Çin Falı
  1. Ana Sayfa
  2. Fal
  3. Çin Falı

Çin Falı

Çin falı nedir? Çin falı kimler tarafından bakılabilir? Çin falları gerçek midir? Çin falı bizlere nelerden haber verebilir? Tüm bu sorular insanların kafasında dönüp durmaktadır. Medyum Saliha Hoca bu yazımızda sizler için cevaplar sundur. Medyum Saliha Hanım’ın Çin falı hakkındaki yorumlarına aşağıda ulaşabilmeniz mümkündür.

Çin falı uzman kişilerce bakılması gereken eşsiz fal türlerinden biridir. Çin falı bakmak için uzman medyum desteği gerekir. İnsanlar son zamanlarda Uzakdoğu felsefelerine ve Uzakdoğu akımlarına karşı merak duymaya başladı. Bunlardan elbette ki büyüler ve fallar gibi ilimler de nasibini almıştır. Medyum Saliha Hoca bizlere özellikle çok merak edilen Çin falı nedir sorusunun cevabı hakkında bir takım bilgiler vermektedir. Çin falı nedir sorusu sorulduğunda aklımızda canlanan bir çok şey aslında yanıltıcı olabilir. Çin falı, tamamen astroloji ile ilgili bir takım hesaplamalar ve tahminler yürütülen işlemler bütünüdür.

Medyum Saliha Hoca Çin falı nedir sorusuna cevap arayan kimselerin bu konuda az çok bilgi sahibi olması gerektiğine işaret ediyor. Çin falı Çin astrolojisi ile alakalıdır. Çin astrolojisinde her yıl bir hayvan ile simgelenir. Bu hayvanlar da Medyum Saliha Hanım’ın bildirdiğine göre Buddha’nın kendilerine yaptığı daveti kabul eden on iki hayvandan oluşur. Medyum Saliha, bir kimsenin Çin falı nedir sorusunu cevaplayabilmesi için ilk önce kendisinin hangi hayvan yılında doğduğunu bilmesi gerekir der. Daha sonra Çin falı nedir sorusuna cevap olacağına inanılar hayvan yılı burcuna göre hesaplamalar yapılır. Medyum Saliha Hoca bu burç yorumu sayesinde çocukların cinsiyetinin bile hesaplanabildiğini ifade etmektedir.

Çin Burcu Özellikleri

Medyum Saliha Hoca bizlere Çin burcu hakkında bilgiler verirken bir yandan da Çin burcu özellikleri hakkında açıklamalar yapmaktadır. Çin burcu nedir sorusu oldukça karışık gibi görünse de derin bir felsefesi vardır. Çin burçları Avrupa kültüründeki gibi güneşin etkisindeki burçlarda farklıdır. Ay hesabına göre burçlar bulunur. Bu burçlar aynı zamanda yine Çin felsefesindeki beş element ile doğrudan bağlantılıdır. Bu elementler odun, ateş, toprak, metal ve su elementleri olarak kabul edilir.

On iki hayvanlı ay takvimine göre hangi yıl doğduysanız o yıl ile eşleşen bir de element vardır. Tüm bu hesaplamalar yapılarak Çin burcu özellikleri hakkında bilgiler edinmek mümkün olacaktır. Çin burçları da aynı zamanda Uzakdoğu’da yapılan büyüler için kullanılmaktadır. Çin burcu özellikleri bakımından bu yüzden de çok derin manaları vardır. Medyum Saliha Hanım, astroloji konusunda kendisine danışan bir çok kişinin Çin burcu özellikleri hakkında meraklı olduğunu, diğer yandan da güneş hesabıyla burç özellikleri ile arasında ne gibi farklılıklar olduğunu merak ettiklerini ifade etmektedir.

Çin burcu özellikle on iki burç özelliklerine ve onların o yıl eşleştiği elementin özelliklerine göre değişir. Medyum Saliha, Çin burcu özellikleri ile ilgili olarak en sağlam bilgi edinmenin kendisine danışmak ile olabileceğini de sözlerine eklemektedir.

Çin Astrolojisi Doğum Haritası

Astroloji genel itibari ile oldukça karmaşık ve iyi hesaplamalar yapılması gereken en eski bilimlerden biridir. Medyum Saliha Hoca özellikle Çin astrolojisi ve Hint astrolojisi gündeme geldiğinde kişilerin en doğru medyumlar ile çalışmaları gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü bu kadim geleneğin temsilcileri her ne kadar çok olsa da coğrafyamızda oldukça azdırlar. Medyum Saliha, bu sebeple konumuz olan Çin falı nedir sorusuna cevap aradığımız bu yazı dizisinde Çin astrolojisi doğum haritası konusuna da değinmeye karar vermiştir.

İnsanlar doğrum haritalarını oldukça merak ediyorlar. Bunun sebebi de aşk büyüsü ya da hangi kara büyü olursa olsun doğum haritası ve yıldız haritası çıkarılarak yapılmasından kaynaklanmaktadır. Çin astrolojisi doğum haritası da bizlere kaderin sırlı kapılarını aralayacak çok önemli bir anahtardır. Medyum Saliha Hanım, özellikle Çin burçları on iki hayvan ile birlikte beş elementin uyumu ile de alakalıdır der.

Çin astrolojisi doğum haritası çıkarılırken sizin etkilenmeniz muhtemel olan ve etkilendiğiniz birçok şeyi görmek mümkün olacaktır. En iyi medyumlar tarafından yapılan bu işlemlerde doğruluk payı yüzde yüze yakındır. Binlerce yıllık tarihi olan Çin astrolojisi doğum haritası ay hesabına göre yapılmaktadır. Miladi takvime odaklı olarak bakılan Çin falı ya da Çin astrolojisi doğum haritası asla doğru bilgi vermeyecektir. Sizler de Çin falı burç özellikleriniz ve doğum haritanız ile ilgili bilgi almak için Hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çin Burcu Hesaplama

Medyum Saliha Hanım bir çok kimsenin burçlar konusunda merakları olduğunu ve Astrolojinin sonsuz bir vaha olduğunu ifade ediyor. Özellikle Çin falı nedir konusundan meraklı olan kimseler Çin burcu hesaplama konusuna da özel bir şekilde ilgi duymaktadır. Medyumlar bu konuda en güvenilecek kimseler olsalar da en doğru ve en başarılı medyumlar ile çalışmak ise takdir edersiniz ki güvenli olan yöntemdir.

Çin burcu hesaplama konusunda Medyum Saliha Hoca ile çalışan bir çok kimse memnun kalmıştır. Hocamız özellikle burç özellikleri konusunda bir çok insanın yanıldığına da parmak basıyor. Çünkü Çin burcu hesaplama yapılırken yılın 4 Şubat’ta başladığını unutmamak gerekmektedir. Bu da bir çok kimsenin aslında olmadığı bir burçta Çin burcu hesaplaması yapmaya çalıştığını göstermektedir. Medyum Saliha, doğal olarak Çin burcu hesaplaması yapılabilse bile bunu yorumlama konusunda insanların eksik kaldıklarını ifade ediyor. Oysa Medyum Saliha Hoca, Çin burcu hesaplama konusunda kendisini kanıtlamış sayılı medyumlar içindedir.

Çin burcu hesaplama yapmak için on iki hayvanlı Çin takvimi konusunda uzman olmak gerekmektedir. Aynı zamanda uzak doğu büyüleri konusunda uzman medyumlar arasında gösterilen medyum Saliha Hoca, Çin felsefesindeki beş elementin özelliklerini ve aralarındaki bağları bilmeden Çin büyüleri çözmenin ya da Çin burcu hesaplama işlemlerinin mümkün olmayacağını ifade etmektedir.

Çin Burcu Fare

Çin burçları bildiğiniz üzere on iki tanedir. İçinde bulunduğumuz yıl olan 2020 yılı da Çin astrolojisi açısından fare yılı olarak kabul görmektedir. Çin burcu fare olan insanların merakla bekledikleri ya da bu yılda çocukları doğan insanların merak ettikleri bir çok konu bulunmaktadır. Çin burcu fare olan kişiler özellikle bu konuda kişiye özel bir takım kader hesaplamalarının yapıldığını bilmelilerdir. Özellikle büyü bozmak ya da bir kimseye kara büyü yapmak için Çin burcu hesaplama yöntemleri ile özel bilgilerin elde edilmesi gerekmektedir.

Medyum Saliha Hoca, bu güne kadar bir çok kimsenin Çin burcu fare olanlar hakkında bilgi edinip değişik işlemler yaptırmak istedikleri açıktır. Uzakdoğu büyüleri de genellikle Çin astrolojisi ve Çin burcu özellikleri ile yapılan büyülerdir. Çin burcu fare olanlar kişilik bakımından çok özgür ruhlu insanlardır. Ancak kimseye çok kolay güvenmeyen bu bireyler aynı zamanda da en eli açık insanlar olabilirler. Medyum Saliha Hoca Çin burcu fare olan birisi çok çekici olduğu gibi aynı zamanda da sempatiktir der.

Çin burcu fare olan kimseler özgürlüklerine olan düşkünlükleri kadar da eylemci ve toplumu düşünen kimseler olarak karşımıza çıkar. Çin burcu özellikleri acısından bakıldığında Çin burcu fare olan birisi duygularını saklamayı çok iyi başarmaktadırlar. Sizler de Çin burcu özellikleriniz hakkında bilgi edinmek için ve Uzakdoğu büyüleri ile ilgili yardım almak için Medyum Saliha ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap