1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Cinci Hocalar

Cinci Hocalar

Cinci hocalar olarak anılan kimseler kimlerdir? Büyü ve cinler ile uğraşan herkese cinci hoca mı denir? Cinci hocalar cinler ile konuşabilir mi? Cinci hocaların yaptığı işlemler kesin tutar mı? En iyi cinci hocalar kimlerdir? Aklınızda buna benzer soruların sıklıkla döndüğünü biliyoruz. Bu sebeple Medyum Saliha Hoca makalemizde tüm bu bilinmeyenlere yanıt verdi.

Cinci Hocalar

Cinci hocalar kendilerine verilen lakaplardan da anlaşılacağı üzere cinler alemi ile haşır neşir olan insanlardır. Esasında toplumumuzdaki yargıya binaen konuşmak gerekirse büyücülük ve cinler ile uğraşan kimselere cinci hocalar gibi isimler takılmaktadır. Medyum Saliha Hoca’da çoğu insanın verdiği lakapla cinci hoca olarak bilinmektedir. Aslında kendisine özellikle cinci hoca diye lakap yapan kimselerin birçoğu sahtekar ve dolandırıcı olsa da toplum böyle bir ayrımı yapamayacağı için bu işler ile meşgul olan herkese cinci hoca der. Bizler bu yazımızda olumlu yönden incelenen kısmını ele alacağız. Yani gerçek medyumlar dolayısıyla da cinci hocalar başlıca konumuz olacak.

Cinci hoca denildiğinde akla ilk gelen meselelerden birisi de halk arasında cin çıkarma olarak adlandırılan ritüellerdir. Bu konuda hüddam denilen cinler ile dostluk kurmuş kişiler de çalışmalar yürütmektedir. Ancak biri kimseye büyü yüzünden cin musallat oldu ise de bu konuya en iyi medyumlar yani cinci hocalar bakarsa herkes için daha hayırlı olacaktır. Medyum Saliha Hanım, cinci hocalar ile ilgili olarak halkın gözünde oluşan algının korkutucu olması sebebiyle medyum olarak anılmanın daha samimi geldiğini ifade etmektedir. Ancak başarılı medyumlar kesinlikle cinci hocalar olarak anılmaktan ya da değişik lakaplar ile kendilerini ifade etmekten rahatsız olmazlar. Zira Medyum Saliha ve tüm cinci hocalar işin özüne yani büyüler ve kara büyüler ile cin çıkarma gibi konulara odaklanarak çözüm aramayı hedeflerler.

En iyi cinci hocalar

En iyi cinci hocalar denildiği zaman akla gelen ilk isimlerin birisi de kesinlikle halkın sevgisini ve takdirini kazanan Medyum Saliha Hoca’dır. Hocamız insanların cinci hocalar ile irtibatının çözüme dayalı olduğunu ifade etmektedir. Birçok insan cin musallatları ve büyü bozdurmak için en iyi cinci hocalar ile çalışmak ister. Ancak her zaman da en iyi cinci hoca sanıldığı kadar kolay bulunmaz. Medyumlar toplumun içinde yaşasalar da milyarlarca insan ve katrilyonlarca cin yaşayan dünyada çok az sayıda bulunurlar. İnsanların ise en iyi cinci hocalar konusunda çok şanslı olmaları ya da bir tanıdıkları vasıtasıyla özellikle de son yıllarda interneti kullanarak bulmaları yaygınlaşmıştır.

En iyi medyumlar kara büyü bozmak ya da duruma göre yapılamış papaz büyüsü ile alakalı aranmaktadırlar. Ancak çoğu genç kızlar olmak üzere birçok genç ve ailesi de cin musallatı konusundan muzdarip olarak en iyi cinci hocalar konusunda arayışa girmektedirler. En tehlikeli durumlar ise cinler ile ilişkiye girme durumudur. En iyi cinci hocalar bu tip konulardan insanlar ve cinler arasındaki bu sıkıntılı durumu çözme görevini üstlenmektedirler.

Cinler çoğu zaman insanları birlikteliklerinden çocukları olduğu gibi şeylerle kandırmaktadırlar. En iyi cinci hocalar arasında bulunan Medyum Saliha Hanım bu konunun hiçbir delili olmadığını ancak cinlerin kendi aralarında peydahladıkları çocukları insanları kandırmak için gösterdiklerini ifade eder. Birçok kara büyü sebebiyle de cin musallatı yaşayan insan ancak en iyi cinci hocalar yani başarılı medyumlar sayesinde büyü bozma ve cin musallatını ortadan kaldırma ile huzura kavuşabilirler. En iyi cinci hocalar ve büyüler ile ilgili her konuda Medyum Saliha sizlerin hizmetindedir.

Cinci hocalar neler yapabilir?

Cinci hocalar neler yapabilir sorusu sıklıkla aratılan ve merak edilen konulardan birisidir. Yazımızın başında da gerçek cinci hocalar yani medyumlardan bahsedeceğimizi belirtmiştik. Medyum Saliha Hoca bizler için gerçek cinci hocalar neler yapabilir konusunu ele aldı. Özellikle daha önce de bahsettiğimiz cin musallatı kaldırma yani cin çıkarma konularında insanların çözüm bulduğu yerler cinci hocalar olarak bilinir. İlk önceleri, toz konduramayan insanlar normal hocalara başvurarak bunda fayda bulamayınca hatta olayın daha da kötüye gittiğini gördüklerinde Medyum Saliha Hanım gibi cinci hocalar ile irtibata girmektedirler.

Merak konusunda nam salan insanoğlu da evvela cinci hocalar neler yapabilir konusunu araştırıp o şekilde yola çıkmaktadır. Büyüler konusunda çözümleyici olan ve büyü bozma hususunda başarıları mutlak olan en iyi medyumlar ile cin musallatlarına çözüm bulmak en akıllıca yöntem olacaktır. Birçok insan cinci hocalar neler yapabilir konusunu hafife alsalar da olayın içine girdiklerinde hayretler içinde kalmaktan kendilerini alamamaktadırlar. Burada sorulacak ilk soru gerçek cinci hocalar kimlerdir ve daha sonra da cinci hocalar neler yapabilir sorularıdır. Bu sorular birbiriyle ilişkilidir. Cinci hocalar büyü yapabilir ve aynı zamanda da kara büyü bozma, papaz büyüsü bozma konularında da başarı gösterebilir.

Medyum Saliha Hanım özellikle aşk büyüleri konusunda insanların cinci hocalar ile sık sık iletişime geçtiklerini ifade etmektedir. Cinci hocalar neler yapabilir sorusu bir arayış ya da merak olarak ifade edilse de esasında insanların inanmak istemelerinden kaynaklanmaktadır. Çünkü cin musallatı yaşan ve hayatı alt üst olan kimseler doğru medyumlar ile çalışmak için cinci hocalar neler yapabilir sorusunu sorarak bir çıkar yol aramaktadırlar. Sizler de cinci hoca çözümleri için Medyum Saliha ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap