Cinlerden Korunma Duası
  1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Cinlerden Korunma Duası
Trendlerdeki Yazı

Cinlerden Korunma Duası

Cinlerden korunma duası bu yazıda. İnsanlar hayatlarında belli dönemlerde problemli zamanlar geçirebilirler. Bu dönemlerde önemli olan sabretmek ve çözüm yolları aramaktır. Hepimizin başına belli sıkıntılar gelebilir.

Cinlerden korunma duası yapmak için öncelikle doğru bilgiye ulaşmak gerekir. Pek tabi bu sıkıntılar her insanda farklı olduğu gibi bunların çözümleri de birbirinden farklıdır. Kimisinin sıkıntısı para kiminin ise ailesi olur. Tabi bu hayatta başımıza gelecek sıkıntılar sadece maddi boyuta sahip sıkıntılar da olmayabilir.

Bu tür zamanlarda ne yapılmalı ve nasıl hareket edilmeli sorularına sizin için yanıt bulmaya çalışacağım. Bu manevi sıkıntılar psikolojik olabilir. Veya ruhani varlıklarla da ilgili olabilir. Dediğim gibi bu tarz sıkıntılarından dolayı farklı farklı yollar deneyen birçok insan vardır.

Cinler Ruhani Varlıklar

İnandığımız farklı farklı dinler olabilir. Ancak herkesin aklında oluşan temek nokta bizim bu dünyada yalnız olmadığımızdır. Bu yalnızlık sadece ruhani varlıklarla ilgili bir konu da değildir. Örneğin her insanın ölmeden önce bir ruhu da vardır.

Tüm bunlar ışığında bazen bu kavramlarla fazla iç içe olduğumuz dönemler olabilir. Hayatımızın belli dönemlerinde bu konulara olan merakımız veya başka yollarla çakışan ve denk gelen zaman dilimleri olabilir. Bu zaman dilimlerinde ne yapılmalı ve nasıl bir yol izlenmeli hatta bu durumdan önce nasıl tedbir alınmalı soruları sürekli kafaları meşgul eder.

Cinlerden Nasıl Korunmalı?

Öncelikle bu tarz bir dönemden geçiyor ve belli sıkıntılarla yüz yüze gelmek zorunda kalıyorsanız kesinlikle destek almalısınız. Çünkü yalnız kaldığınızda bu psikolojik olarak daha çok yıpranabilirsiniz. Ama eğer bilgisine ve hayat tecrübesine güvendiğiniz bir medyum varsa onun yardımına başvurabilirsiniz. Örneğin cinlerden korunma duası okutabilir veya bu dualar hakkında bilgi alabilirsiniz. Çünkü böyle bir durumda alacağınız bir yardım sizin için çok daha iyi gelecek ve rahatlamanızı sağlayacaktır.

Cinler ve İnsan Profilleri

İnsanlar bu tarz bir olay ile veya dönem ile karşı karşıya kaldıklarında farklı hareketlerde bulunabilirler. Eğer etrafınızda girdiği bu süreçten dolayı farklı davranmaya başlayan olur olmaz her şeye sinirlenen ve iletişim bozukluğu yaşamaya başlayan insanlar bulunuyorsa kesinlikle yardım almalıdır. Eğer söz konusu durumdan kaynaklanan davranışlar ise cinlerden korunma duası okutulabilir. Pek tabi bunu sağlam analizler sonunda ve kesin yargılara vardıktan sonra yapmalısınız.

Cinlerden Korunma Duaları

Bir yakınınız veya bizzat kendiniz bu durumda olduğunuzu anlayıp artık kesin kanaat getirme aşamasına geldiyseniz bilgisine güvendiğiniz bir medyumdan yardım almalısınız. Bu tarz durumlara karşı alınabilecek belli başlı önlemler vardır. Bunlardan en önemlileri dualardır. Bu cinlerden korunma duası okunduğunda insanlar sıkıntılı dönemlerini daha rahat atlatabilirler.

Çünkü insanlar manevi sıkıntılarını yine manevi destek görerek atlatırlar. Ancak yukarıda da değindiğim gibi bu duaları bilgisi ve hayat tecrübesi yüksek olan medyumlardan yardım alarak atlatmaya çalışmalısınız. İşte bu cinlerden korunma duası okunarak ve bu dualar ile ilgili dualar öğrenilerek bu zor dönemi atlatabilirsiniz.

Cinlere Karşı Duaların Etkileri

Bu duaları okuttuktan sonra eskiye nazaran kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Çünkü bu tür problemler yine manevi destekler ile atlatılabilir. Bilgisi yüksek medyumlar sayesinde bu zor dönemlerinizi atlatabilirsiniz. İletişim numaramdan bana ulaşarak 7/24 cinlerden korunma duası okutabilir ve kolaylıkla rahatlayabilirsiniz. Bu alanda güvenli şekilde bana ulaşabilirsiniz.

Cinler Nasıl Musallat Olur?

Bazı zamanlar ruhumuzun daraldığını hissedebiliriz. Anlatamadığımız sıkıntılar bizi boğabilir. Garip sesler duyabilir anlamlandıramadığımız gölgeler görebiliriz. Derdimize dermanı hiçbir yerde bulamayız. Buna benzer sıkıntılarınız varsa ve kurtulmak istiyorsanız medyum Saliha hanımı arayarak görüşebilir ve derdinizi anlatarak cinlerin size musallat olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Medyum Saliha Hanım bu konuda uzmandır ve derdinizi anlayacaktır. Musallat olan cinleri sizden uzaklaştırmak için okuyacağı dualar ve yapacağı muskalarla sizi koruyacaktı.

İnsanoğlu bu dünyada yalnız değildir. Görünmeyen bir takım varlıklar da vardır. Her ne kadar cinlerin âlemi farklı olsa da bazen bilinmez sebeplerle bize musallat olabilirler ve bu hayatımızı karartabilir. Bir cinin size musallat olduğunu ancak medyum Saliha Hanım gibi uzman bir kişiye danışarak öğrenebilirsiniz ve cinlerden onun yaptığı dualarla kurtulabilirsiniz.

Cinlerin İnsanlara Zararları

Cinler oldukça merak edilen konular arasındadır. Ayrıca birçok doğru bilinen yanlışların olduğu bir konudur. Cinler insanlara bazı durumlarda, bazı zamanlar zarar verebilir. Peki cinler insanlara ne gibi zararlar verebilir? Cinler insanlar ile genelde insanların abdestsiz, cünüp halde oldukları zaman uğraşırlar. Toplumda çok sık olarak kullanılan “cin çarpması” doğru bilinen bir yanlıştır. Hemen hemen herkesin bu konuda anlatacağı bir anısı vardır. Ancak insanlar bazı durumları alakasız olarak cinlere bağlayabilirler. Cinler insanların ruh hallerini etkileyebilir, uyku sırasında huzursuzluk yaratabilirler.

Bu varlıklar genellikle yalnız başına yaşayan, umarsızca halde bulunan insanların içine vesvese, ürperti koyabilirler. Hz. Muhammed’in yaşadığı dönemde bu varlıklar insanlara fiziken de saldırıda bulunabiliyordu. Ancak günümüzde bu varlıkları fiziken görmemiz pek olası değildir. Toplumda her duyulan bilgiye kulak asmamalı, olayların özünü iyi anlamalı ve ona göre bir tabir çıkarılmalıdır. Aksi halde yanlışlara düşebilir, farklı anlamlara göre yaşantı sürebilirsiniz. Hassas bir konu olması hasebiyle; güvenilir yerlerden bilgi almak önemlidir. Bu sebeple de bizim danışmanlığımıza başvurmanızı tavsiye ederiz.

Cinleri Kaçıran Dua

Cinleri kaçıran dua denildiği zaman aklımıza doğal olarak Kuran’daki önemli ayetler gelmektedir. Medyum Saliha Hoca avam kısmının cinler ile irtibata girmesinin yani cinlerin insanlara görünmesi ya da bulaşmasının doğal sonuçları olduğunu ifade etmektedir. Böyle durumlarda ise insanların cinlerin şerrinden sakınmak için okuması gereken dualar bulunuyor. Özellikle Kuran’ın son iki suresi olan Felak ve Nas sureleri her ne kadar bu konuda en çok okunanlar arasında yer alsa da cinleri kaçıran dua olarak en bilineni ise Ayetel Kürsi duasıdır.

Cinleri kaçıran dua olan Ayetel Kürsi Kuran’ın ilk suresi olan Bakara’nın 255. Ayetidir. Cinlerin uzaklaşması ve ifritlerin size uyurken ve uyanıkken yanaşmamasından emin olmak adına bu duayı okumak adet edinilmelidir. Medyum Saliha Hanım bazı kara büyüler ve papaz büyüleri gibi işlemlerin haricinde bir çok büyüden de emin olmak adına cinleri kaçıran dua olarak da bilinen Ayetel Kürsi’nin okunması gerektiğini ifade ediyor.

Bu sırlı dualar arasında da kendisine yer bulan ayet özellikle Allah’ın kürsüsünden bahsettiği için bu isimle anılmaktadır. Cinlerle baş etmek ve onların şerrinden emin olmak adına cinleri kaçıran dua olarak bilinen bir çok tılsımlar da mevcuttur. Cinleri kaçıran dua diye bilinen ve koruyucu zırh gibi sizi kuşatan vefk işlemleri de yapılmaktadır. Her koşulda Medyum Saliha özellikle cinleri kaçıran dualar ve işlemler hususunda başarılı medyumlar arasında yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Her zaman değil ama haftanın 1-2 günü evimin içinde garip uğultular duyuyorum. Müstakil bir evde yaşadığımız için bizden başkasının olmasına imkan yok. Çocuklarımda artık bu durumu farketti ve korkmaya başladılar. Yardımınızı rica ediyorum.