1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Çingene Büyüsü

Çingene büyüsü işlemleri nelerdir? Sizin canınızı yakan bir insanın sizlerde işi gücü rast gitmesin diye canını yakmak için büyü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle yaptıracağınız büyü çingene büyüsü olmalı. Bu büyü çeşidi, en teşhirli ve bozdurması en zor olan büyülerin en başında geliyor.


Çingene büyüsü nasıl yapılır diye soranlar oluyor. Büyü yapılırken, etkili olması için çingene kanı kullanılıyor. Saf bir çingene ırkından gelen bir kadının kanı ile hazırlanan çingene büyüleri sadece gerçek bir çingeneye teshir etmez. Çingene büyüsü yaklaşık olarak 4-8 gün içeriğinde büyü yaptırdığınız kişide etkisini göstermeye başlıyor. Kan içeriği taşıyan büyüler arasında en spesifiği çingene büyüsüdür. Dolayısı ile en az bilineni de yine bu büyüdür. Ancak bilenler bilir; çingene büyüsü yaptırmak kolay, bozdurmak ise oldukça güçtür. Hem büyünün yapılışında hem de bozdurma işlemleri yapılırken, çingene kanına ihtiyaç duyulur.

Çingene büyüsü nedir?

Nadir yapılan bu büyü oldukça geniş bir etki alanına sahiptir. Bu tarz bir etkiyi her insana kaldıramaz. Dolayısı ile çingene büyüsü yaptırmayı planladığınız kişiyi zor günler bekliyor. Sizin canınızı yakan bu kişiye verebileceğiniz en büyük ceza kesinlikle çingene büyüleri yaptırmaktır. Sizlere bu konuda yardımlarımı sağlamakla birlikte, çingene büyüsü etkileri hakkında bilinmeyen gerçeklerden de bahsedebilirim. Vermiş olduğum irtibat numarasından bana ulaşın. Devamında çingene büyüsünün etkileri hakkında sizlere verdiğim bilgilerden de yola çıkarak, büyünün işlemlerine başlayabiliriz.

Çingene büyüsü nasıl yapılır?

Irkının çingene olduğu bir kadının kanı kullanılarak yapılan çingene büyüsü kara büyüler arasında yer almaktadır. Dünyada intikam almanın ek iyi yolu olarak bilinen çingene büyüsü sadece ve sadece gerçek bir çingeneye etki etmez. Onun dışındaki herkese kısa sürede etki eder ve kişinin hem özel hayatı hem de iş hayatı tepe taklak olur. Öncelikle çingene büyüsü yapılması kolay bir büyüdür. Ancak büyünü tesiri çok büyük olduğu için yapılan kişi büyüden dolayı çok hırpalanır. Büyüyü yaptıran çingene büyüsü için kaldırılmasını isterse bu çok zor bir iştir. Sadece ilim ehli olan Saliha hoca yapabilir.

Çingene büyüsü uzmanı

Çingene büyüsü yapılan kişi üzerinde çok kısa sürede etki gösteren ve etkilerini çok uzun zamanlarca gösteren etkili bir büyüdür. Bu bağlamda bakıldığında doğru yapılmayan bir çingene büyüsü kesinlikle beklenen sonuçları gösteremediği gibi zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır. Beklentilerinizi karşılamayacak hiçbir bilgisi olmayan yalancı ve dolandırıcı isimlerden uzak durup işinin ehli kişilerle çalışmanız etkili sonuçlar görmek istiyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken husus. Bu konuda da Medyum Saliha en profesyonel isim olarak karşınıza çıkıyor. Medyum Saliha bu büyünün etki etmeyeceği tek noktanın gerçek bir çingene olduğunu altını çizerek belirtip siz danışanlarına en başından önemli bir bilgi veriyor.

Çingene büyüsü ve gerekli diğer detayları, merak ettikleriniz konusunda Medyum Saliha sizinle sizin anlayacağınız dilden her şeyi detaylıca anlatacak ve sizi aydınlatacaktır. Tecrübeli ve köklü çalışma geçmişiyle Medyum Saliha çalışmalarında en etkili sonuçları danışanlarına sunmakta güçlük çekmez sizi memnun bir şekilde uğurlamak için tüm çabasını harcar. Medyum Saliha’nın danışanları da tüm memnuniyetlerini sıklıkla dile getirerek bu durumu kanıtlamaktadır. En eski büyüler arasında yer alan çingene büyüleri ırkı gerçek çingene olan kişilerden öğrenilmiş büyülerdir. Bu büyünün yapılma amacı çiftlerin ayrılmasını sağlamaktır ve bozulması olduğa güç bir büyüdür.

Çingene büyüsü etkileri

Çingene büyüsünün etkileri oldukça şiddetli olarak ortaya çıkarlar. Çiftleri birbirinden ayrılmak için sıklıkla kullanılan çingene büyüsü aynı zamanda tesir etkisi büyük olması istenen niyetlerinin kara büyüleri olarak bilinirler. Örneğin aşık olması için yapılan bir çingene büyüsü kara büyüdür ve kişinin aşkında ölmesine neden olur ve aşk yüzünden akıl sağlığını kaybetmesine neden olur.

Aynı zamanda çingene büyüsü kişilerin fakirleşmelerine, aile saadetlerinin bozulmasına, bela ve musibetler ile uğraşmalarına neden olmaktadırlar. Medyum Saliha hoca çingene büyüsü ile hedef kişiye bağlanan musibetin o kişinin canını almadan peşini bırakmayacağını söylemektedir. Yapılması zor olduğu kadar bozulmasının da zor olduğu bir büyü olan çingene büyüsünü Türkiye’de gerçek anlamda tek yapan hoca medyum Saliha hocadır.

Çingenen büyüleri etkilerini aynı zamanda çok hızlı şekilde ortaya koyarlar. Hedef kişide meydana gelen değişiklikler gözle görülür bir anilikte meydana gelmeye başlar. Çingene büyüsü ile hedef kişinin ruh sağlığı bozulmak isteniyor ise bu depresyon gibi basit bir şekilde baş göstermez. Bu kişide şifozreni gibi ağır bi psikolojik durum baş gösterir ve bu hastalık o kadar şiddetli yaşanır ki tedavisi de mümkün olmaz ve kişi nihayetinde ölümü tatmak zorunda kalır.

Peşinden koşturma büyüsü

Çingene büyüsü aşık büyüsü olarak kullanılmak istendiği takdirde etkili bir yuva yıkma büyüsü olabilir. Evli erkekleri ya da evli kadınları kendilerine aşık etmek isteyenler medyum Saliha hocadan yardım alarak çingene büyüsü yaptırabilirler.

Böylece hem kişinin yuvasının yıkmayı başaracaklar hem de kendilerine aşık ettikleri kişinin kendilerine sadık olan, kendilerinin aşkından mahvolan bir aşık yaratmayı başaracaklardır. Peşinden koşturma büyüsü olarak bilinen çingene büyüsü özellikle kendilerini haksız yere terk etmiş kişiler için kullanılan bir büyüdür. Terk edilmenin acısını yaşayan kişi bu büyüyü kullanarak terk eden kişiden rahatlıkla intikam alabilmektedirler.

Peşinden koşturma büyüsü olarak da bilinen çingene büyüsü medyum Saliha hoca tarafından yapıldığından makam ve mevki fark etmeksizin herkes üzerinde etkilidir. Böylece kendilerine üstünlük taslayan, kendilerini küçük gören ve kendilerine kötü davranan kişileri büyüyü talep eden kişiler kullanabilirler. Böylece kendilerini küçük gören kişileri deli divane aşık ederek onlardan intikamlarını alabilirler ve onlara hadlerini bildirebilirler. İntikam almak için en etkili büyülerden birisi olan cingene büyüleri kara büyü oldukları kadar intikam büyüleri olarak da bilinmektedirler.

Çingene büyüsü sözleri

Çingene büyüsü sözleri aynı zamanda çingene büyüsü oluşturan tılsımların kendisidirler. Bu sözleri ancak vefk ilmine sahip olan, büyü yapması için doğuştan seçilen ve hüddamlık makamına sahip olan kişiler bilebilirler. Üstelik bu sözleri sıradan insanlarla paylaşmaları onlara yasaklanmıştır. Paylaşma cesaretinde bulunanlar ise cezalandırılmaktadırlar. Akıl ve ruh sağlıkları ellerinden alınarak ömürleri boyunca böyle yaşamaya mahkum edilmektedirler. Medyum Saliha hoca kendisinin çingene büyüsü yapabildiğini bu yüzden de her türlü büyü sözcüğünü ve tılsımını bildiğini belirmektedir. Ancak internette gezen tılsımların ve sözcüklerin sahte oldukları ve insanları kandırıp duygularıyla oynamaktan öteye geçmeyen şeyler olduklarını belirtmektedir.

Çingene büyüsü sözleri yapılmak istenen büyünün türüne ve niyetine bağlı olarak değişmektedir. Üstelik bu büyünün ritüelleri de niyete göre farklılık içermektedir. Medyum Saliha hoca bu nokta da her sözcüğün her ritüelde kullanılmadığını belirtmektedir. Üstelik böyle bir şey yapıldığı takdirde büyünü etkisiz olacağının da altını çizmektedir. Medyum Saliha hoca çingene büyüsünü kendisinin yapabildiğini ve ülkede kendisinden başka kimsenin bu ilme vakıf olmadığını belirtmektedir. Ancak ve ancak el verme yöntemi ile kendisinin bu ilmi başkalarına öğretebileceğini söylemektedir.

Medyum Saliha çingene büyüsü sözlerinin hem yaparken hem de bozarken farklılık içerdiğini belirtmektedir. Buna ek olarak yaparken kullanılan sözlerin bozmak için kullanılamayacağı bildirmektedir. Ayrıca yapmaya vakıf olmayanların büyüyü bozmaya da vakıf olamayacaklarını söylemektedir. Bu yüzden çingene büyüsü kullanarak intikam almak isteyenler ya da zarar vermek isteyenler bu dilekleri için medyum Saliha hoca irtibata geçmelidirler. Aksi takdirde zamanları, umutları ve emekleri boşa gitmiş olacaktır.

Çingene büyüsü yapmak

Kara büyüler listesinin başını çeken çingene büyüsü, hdef kişinin hayatına bela ve musibet uğratmak isteyen kişilerin tercih edeceği bir büyüdür. Çingene büyüsü yaptıracak olan kişiler bu büyü için çingene kanı olması gerektiğini bilmelidirler. Çingene kanı ise ancak ve ancak bu ilmin gerçek sahiplerinin elinde olur.

Çingene büyüsü neden yapılır?

Çingene büyüsü kara büyü olduğu için büyüyü yaptırmak isteyenler hedef kişiye bela ve musibet uğratmak isterler Hedef kişinin özel hayatında ve iş hayatında yıkımlar yaşatmak isteyenler çingene büyüsü ile istediklerine kısa süre içerisinde kavuşabilirler. Evliliğini yıkama uğratmak isteyenler, sağlık sorunları yaşasın isteyenler, iş hayatında herşey tepe taklak gitsin isteyenler çingene büyüsü ile istediklerini elde edebilirler. Üstelik çingene büyüsünün yapılması için belli bir kesime ya da belli bir yaşa ihtiyaç yoktur. Büyüyü yaptırmak isteyen kişi ister kendi kök ailesinden isterse de kendi ailesiyle bağı olmayan birisine büyünün yapılmasını talep edebilir.

Çingene büyüsü ne zaman etki eder?

Çingene büyüsü alanında uzman bir büyücü tarafından yapıldığı takdirde oldukça etkili olur ve kısa süre içerisinde de etkilerini ortaya koyar Bununla birlikte büyünün etkilerinin ortaya çıkması için büyücünün deneyim ve uzmanlığı kadar büyüyü talep eden kişinin bilgileri doğru paylaşması da önemlidir. Büyü için istenilen bilgiler eksik ya da yanlış paylaşıldığında çingene büyüsü başka birisine yönelebilir. Böyle bir durumda büyüyü yapan kişi alanında uzman olduğu için rahatlıkla bozabilir ancak kişinin hakkına girilmiş olunur.

Çingene büyüsü etkisini göstermeye başladığında kişinin kaderi plandaki bütün hayır yolları kilitlenir. Olması kesin gözü ile bakılan bütün işleri olmaz, nişanlı ise nişanı atılır, öğrenci ise sınıfta kalır ya da okuldan atılır. Başarılı bir iş hayatı varsa o zaman kariyerinde tırmandığı basamaklardan birer birer düşmeye başlar. İşine ve özel hayatına dait sahip olduğu özgüvenini ve öngörüsünü kaybetmeye başlar. Tüm bunlar ise kişi de hem psikolojik hem de fiziksel sağlık sorunlarının oluşmasına neden olur. Çingene büyüsü ile tüm bunları elde etmek isteyenler bir an evvel gerçek bir medyum ile iletişime geçmelidir.

Çingene büyüsü bozulur mu?

Çingene büyüsü yaptıran insanların sayısı çoktur. Bazı insanlar büyük bir kararlık sonucu bu büyüyü yaptırırlar ancak daha sonradan pişman olabilirler. Bu pişmanlık sonucunda da çingene büyüsü bozulur mu, bozulursa nasıl bozulur diye sorular sorarlar.

Çingene büyüsü bozulur, evet. Ancak bu o kadar da kolay basit bir süreç değildir. Bu büyüyü kim yapmış ise eğer derhal ondan yardım alınmalıdır. Büyüyü kim yaptı ise, hangi ritüelleri kullandı ise bu kişi yine aynı yolları kullanarak bu büyüyü tersine çevirmelidir. Büyüyü yapan kişi hangi yöntemi kullanacağına, hangisinin etkili ve kesin sonuç vereceğine iyi düşünerek bir karar vermelidir. Bu büyünün tabiri caiz ise şakası yoktur.

Bu büyüye maruz kalan insanlar büyük bir bunalımın içerisine girerek ciddi derecede ruhsal sıkıntı çekerler. İşte bu nedenlerden ötürü bu büyünün yapımına da bozulmasına da çok özen gösterilmelidir. Yoksa dönüşü mümkün olmayan yollara girilebilir. Bu büyü etkisini çok kısa bir zaman içerisinde gösterir ancak bozulmasının etkileri o kadar da hızlı olmayabilir.

Çingene büyüsü ile aşık etme

Çingene büyüsü en tehlikeli kara büyüler arasında yer almaktadır. Medyum Saliha Hoca, kendisine Çingene büyüsü yapılan kişinin tüm benliğini kaybederek bambaşka biri olduğunu söylemekte. Çingene büyüsü genel itibarı ile bir intikam bir öç alma büyüsü olarak bilinmektedir. Çingene büyüsü bu amacın dışında farklı şekillerde de yapılabilen bir büyüdür. Medyum Saliha Hoca, en etkili kara büyüler içine olan bu büyü ile aşk büyüsü de yapıldığını söylemektedir. Çingene büyüsü ile aşık etme işlemi oldukça maharet isteyen bir büyüdür. Bir kişiyi Çingene büyüsü ile aşık etme istediğinizde o kişinin hayatının tüm ipleri sizin elinize geçmektedir.

Çingene büyüsü ile aşık etme öyle bir büyüdür ki kişi sizi görmeden duramaz. Dünyalar başına yıkılır. Hem bedenen hem ruhen sizin olduğunu sürekli gösterir. Kara büyüler içinde çok büyük bir yeri olan Çingene büyüsü ile aşık etme işlemini ancak Medyum Saliha Hanım gibi mahir medyumlar yapabilir. Bu büyünün özünde bazı özel nitelikleri taşıması gereken saf kan bir Çingene kızının kanı kullanılmalıdır. Çingene büyüsü ile aşık etme yöntemi cinler ve ruhani varlıkların da kullanıldığı kara büyüler arasında geçer. Medyum Saliha Hoca ne talimat verirse uygulandığı zaman olacaklar karşısında diliniz tutulabilir. Çingene büyüsü ile aşık etme büyüsü yüksek tesiri ve aklınızı hayalinizi yerinden oynatacak tesirleri ile sizi şarkına çevirecek etkide bir büyüdür.

Yorum Yap