelebilirler. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca vefk makamı düşük olan hocaların bu büyüyü yapmamaları gerektiğini belirtmektedir.

Cin büyüsü yaptırma ya da musallat etme büyüsü yaptırma hedef kişinin zarar görmesi için yapılır. Şizofren hastaları için, sanrılar gören hastalar için ve aslında tedavisinin olmadığı iddia edilen psikolojik rahatsızlıklar için aslında kişinin üzerinde bir büyü olup olmadığı araştırılmalıdır. Çünkü bu kişilere aslında cinler musallat olmuş olabilirler ve gördükleri sanrılar direk olarak cinlerin kendisine görünmesine bağlı olarak ortaya çıkmış olabilir. Medyum Saliha hoca en etkili cin büyülerinin kendisine ait olduğunu belirtmektedir. Bununla birlikte de kendisinin yaptığı cin büyülerini başka hiç bi kimsenin bozamayacağını da söylemektedir.

Cin Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cin büyüsünün yapılması için öncelikle büyüyü talep eden kişi neden bir büyü yaptırmak istediğini açık açık medyum Saliha hocaya anlatmak zorundadır. Örneğin cin büyüsü ile evladının kötü arkadaşlıklarından uzak durmasını isteyen bir anne için yapılan büyü farklı olacaktır, eşinin metresini bırakması için yapılan büyü farklı olacaktır. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca emri altında olan cinlerine farklı talimatlar verecektir. Örneğin eşinin metresinin terk etmesi için yapılan cin büyüsünde adam kadınla buluştuğu yerlerde cinler tarafından korkutulabilir. Ya da cinler direk olarak ikinci kadına yönelebilir ve adamı her gördüğünde adımın farklı bir surette görünmesi sağlanabilir.

Medyum Saliha hoca cin büyüsü yapabilmenin belli bir vefk makamı gerektirdiğini belirtmektedir. Tıpkı iş yaşamındaki kariyerler gibi büyü ilminde de makamlar bulunmaktadır. Ayrıca her cin her hocanın emri altına girmezler. Ancak medyum Saliha hocanın yüksek bir vefk makamı olduğunu için emri altında büyük ve küçük rütbeli birçok cini bulunmaktadır. Onlara emir verebilmekte, onları kontrol edebilmekte ve onları istediğini zaman büyünün etkisinden azad edebilmektedir. Ancak medyum Saliha hoca bu makamına doğuştan getirdiği yeteneği ve seçilmişliği ile birlikte gelmiştir. Bu yüzden onun yıllar süren medyumluk deneyimlerinin altında aslında bu ilim için özel olarak seçilmesi yer almaktadır.

Cin Büyüsü Nasıl Bozulur?

Medyum Saliha hoca cin büyüsünü herkesin çözemediğini belirtmektedir. Ancak kendisi bir başkasının yapmış olduğu cin büyülerini rahatlıkla bozabilmektedir. Çünkü onun bir başka cinlere de emir verme yetkisi ve makamı bulunmaktadır. Üstelik onun emri altında olan cinler çok daha kuvvetli oldukları için bir başka hocanın kullandığı cinleri çok daha rahat kovabilmektedirler. Medyum Saliha hoca birçok danışanı için cin büyüsü bozma hizmeti verdiğini ve birçok kişiye de şifa verdiğini belirtmektedir. Bu zamana kadar çözümü olmayan birçok psikolojik rahatsızlık için şifa verdiğini ve bunların altında yatan sebeplerin ise aslında cinlerin musallat olması ve büyü tesiri altında olan kişi ile uğraşmaları olduğunu göstermektedir.

Örneğin kuvvetli bir obsesif kompülsif bozukluk yaşayan kişilerin aslında takıntılı oldukları noktalarda gözüne cinler görünmektedir. Kişi bir yeri sürekli olarak temizleme istediği görüyor ise cinler ona aslında mikrop ve pislik olarak görünmektedirler. Bu yüzden de kişi sürekli temizlik yapmaktadır. Böyle bir durumda cin büyüsü medyum Saliha hoca tarafından bozulduğunda sorunlar ortadan kalkacaktır ve kişi normal bir birey gibi yaşamaya devam edecektir.

Son olarak medyum Saliha hoca sadece psikolojik rahatsızlıklar için değil aynı zamanda da bedensel rahatsızlıklar için de cin büyüsü yapılmış olabileceğini belirtmektedir. Kişinin hastalık kanallarını cinlerin harekete geçirmiş olabileceğini söylemektedir. Medyum Saliha hoca böyle bir durumda kendisine baş vuran birçok danışanının kısa sürede şifaya kavuştuğunu belirmektedir.

Cin Büyüsü Nedir?

Cin büyüsü cinlerin medyumun emri altına girerek hedef kişiye musallat olması ile yapılan bir büyüdür. Cin büyüsü çalışmasının tesirli olabilmesi için cinleri etkisi altına alacak olan medyumun hüddamlık makamı yüksek olmalıdır. Aksi takdirde istenilen etki ya ortaya çıkmaz ya da çok küçük bir şekilde ortaya çıkar. Burada önemli olan etki gücü yüksek cinleri emir altına almaktır. Bu yüzden cin büyüsü yaptırmak isteyenler tesir gücü yüksek, nefesi kuvvetli hocalar ile çalışmalıdırlar.

Cin Büyüsü Neden Yapılır?

Cin büyüsü genel olarak kara büyü olarak kullanılır. Ancak makamı yüksek olan medyumlar ve bu alanda deneyimli olan medyumlar cin büyüsü çalışmasının ak büyü olarak da kullanabilir. İyi cinlerin insanoğlunun emri altına girebilmesi için o medyumun gerçek bir hüddam olması gerekir. Ancak kötü niyetli büyülerde küçük cinler de emir altına girebilir. Bununla birlikte çok büyük kara büyüler için şerli cinlerle çalışmak için de yine kuvvetli bir makam sahibi medyum ile çalışılmalıdır. Cin büyüsü çalışması için makamından büyük işler yapmaya kalkan medyumlar cinlerin musallatına uğrayabilirler. Aynı şekilde bu medyumdan cin büyüsü isteyen kişilere de cinler musallat olabilirler. Bu aşamada muhakkak hüddamlık makamı yüksek birisi ile çalışılmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap